یکی از این مهندسین بیاد بگه این قضیه حقیقت داره یا نه؟ ( اگه داره علتش چیه )

taraneh_de

عضو جدید
بچه ها من الان اینو تو فـــــیس بوک خوندم. اگه اطلاعاتی در این مورد دارید بگید تا بدونیم باید نگران باشیم یا اینکه مسئله ای نیست. عین مطلب رو براتون میذارم:

اين موبايل به برق وصل بود!!!
چند روز پيش شخصي در حال شارژ کردن موبايلش در کنار تختش بود.
در همان حال کسي به موبايلش تماس گرفت. او در حاليکه موبايل به برق وصل بود به موبايل جواب داد.
پس از چند ثانيه جريان برق، به موبايل که به پريز برق وصل بود منتقل مي شود و اين جريان قوي به مرد جوان انتقال می یابد، او با شدت بسيار به زمين پرتاب مي شود.
پدر و مادر او از صداي مهيبي که شنيده بودند با شتاب به اتاق او ميروند و او را بيهوش روي زمين با ضربان ضعيف قلب و انگشتان سوخته پيدا مي کنند.
او به سرعت به بيمارستان منتقل ميشود اما متاسفانه وقتي رسيده بود بيمارستان مرده بود.
هرگز از موبايل زماني که به برق ، يا کامپيوتر وصل است استفاده نکنيد. هرگز!!
فراموش نكنيد، حتماً اين را براي عزيزانتان بفرستيد و به آنهايي كه دسترسي به اينترنت ندارند شفاهاً اطلاع رساني كنيد

kabviz

عضو جدید
واااااای من گوشیم نوکیاست ... تا حالا هم چند بار وقتی تو برق بوده باهاش حرف زدم
فکر کنم
خیلی تا حالا خدا بهم رحم کرده هاااااااااا :cry:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت داره, یکی دوسال پیش تو یه مجله خونده بودم که یه آقایی بعلت انفجار تلفن همراهش در هنگام شارژ 4 تا از انگشتاش رو از دست داد. البته اشکال از یه مدل باتری های گوشی های تولیدی نوکیا بود که نوکیا مجبور شد تمام باتری ها رو جمع آوری کنند.

taraneh_de

عضو جدید
خوب الان میخوام بدونم در مورد گوشی های غیر نوکیا که جدید هم هستن هم این خطر وجود داره؟؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
فک کنم اون موبایلی که من تو عکس دیدم خیلی قدیمی بود. دلیلش می تونه استفاده از شارژرهای غیر استاندارد هم باشه.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ابجی جون تاپیکتو چند مدت پیشم یکی از بچه ها زحمتشو کشیده بود و به این نتیجه رسیدن که احتیاط شرط عقله:redface:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
کسی از بچههای تالار موبایل نیست جواب بده به ما؟؟؟؟؟؟

سپهر2

عضو جدید
100%گوشی مشکل داشته من که با مدلهای مختلف گوشی این کار رو انجام دادم اتفاقی نیفتاد ولی اگه زیاد انجام بدی باتری خراب میشه

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یا خدا.......اجل ادم که سر برسه گوشی بقل گوشت منفجر میشه.....

ممنون استارتر......