یک مقاله با ترجمه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام
یک مقاله با ترجمه
البته word 2007 احتیاج داره .
امیدوارم به دردتون بخوره .
موفق باشید
یاعلی

با سلام:
از مقالتون ممنون اما ازتون ميخوام از اين به بعد تاپيك ها رو سر جاشون بذارين.
به همين جهت بعدها اين تايك به جزوات ومقالات منتقل ميشه.
با احترام

bardinova

مدیر بازنشسته
در ضمن در مورد انتخاب یک عنوان برای تاپیک کمی بیشتر وقت و حوصله و سلیقه بخرج بدید . (( یک مقاله با ترجمه )) هیچ اطلاعات مشخصی نمیده !!

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
درست میگن بهتره اسم و توضیح کوچیکی هم میدادن
خوب من این کارو از طرف مجید عزیز میکنم البته با اجازشون
VISPOT Shop Floor System
حركت ماوراي برنامه‌ريزي سنتي
چكيده
Visopt Shop Floorيك سيستم زمان‌بندي براي حل مساتل برنامه‌ريزي پيچيده را ارائه مي‌دهد، وجود برخي امكانات ويژه برنامه‌ريزي، اين سيستم را از سيستم‌هاي برنامه‌ريزي متداول متمايز مي‌كند. به ويژه كه در طول زمان‌بندي براي رسيدن به هدف، فعاليتها، به صورت پويا برنامه‌ريزي مي‌شوند. ما در اين مقاله يكپارچه‌سازي برنامه‌ريزي و زمان بندي را به وسيله اين سيستم را تشريح كرده و چگونگي دست يافتن به اين يكپارچگي را در سيستم برنامه‌ريزي كف كارگاهي ويسپوت را شرح خواهيم داد.
.مقدمه:
برنامه‌ريزي و زمان بندي دو مقوله نزديك و بسيار وابسته مي‌باشند و لي اغلب اوقات مسايل مربوط به اين دو مقوله به صورت جداگانه و به تكنيكهاي متفاوتي حل مي شوند. وظيفه‌ي برنامه‌ريزي ايجاد فعاليت‌ها در جهت رسيدن به اهداف توليد مي‌باشد در حالي كه وظيفه زمان بندي اختصاص دادن فعاليت هاي ايجاد شده در برنامه‌ريزي به زمان و منابع در دسترس مي‌باشد. اغلب كه اين دو مقوله درمسائل واقعي با يكديگر تركيب مي‌شوند، و مسئله به اين صورت حل مي‌شود كه ابتدا قسمت برنامه‌ريزي سيستم فعاليت‌‌ها را مشخص نموده سپس قسمت زمان‌بندي، زمان و منابع در دسترس را به اين فعاليت‌ها اختصاص مي‌دهد.همانطور كه در قسمت(2) بحث خواهيم كرد درصورتي كه اين قبيل مسائل برنامه‌ريزي حالت پيچيده‌تري به خود بگيرند، اين دوگانگي و جدايي ميان برنامه ريزي و زمان‌بندي زياد مناسب نخواهد بود. در صورتي كه تصميمات برنامه‌ريز به شدت متاثر از تصميات قسمت زمان‌بندي باشد( به طور مثال عفاليت‌هاي نصب و قطعات فرعي) پيشنهاد مي‌كنيم از روش ما مبتني بر حل مسائل در فصل مشترك برنامه‌ريزي و زمان‌بندي استفاده نماييد.
در قسمت (6) شيوه يكپارچه‌سازي بين زمان‌بندي و برنامه ريزي را در سيستم برنامه‌ريزي توليد كف كارگاهي ويسپوت توضيح خواهيم داد. در ضمن امكانات منحصر به فرد اين سيستم برنامه‌ريزي كه به ما امكان مي‌دهد در ماوراي سيستم‌هاي برنامه ريزي توليد متداول و سنتي به حل مسائل برنامه‌ريزي توليد بپردازيم را شرح خواهيم داد.
[FONT=&quot]اين مقاله بر اساس روند زير طراحي شده است: ابتدا مشخصات وخصوصيات مسئله را روشن خواهيم كرد. سپس به كمك يك مسئله‌ي محك ويژه كه سيستم پيشنهادي ما توانايي حل كردن آن را دارد در صورتي كه مابقي سيستم هاي موجود اين توانايي را ندارند به بيان نتيجه‌گيري با استفاده از نتايج به‌ دست آمده از حل اين مسئله و همچنين مسائل واقعي حل شده توسط اين سيستم خواهيم پرداخت. [/FONT]

آخرین ویرایش:

مجید

عضو جدید
جوابیه

جوابیه

کنفسیوس میگه :
به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستی یک شمع روشن کن
خدمت شما عارضم که این تاپیک رو من توی اوج شلوغی کارهام گذاشتم و دلیلش هم این بود که وقتی داشتم توی مطالب و بایگانیم دنبال مطلبی میگشتم این رو دیدم و تصمیم گرفتم که این رو برای شما عزیزان بزارم شاید پایان ترمه و بدردتون بخوره . زیاد وقت نداشتم و سریع آمدم مطلب رو گذاشتم و رفتم و حقیقتا اصلا به اینکه کجا میزارمش و با چه عنوانی دقت نکردم ، بهم حق بدین وسط نوشتن یه مقاله در مورد مدیریت منابع انسانی بودم و ذهنم شدید درگیر اون بود حتی گرسنگی هم یادم رفته بود . فقط اومدم یه جایی که بچه های صنایع ببینن ، گذاشتم .
البته من قصد توجیه ندارم و فقط من باب پاسخگویی و رعایت مراتب سپاسگذاری از انتقاد شما عزیزان این مطلب رو نوشتم .
در ضمن آقا مهرداد از شما هم بسیار سپاسگذارم ، از ما که غیر از زحمت چیزی برای شما حاصل نمیشه ، لطف کردی .
و یک سوال از خانم مدیر : چرا من نمیتونم این تاپیک رو ویرایش کنم؟
عرضم تمام ، فکر میکنم اطاله ی کلام شد .
موفق باشید
یاعلی

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
چرا ادیت نمیشه؟
پست رو میتونید ادیت کنید اما اگه منظورتون اسم تاپیکه به من بگین تا براتون عوضش کنم.

با احترام

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نه خانم مهتابی پست رو هم جدیدا پس از گذشت یک ساعت نمیتوان ادیت کرد
البته برای مدیران (فقط برای تالار زیرمجموعه شان) محدودیت زمانی ندارد
موفق باشید
یاعلی

yanic

عضو جدید
کنفسیوس میگه :
به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستی یک شمع روشن کن
خدمت شما عارضم که این تاپیک رو من توی اوج شلوغی کارهام گذاشتم و دلیلش هم این بود که وقتی داشتم توی مطالب و بایگانیم دنبال مطلبی میگشتم این رو دیدم و تصمیم گرفتم که این رو برای شما عزیزان بزارم شاید پایان ترمه و بدردتون بخوره . زیاد وقت نداشتم و سریع آمدم مطلب رو گذاشتم و رفتم و حقیقتا اصلا به اینکه کجا میزارمش و با چه عنوانی دقت نکردم ، بهم حق بدین وسط نوشتن یه مقاله در مورد مدیریت منابع انسانی بودم و ذهنم شدید درگیر اون بود حتی گرسنگی هم یادم رفته بود . فقط اومدم یه جایی که بچه های صنایع ببینن ، گذاشتم .
البته من قصد توجیه ندارم و فقط من باب پاسخگویی و رعایت مراتب سپاسگذاری از انتقاد شما عزیزان این مطلب رو نوشتم .
در ضمن آقا مهرداد از شما هم بسیار سپاسگذارم ، از ما که غیر از زحمت چیزی برای شما حاصل نمیشه ، لطف کردی .
و یک سوال از خانم مدیر : چرا من نمیتونم این تاپیک رو ویرایش کنم؟
عرضم تمام ، فکر میکنم اطاله ی کلام شد .
موفق باشید
یاعلی

سلام .دوست عزیز کار شما قابل تقدیره من به نوبه خودم ازتون ممنونم.دوستان هم بهتره بجای توجه و تذکر حاشیه ها سعی در تامل توی محتوا بکنن.باتشکر از همه دوستانی که برای تالار وقت میذارن بخصوص آقای تفکر ناب امیدوارم موفق باشین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.