❶❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

واتو واتو

عضو جدید
سلام
در مورد مدرکش چی می خوای بدونی؟ یه مدرکه مثل باقی مدارک
نحوه تشککیل کلاساش 2 هفته یک بار هست و هزینش تقریبا ترمی 1200000
کلاساها هم تمام حضوریه
مرسی از راهنماییت
مدرکش معتبره؟ ارزش این همه هزینه و راه رو داره که برم دانشگاش خوب هست؟ خواهشا حقیقتو بگین

architect_a

عضو جدید
مرسی از راهنماییت
مدرکش معتبره؟ ارزش این همه هزینه و راه رو داره که برم دانشگاش خوب هست؟ خواهشا حقیقتو بگین
آره مدرکش معتبره. والا بستگی به خودت داره که ارزششو داره یا نه. هنوز تکمیل ظرفیت مونده.
اگه می دونی با یک سال نشستن خیلی بهتر از اینارو میاری و توانشو هم داری بشین و بخون ولی اگه اولویتتات چیزای دیگس با همین مدرکم به خیلی جاها می تونی برسی. همه چیز بستگی به زرنگیه خودت داره.

raz1367

کاربر فعال
بچه ها در مورد شهریه غیر انتفاعی اگه می دونید لطفا راهنمایی کنید.

lili naz

عضو جدید
من قبول نشدم خیلی ناراحتم امکان داره تو تکمیل ظرفیت قبول شم؟
دوستم با رتبه 1600 پیام نور کیش قبول شد

7y7

عضو جدید
دوستان تبریک میگم از ته دل برای همه کسانی که باتلاش فراوان قبول شده اند وامیدوارم موفقیتهای بعدی را هم کسب کنندالبته ماکه امسال میخواهیم کنکوربدیم فراموش نکنیدوراهنمایی های ارزنده تان راازمادریغ نکنیدکه ماهم سال دیگه اینجورموقع مثل خودتان خوشحال باشیم.اونهایی که قبول نشده اند ناراحت نباشیدامسال میشینیم باهم میخونیم.

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تبریک میگم از ته دل برای همه کسانی که باتلاش فراوان قبول شده اند وامیدوارم موفقیتهای بعدی را هم کسب کنندالبته ماکه امسال میخواهیم کنکوربدیم فراموش نکنیدوراهنمایی های ارزنده تان راازمادریغ نکنیدکه ماهم سال دیگه اینجورموقع مثل خودتان خوشحال باشیم.اونهایی که قبول نشده اند ناراحت نباشیدامسال میشینیم باهم میخونیم.
سلام بچه های رتبه برتر هیچکدوم جواب نمیدن

architect_a

عضو جدید
من قبول نشدم خیلی ناراحتم امکان داره تو تکمیل ظرفیت قبول شم؟
دوستم با رتبه 1600 پیام نور کیش قبول شد
مگه پیام نور کیشم معماری داره؟!!!!!!!!!!:surprised:
من فکر می کردم فقط تهران بندر و عسلویه داره ...............!!!!!!!!!

arch_one

عضو جدید
امسال واقعا نتایج عجیب قریب شده !!! نمیگم رتبه خیلی خوب بوده ولی با اون اسکیس دیگه .....
با 500 غیرانتفاعی اصفهان ! انتخاب آخر ... حالا تهران که هیچ اما یعنی نه اصفهان نه یزد نه کاشان... بقیه جاها رم که نزده بودم... فکر میکردمم با اون اسکیس دیگه شبانه هنر اصفهانو بیارم...
من که نمیرم اما مشتاقم بدونم اسکیسا چطور تصحیح شده....

saman_indicator

عضو جدید
خیلی تبریک میگم منم معماری روزانه بهشتی قبول شدم برای ثبت نام کی باید اقدام کنیم؟
منم خیلی بهت تبریک میگم دوست عزیز تاریخ ثبت نام اینترنتی و حضوریشو سایت دانشگاه بهشتی بری زده اینترنتیشو 17-19 زده حضوریشم 20-21

saman_indicator

عضو جدید
کنکور ازمایشی میداد؟کجا؟
از کی درس خونده؟
بچه ها من میخوام از الان بخونم ینی میتونم یه رتبه خوب بیارم؟
سلام دوست عزیز من نه کنکور آزمایشی دادم نه کلاس اسکیس رفتم همشو خودم کار کردم از الانم بخوای شروع کنی اصلا دیر نیست راحت میتونی یه رتبه ی خوبو بیاری

abdolahi1

عضو جدید
منم خیلی بهت تبریک میگم دوست عزیز تاریخ ثبت نام اینترنتی و حضوریشو سایت دانشگاه بهشتی بری زده اینترنتیشو 17-19 زده حضوریشم 20-21

ممنونم .کجا گفته سایتو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم،فقط تقویم آموزشی رو دیدم نوشته بود 15ام،میشه بیشتر توضیح بدی؟مدارک چی میخوان؟

architecture12

عضو جدید
مرسی از راهنماییت

عزیزم من خودم پارسال پیام نور تهران قبول شدم و الان مشغولم.از قشم نمیدونم ولی تهران که هم استاداش خوبن هم دانشگاش هم کلاسا منظمه.شهریه هم متوسط 1500000
کلاسای عملی که مثل همه دانشگاها هر هفتست فقط کلاسای تئوری یک هفته درمیونه.

saman_indicator

عضو جدید
ممنونم .کجا گفته سایتو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم،فقط تقویم آموزشی رو دیدم نوشته بود 15ام،میشه بیشتر توضیح بدی؟مدارک چی میخوان؟

باید بری سایت دانشگاه قسمت آموزشی بعدش میری قسمت مدیریت تحصیلات تکمیلی اونجا زده اینم لینکش http://www.sbu.ac.ir/Default.aspx?tabid=610

bernoos2010

عضو جدید
امسال واقعا نتایج عجیب قریب شده !!! نمیگم رتبه خیلی خوب بوده ولی با اون اسکیس دیگه .....
با 500 غیرانتفاعی اصفهان ! انتخاب آخر ... حالا تهران که هیچ اما یعنی نه اصفهان نه یزد نه کاشان... بقیه جاها رم که نزده بودم... فکر میکردمم با اون اسکیس دیگه شبانه هنر اصفهانو بیارم...
من که نمیرم اما مشتاقم بدونم اسکیسا چطور تصحیح شده....

خدایی اگه نمیری جا تو بده به من.من روزبه زنجان قبول شدم.بد عاشق اصفهانم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا