یعنی شوهر اینقدر نایابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا جالاش که نمردیم من بعد هم نخواهیم مرد

به خواب ببینید یکی از بی شووری دق کنه اما زیاد دیده شده که دست شوور دق می کنند

کتاب صادق هدایت رو بخون

ابجی خانم اون دق کرد دی

هر کی به هر حال یه جوری دق می کنه

behnam_nurse86

عضو جدید
اخه ما چرا نباید از این بازار ها داشته باشیم؟؟ حالا میخوان بازار نیان نیان اما خب حداقل خب یه کاتالوگ بدن که ادم انتخاب کنه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا این کارو میکنن چون دختراشون بی ارزش هستن اینجا این کارو نمیکنن چون دخترای ایرانی یه تار موشون به صد تا دختر های بلاد کفر می ارزه.... دختر ایرانی قیمت نداره .......

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا این کارو میکنن چون دختراشون بی ارزش هستن اینجا این کارو نمیکنن چون دخترای ایرانی یه تار موشون به صد تا دختر های بلاد کفر می ارزه.... دختر ایرانی قیمت نداره .......

واقعا !؟

نگار20

عضو جدید
پ ن پ؟؟

marya736

عضو جدید
یه سر به مجالس(عروسی) خودمونم بزنید میبینیم که اینجا هم دقیقا همون کارو میکنن فقط با این تفاوت که اونجا از پسرا دلبری میکنن اینجا از مادر پسرا:lol:
نفس عمل مهمه;)

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه ما چرا نباید از این بازار ها داشته باشیم؟؟ حالا میخوان بازار نیان نیان اما خب حداقل خب یه کاتالوگ بدن که ادم انتخاب کنه

:biggrin::biggrin:

:surprised:........................ چرا خب؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا دختر مقدسه!نکنید اینکارا رو.........:mad:
مگه ما غیر از این گفتیم

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز

دمت گرم ;)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما شوهر کنید حال میکنید که شوهررو میگیری زیر بادکتک که

من؟؟نه.
من قول میدم از توانایی هام درست استفاده میکنم!!!:w25::w25::w25::w25::w25:
اگه بره رو اعصابم میزنم لهش میکنم.هههههههههههههههههههههههههههههه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادآور می شوم سرچیدم نبود
بازاری است در بلغارستان که دخترن جوان کولی با بیشترین آرایش و تزئینات به همراه مادر خود در پی‌ پیدا کردن همسر آینده میباشند

در این بازار دختران دوره میگردند و از پسرانی که به عنوان همسر آینده خوششان میاید خواهش ازدواج میکنند و حتا به آنها مبلغی هم برای ازدواج با آنها پیشنهاد میکنند.

بسیار عالی . چه خوبه این فرهنگ حسنه تو کشور ما هم جا بیوفته

ما رفتیم بلغار . جمیعا خدافظ :D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن کولی می خوای؟!!!!
لباساشونو نگاه کن. قیافشونو. آرایششونو!! :confused:

از بالا دومین عکس رو ببین. من جفتشون میخرم :D عیالواری هم حال میده ها ! سوسیس بلغاری خوردم مزه اش خوبه. انشالاه دختره بلغاری هم خوشمزه باشه !

Shadow o_0

عضو جدید
از بالا دومین عکس رو ببین. من جفتشون میخرم :D عیالواری هم حال میده ها ! سوسیس بلغاری خوردم مزه اش خوبه. انشالاه دختره بلغاری هم خوشمزه باشه !
اولا که اونا شمارو می خرن . اومدن اونجا تا مخ مردا رو بزنن و یا پول بدن تا شاید یکی شوهرشون بشه
بعد از بالا دومی اون دو تا دختر خوشگلن؟!!!!!!!!!!!!!!! حتی معمولی هم فک نکنم باشن:دی. چی بگم والا!!!!!!!!!!!!! ایشالله خوشبخت بشین:دی