یک فرصت شغلی با درامد تضمینی

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما از اخبار مطلعید که مدتی است نقل محافل شده و قراره یک میلیون و ماهی صدهزار ...
به همین مناسبت من برای مهندسان عزیز یه پیشنهاد دارم تا یه کسب و کار اساسی بزنید و اگر زرنگ باشید بار خودتون رو ببنیدید.
مواد لازم:
1-یک دست لباس فرم پشت کوه!
2-یک فروند نوزاد چند روزه!
3-یک دستگاه لهجه مناسب نوع لباس

روش کار:

ابتدا خودتون رو با پوشیدن لباس به شکل مورد نظر دربیارید و نوزاد مورد نظر رو میگیرید زیر بغلو میرید به بهداشت(یا شایدم ثفت اخوال) فلانه جا! و میگید این ننه مرده توی بیابون به دنیا اومدو میخوام ثفتش کنم!
دوباره ورش میدارم میبریدش به یه مرکز دیگه در بهمانه جا و الی آخر! خلاصه اینکه اگر زرنگ باشید هنوز به هفته اول نرسیده غیر از چند ملیون مژدگانی یه درامد ماهانه ثابت حسابی هم دست و پا میکنید/

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشيد
لابد چند سال بعد هم 120 ميليون تومن بابت هر ثبتتون مي گيرين!!!:biggrin::biggrin:

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تاپیک پر محتوایی بود
حیف ....:mad:
خجالت نکشیدی از نوشتن اینا

بازرس باشی

عضو جدید
ببینید چه فرزند باهوشی داریم و خود اشتغالی به وجود مییاره
افرین جوان
این فرزندان باید از شما یاد بگیرن

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشيد
لابد چند سال بعد هم 120 ميليون تومن بابت هر ثبتتون مي گيرين!!!:biggrin::biggrin:
من که ثبت نمیکنم! اونا ثبت میکنن! اگر بیشتر هم بدن میگیرم:redface: حالا دوست داشتن 120 میلیون بدن!

واقعا تاپیک پر محتوایی بود
حیف ....:mad:
خجالت نکشیدی از نوشتن اینا
چرا! خجالت هم کشیدم. لپام قرمز شده الان:redface::redface:
اخم نکن. بهت نمیاد. :smile:
راست میگه!;)

ببینید چه فرزند باهوشی داریم و خود اشتغالی به وجود مییاره
افرین جوان
این فرزندان باید از شما یاد بگیرن
چه عجب یکی ازمون قدردانی کرد! آقا ما چاکریم! گاهی این فرزندان خیلی اذیت میکنن و چیزی بهشون میگی اخم میکنن. حالا هی بیا و خود اشتغالی ایجاد کن:razz:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه 120 رو كه خودشون گفتن:biggrin:
ولي اگه شما بيشتر بخواين حتما مي دن:biggrin:
در ضمن كارآفرينان نمونه رو دارن شناسايي مي كنن شما حتما خودتو معرفي كن:biggrin::biggrin:

piton

عضو جدید
میگم همون شب اول مدیرا اتیششون داغ بود اخراج میکردنو قفل میزدنو پاک میکردن اخه این چه تاپیکه مزخرفیه من نمیدونم

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم همون شب اول مدیرا اتیششون داغ بود اخراج میکردنو قفل میزدنو پاک میکردن اخه این چه تاپیکه مزخرفیه من نمیدونم

]چرا مزخرف؟...آخه دولت با حال ما با خودش چی فکر کرده که اینجوری مردمو تشویق به بچه دار شدن کنه!!!اولا که هزینه زایمان و نگهداری از بچه خیلی بیشتر ازین حرفاست در ضمن جمعیت فعلیه ایران مگه کمه؟ مملکت داره میترکه از جمعیت جوونایی که نه کار دارن نه ساپورت مالی و اجتماعی اونوقت میان واسه بچه دار شدن جایزه میدن راست میگه به جای یه میلیون به نوزادا دادن یه فکری به حال تحصیلکرده های بیکارش بکنه...یا به حال بدبختایی که از گشنگی گوشه خیابونا جون میدن،یا شهرایی که هنوز آب آشامیدنی ندارن و خیلی معضلات دیگه...ولی نمیان اینکارارو بکنن که !آخه این چیزا سروصدا نداره دهن پرکن نیست!!!

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که چیز بدی نگفتم. شما که تو آواتارت حرف از عشق و عاشقی زدی پس
چرا داغ کردی؟ چطور دلت میاد؟
]چرا مزخرف؟...آخه دولت با حال ما با خودش چی فکر کرده که اینجوری مردمو تشویق به بچه دار شدن کنه!!!اولا که هزینه زایمان و نگهداری از بچه خیلی بیشتر ازین حرفاست در ضمن جمعیت فعلیه ایران مگه کمه؟ مملکت داره میترکه از جمعیت جوونایی که نه کار دارن نه ساپورت مالی و اجتماعی اونوقت میان واسه بچه دار شدن جایزه میدن راست میگه به جای یه میلیون به نوزادا دادن یه فکری به حال تحصیلکرده های بیکارش بکنه...یا به حال بدبختایی که از گشنگی گوشه خیابونا جون میدن،یا شهرایی که هنوز آب آشامیدنی ندارن و خیلی معضلات دیگه...ولی نمیان اینکارارو بکنن که !آخه این چیزا سروصدا نداره دهن پرکن نیست!!!
دمت گرم. توضیحاتتون عالی و به جا بود. خوب شاید بعضیا توی یه حال و هوای دیگه رشد کردن یا اصلا از مریخ اومدن و نمیفهمن که امثال ما از یه همچین تصمیمی در دهه 60 چقدر ضربه خوردیم.
بیخیال
اشتغالزایی رو بچسب;)

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه 120 رو كه خودشون گفتن:biggrin:
ولي اگه شما بيشتر بخواين حتما مي دن:biggrin:
در ضمن كارآفرينان نمونه رو دارن شناسايي مي كنن شما حتما خودتو معرفي كن:biggrin::biggrin:
کجا؟ کجا اسم مینویسن برم؟:D

شاید باشه :surprised:
من لهجه م خوب نیست آخه :surprised::surprised::surprised::surprised:
به درامدش فکر کن سریع یاد میگیری! یا اصلا یکیو اجیر کن که بلده و دنگی حساب کنید:biggrin:

matin_bc

عضو جدید
وقتی چشامون وا شد از زندگی سیر شدیم نفهمیدیم چی شد توی جوونیمون پیر شدیم

گفتن چپ میزنیی منحرفی بی اعتقادی اما کی شما به سوال های من جواب دادین

ما از وقتی چشارو وا کردیم که جنگ بود تو دست بابا به جای قلم تفنگ بود

همیشه یه پای زندگی واسه ما لنگ بود همیشه جواب اعتراضمون که سنگ بود

فقط واسه یه بار بذار من بگم قصه رو من و تو هر دو تا میشناسیم درد و ریشه رو

واسه یه بار هم بذار فکرکنم که آدمم تصور کنم تو یه جامعه ی سالمم

بذار یادم بره بیست سال تو سری خوردم که یه تفاله ی بی ارزشم بذار فکر کنم

بذار یه لحظه چشامو ببندم رو خواهرم رو گریه ی شبونه و بغض مادرم

بذار چشامو ببندمو بگم خوشبختم که بی آینده نیستم و به فردا چشم دوختم

تو تو دلت میخندی اگه تو ناز و نعمتی آخه زندگی واسه ما یه چیز دیگه است لعنتی