یادگیری C# (بررسی سئوالات و مشکلات)

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی یه نرم افزار مثلا انبارداری طراحی میکنیم، یقینا وقتی این نرم افزارو روی یه سیستم نصب میکنیم، باید اس کیو ال داشته باشه تا نرم افزار کار کنه.
خب حالا که ویژوال خودش اس کیو ال کوچکی رو داره، نیاز هست که برای نرم افزار ، اس کیو ال رو ضمیمه کنیم؟

ببیند من خودم همیشه Sql رو ضمیمه میکنم .
بعد این که میگم ویژوال خودش ی اس کیو ال کوچیک داره وقتی این اس کیو ال رو نصب میکنه که توی مراحل نصبش تیک این قسمت رو گذاشته باشید مگرنه ممکن بعضیا این قسمت رو علامتدار نکرده باشن بخاطر همین اس کیوالش نصب نشه بخاطر همین لازمه که ضمیمه بشه .

اینجا رو ببینید شاید بهتر متوجه منظورم بشید http://forum.learninweb.com/showthread.php?tid=9
توی عکس 5 ام از قسمت سمت چپ تیک مربوط به نصب sql رو قرار داده

• Like
واکنش ها: RIG

آیداجون

عضو جدید
:cry:من ویژوالمم2012 یکی دیگه واسم 2010 رونصبیده میگه این آسسونتره الان sqlام اجرا نمیشه ویژوال2010 امم اجرا نمیشه وقتی sqlرو باز میکنم میگه سرویس پک یک2010 رو دانلود کن به نظزت همشونو پاک کنم بعد اولsql2012رو بنضبم بعد ویژوال2012

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:من ویژوالمم2012 یکی دیگه واسم 2010 رونصبیده میگه این آسسونتره الان sqlام اجرا نمیشه ویژوال2010 امم اجرا نمیشه وقتی sqlرو باز میکنم میگه سرویس پک یک2010 رو دانلود کن به نظزت همشونو پاک کنم بعد اولsql2012رو بنضبم بعد ویژوال2012

خوب من دقیق نمیتونم نظر بدم که چیکار کن
بنظرم اگه وقت داری پاکش کن اول sql رو نصب کن بعد ویژوالو . اگرم که وقتی نداری برو سرویس پک 2010 رو دانلود کن ببین درست میشه یا نه

آیداجون

عضو جدید
خوب من دقیق نمیتونم نظر بدم که چیکار کن
بنظرم اگه وقت داری پاکش کن اول sql رو نصب کن بعد ویژوالو . اگرم که وقتی نداری برو سرویس پک 2010 رو دانلود کن ببین درست میشه یا نه

عاخه تو سیستمم هم ویژوال2010 رو دارم هم 2012میخوام ویژوال2010 روپاک کنم ببینم میشه عایا؟اگه نشدهمشو پاک کنم پکش1.5گیگه حوصله دانلودش رو ندارم

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاخه تو سیستمم هم ویژوال2010 رو دارم هم 2012میخوام ویژوال2010 روپاک کنم ببینم میشه عایا؟اگه نشدهمشو پاک کنم پکش1.5گیگه حوصله دانلودش رو ندارم

پاکش کن ولی فکر نکنم با پاک کردن یکیش مشکلت حل بشه ولی خوب بهتره امتحان کنی . قبل از اینکه sql رو بریزی ویژوالت باز میشد ؟

آیداجون

عضو جدید
پاکش کن ولی فکر نکنم با پاک کردن یکیش مشکلت حل بشه ولی خوب بهتره امتحان کنی . قبل از اینکه sql رو بریزی ویژوالت باز میشد ؟

به نظرت میشه هم ویژوال 2010داشت هم2012
sqlام باز میشد ویژوال2012هم هنوزم باز میشه ولی 2010 نه

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرت میشه هم ویژوال 2010داشت هم2012
sqlام باز میشد ویژوال2012هم هنوزم باز میشه ولی 2010 نه

آره میشه مشکلی نداره ولی اول باید 2010 رو نصب میکردی بعد 2012 اش رو .
خوب اگه sql ات هم باز میشد مشکلی نداشتی با همون ویژوال 2012 ات کار میکردی

آیداجون

عضو جدید
ببین این داره از ویژوال استادیو 2010 تو ایراد میگیره که میگه بعضی از فایلهای اون نیاز داره آپدیت بشه و میگه که ویژوال استادیو سرویس پک 1 رو دانلود کن.
میخای ویژوال 2010 رو پاک کن ببین چی میشه

باشه.......

آیداجون

عضو جدید
وای مقسی مشکلم حل شد فقط یکی واسم برنامه نوشته با ویژوال2010که من 2012باز میکنم مشکلی که پیش نمیاذ اون با2010به دیتابیس متصل شده
بعد تو پروژه یه datab.mdfهست اینو میشه باز کرد چجوری؟

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای مقسی مشکلم حل شد فقط یکی واسم برنامه نوشته با ویژوال2010که من 2012باز میکنم مشکلی که پیش نمیاذ اون با2010به دیتابیس متصل شده
بعد تو پروژه یه datab.mdfهست اینو میشه باز کرد چجوری؟

نه مشکلی نداره بازش کنی توی 2012 .
فایلی که پسوندش mdf هست برای دیتابیست هست نباید بازش کنی باید توی Sql ات attach بشه .
توی اس کیو ال روی دیتابیس راست کلیک کن بعد هم attach رو انتخاب کن

RIG

متخصص C#.net
سر چیدرگیرید شما!!! . صحبت های sara20 تایید میشه...

در مورد ایدا که اون لینک های خارجی رو متوجه نشدی... همه چی به زبان اصلی هست.. امامن از دوستان شرکتی تو یکسری از شهر ها ... باشرایطی ویدیو تهیه میکنم و میذارم تواین سایت توسط شرکت و ...
www.takcode.com

آیداجون

عضو جدید
سر چیدرگیرید شما!!! . صحبت های sara20 تایید میشه...

در مورد ایدا که اون لینک های خارجی رو متوجه نشدی... همه چی به زبان اصلی هست.. امامن از دوستان شرکتی تو یکسری از شهر ها ... باشرایطی ویدیو تهیه میکنم و میذارم تواین سایت توسط شرکت و ...
www.takcode.com
مرسی فک کنم همش پولیه

من یه پروژه آماده دارم میخوام یه تغییراتی بدم وقتی saveمیکنم میرم ازreleaseاجرا میکنم بعضی از قسمت هاش saveنمیشه چیکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

RIG

متخصص C#.net
مرسی فک کنم همش پولیه

من یه پروژه آماده دارم میخوام یه تغییراتی بدم وقتی saveمیکنم میرم ازreleaseاجرا میکنم بعضی از قسمت هاش saveنمیشه چیکار کنم ؟
اره پولی هست اما رایگان هم بهش اضافه میشه چون خود ویدیو هم با قیمت های بالایی خریداری میشه اما واقعا ارزشش رو داره...
شما یاهو ایدی من رو داشته باش... saadati1368@yahoo.com تو مسنجر پیغام بزن... سوالت واضح نیست و من هم دیر دیر میام اینجا..

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
مرسی فک کنم همش پولیه

هنوز درست نشده؟

هدف خاصی دارید که از release برنامه رو اجرا میکنید؟

آیداجون

عضو جدید
هنوز درست نشده؟

هدف خاصی دارید که از release برنامه رو اجرا میکنید؟

آره دیقه دو تا پروژه آماده دارم قراره یکیشو بدم به استاد بعضی قسمتا بک گراند میزارم عوض میشه بعضی جاهاش رنگ بک گراند عوض میکنم عوض نمیشه اون یکی هم همینطور یه پیکچر باکس دارم عوض نمیشه:(

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
آره دیقه دو تا پروژه آماده دارم قراره یکیشو بدم به استاد بعضی قسمتا بک گراند میزارم عوض میشه بعضی جاهاش رنگ بک گراند عوض میکنم عوض نمیشه اون یکی هم همینطور یه پیکچر باکس دارم عوض نمیشه:(

باید کد هاتون رو ببینیم. اینطوری نمیشه.
یا اینکه پروژه تون رو بفرستید.
شاید با release اجرا میکنید ذخیره نمیشه. میخاید با debug اجرا کنید ببینید میشه یا نه.

آیداجون

عضو جدید
باید کد هاتون رو ببینیم. اینطوری نمیشه.
یا اینکه پروژه تون رو بفرستید.
شاید با release اجرا میکنید ذخیره نمیشه. میخاید با debug اجرا کنید ببینید میشه یا نه.
اونجا که اصن سیو نمیشه روی سولوشن راست کلیک میکنم batch buildکه میزنم میره relaese حالا مگه فرقی داره اونجا اجرا بشه یا نه؟
http://tejarisource.com/?p=425

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسوردش
مثالش
اون قسمتی که نوشته مشاوراملاک شیراز

درخواست خانه درخواست آپارتمان
لیست زمین میخوام رنگ بکش عوض شه:redface:

پسوردش رو که بایدبری از تو پایگاه داده عوضش کنی . باید بری تو جدول یوزرت , ادمین رو پیدا کنی عوضش کنی .
میخای رنگ بکگراند اونا رو هم عوض کنی برو تو propertise هر فرمت بعد تو قسمت background color رنگش رو عوض کن

RIG

متخصص C#.net
پسوردش رو که بایدبری از تو پایگاه داده عوضش کنی . باید بری تو جدول یوزرت , ادمین رو پیدا کنی عوضش کنی .
میخای رنگ بکگراند اونا رو هم عوض کنی برو تو propertise هر فرمت بعد تو قسمت background color رنگش رو عوض کن
درسته . اما به هر حال تو خود پروژه جایی برای تغییر پسورد حتما باید گذاشته بشه.