❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آسمانه جون دستتون درد نکنه فقط مشکلی که من با جدول دارم اینه که قسمت آخر جدول برا من نشون نمیده، نصفه نیمه س....ینی اولش که معماریه میتونم بخونم، محل قبولی رو نه. شرمندم، این مشکل منه یا جدول اینجوریه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آسمانه جون دستتون درد نکنه فقط مشکلی که من با جدول دارم اینه که قسمت آخر جدول برا من نشون نمیده، نصفه نیمه س....ینی اولش که معماریه میتونم بخونم، محل قبولی رو نه. شرمندم، این مشکل منه یا جدول اینجوریه؟
کنترل و اسکرول موس رو بگیر صفحه رو زوم اوت کن حل میشه

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

کنترل و اسکرول موس رو بگیر صفحه رو زوم اوت کن حل میشه

با زدن دکمه ctrl با دکمه - (منفی) میتونی زوم اوت کنی ،
اگه همه همین مشکل رو دارن یا با این کار مشکلتون حل نشد بگین که جدول رو کوچک کنم ;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امکانش هست از دوستانی که اطلاع دارن یه جدول تهیه کنن که توش دانشگاه های سراسری رو رتبه بندی کنه؟:gol:فک کنم خیلی به درد بخور باشه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها امکانش هست از دوستانی که اطلاع دارن یه جدول تهیه کنن که توش دانشگاه های سراسری رو رتبه بندی کنه؟:gol:فک کنم خیلی به درد بخور باشه
به نظرم شاید بشه شمایی بدست اورد از عملکرد دانشگاه ها اما فی الواقع یه چیز بی خودی هست
یه زمانی مثلا سیحون فلان جا درس میداد اون دانشگاه اسم و رسم پیدا رد. الان تموم شد رفت دیگه
مثلا بچه ها فک میکنن اگه تهران نباشن دیگه هیچ

اساتید دانشگاهی اونایی که شناخته شده هستن ک به کنار بقیه ممکنه هی جابجا بشن. باید دید عقل چی میگه. مثلا دانشگاهای تهران. تبریز اصفهان اینا خوب هستن دیگه. بقیشون به نسبت مسافت از پایتخت درجشون میاد پایین. کلا نمیدونم به نظرم نمیشه تعیین سطح کرد. بستگی داره چی براتون مهم باشه.

دیگه نه دانشگاه ارج و قرب داره نه ارشد شدن. ارشد یه چیزی تو مایه های دیپلم خودمونه. چییز ک یاد نمیدن تو این دوره. تازه اساتید خودشون اویزون دانشجو هستن برای چاپ اثاره مثلا گرانبهاشون

به نظرم الان که هر کسی میدونه دوستش یا کاربر دیگه تو باشگاه کجا قبول شده، بهتره که به هم لینک بشین به هم کمک کنین. همین یک دنیا ارزشمنده. به هم کمک کنین بچه ها. کسی از کسی توقع نداره کاره خاصی براش انجام بده ولی همین که دور هم هستین و به سوالای هم جواب بدین، همین که حسه با هم بودن داشته باشید، دنیا دنیا ارزشمنده.

ojahan

عضو جدید
سلام

تشکر میکنم از تمام بچه هایی که زحمت میکشن و بقیه رو راهنمایی میکنن

کسی اگه اطلاعاتی از غیر انتفاعی داره خیلی خوشحال میشم بدونم

من غیر انتفاعی خیام مشهد قبول شدم
خیلی دو دلم
نمدونم چه کار کنم
هزینه اش هم برام مشکله
...........

ojahan

عضو جدید
سال ذووم بود
فکر نمیکنم دیگه فرصت داشته باشم
بحث سربازی هم که داغه

ojahan

عضو جدید
میگن خیام جز 5 تا غیر انتفاعی برتر کشوره ولی اصلا از اوضاه مهندسی معماری اش اطلاعی ندارم

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
میگن خیام جز 5 تا غیر انتفاعی برتر کشوره ولی اصلا از اوضاه مهندسی معماری اش اطلاعی ندارم

دوره کارشناسی تاپ ترین گروه معماری رو داشت. واسه ارشد اطلاعی ندارم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ترم یک چه واحدهایی میدن که یخورده مطالعه داشته باشیم راجع بهش.........
قرار شد امروز کارنامه رو بدن که هنوز نیومده......واینکه بعضیا میگن دو تا رشته قبول شدیم چجوریاس؟؟؟؟؟تو یه کارنامه نشون میده یا فرق میکنه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ترم یک چه واحدهایی میدن که یخورده مطالعه داشته باشیم راجع بهش.........
قرار شد امروز کارنامه رو بدن که هنوز نیومده......واینکه بعضیا میگن دو تا رشته قبول شدیم چجوریاس؟؟؟؟؟تو یه کارنامه نشون میده یا فرق میکنه

من شنیدم که ترم اول طرح ندارید احتمالا بیشتر مقاله است که باید بنویسید
یعنی امروز درصد اسکیس ها معلوم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تو کارنامه دیدم که رتبه ام برای دانشگاه پارس شده 60 و آخرین قبولی پارس 128 بوده
الویت بندی هارو اشتباه زدم
من الان میتونم برم دانشگاه پارس ثبت نام کنم؟؟؟
کسی شرایطی مث من دیده؟؟؟

farhadarch

عضو جدید
بچه ها من تو کارنامه دیدم که رتبه ام برای دانشگاه پارس شده 60 و آخرین قبولی پارس 128 بوده
کسی شرایطی مث من دیده؟؟؟

ممنون از طرح سوالتون خانم مهندس دقیقا سوال منم هس...من رتبم به روزانه تکنولوژی بایونیک کاشان رسیده ولی بعد رشته قبولیم زده بودم .آیا امکانش هس برم اون رشته ؟؟؟:redface:

memara

عضو جدید
سلام دوستان دانشگاه هنر تهران برام من تو نتیجه زده 8 و اخرین رتبه قبولی 20 زده

این یعنی لونجام میتونم ثبت نام کنم ؟ سهمیه قبولی برا من زده رتبه اولی و رتبه ام از اخرین رتبه پذیرش اکثر دانشگاهها کمتره همدان کاشان تهران اصفهان شیراز و ...

نمیدونم طمع نکنم و یزد بمونم یا اینکه برم یجا دیگه

اسکیس هم 47.70 زده

البته شبانه و پردیس خودگردان .........فقط دو سه جا روزانه رتبه ام بهتره

memara

عضو جدید
جریان اون نتیجه که بعد از اخرین رتبه قبولی زده چی هست ؟:surprised:

farhadarch

عضو جدید
ممنون از طرح سوالتون خانم مهندس دقیقا سوال منم هس...من رتبم به روزانه تکنولوژی بایونیک کاشان رسیده ولی بعد رشته قبولیم زده بودم .آیا امکانش هس برم اون رشته ؟؟؟:redface:

دوستان ممنون میشیم به سوال ما جواب بدین ...

astronomygirl66

عضو جدید
کسی شرایطی مث من دیده؟؟؟

من این سوالو دیروز از دانشگاه مد نظرم که در اولویت بندی اشتباه کردم پرسیدم گفتن از طریق سنجش باید جابه جایی انجام بشه ما نمیتونیم سهمیه اضافه بگیریم و از طرفی دانشگاهی که قبول شدید سهمیش کم بشه ... مگه اینکه ترم اول داشگاه خودتون بخونید و بعدش انتقالی بگیرید به دانشگاه مدنظر که اونم ضوابط خاصی داره هر دانشگاه و باید مورد قبول دانشگاه مقصد باشه.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

داخلی 80؟؟؟! آفرین!!

3 نفر تا قبولی روزانه داخلی؟؟
عاره!!! :-( انصافا حقم بود!!! خیلی علاقه دارم ب خلق جزئیات!!!

Sent from my C6603 using Tapatalk

m.ronaghi

عضو جدید
ممنون اره پایین کارنامه خودش راهنمایی زده انگار مرسی
سلام ببخشید شما کارشناسیتون رو چند ترمه تموم کردید؟چون ماهم از سهمیه رتبه اولی استفاده کردیم اما چون دانشگاه گیلان 9ترمه هست، سنجش نپذیرفته سهمیه مون رو

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا