Concept Cars نمایشگاه

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان

Bentley EXP 9 F

Chevrolet Code 130R

Lamborghini Aventador J

Mazda Takeri

McLaren P1

Peugeot Onyx

Porsche Panamera Sport Turismo

با تشکر :gol:

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااییییییییییی یعنی آخرشه...
خیلی جذاب بودن...مخصوصا لامبورگینی:w38:
خدا قسمت کنه!!

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا طراحی پژو زیبا بود ، باید منتظر باشیم تا ایران خودرو شروع به مونتاژش کنه یکیشو بخریم .

sed ali

کاربر ممتاز
حال نکردیم !
میومدید عبدالله آباد !!! کلی صفا میکردید !!
بخدا پراید صفر واسه ما اره کم کم آرزو میشه !!

hamid051

کاربر ممتاز
حال نکردیم !
میومدید عبدالله آباد !!! کلی صفا میکردید !!
بخدا پراید صفر واسه ما اره کم کم آرزو میشه !!

داداش عبدالله اباد که فکر کنم کورس نیسان باشه دیگه نه :Dبابا طرفای شما این نیسانی ها خیلی تند میرن خیلی خطرناک باور کن نیسان استاندارد نیست
تازه با اون وضعیت دستی هم میکشن

sed ali

کاربر ممتاز
اگه خریدین بعدش میدین من باهاش یه پارک دوبل بزنم؟!!!:)

پارک دوبل میخوای بزنی نیسان !!
کیفشو میبری !
شون میده چقدر راننده ای !
این ماشینا خودشن سیستم پارک دارن فقط دکمه میخواد بزنی برات پارک میکنه !!

ولی من هرگز حسرت این ماشینا رو نخوردم ، فقط یه هیجان هست که تو لامبورگنی هست اونو دوست دارم ! که میشه با پراید چند برابرشو تجربه کرد :w15:

نگاه بعضیا با یه پیکا اینقدر خوشن که با طرف با لامبورگنی نیست !!
پدرم تا بحال چندت ماشین که عوض کرده من هیچی رو اندازه پیکانمون دوست نداشتم !!
باورتون میشه هنوز شب خوابشو میبینم !!
وای یادش بخیر با 206 کورس گذاشتم البته درگ شکل بود !
اون بیچاره ماشینش پر بود من تقریبا 2 مسافر داشتم
وایییی موتور ماشین اومد پایین ولی بلاخره جلو زد !!
کسی می دونه دنده پیکانو 5500 عوض کنی چی میشه ؟ من کردم سالم رسیدم خونه !!

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیفشو میبری !

ولی من هرگز حسرت این ماشینا رو نخوردم ، فقط یه هیجان هست که تو لامبورگنی هست اونو دوست دارم ! که میشه با پراید چند برابرشو تجربه کرد :w15:

!!

شما جرات کن مهندس این ماشینو بده من...یه جوری پارک دوبل میزنم که دکمه و سپر و کمک فنرو سایر وسایل غیر ضروری از ماشین جدا بشن!!!:w18:
تازه خیالتون راحت کلا 2بار تصادف کردم...یه بار با افتخار تمام با ستون تصادف کردم!!تازه من مقصر نبودم،ستون ،بد جایی بود!!!
یه بار هم که گاری آشغالی بود!ندیدمش!!!ولی بازم من مقصر نبودما:whistle:

hamid051

کاربر ممتاز
شما جرات کن مهندس این ماشینو بده من...یه جوری پارک دوبل میزنم که دکمه و سپر و کمک فنرو سایر وسایل غیر ضروری از ماشین جدا بشن!!!:w18:
تازه خیالتون راحت کلا 2بار تصادف کردم...یه بار با افتخار تمام با ستون تصادف کردم!!تازه من مقصر نبودم،ستون ،بد جایی بود!!!
یه بار هم که گاری آشغالی بود!ندیدمش!!!ولی بازم من مقصر نبودما:whistle:

اصولا موقعی که تصادف میشه مقصر ما نیستیم :Dمن یکبار تصادف کردم با بنده خدا رفتیم بیمه ایران اقا نمیدونی چه افتضاحی بود اون یکی دست چماق بود اون یکی زنجیر بداشته بود زده به توی کله طرف زنجیره تو کله طرف گیر کرده بود خلاصه ما با این بنده خدا دعوا ها رو نگاه میکردیم میخندیدم - بعدشم که ظهر شد چون گشنمون بود بنده خدا رفت برام ساندویچ خرید اینقدر خوش گذشت تصادفه :biggrin:از بیرون شهر بیشتر خوش گذشت :D

hamid051

کاربر ممتاز
تقريبا 2 مسافر؟!!!!!:w20::w20:

مسافر بودن دیگه - اخه علی بعد از اینکه از دانش اون زمان میخواست بره سمت خونه برای اینکه مردم زیر بارون نمونن و خیس نشن همیشه 2 تا مسافر سوار میکرده تعجب نداره که
تازه تعجب دیگه ای که هست پیکان چطوری 2 نفر جا میشن اخه حداقل ظرفیت پیکان 4 نفره ینی کمتر از 4 نفر نمییییییشه سوار کرد :biggrin:

hamid051

کاربر ممتاز
کیفشو میبری !

نگاه بعضیا با یه پیکا اینقدر خوشن که با طرف با لامبورگنی نیست !!
پدرم تا بحال چندت ماشین که عوض کرده من هیچی رو اندازه پیکانمون دوست نداشتم !!
باورتون میشه هنوز شب خوابشو میبینم !!
وای یادش بخیر با 206 کورس گذاشتم البته درگ شکل بود !
اون بیچاره ماشینش پر بود من تقریبا 2 مسافر داشتم
وایییی موتور ماشین اومد پایین ولی بلاخره جلو زد !!
کسی می دونه دنده پیکانو 5500 عوض کنی چی میشه ؟ من کردم سالم رسیدم خونه !!

علی خدایش توی پیکان ها پیکان پژوه ای یک چیز دیگه بود اون موقع ها که پیکان جوانان مد بود بعدش پیکان چراغ بنزی اومد ولی زیاد باحال نبود ولی بعدش که موتور پژو ای که اومد ینی غوغا بود خدایش شتاب 0 تا 100 کمتر از 6 بود :biggrin: یادته چی شتابی داشت یکسره این شاسی ماشین میکشت از بس که شتاب داشت بشقور :biggrin:

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
وووووووووووووووووووووووای فکم چسبید به زمین
چه ماشیناییییییییییییییییییییییییییییی:cry:
منم میخوام:(

haniyeh-engineer

عضو جدید
مسافر بودن دیگه - اخه علی بعد از اینکه از دانش اون زمان میخواست بره سمت خونه برای اینکه مردم زیر بارون نمونن و خیس نشن همیشه 2 تا مسافر سوار میکرده تعجب نداره که
تازه تعجب دیگه ای که هست پیکان چطوری 2 نفر جا میشن اخه حداقل ظرفیت پیکان 4 نفره ینی کمتر از 4 نفر نمییییییشه سوار کرد :biggrin:

بله بله... ;)
من منظورم اون كلمه اي بود كه زيرش خط كشيدم... تقريبا 2 مسافر ميشه دقيقا چند تا؟! بين 1.1 تا 1.9 مسافر؟!:surprised:

hamid051

کاربر ممتاز
بله بله... ;)
من منظورم اون كلمه اي بود كه زيرش خط كشيدم... تقريبا 2 مسافر ميشه دقيقا چند تا؟! بين 1.1 تا 1.9 مسافر؟!:surprised:

اصولا ما مهندسین از دکمه رندوم ماشین حساب کاسیو استفاده میکنیم اونم از مدل 3610 :biggrin: حالا دیگه بستگی داره بین 0 تا 1 رو جند بیاره موقعی که عدد ظاهر شد بعد با استفاده از همون ماشین حساب حداکثر طرفیت ماشین رو تقسیم بر اون عدد میکنیم اینطوری احتمال توزیع پواسن پیش میاد یعنی n ما بیشتر از حداقل پیکان و np ما کوچکتر از 10 است بقیشو هم که خودتون بهتر میدونید :D