◀ بيان سوال های تخصصی مهندسی صنایع

◀ بيان سوال های تخصصی مهندسی صنایع

• بله ولی زیاد مطرح نیست!

رای: 0 0.0%
  • مربوط نیست ولی میشه درموردش بحث کرد.

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5

arshadememari

عضو جدید
سلام دوست عزیز درباره مفهومش -فرمولش وکلا هر توضیحی که در فهمش کمک کنه اخه باید ارایه بدم ممنونم

arshadememari

عضو جدید
کمک

کمک

دARLمتوسط طول دنباله باید تحقبق ارایه بدم درباره مفهومش وفرمولش وکلیه چیزای دیگه!

arshadememari

عضو جدید
سلام دوست خوبم ممنونم یه صفحه هست ؟شما کتابشو داری؟میتونی این صفحه رو تو سایت بزاری بنویسم؟

NEDA85

عضو جدید
سلام بچه ها من به کمک فوری بچه های ارشد یا دکتری صنایع احتیاج دارم. من برای پایان نامم یک مدل ریاضی چند هدفه نوشتم اما الان تو پیاده سازیش توی گمز به مشکل خوردم و حل نمی شه. کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم

vatanparast

عضو جدید
به عقیده بنده وقتتون رو صرف کاری کنید که بعدا ازش بهره ببرید ، شما یک مهندس صنایع هستید معمولا کاربر نرم افزار نه تولید کننده نرم افزار ، برنامه نویسی برای شما در حدی نیاز خواهد بود که نیازمنده پالایش اطلاعاتی خاص یا حل مسئله با الگوریتمی خاص باشید ، زبان های مثل c یا java و... بیتشر برای یک برنامه نویس حرفه ای طراحی شدن نه یک کاربر و یوزر مثل مهندسین صنایع که کارشون اجراییه ، پیشنهاد من به دوستان برای یادگیری ، آشنایی با ویژوآل بیسیک ، matlab و دیتا بیس ها ست

vatanjob1

عضو جدید
dostan azizam salam
saite estekhdam va karyabi vatanjob mogheiyate monasebi ra baraye hame karjoyan faraham mikonad ta betavanand bekhobi khod ra be karfarmayan moarefi konand
www.vatanjob.com
raftan be in sait khali az lotf nemibashad

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام.
اگر برای ادامه تحصیل میخواید برید سراغ Matlab، چون مسائل صنایعی رو خیلی راحت میشه توش کدنویسی کرد و اینکه یادگیریش هم خیلی آسونه... به قول صنایعی ها Efficient تره...

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام. در مورد ارتباط مدیریت کیفیت جامع و مدیریت بهره وری جامع اگر مطلبی،مقاله ای و ... دارید، لطفا بزارید.

با تشکر فراوان:gol:

arshadememari

عضو جدید
سلام كسي بروزه طرح ريزي واحده اي صنعتي رو إنجام داده يا داره ميتونم بهم كمك كنه خواهشا كمكم كنيد

perlitic

عضو جدید
با سلام

دوستان در صورت امکان جزوه درس "فرآیندهای تولید" رو برام بذارید دانلود کنم.

ضروریه بدجور!!

مرسی

white angel

عضو جدید
با سلام
دوستان عزير اگر فرم خام طرح توجيهي مربوط به سازمان صنايع دارين اينجا بگذاريد
خيلي متشكرم:):):)

من واسه طرح توجیهی خودم کلی تو نت سرچ کردم ولی چیزی به اسم فرم خام به چشمم نخورد.

فرم خام فکر نکنم داشته باشه ولی فرمت داره;) یه طرح توجیهی دانلود کن بخون فرمتشو متوجه میشی.

تمام سختی کار محاسبه دقیق اعداد هست باقیش کار سختی نیست.

aida.ti

عضو جدید
سلام دوستان....

اصلا نمیدونم این کارگاه ماشین ابزار جزو دروس تخصصی صنایع هست یانه!!! ولی باید برنامه نویسی cnc روبلد باشی تا با دستگاه فرز بتونی کار کنی نمیدونم ولی هرچی میگردم چیزی در موردش پیدا نکردم میشه کمکم کنید؟؟:cry:چیکارکنم؟ استاد یه تمرین بهمون داده باید یه حرف انگلیسی رو روی چوب با دستگاه فرز دربیاری!البته باید براش برنامه بنویسی؟؟اگه این درسو گذروندید خواهشا کمکم کنید باید چیکارکنم؟؟؟
واقعا ممنون میشم:cry:

MONA_fromest

عضو جدید
چرا پس تو این تالار سوالا رو هیچکی نیس جواب بده؟
پس چه تالار تخصصیه؟
من خط تولید کارخونه نوشابه رو واسه طرح ریزی میخوام لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا پس تو این تالار سوالا رو هیچکی نیس جواب بده؟
پس چه تالار تخصصیه؟
من خط تولید کارخونه نوشابه رو واسه طرح ریزی میخوام لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه

قرار نیست که هر چی شما خواستی اینجا پیدا شه . اونم خط تولید نوشابه . اگه اینجور بود اسمشو مذاشتیم دایره المعارف نه تالار .

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام
من مراحل ونحوه ساخت نوشابه رو واسه طرح ریزی میخوام

.
.
.

سلام!!

آیا این درخواستتون برای یه تحقیق واحد درسیه یا پروژه پایانی؟!!! :que:

توجه داشته باشید که خیلی کم پیش میاد که خواسته ی شخصی شما اینجا پیدابشه!!

البته امکان داره که یکی از بچه های روی این عنوان کار کرده باشه و قبول کنید که به نوعی این عنوان شما تخصصی و خاص هست!!

اما شما با مورد های مشابه شروع کنید!!

مثلا روی محصول دیگه ای کار کنید و هرچی جلوتر رفتید وارد بحث خودتون بشید!!

بطور کلی شما با نحوه پروژه های طرح ریزی آشنا هستین؟!!!

پیشنهاد میکنم به قسمت زیر برید و اونجا خواستتون رو بیان کنید اما جوری نباشه که صرفا کل مطلب رو درخواست کنید!!

طوری باشه که دوستان بیان و نظراتشون رو برای اجرا کردن و پیگیری این طرح بیان کنن ...

[h=1]طرح ريزی واحدهای صنعتی[/h]

V A H ! D

کاربر ممتاز
با سلام

دوستان در صورت امکان جزوه درس "فرآیندهای تولید" رو برام بذارید دانلود کنم.

ضروریه بدجور!!

مرسی

خیلی کلی درخواستتون رو بیان کردید؟!!

رشته ی تحصیلی شما چیه؟!!

صنایع یا ... ؟!!

به هر حال ممنون میشم دقیق تر بیان کنید و اینکه توی خود باشگاه هم سرچ کنید پیدا میشه!!

من لینک دانلود نزاشتم به جهت اینکه نمیدونستم منظورتون چیه!!

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام دوستان....

اصلا نمیدونم این کارگاه ماشین ابزار جزو دروس تخصصی صنایع هست یانه!!! ولی باید برنامه نویسی cnc روبلد باشی تا با دستگاه فرز بتونی کار کنی نمیدونم ولی هرچی میگردم چیزی در موردش پیدا نکردم میشه کمکم کنید؟؟:cry:چیکارکنم؟ استاد یه تمرین بهمون داده باید یه حرف انگلیسی رو روی چوب با دستگاه فرز دربیاری!البته باید براش برنامه بنویسی؟؟اگه این درسو گذروندید خواهشا کمکم کنید باید چیکارکنم؟؟؟
واقعا ممنون میشم:cry:

سلام!!

کارگاه ماشین ابزار رو همه ی گرایش های مهندسی صنایع ندارن و در برخی گرایش ها بهش بیشتر بها داده میشه که حتی ممکنه ماشین 1 و 2 داشته باشن!!

اما بصورت تخصصی نیست!!

نمیدونم چرا استادتون اینقدر سخت گرفته بهتون!!:que::razz:

گمون نکنم در اینجا کسی در مورد برنامه نویسی این دستگاه اطلاعاتی داشته باشه و ختی خود مهندسای مکانیک هم که این درس از تخصص هاشون هست خیلی کم از نحوه ی برنامه نویسی اون آگاهی دارن!!!

در هر حال من یه مقاله ی آموزشی برای این درخواسستون میزارم واسه دانلود :

مشاهده پیوست برنامه نويسي CNC- 306ص.pdf

در خود نت هم سرچ کنید مطالب خوبی به دست میرید!!

خود من فقط با نحوه ی کار و تنظیم این دستگاه آشنایی دارم ... :redface:

aaj6551

عضو جدید
سلام هیچ احتیاجی نیست که شما برای نوشتن حروف برنامه بنوسی.
یک نرم افزار بهت معرفی میکنم که باهاش حروف را می نوسی و بعد نام دستگاه را انتخاب میکنی خودش برنامه اش می نویسه.
دورترین راه ممکن برای تو نوشتن دستی برنامه است که خیلی کار بیخوده.
اون نرم افزار art camمی باشد

perlitic

عضو جدید
خیلی کلی درخواستتون رو بیان کردید؟!!

رشته ی تحصیلی شما چیه؟!!

صنایع یا ... ؟!!

به هر حال ممنون میشم دقیق تر بیان کنید و اینکه توی خود باشگاه هم سرچ کنید پیدا میشه!!

من لینک دانلود نزاشتم به جهت اینکه نمیدونستم منظورتون چیه!!

منظورم جزوه درس فرآیندهای تولید یا روشهای تولید از درسهای مهندسی صنایع است.

اگه میشه یه جزوه خوب میخام جزوه های باشگاه خوب نبود:redface:
اگه لطف کنید ممنون میشم

V A H ! D

کاربر ممتاز
منظورم جزوه درس فرآیندهای تولید یا روشهای تولید از درسهای مهندسی صنایع است.

اگه میشه یه جزوه خوب میخام جزوه های باشگاه خوب نبود:redface:
اگه لطف کنید ممنون میشم

روش های تولید 1 یا 2 ؟!!

تا اونجایی که یادم هست یه جزوه خوب داشتم و انشالله اگر پیداش کردم در اولین فرصت واسه دانلود میزارمش ... :cool:

mr_armg

عضو جدید
نرم افزارهای نیازمند پردازش

نرم افزارهای نیازمند پردازش

با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

لیستی از نرم افزارهای مدلینگ رشتتون رو میخوام که نیازمند پردازش زیاد برای رسید به خروجی هستند.

با تشکر

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

لیستی از نرم افزارهای مدلینگ رشتتون رو میخوام که نیازمند پردازش زیاد برای رسید به خروجی هستند.

با تشکر

منظورتون از مدلینگ دقیقا تو کدوم حوزه هست ؟ تحقیق در عملیات ؟ شبیه سازی ؟ .... .