نمایشگاه‌های مد و آرایش در خیابان‌های شهر

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی به نظر من بضیاشون عقده این!
عقده خودنمایی

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من واسه کسی که این عکسارو گرفته واقعا متاسفم
با چه اجازه ای از دخترای مردم عکس می گیرن؟؟؟:mad::mad:

بهنام آقائي

عضو جدید
سلام
میشه بگین کدومشون داشتن مد و بی بند وباری رو ترویج میکردن ، من که هر چی نگاه کردم چیزی ندیدم ،

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم که توی کشوری زندگی میکنم که ساده ترین نوع پوشش رو ترویج بی بند و باری میدونه ...
ای لعنت به همه کسانی که این عکس ها رو برای خبر گذاری تازی ( حیف اسم پارس که بشه فارس بذارن روی این خبرگذاری ) میگیرن ...

mr.rohalamin

اخراجی موقت
سلام
میشه بگین کدومشون داشتن مد و بی بند وباری رو ترویج میکردن ، من که هر چی نگاه کردم چیزی ندیدم ،
شما مطمئني كه عكسا تو كامپيوترت لود شده!(چشمات اين كثافت خونه رو نمي بينه؟)
به نظر من دوچرخه سواری عیب نیست
آره! كي گفته عيبه؟
فقط اگه يه دختر سوار شه و ...شو فوت كنه عيب داره!

متاسفم که توی کشوری زندگی میکنم که ساده ترین نوع پوشش رو ترویج بی بند و باری میدونه ...
ای لعنت به همه کسانی که این عکس ها رو برای خبر گذاری تازی ( حیف اسم پارس که بشه فارس بذارن روی این خبرگذاری ) میگیرن ...
:surprised:
اين الان پوشش سادس!
مسئله فقط پوشش نيست!
مسئله حجاب و معضلات اجتمايي هم هستش!

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سومین بار متوالیه که این تاپیک رو تو 1 هفته اخیر میبینم.....یعنی اینقدر جذابه که 3 نفر مختلف تاپیک زدن؟

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاش بده؟
به این خوشکلی و تر و تمیزی و آراستگی
به به لذت بردم
اتفاقا این عکسایی که تو گذاشتی خیلی هم معمولیه
تریپ زشت ندیدی!

horsepower

عضو جدید
[
آره! كي گفته عيبه؟

منظورتونو نفهمیدم

mr.rohalamin

اخراجی موقت
[
آره! كي گفته عيبه؟

منظورتونو نفهمیدم
يعني چي نفهميدي!
وقتي اين دختر خانوم چيزشو فوت مي كنه و رو زين دوچرخه ميشينه خوبه؟
خيال كردي من بدم مياد نگاه كنم!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني چي نفهميدي!
وقتي اين دختر خانوم چيزشو فوت مي كنه و رو زين دوچرخه ميشينه خوبه؟
خيال كردي من بدم مياد نگاه كنم!

راستش منم نفهمیدم

ولی معنی سادیسم رو میدونم ( منظورم شما نیستی یه موقع جسارت نشه .....)
مردای ایران اینقدر چادر و چارقد و .... دیدن که وقتی یک نفر یک مقدار روسریش میره عقب همه نگاها مثل رادار برگرده سمتش
آره دوست من دخترا مشکل ندارن ما مردا مشکل داریم که اگر یک مقدار به اونطرف قضیه هم نگاه کنیم بد نیست
همه میگن عوارض بد حجابی ....
اینکه مردای ایران از همه مردای دنیا چشم چرون تر هستند هم عوارض حجاب افراطی و اجباری .....ه

آخرین ویرایش:

elyana

عضو جدید
راستش منم نفهمیدم

مردای ایران اینقدر چادر و چارقد و .... دیدن که وقتی یک نفر یک مقدار روسریش میره عقب همه نگاها مثل رادار برگرده سمتش
آره دوست من دخترا مشکل ندارن ما مردا مشکل داریم که اگر یک مقدار به اونطرف نگاه کنیم بد نیست
اینکه مردای ایران از همه مردای دنیا چشم چرون تر هستند هم عوارض حجاب افراطی و اجباری .....ه

بسیار متشکریم.

horsepower

عضو جدید
راستش منم نفهمیدم

آره دوست من دخترا مشکل ندارن ما مردا مشکل داریم که اگر یک مقدار به اونطرف نگاه کنیم بد نیست
باریکلا طرز فکر شما رو دوس دارم
کاش بشه فرهنگ دوچرخه رو تو کشورمون داشته باشیم مگه من ایمان ندارم مگه با حجاب نمیشه دوچرخه سواری کرد؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا با این تیپ دختر و پسر موافق نیستم. تمام زندگی این افراد شده همین قرطی بازیا.... حالمو بهم می زنن. بهم استرس می دن. انسان باید تو تمام ابعاد زندگیش فعال باشه. این ساده ترین راهه واسه آدمای کند ذهنی که به جز قیافشون نمی تونن با چیز دیگه ای خودشونو ثابت کنن.. هر عمله ای هم می تونه دو دست لباس چسب بخره اینجوری بشه.... جراحی کنه و از صبح تا شب از این آرایشگاه به اون آرایشگاه.فک می کنین دخترایی که نمی کنن یعنی نمی تونن . چه احمقانست این فکر.

خدایی این قیافه ها رو نگاه کنین 50% عین همن موندم چرا تارش کردن !! نیازی نبود ....روزی 3 تا عین هم می بینم. چرا..... چون اینجوری کردنش. این ذاتی نیس. این طبیعی نیس. این مملکت بیماره. این مملکت با این راهی که بچه هاش در پیش گرفتن یه مملکت تنبل میشه.یه مشت هوسباز که همشون از دم فک می کنن باید شبیه بازیگرای اروپایی باشن.

قیافه ی خوب و تر تمیز داشتن عیب نیست.عالیه ولی این شده تمام فکر و ذکر جوونای نسل ما. شده بیماری....استرس .... ترس.....یکی هم بخواد بیخیال واسه کارش بیاد بیرون نمیشه. چون عادی تلقی نمیشه.من خودم واقعا زورم میاد برم بیرون چون باید مراسم آرایش و لباس پوشیدنمو اجرا کنم و یک عالمه استرس.... قبلا که دانشگاه می رفتم تبحر پیدا کرده بودم. نه از روی علاقه.... از رو اجبار.... واسه مورد قبول بودن ...واسه گرفتن خدمات سریع تر ....

متاسفم که تکراری شده و همه اونایی که فک می کنن روشن فکرن می گن اینا مشکلی نداره نه.... قبلا نداشت الان داره. چون همه گیر شده. افراطی شده.... مزاحم شده....همه قشر آدم اینجوری شدن ولی ظرفیتشو ندارن. متاسفم بازم متاسفم.
این نظر شخصی منه اونم چند وقت اخیر.

آخرین ویرایش:

arashlolos

عضو جدید
اصلا با این تیپ دختر و پسر موافق نیستم. تمام زندگی این افراد شده همین قرطی بازیا.... حالمو بهم می زنن. بهم استرس می دن. انسان باید تو تمام ابعاد زندگیش فعال باشه. این ساده ترین راهه. هر عمله ای هم می تونه دو دست لباس چسب بخره اینجوری بشه.... عمل کنه و از صبح تا شب از این آرایشگاه به اون آرایشگاه.فک می کنین دخترایی که نمی کنن یعنی نمی تونن . چه احمقانست این فکر.

خدایی این قیافه ها رو نگاه کنین 50% عین همن موندم چرا تارش کردن !! نیازی نبود ....روزی 3 تا عین هم می بینم. چرا چون اینجوری کردنش. این ذاتی نیس. این طبیعی نیس. این مملکت بیماره. این مملکت با این راهی که بچه هاش در پیش گرفتن یه مملکت تنبل میشه.یه مشت هوسباز که همشون از دم فک می کنن باید شبیه بازیگرای اروپایی باشن.

قیافه ی خوب و تر تمیز داشتن عیب نیست.عالیه ولی این شده تمام فکر و ذکر جوونای نسل ما. شده بیماری....استرس .... ترس.....یکی هم بخواد بیخیال واسه کارش بیاد بیرون نمیشه. چون عادی تلقی نمیشه.من خودم واقعا زورم میاد چون باید مراسم آرایش و لباس پوشیدنمو اجرا کنم.... قبلا که دانشگاه می رفتم تبحر پیدا کرده بودم. نه از روی علاقه.... از رو اجبار.... واسه مورد قبول بودن ...واسه گرفتن خدمات سریع تر ....

متاسفم که تکراری شده و همه اونایی که فک می کنن روشن فکرن می گن اینا مشکلی نداره نه.... قبلا نداشت الان داره. چون همه گیر شده. افراطی شده.... مزاحم شده....همه قشر آدم اینجوری شدن ولی ظرفیتشو ندارن. متاسفم بازم متاسفم.
این نظر شخصی منه اونم چند وقت اخیر.

تایید میکنم در حد تیم ملی
ولی این شده تمام فکر و ذکر جوونای نسل ما. شده بیماری....استرس .... ترس.....