سوالات و مشكلات اندرويد

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز
اولا لطف میکنی جواب میدی اینجا
;)
دوما شما چون سطحتون بالاست، جواباتون هم سطح بالاست و بنده متوجه نمیشم...

-----

روش اسکرین شات شما رو انجام دادم ولی تو گوشی من جواب نداد!
الان چند روزه اون پیام و تصویر نمیاد خوشبختانه که من عکسشو بذارم ...
من میگم الان کش مرورگر کروم پر بشه امکانش هست که حافظه گوشی هم پربشه؟ اصن چطور خودم کش مرورگر رو پاک کنم؟
بهترین مرورگر برای وب گردی اندروید چیه؟

من خودم از کروم استفاده می کنم تو گوشیم. برو تنظیمات خود گوشی، قسمت برنامه ها، برنامه ی کرومو پیدا کن بازش کن. Cleare data و clear cach رو بزن ببینیم درست میشه مشکلت یا نه.

n.melikaa

عضو جدید
کمکو فوری خواهش میکنم :(

کمکو فوری خواهش میکنم :(

سلام
گوشی من سامسونگ گلکسی ادونسه
حدودا یک سال ونیم دارمش
امرز صبح یهو خودش شروع به روشن و خاموش شدن کرد.خودبه خود خاموش میشه بعد روشن میشه و چند ثانیه روشن میمونه و دوباره خاموش میشه واس چند دقیقه باتریشم در اوردم دویاره امتحان کردم درست نشد
خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ناراحتم یدفعه نسوزه :(؟؟؟؟؟؟
چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمممممممممممممممممممممممممممممک

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
گوشی من سامسونگ گلکسی ادونسه
حدودا یک سال ونیم دارمش
امرز صبح یهو خودش شروع به روشن و خاموش شدن کرد.خودبه خود خاموش میشه بعد روشن میشه و چند ثانیه روشن میمونه و دوباره خاموش میشه واس چند دقیقه باتریشم در اوردم دویاره امتحان کردم درست نشد
خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ناراحتم یدفعه نسوزه :(؟؟؟؟؟؟
چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمممممممممممممممممممممممممممممک

سلام بر شما

اگر گوشي خود به خود خاموش ميشه و خودش روشن ميشه مشكل نرم افزاري هست
اما اگر خودش روشن نميشه بايد بررسي بشه احتمال نرم افزاري داره اما سخت افزار بيشتر هست

حالا شما گوشيتون فلش كن ان شالله درست بشه..........
اگر گارانتي داره هنوز فقط خدمات سامسونگ برو.....نرم افزارهاي اون ها مطمئن تر هست

SEMINAR

کاربر فعال
سلام
گوشیم اندروید lg l40 هستش
چند تا عکس رو حذف کردم!!! الان چطوری میتونم عکس ها رو برگردونم ؟؟؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
گوشیم اندروید lg l40 هستش
چند تا عکس رو حذف کردم!!! الان چطوری میتونم عکس ها رو برگردونم ؟؟؟

سلام بر شما

اگر عكس ها داخل رم (كارت حافطه)بود با برنامه ريكاوري احتمال 99 درصد بر ميگرده
اما اگر داخل گوشي بوده اكثرا جوابگو نيست و احتمال كم ممكن با ريكاوري برگرده هرچند امتحانش ضرر نداره

آخرین ویرایش:

SEMINAR

کاربر فعال
سلام بر شما

اگر عكس ها داخل رم (كارت حافطه)بود با برنامه ريكاوري احتمال 99 درصد بر ميگرده
اما اگر داخل گوشي بوده اكثرا جوابگو نيست و احتمال كم ممكن با ريكاوري برگرده هرچند امتحانش ضرر نداره
داخل حافظه بود
خوب برنامه ریکاوری معرفی کنید؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
داخل حافظه بود
خوب برنامه ریکاوری معرفی کنید؟

خوب چه بهتر
برنامه ريكاوري ندارم براتون بذارم ........اما نرم افزار كارها يا خدمات كامپوتري ها دارن خيلي طول نميكشه براتون ريكاوري مي كنن....
در اينترنت هم سرچ كنيد هست يا نرم افزارشو بخريد

فقط اگر اطلاعاتتون شخصي يك جاي مطمئن بدين

يك نرم افزاري مثل اين برنامه ريكاوري
البته ريجستري باشه تا كامل انجام بشه

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
گوشیم galaxy s3 هست و چند روزیه همش هنگ میکنه بخصوص وقتی وای فایشو روشن میکنم...
بعضی وقتا هم این پیام رو صفحش میاد : com.system.patch متوقف شده است.
کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
بازگشت به تنظیمات کارخانه و ویروس یابی

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

در یک مدل یکسان اندرویدی حافظه داخلی چطور روی سرعت تاثیر داره؟
- کلا هرچی حافظه(وقتی خالیه) کمتر باشه سرعت بیشتره یا برعکس یا تاثیری نداره؟
- وقتی بخشی از حافظه پر میشه چی؟ مثلا بعد از پر شدن 80% حافظه داخلی سرعت کاهش پیدا میکنه یا نه، مثلا از 10GB به بعد؟(حالا میخواد 16 یا 32 یا 64 باشه)
مشکلم اینه که بین یه 16 و 32 موندم، کدومشو بگیرم بهتره؟ مشکل حجم با کارت حافظه حل میشه ولی اگه واقعا 16 و 32 فرقی نکنه خب 32 رو بگیرم!

با تشکر فراوان

آخرین ویرایش:

HaMiD.TcI

مدیر تالار
اون چیزی که سرعت خواندن و نوشتن رو از حافظه ی داخلی کمتر میکنه پراکندگی اطلاعات یا به اصطلاح Fragment بودن اطلاعات هست که میتونید هر چند وقت یه بار اطلاعات رو با نرم افزار های مختلف Defragment بفرمایید وگرنه در حالت عادی سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در حافظه ی داخلی تغییر محسوسی نداره
سرعت اطلاعات رو Ram گوشی تعیین میکنه که توی هر دو مدل حافظه ی داخلی 16 یا 32 گیگ اندازه ی یکسانی هست لذا اگر تفاوت قیمتی خیلی بالایی بین مدل 16 تا 32 گیگ هست و از لحاظ کم بودن حجم 16 گیگ مشکلی ندارید, نگرانی بابت سرعت حافظه ی 16 یا 32 گیگ نداشته باشید
هر دو در تمامی حالت ها سرعتشون یکی هست

سفیدبرفی.

عضو جدید
سلام دوستان
گوشی من الان ی هفته است وایفا و دیتاش خودیهخودروشن میشه دیروز بردم برام فلش کرد خوب شد اما تااومدم خونه دوباره همونجوری شد.بنظرتون چیکارکنم؟
مشکل ازچیه؟گوشیم خوب میشه؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
لطفا" در بیان مشکلات تلفن های همراه خود
نام و مدل و ورژن سیستم عامل اون رو ذکر بفرمایید
با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام مارک گوشیم prestigioــــــ اندروید 4.2

سلام، چند حالت ممکنه باشه بررسی کنید ببینید کدومش میتونه باشه.
وارد تنظیمات گوشی بخش وای فای بشید و تیک جستجوی وای فای خودکار رو بردارید.
اگر از آپلیکیشن هایی که با وای فای کار می کنن استفاده می کنن رو دارید اون ها رو فریز کنید مثل زاپیا یا شر ایت و ...
اگر مشکل رفع نشد به قسمت اپلیکیشن ها برید و این دوتا رو غیر فعال کنید.
com.nb.superuser
com.android.provider.confirm

سفیدبرفی.

عضو جدید
سلام، چند حالت ممکنه باشه بررسی کنید ببینید کدومش میتونه باشه.
وارد تنظیمات گوشی بخش وای فای بشید و تیک جستجوی وای فای خودکار رو بردارید.
اگر از آپلیکیشن هایی که با وای فای کار می کنن استفاده می کنن رو دارید اون ها رو فریز کنید مثل زاپیا یا شر ایت و ...
اگر مشکل رفع نشد به قسمت اپلیکیشن ها برید و این دوتا رو غیر فعال کنید.
com.nb.superuser
com.android.provider.confirm
ممنون دوست عزیز از راهنماییت

SEMINAR

کاربر فعال
با درود
گوشیم lg l40 اندروید 4.4هست:
1- با گوشی میام تو انجمن باشگاه مهندسان ایران و انجمن نواندیشان و... یه جور دیگه برام نشون میده؟ با حالت عادی که با کامیپوتر میام فرق داره! چطور میتونم حلش کنم؟

2- برای دانلود فایل های pdfبا گوشی مشکل ندارم! ولی برای فایل های ویدیویی فقط نشون میده نمیتونم save کنم! چرا باید حتما نرم افزارidm مخصوص اندروید نصب کنم؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر ممتاز
با درود
گوشیم lg l40 اندروید 4.4هست:
1- با گوشی میام تو انجمن باشگاه مهندسان ایران و انجمن نواندیشان و... یه جور دیگه برام نشون میده؟ با حالت عادی که با کامیپوتر میام فرق داره! چطور میتونم حلش کنم؟

2- برای دانلود فایل های pdfبا گوشی مشکل ندارم! ولی برای فایل های ویدیویی فقط نشون میده نمیتونم save کنم! چرا باید حتما نرم افزارidm مخصوص اندروید نصب کنم؟؟؟؟

در مورد سوال 1، سایت باشگاه مهندسان و... قالب مخصوص موبایل دارن. وقتی با موبایل میای به دلیل اینکه صفحه کوچیکه و سرعت مرورت بالا بره بعضی امکانات اصلی سایت فقط نمایش داده میشه. می تونی بری پایین صفحه نوشته view full sit . اون بزن تا مثل کامپیوتر ببینی سایت رو.

shaparak_7

عضو جدید
سلام

چند وقتیه گالری گوشیم عکسامو نشون نمیده .

در حالی که حجمش مثل قبله. فقط نشون نمیده. مدل گوشی هم سونی اکسپریا j هستش.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام

چند وقتیه گالری گوشیم عکسامو نشون نمیده .

در حالی که حجمش مثل قبله. فقط نشون نمیده. مدل گوشی هم سونی اکسپریا j هستش.

ممنون میشم راهنمایی کنید

با برنامه های File Manager به عکسات دسترسی داری؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
گوشیتون ویروس گرفته
اکثر گوشی ها دیگه توی ویندوز به عنوان یک درایو شناخته نمیشن(Mass Memory) و به عنوان یک درایو چند رسانه ای شناخته میشن که نمیشه از دستور attrib برای مشاهده ی فایل های هیدن استفاده کرد
بهترین و راحت ترین کار
از فایل منیجر وارد بشید و تموم فایل های مورد نیازتون رو انتخاب و از تمامشون یک فایل زیپ تهیه کنید,فایل زیپ قابلیت نمایش روی سیستم رو داره
اون فایل رو از گوشی خارج و به سیستم منتقل کنید,گوشی رو فرمت و فایل رو برگردونید و اطلاعات رو Extract کنید
این یکی از راه های بیشمار بازیابی اطلاعاتتونه و میشه گفت آخرین راه هست
راه های آسانتر و بهتری هم هست که دوستان حتما بهش اشاره خواهند کرد

Major Geologist

کاربر ممتاز
همونطور که مدیر گفتن معمولا گوشی به عنوان درایو شناخته نمیشه. اما راه کاری هست. تو تنظیمات گوشیت دنبال گزینه ی ارتباط USB بگرد. چون اندروید من 5.0.2 و تو 4.1، دقیق نمی تونم بگم کدوم قسمته تنظیماته. اسکرین شات می زارم دقیق تر متوجه شی. Screenshot_2015-08-02-00-12-37.jpg
گوشی رو بزار رو حالت MSC . تو این حالت وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنی فقط مموری کارتت شناخته میشه! اما به صورت درایو شناخته میشه که می تونی با آنتی ویروس اسکنش کنی. سعی کن آنتی ویروستم آپدیت باشه.
bash1.jpg

shaparak_7

عضو جدید
همونطور که مدیر گفتن معمولا گوشی به عنوان درایو شناخته نمیشه. اما راه کاری هست. تو تنظیمات گوشیت دنبال گزینه ی ارتباط USB بگرد. چون اندروید من 5.0.2 و تو 4.1، دقیق نمی تونم بگم کدوم قسمته تنظیماته. اسکرین شات می زارم دقیق تر متوجه شی. مشاهده پیوست 249214
گوشی رو بزار رو حالت MSC . تو این حالت وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنی فقط مموری کارتت شناخته میشه! اما به صورت درایو شناخته میشه که می تونی با آنتی ویروس اسکنش کنی. سعی کن آنتی ویروستم آپدیت باشه.
مشاهده پیوست 249216

ممنون از اقای مدیر وشما

خیلییییییی ممنوننن;);):smile::smile::smile:

SEMINAR

کاربر فعال
سلام
برنامه ف*ی*ل*ت*ر باز کن برای گوشی چی هستش؟ چون سایتای فیسبوک و ... رو کروم باز نمی کنه!!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار
بحث و گفتگو در مورد هرگونه نرم افزار ضد فیلتر به هر دلیلی در تالار ممنوع است
رعایت کنید

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا وقتی یه عده ... میان گوشی هک میکنن و اسمس و زنگ میره و میاد ... باید چیکار کرد

sepideh.eshg

عضو جدید
سلام
من یه گوشیه سامسونگ اندرویدی خریدم و یه مموری کارت 16 گیگ هم گرفتم
اما نمیتونم تو مموری کارت تغییراتی انجام بدم
مثلا نمیتونم فایلی را حذف کنم یا فایلی را جا به جا کنم

بالا