یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

shahidi721

اخراجی موقت
من خونه میخوام بزرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

mezak

کاربر فعال

مطالبم رو از زبون دكتر آزمنديان مينويسم:

وقتي شما چيزي رو طلب ميكنيد (طلب كردن همون انديشه به يك چيز..درخواست اون و فكر كردن به خواستتون هست) چه بخواين چه نخواين ديگه مال شما ميشه.... به عنوان مثال، شما وقتي در فكر بدست آوردن يك اتومبيل هستيد، همينكه فكر ميكنيد، در كائنات اون اتومبيل به اسم شما مارك ميخوره!! اين اتومبيل ديگه مال شماست!
اما چطور ميشه كه با اينكه به اسم ما ميشه ولي گاهي بدست نمياريم؟
اين دقيقا مرحله‌اي هست كه اگر دقيق رعايت بشه محاله كه جذب صورت نگيره...
شما وقتي به چيزي فكر ميكنيد، بايد دقيقا اونو حس كنيد... يعني حس كنيد كه الان مال شما شده...
چند فاكتور از مرحله درخواست تا دريافت وجود داره كه اگه رعايت بشه حتما به دريافت ميرسيد:
انگيزه، باور، استقامت، تلاش، عنايت،... و لطف خداوند
اين فاكتور ها اگه رعايت بشه محاله كه نرسيد...
انقد انگيزتون قوي باشه، انقد باورتون محكم باشه و استقامت كنيد تا لحظه‌ي دريافت كه انشاءالله بدست بياريد... اصلا نااميد نشيد....
كائنات شوخي و جدي حاليشون نيست... به هر چي فك كني برات آماده ميكنن... براشون كوچيك و بزرگ بودن خواسته هم فرقي نداره.... اصلا درك كوچيك و بزرگي خواسته رو ندارن... همه چي براشون يكيه...
پس با باور عميق و انگيزه تلاش كنيد تا به خواستتون برسيد

غیر از این خطش همش تو کتاب راز هستش.

rozan

عضو جدید
بچه ها من این جریانو قبول دارم ومطالعات و تحقیقاتی هم داشتم فقط یه سوال دارم که جوابشو چیدا نمیکنم
اگه من یک چیزی رو بخوام باتوجه به اعتقادم به این قانون وشخص دیگری هم با همین اعتقاد دقیقا اون چیزو بخواد اونوقت تکلیف چیه؟
کی برنده میشه؟

mezak

کاربر فعال
بچه ها من این جریانو قبول دارم ومطالعات و تحقیقاتی هم داشتم فقط یه سوال دارم که جوابشو چیدا نمیکنم
اگه من یک چیزی رو بخوام باتوجه به اعتقادم به این قانون وشخص دیگری هم با همین اعتقاد دقیقا اون چیزو بخواد اونوقت تکلیف چیه؟
کی برنده میشه؟

اگه رقابت بر سر یک چیزی باشه که منحصر بفرده مثل رسیدن به یک نفر (برای ازدواج یا ...) به نظرم این حرف دکتر فرهنگ در این موارد باشه:

مثل زور آزمایی میمونه هر کس قویتر باشه برنده میشه... هر کس تجسمش قویتر و اعتقادش به اینکه به اون چیز میرسه بیشتر باشه اون بهش میرسه.;)

آخرین ویرایش:

mezak

کاربر فعال
دلم ميخواد ارشد قبول شم .:) يعني ميشه:w04::w04:

دوست عزیز یک سری خواسته ها هستند که فقط با تجسم و خواستن محقق نمیشن. شما اگه صد سال هم تجسم کنید که در کنکور قبول میشید ولی هیچ تلاشی براش انجام ندین مطمئناً قبول نمیشید.:smile:

همه تلاشتونو بکنید درسارو خوب بخونید و باور داشته باشید که قبول میشید و هر روز به مدت 5-15 دقیقه خودتون رو تصور کنید که سر جلسه آزمون با خیال راحت سئوالها رو بدرستی جواب میدین و کم کم هر روز که میگذره اون رو با جزئیات بیشتری ببینید بعد یه مدت ملکه ذهنتون میشه می تونید خودتون رو تصور کنید که سر کلاسهای ارشد حاضر هستید و واقعاً ازش لذت ببرید با همه وجودتون حسش کنید و مطمئن باشید اگه بتونین بهش پایبند باشید و افکار منفی به ذهنتون راه ندین خیلی راحت قبول میشید چون من این کارارو کردم و با حداقل امکانات در حالیکه 9 ترمه بودم و ترم نهم 20 واحد درس داشتم و پروژه هم انجام میدادم :warn:، دقیقاً همونجا که می خواستم قبول شدم ;) (ارشد مهندسی شیمی امیر کبیر).
موفق باشید:gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای که چقدر دلم میخواد دوباره شروع کنم. دوباره دارم فیلم راز رو میبینم تا بیافتم رو غلتک.

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیــــــــــــلی دلم میخواد بهش عمل کنم، ولی نمیدونم چرا بهش کاملا اعتقاد قلبی پیدا نمیکنم! :cry:
برا همین نتیجه ی مشخصی ام تاحالا نگرفتم:(
به نظرتون چیکار کنم؟:cry::wallbash:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دوباره؟ مگه بی خیالش شده بودین؟
سلام
نه بی خیال نشده بودم ولی دچار روزمرگی شده بودم. ضمنا یادم رفته بود که فکرای منفی چه قدرتی دارن. حالا می خوام + باشم دوباره. دو سه سال پیش خیلی تو این جریان واسه خودم اوستا شده بودم. حالا می خوام برگردم به دوران طلایی. امروزم دوباره یک بخشی از فیلم رو دیدم.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نه بی خیال نشده بودم ولی دچار روزمرگی شده بودم. ضمنا یادم رفته بود که فکرای منفی چه قدرتی دارن. حالا می خوام + باشم دوباره. دو سه سال پیش خیلی تو این جریان واسه خودم اوستا شده بودم. حالا می خوام برگردم به دوران طلایی. امروزم دوباره یک بخشی از فیلم رو دیدم.
سلام سیما جون :gol:
امیدوارم دوباره این تاپیک با حضور بچه ها رونق پیدا کنه.یادش بخیر یه روزایی به امید همین تاپیک میومدیم باشگاه.چقدرم اینجا شلوغ بود....چقدر انرژی میگرفتیم :redface:

راستی سیما من هنوزم که هنوزه نمی تونم خودمو صد در صد امیدوار کنم که به خواسته هام می رسم.هنوزم اگه یه چیزی از نظر خودم فعلا غیرعملی بیاد،نمی تونم خودمو راضی کنم که می شه بهش رسید...:w06: جالبه که همه این حرفا و کتاب راز و فیلمشو از برم! اما موقع عمل کردن سست می شم :cry:

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یک سوال...
من به قانون جذب اعتقاد دارم.اما من از بعضی چیزایی که بدم میاد سرم میاد.برعکسش کار نداده.چرا؟؟
مگه نباید هر چیزی را که دوست داری جذب کنی؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یک سوال...
من به قانون جذب اعتقاد دارم.اما من از بعضی چیزایی که بدم میاد سرم میاد.برعکسش کار نداده.چرا؟؟
مگه نباید هر چیزی را که دوست داری جذب کنی؟
سلام
منفیش هم کار میکنه و در حقیقت بیشتر ماها این روی قضیه رو بیشتر تجربه کردیم. چون افکار منفی با توجه به محدودیت های ما سریعتر توی ذهنمون رشد می کنن و جا خوش میکنن، منفی ها رو به خودمون جذب می کنیم به جای + ها.
بهتره سعی کنیم تفکراتمون رو مثبت کنیم و به چیزایی که دوست داریم فکر کنیم نه اونایی که دوست نداریم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیما جون :gol:
امیدوارم دوباره این تاپیک با حضور بچه ها رونق پیدا کنه.یادش بخیر یه روزایی به امید همین تاپیک میومدیم باشگاه.چقدرم اینجا شلوغ بود....چقدر انرژی میگرفتیم :redface:

راستی سیما من هنوزم که هنوزه نمی تونم خودمو صد در صد امیدوار کنم که به خواسته هام می رسم.هنوزم اگه یه چیزی از نظر خودم فعلا غیرعملی بیاد،نمی تونم خودمو راضی کنم که می شه بهش رسید...:w06: جالبه که همه این حرفا و کتاب راز و فیلمشو از برم! اما موقع عمل کردن سست می شم :cry:
سلام سارا جون.
منم مثل خودتم. سخنران خوب و در عمل .... :w06:
ایشالا راهمونو پیدا میکنیم.

lightseeker62

عضو جدید
قانون جاذبه قانون درستیه
ولی همینطوری نمیشه
باید بشینید سناریو بنویسید
یه چیزی که کاملا علت و معلولی باشه
بعدش هر شب قبل از خواب اون سناریو رو تو ذهنتون مجسم کنید
باید تصویر تجسم شده کاملا واضح باشه
واضح شدن تصویر به این راحتیا نیست و معمولا برای خیلیا بین 3 تا 6 ماه طول می کشه
ولی اگه برای یه سناریو تونستید تصویر واضح بگیرید دیگه برای بقیه میتونید، مثل یادگرفتن دوچرخه سواریه، اگه یادگرفتی، دیگه از یادت نمیره
راستی یه کتاب هست به اسم psycho cybernetics که کلا در مورد این قانونه
کتاب خیلی قدیمی ایه، شاید 60 هفتاد سال میشه نوشته شده
وقتی اومد مثل توپ صدا کرد
خوندنشو به همه توصیه می کنم

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا جون.
منم مثل خودتم. سخنران خوب و در عمل .... :w06:
ایشالا راهمونو پیدا میکنیم.
ایشاالله....
سرزدن به اینجا و تبادل نظر با بچه های دیگه خیلی می تونه مفید باشه به نظرم.
منکه می خوام شروع کنم دوباره .اول باید به نیروی مقاومتی که درونمون به وجود میاد غلبه کنیم:w11:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون جاذبه قانون درستیه
ولی همینطوری نمیشه
باید بشینید سناریو بنویسید
یه چیزی که کاملا علت و معلولی باشه
بعدش هر شب قبل از خواب اون سناریو رو تو ذهنتون مجسم کنید
باید تصویر تجسم شده کاملا واضح باشه
واضح شدن تصویر به این راحتیا نیست و معمولا برای خیلیا بین 3 تا 6 ماه طول می کشه
ولی اگه برای یه سناریو تونستید تصویر واضح بگیرید دیگه برای بقیه میتونید، مثل یادگرفتن دوچرخه سواریه، اگه یادگرفتی، دیگه از یادت نمیره
راستی یه کتاب هست به اسم psycho cybernetics که کلا در مورد این قانونه
کتاب خیلی قدیمی ایه، شاید 60 هفتاد سال میشه نوشته شده
وقتی اومد مثل توپ صدا کرد
خوندنشو به همه توصیه می کنم
سلام عزیز
میشه بگید این کتاب ترجمه داره یا نه؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
” یادم میاد وقتی بچه بودیم با دوستامون قرار میذاشتیم که هر وقت خواستیم صبح زود از خواب بیدار شیم ، شب موقع خواب به بالشتی که زیر سرمون بود بگیم منو فردا ساعت ۶ بیدار کن و عجیب این بود که من سر همون ساعت از خواب بیدار می شدم ، همیشه دلم میخواست بدونم این اتفاق چه جوری می افته تا اینکه بالا خره جواب سوالمو در علم جدید سایبرنتیک پیدا کردم”.
مغز انسان از نظراندیشه احتیاج به کنترل دارد و فردی که قدرت کنترل اندیشه هایش را پیدا می کند می تواند مشکلات روانی خود را حل کند. سایکو سایبرنتیک علم کنترل مغز می باشد.
در سایکو سایبرنتیک اعتقاد بر این است که انسان ها مجهز به دو مکانیسم خودکار و سرویس دهنده ای در مغز هستند که بنا به دستوری که خود فرد به مغزش می دهد فعال می شوند.
این دو مکانیسم عبارتندازمکانیسم موفقیت و مکانیسم شکست .
مکانیسم شکست ترکیبی از احساسات منفی و یأس آور است که مانع رسیدن فرد به هدفش می شود ، با پرداختن به شکست های گذشته این مکانیسم فعال می‌شود,تصور یکی از خصوصیات ضروری انسان موفق است,‌با رشد تصاویر ذهنی مثبت که موجب رفاه بیشتر می شود و همچنین با ایجاد هدف های واقع بینانه و دست یافتنی می توان مکانیسم موفقیت ذهن را فعال کرد.
سایکو سایبرنتیک می گوید ذهن انسان ماهیتی خلاق دارد یعنی نظرات را به عمل تبدیل می کند. ذهن بسته به دستوری که ما به آن می دهیم فعال وپویاست و وقتی وظیفه ای را به مکانیسم موفقیت خود واگذار می‌کنید کار دانشمندی را می کنید که مسایل مختلفی را در اختیار مغز الکتریکی قرار می دهد.
سایکو سایبرنتیک چیست؟
واژه ی سایکو سایبرنتیک به اقتباس از دکتر ماکسول مالتز به مفهوم هدایت ذهن خود به سوی هدفی مفید وسودمند است. سایکو به معنی ذهن و سایبرنتیک در زبان یونانی به معنی راننده یا گرداننده است.
سایکو سایبرنتیک یعنی روشی که می خواهید توسط آن خود را کنترل و هدایت کنید و مفهوم آن این است که از موفقیت دورن برای رسیدن به حرمت نفس استفاده کنیم و هرگز به احساسات منفی اجازه ورود ندهیم.
سایکو سایبرنتیک درانسانها امید و باور می کارد، در این علم اعتقاد بر این است که تمام انسان ها برای موفق شدن به دنیا آمده اند و از این توان برخوردار است که به هدف هایش برسد . سایکو سایبرنتیک به زمان حال توجه دارد, شمای امروزی شمای دیروزی نیستید.درسایکو سایبرنتیک بیماری روانی ناشی از یک عادت ناشایست است و فقط خود فرد می تواند از عادت بد به عادت مفید تغییر یابد . سایکو سایبرنتیک خلاق،ذهن را برای رسیدن به یک هدف ,بسیج می کند .
تصویر ذهنی انسان ازقدرت بی نظیری برخوردار است. اگر در ذهن تصاویر مصیبت بار را زنده کنیم و انسان ها را موجوداتی وحشتناک بپنداریم شانس موفقیت کاهش می یابد. در رسیدن به اهداف و موفقیت ها قدرت تصور بزرگترین نیرویی است که داریم. یکی از جنبه های دستیابی به موفقیت و خوشبختی , خود پذیری است. کسی واقعاً خوشبخت است که خود را همانطور که می باشد می پذیرد و به آنچه که هست راضی است، نه خود را برتر از دیگران و نه حقیرتر از دیگران می داند. انسان دارای مکانیسمی هدف جو است. وقتی فاقد هدف مشخصی باشیم ، زندگی را پوچ و بی هدف می بینیم. ما برای غلبه بر محیط، حل مسائل و دستیابی بر هدف آفریده شده‌ایم و بدون داشتن هدف، بدون میل غلبه بر محیط هرگز به رضایت و خوشبختی نمی رسیم. افرادی که زندگی را پوچ و بی ارزش می دانند در واقع منظورشان این است که شخصاً هدف با ارزشی ندارند.
علم روانشناسی گرچه به تصویر ذهنی و نقش مهم آن در رفتار انسان معترف بود اما برای سئوالاتی از قبیل اینکه چگونه تصویر ذهنی اثر می کند و چگونه شخصیت جدید می آفریند جواب قانع کننده ای نداشت و ما اغلب این جواب ها را می توانیم در علم جدید سایبرنتیک پیدا کنیم.
علم نوپای سایبرنتیک حاصل تلاش فیزیکدانان و ریاضی دانان بود نه روانشناسان اما تحولی در روانشناسی ایجاد کرد.
سایکو سایبرنتیک می گویدمغزانسان دارای مکانیسمی هدف جو است که به فرمان ذهن در جهتی که خود فرد تعیین می کند به کار می افتد.این مکانیسم خود کار هدف جو, کارش شباهت زیادی به مکانیسم های الکترونیکی ساخته دست انسان دارد اماازهر مغز الکترونیکی ساخته دست انسان عالیتر و پیچیده تر است.
این مکانیسم در جهت رسیدن به هدف هایی که شما برایش در نظر گرفته اید موفقیت و خوشبختی یا شکست و بدبختی کار می کند. هدف این مکانیسم خلاق دست یابی به تصاویر ذهنی است و تصویر ذهنی ما تعیین کننده هدف های ماست.
نظیر هر مکانیسم دیگر , مکانیسم خلاق ما از اطلاعات ذخیره شده یا حافظه برای حل مسایل جاری و نشان دادن واکنش نسبت به موقعیت های مختلف استفاده می کند.
به اعتقاد دانشمندان مشهور سایبرنتیک از جمله دکتر نوربرت وینر تا آینده قابل پیش بینی دانشمندان موفق به ساختن یک مغز الکترونیکی قابل قیاس با مغز انسان نخواهند بود.اما حتی اگر قرار باشد چنین ماشینی ساخته شود فاقد اپراتور و متصدی خواهد بود.

lightseeker62

عضو جدید
سلام عزیز
میشه بگید این کتاب ترجمه داره یا نه؟

نمی دونم، ولی خود اصلش خیلی متنش سخت نیست
راستش این قانون جاذبه رو یه آقایی به اسم Maxwel maltz کشف کرد (البته منظورم تو این دوره ست وگرنه قدیمیا که خیلی خوب این قانون رو میشناختن)
کتاب هم نوشته همین آقاست
تو پیوست اصل این کتاب رو گذاشتم
راستی من سرچ که کردم، دیدم انگار ترجمه هم شده، تو این صفحه یه نگاهی بکن ببین چجوریه

http://bineshenoe.ir/?p=75

پیوست ها

• Maxwell-Maltz-Psycho-Cybernetics.pdf
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

mezak

کاربر فعال
سلام

پس ان شا ا... بزودی به دوران اوج برگردین;):gol:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیما جان مطلبت خیلی جالب بود.اگه بازم از این مطالب داری بزار تا استفاده کنیم :gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر جمله ای را که شما بگوئید یا بنویسیدویا بخوانید مفهوم آن جمله خود یک سیگنال به ضمیر ناخوداگاه است لذا شما مرتبا از جملات تاکیدی مثبتی که به گونه ای ویژگی خوب شما را تصور کند استفاده کنید .این مفاهیم به ضمیر ناخوداگاه شما می رود ووضعیتی را متناسب با ان مفاهیم در دنیای شما ایجاد می کند ضمن اینکه همان مفاهیم را در نظام باورها ی شما میسازد و بد ینسان مرتبا باورهای شما عالی وعالیتر میشود.
چنین جملات زیبائی را بنویسید ودر محل کار وزندگی خود نصب کنید ومرتبا انها را بخوانید وان مفاهیم را احساس کنید .
این جملات باید این گونه باشد به خود ببالید وبگوید که:

در وجود من عظمت وبزرگی نهفته است .
من یک نابغه هستم واز نبوغ خود استفاده می کنم
من اید های بزرگی در سر دارم وانها را به واقعیت تبدیل می کنم
من هرروز سلامت تر وتندرست تر هستم
من همواره در هر کاری موفق وپیروز می شوم
خدای رحمان مرا بسیار دوست دارد ودر همه امور زندگیم مرا کمک می کند ثروت ومعنویت به سوی من همواره روان ومن هر چه بخواهم خلق می کنم .
سراسر وجودم غرق در انرژی وشادی است .
من سزاوار بهترین هاهستم .
خداوندمرا آزاد افریده ومن محکوم به هیچ سر نوشت از پیش
تعیین شده ای نیستم .
تمام این کلمات وعبارات تاثیر خاص ومثبتی بر روی ضمیر
ناخود اگاه دارد ومی تواند عین همین واقعیت را در زندگی انسان
پدید اورد وباورزیبائی از توانائی ها وزیبائی های شخصیتی ونفسانی را در انسان پدید اورد
من همواره منتظر اتفاقات خوب در زندگیم هستم.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی طوری احساس کنی که انگار هم اکنون خواسته ات را داری، و این احساس آنقدر واقعی باشد که انگار تو از قبل آن را داشتی، تو بر این باوری که آن را دریافت کرده ای و در یافت هم خواهی کرد :w16::w16:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
افکار مغناطیسی هستند و بسامد دارند.وقتی افکاری در سر بپرورانی، آنها به سوی کائنات فرستاده می شوند و به طور مغناطیسی تمام چیزهای مشابهی را که بسامدی یکسان دارند، به سوی خود جذب می کنن.هرچیزی بیرون فرستاده شود، به منبع ، یعنی خودت بر میگردد.