همسریابی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا من دیروز رفتم سر چشمه این پسرای... با سنگ و کلوخ افتادن به جونم!:confused:
کوزمم شکستن:cry:
خب خدا رو شکر شما پریدین دیگه؟:D

احتمالا رفتی سانسی که افغانیا میرن لب چشمه. خب اونا اینجوری ابراز علاقه میکنن. هر سنگی که بهت میخورد و استخوناتو بیشتر خرد میکرد ، اون میشه مرد آرزوهات.

ایرانیکا

عضو جدید
سلام دوستان
من اصلا دوست ندارم خودم را محدود کنم. فرد مناسب من هر کجا که ببینمش یا پیداش کنم مهم نیست فقط مهمه که مناسبترین باشه!
حتی اگر تو همین فروم و اینترنت هم پیداش کنم و بعد بفهمم همه شرایط من را دارد و خوبه باهاش ازدواج میکنم:w16:
مهمترین چیزی هم که برای من شرطه علاقه شدید به علم است! :book:خیلی عجیبه نه ؟:eek: ولی خوب همه جور آدمی پیدا میشه من هم این مدلی هستم. مثلا وقتی دختری را می بینم که به طور غیر عادی در یک زمینه علمی دانش دارد(نه در حد معمولی و در حد بقیه) به شدت بطرفش جذب میشم حتی اگر خیلی هم خوشگل نباشه :w02: خوب به همین خاطر وقتی به کتابخانه میروم توی کتابخانه ها دنبال دخترهایی می گردم که کتابهای عجیب غریب علمی را که عمرا کسی حس و حال خوندنش را نداره گرفتند و بعد دربارش تحقیق میکنم که برای درسش گرفته یا مثل من چون فقط به آن موضوع علاقه داره! تا حالا که چند مورد پیدا کردم ولی هیچکدوم جور نشده! ایشاء الله بالاخره پیداش میکنم!

سبز باشید!

avishan

عضو جدید
احتمالا رفتی سانسی که افغانیا میرن لب چشمه. خب اونا اینجوری ابراز علاقه میکنن. هر سنگی که بهت میخورد و استخوناتو بیشتر خرد میکرد ، اون میشه مرد آرزوهات.
راس می گی؟:eek:
خب چرا زودتر نگفتی؟:cry:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مهم نیست کجا .
اهل کتاب، علم ،تکنولوژی باشه به جای دستبند و گردنبند طلا از اینا بهم کادو بده :

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامانم گفته شوهرم و کشته..
پس دوست دارم لااغل سنگ قبرشو پیدا کنم براش فاتحه بخونم:biggrin:
جوون مردم ...:biggrin:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مهم نیست کجا .
اهل کتاب، علم ،تکنولوژی باشه به جای دستبند و گردنبند طلا از اینا بهم کادو بده :

شما شوهر نمی خواین.روبات بیشتر میاد بهتون!:weirdsmiley:
حتماً بجای دسته گلم می خواد سشوار بیاره براتون!:w00:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتماً بجای دسته گلم می خواد سشوار بیاره براتون!:w00:
:w15:خوب چیکار کنم اینا رو بیشتر از طلا جواهر دوست دارم ..
نه اتفاقا همراه هر کدوم از اینا یه شاخه گل هم باشه ..خیلی گل دوست میداریم .

mahan 2

عضو جدید
بابا من دیروز رفتم سر چشمه این پسرای... با سنگ و کلوخ افتادن به جونم!:confused:
کوزمم شکستن:cry:
خب خدا رو شکر شما پریدین دیگه؟:D

پس بگو اون دختر ديروزي تو بودي.... اه بس كه زشتي ...خودمونيما پشت اواتار خودت خوب قايم كردي... كاشكي از دفاع نميكردم .... بچه ها بوي ترشيدگي بعضي ها به مشام ميرسد ... نمي دونم من 19 سالمه اگه بخواي مي تونم به عنوان زن اولم بگيرمت ولي يه شرطي داره يكي قلبمو دزديده( جدي ) اگه تاپيك چرا يه دختر اين جور بازيم داد" رو خونده باشي مي فهمي در ضمن به 100 ساعت جراحي پوست هم احتياج داري اصلا از نزديك نمي شه نگات كرد ... راستي نري خودت رو نقاشي كني ها من بازم مي فهمم .... بوي ترشيده گي به مشام مرسه ... هاهاهاها؟؟؟

archi-tecture

عضو جدید
حتماً بجای دسته گلم می خواد سشوار بیاره براتون!
:w00:

:w15: خداییش قشنگ گفتی!

:w15:خوب چیکار کنم اینا رو بیشتر از طلا جواهر دوست دارم ..
نه اتفاقا همراه هر کدوم از اینا یه شاخه گل هم باشه ..خیلی گل دوست میداریم .

گل حلبی یا آهنی دیگه؟:w07:

یکی مثل شما 100

عضو جدید
پس بگو اون دختر ديروزي تو بودي.... اه بس كه زشتي ...خودمونيما پشت اواتار خودت خوب قايم كردي... كاشكي از دفاع نميكردم .... بچه ها بوي ترشيدگي بعضي ها به مشام ميرسد ... نمي دونم من 19 سالمه اگه بخواي مي تونم به عنوان زن اولم بگيرمت ولي يه شرطي داره يكي قلبمو دزديده( جدي ) اگه تاپيك چرا يه دختر اين جور بازيم داد" رو خونده باشي مي فهمي در ضمن به 100 ساعت جراحي پوست هم احتياج داري اصلا از نزديك نمي شه نگات كرد ... راستي نري خودت رو نقاشي كني ها من بازم مي فهمم .... بوي ترشيده گي به مشام مرسه ... هاهاهاها؟؟؟

به جان خودم این آویشن خیلی اعتماد به نفس داره قبلا هم بهش گفتم
زنه از شوهرش مي پرسه از چيه من بيشتر خوشت مي آد؟ از صورت زيبا و يا هيكل متناسبم؟ مرده يه نگاهي به سر تا پاي زنش مي ندازه و ميگه از اعتماد به نفست;)

archi-tecture

عضو جدید
زنه از شوهرش مي پرسه از چيه من بيشتر خوشت مي آد؟ از صورت زيبا و يا هيكل متناسبم؟ مرده يه نگاهي به سر تا پاي زنش مي ندازه و ميگه از اعتماد به نفست;)

:w15:خدا شما دیگه کین...خیلی باحال بید:w25:

avishan

عضو جدید

یخ کنی!;)

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من اصلا دوست ندارم خودم را محدود کنم. فرد مناسب من هر کجا که ببینمش یا پیداش کنم مهم نیست فقط مهمه که مناسبترین باشه!
حتی اگر تو همین فروم و اینترنت هم پیداش کنم و بعد بفهمم همه شرایط من را دارد و خوبه باهاش ازدواج میکنم:w16:
مهمترین چیزی هم که برای من شرطه علاقه شدید به علم است! :book:خیلی عجیبه نه ؟:eek: ولی خوب همه جور آدمی پیدا میشه من هم این مدلی هستم. مثلا وقتی دختری را می بینم که به طور غیر عادی در یک زمینه علمی دانش دارد(نه در حد معمولی و در حد بقیه) به شدت بطرفش جذب میشم حتی اگر خیلی هم خوشگل نباشه :w02: خوب به همین خاطر وقتی به کتابخانه میروم توی کتابخانه ها دنبال دخترهایی می گردم که کتابهای عجیب غریب علمی را که عمرا کسی حس و حال خوندنش را نداره گرفتند و بعد دربارش تحقیق میکنم که برای درسش گرفته یا مثل من چون فقط به آن موضوع علاقه داره! تا حالا که چند مورد پیدا کردم ولی هیچکدوم جور نشده! ایشاء الله بالاخره پیداش میکنم!

سبز باشید!
امیدوارم به اونیکه می خواهید برسید;)

من که باهاش آشنا شدم ،دعا کنید باهاش ازدواج کنم.
امیدوارم خوشبخت بشید:gol::gol::gol:

avishan

عضو جدید
اتفاقا خیلی خوبه یکی نه قیافه داشته باشه نه هیکل اما اعتماد به نفسش بالان باشه;)

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نفرو میخوام که هیچوقت ازش سیر نشم و همیشه برام تازگی داشته باشه.
اینکه از کجا و چطور باهاش آشنا بشم زیاد مهم نیست.اون هر چی قسمت باشه خدا سر راهت قرار میده.
مهم اینه یه نفر باشه که درکم کنه،یه نفر که ارزششو داشته باش براش بمیرم،یه نفر که تنهاییشو باهام قسمت کنه.
یه نفر که تو لحظه هام بمونه تا دَم دَمای آخر . . .

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارم زودتر سنگ قبرشو پیدا کنم...:D
دلم برای شوهر خدابیامرزم تنگ شده:biggrin:

roshanfekr

عضو جدید
سلام
سرنوشت من با سرنوشت ارچی تک خیلی شبیه همه
یه دوست...یه شب...یه حرف....یه بحث.....یه شوخی...سرنوشت منو عوض کرده
تو همین فضای اینترنت بود.....نه به دید دوستی....همینطور عادی ....اما از مسیر عادی فاصله گرفت چون.....چون باید میگرفت....نه بخاطره احساس...بخاطره شناختن ارزش های درونش....شاید نیاز به تغییر هم داشته باشه..اما مهم اینه..که روحیه تغییر داره
یه شهر نزدیک
یه جای نزدیک
اما...
اما نمیشه....سخته وقتی کسی رو بخوای اما 6ماه نبینیش...6 ماه ! ..و و قتی میخوای ببینیش اینقده ذوق میکنی که 6ماه حرفی که جمع شده بهش بگی جاشو به سکوت میده
خیلی سخته
هرچند اون سکوت زیباست

همه چیز این بین هست...همه مشکلات هست....اما خدارو شکر..مهم اینه با اصولت..اعتقادت....درونت...بیرونت بسازه
اینکه 2 انسان باشن.....نه 2 رقیب.....اینه برای هم و کنار هم زندگی کنن...نه برای خودشون
وقتی اینارو باشه و پیداش میکنی....رها کردنش سخته
حاضری براش خطراتو تحمل کنی
تو این راه چندین بار پس کشید...یا من خواستم...خیلی سخته..نمی دونین...شاید بگین چه... اما تصورش با واقعیت یه چیز دیگست
اما بازم احساسمون نگه داشت......احساس بخشی از انسانه.....هرچند عقل بهتر تصمیم میگیره اما ماندگاریش با احساسه
وقتی عقل و احساست یه ساز میزنن برو سمتش

همون کاری که من کردم....و الان خدارو هم شکر میکنم

من هم با عقلم دوسش دارم...هم با دلم...هم با روحم...هم با جسمم....هم با همه چی

دعا کنین بشه با اینهمه مشکلات کنار اومد

:gol:

good_girl

عضو جدید
سلام
سرنوشت من با سرنوشت ارچی تک خیلی شبیه همه
یه دوست...یه شب...یه حرف....یه بحث.....یه شوخی...سرنوشت منو عوض کرده
تو همین فضای اینترنت بود.....نه به دید دوستی....همینطور عادی ....اما از مسیر عادی فاصله گرفت چون.....چون باید میگرفت....نه بخاطره احساس...بخاطره شناختن ارزش های درونش....شاید نیاز به تغییر هم داشته باشه..اما مهم اینه..که روحیه تغییر داره
یه شهر نزدیک
یه جای نزدیک
اما...
اما نمیشه....سخته وقتی کسی رو بخوای اما 6ماه نبینیش...6 ماه ! ..و و قتی میخوای ببینیش اینقده ذوق میکنی که 6ماه حرفی که جمع شده بهش بگی جاشو به سکوت میده
خیلی سخته
هرچند اون سکوت زیباست

همه چیز این بین هست...همه مشکلات هست....اما خدارو شکر..مهم اینه با اصولت..اعتقادت....درونت...بیرونت بسازه
اینکه 2 انسان باشن.....نه 2 رقیب.....اینه برای هم و کنار هم زندگی کنن...نه برای خودشون
وقتی اینارو باشه و پیداش میکنی....رها کردنش سخته
حاضری براش خطراتو تحمل کنی
تو این راه چندین بار پس کشید...یا من خواستم...خیلی سخته..نمی دونین...شاید بگین چه... اما تصورش با واقعیت یه چیز دیگست
اما بازم احساسمون نگه داشت......احساس بخشی از انسانه.....هرچند عقل بهتر تصمیم میگیره اما ماندگاریش با احساسه
وقتی عقل و احساست یه ساز میزنن برو سمتش

همون کاری که من کردم....و الان خدارو هم شکر میکنم

من هم با عقلم دوسش دارم...هم با دلم...هم با روحم...هم با جسمم....هم با همه چی

دعا کنین بشه با اینهمه مشکلات کنار اومد

:gol:
امیدوارم بهش برسی و خوشبخت شین:gol:
داستان جالبی دارین
دوسش داشتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا