❶❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bernoos2010

عضو جدید
سلام بچه ها من غیر انتفاعی گرمسار قبول شدم ،خیلی ناراحتم ،نمیدونم ثبت نام کنم یا نه؟راستش من تمام نلاشم رو برای مطالعات معماری انجام دادم ،اصلا قکر نمی کردم معماری قبول شم،رتبه معماریم 601 بود و رتبه مطالعاتم 280 ،البته تازه ترم چهارم رو تموم کردم وسال اول بود شرکت کردم،لطفا راهنماییم کنید،غیر انتفاعی رو برم یا بمونم برای سال بعد؟

دوست عزیز تبریک میگم.واقعا قدرشو بدون که قبول شدی.از بین 20 هزار نفر فقط 800 نفر قبول شدن.اما واقعا غیر قابل پیش بینیه.ممکن 10 سال دیگه هم امتحان بدی چنین رتبه ای نیاری.امسال رقابت سخت بود.اگه درصدا رو نگاه کنی و مقایسه کنی به سالهای پیش میفهمی چی میگم.به نظر من برو ایشالا سال دیگه هم امتحان بده اگه جای خوبی قبول شدی بیا اون.واحداتم قبول میکنند.تازه تکمیل ظرفیتم هست.

tiny memar

عضو جدید
بچه ها كسي اطلاعاتي دربازه شيوه آموزش محور داره؟ يعني چي؟ روازنه يزد شيوه آموزش محور خوبه؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها كسي اطلاعاتي دربازه شيوه آموزش محور داره؟ يعني چي؟ روازنه يزد شيوه آموزش محور خوبه؟

دانشگاه یزد خیلی خوبه
اکثر استاداش از شهید بهشتی پروازی میان
محیطشم مناسبه
آموزش محورم یعنی این که پروژه ندارید فقط درس می خونید و امتحان میدید
هنوز قطعی معلوم نیست ولی احتمالا آموش محورا دکترا نمی تونند امتحان بدهند البته مطمئن نیستم این قسمتا میتونی بپرسی

آرتميس.artmiss

عضو جدید
رتبت چن بوده که قبول نشدی؟؟؟
چند تا انتخاب کردی؟؟

رتبه ام 660 بود.اعتراض نمي خوام بكنم.مي خوام ببينم تو داخلي اسكيسم چقدر بوده و من نفر چندم بودم.18 تا انتخاب داشتم.معماريم زده بودم.مي خوام ببينم اگه زيادي بي استعدادم كلا بي خيال شم.

abdolahi1

عضو جدید
خیلی بهت تبریک میگم میشه بگی چی خوندی و اسکیست چه جوری بود؟

خیلی ممنونم، منابعو بعدا میام کامل میگم چون الانممکنه چیزی از قلم بیفته، اسکیسو خودم راضی نبودم چون بهترم میتونستم کار کنم در کل بخوام بگم مسایل اقلیمی رو رعایتکردم، راندو هم داشتم، پرسپکتیوم خوب بود، مدارکمم کامل بود

abdolahi1

عضو جدید
دوستان عزیز لطفا در مورد تاریخ و نحوه ثبت نام راهنمایی کنید

واتو واتو

عضو جدید
بچه ها کسی در مورد مدرک پیام نور چیزی میدونه؟و نحوه تشکیل کلاسا؟و شهریه(ریز شهریه رو دارم میخوام بدونم هر ترم حدودا چقدر در میاد؟
به نظر شما پیام نور واحد قشم ارزش داره برم؟خواهشا راهنمایی کنید

nina_20mark

عضو جدید
mobarake...
age bara madrak gereftan mikhay boro vali sale avaleshe karshenasish bad nabood vali madrak madrake gheyreentefaeeye dg...!!!!

RISK ANALYSIS

عضو جدید
از من به همه بچه های مهندسی نصیحت.خوبو بد نکنید هررشته ای که قبول شدین برین هر کجا باشه برین.که پشیمون میشید در اینده

واتو واتو

عضو جدید
بچه ها کسی در مورد مدرک پیام نور چیزی میدونه؟و نحوه تشکیل کلاسا؟و شهریه(ریز شهریه رو دارم میخوام بدونم هر ترم حدودا چقدر در میاد؟
به نظر شما پیام نور واحد قشم ارزش داره برم؟
خواهشا راهنمایی کنید
PLEASE HELP ME
ANY BODY THERE?

hasood

کاربر فعال
بچه ها دارم می رم ... و خدا خودش می دونه که فقط به خاطر کی درس خوندم وال نذاشت کنارش باشم ... قسمت نبود نگاهم به نگاهش گره بخوره... و قسمت من حسودی به نگاه هاییه که یا نگاهش درگیر می شن...

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه رتبه 1 امسال درصداش چند بوده؟

architect_a

عضو جدید
سلام
در مورد مدرکش چی می خوای بدونی؟ یه مدرکه مثل باقی مدارک
نحوه تشککیل کلاساش 2 هفته یک بار هست و هزینش تقریبا ترمی 1200000
کلاساها هم تمام حضوریه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا