گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

مطهره محسنی

عضو جدید
البته اين غير از حالتيه كه شما براي ارشد قبول شيدا!!!گفته باشم، به محض ورودتون براي ارشد داد شيريني ما بلند ميشه و من يكي كه اصلا كوتاه نميام;):Dخودتونو آماده كنيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:cool::D
ديگه اين دفعه خانم محسني هم با بنده موافقن،‌درسته خانم محسني؟:)
بعله......... چه جورم درسته آقای مهندس! من دسترسی م به ایشون شدیدا بالاس! شیرینی شما هم محفوظ! :)

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله......... چه جورم درسته آقای مهندس! من دسترسی م به ایشون شدیدا بالاس! شیرینی شما هم محفوظ! :)

من گفتم اگه بحث شیرینی بشه بدون اینکه شیرینی داده بشه دیگه نمیام... وگرنه شیرینی دادن شما که حتمیه! مگه میشه ما شیرینی ارشد شما رو نخوریم؟؟!!!!:)
تازه به محض اینکه ارشد قبول شی خودم یه تاپیک درست میکنم با عنوان " هرکی شیرینی میخواد بیاد تو!" :biggrin: بعد تو به تعداد بازدیدکنندگان تاپیک باید شیرینی بخری! :biggrin:
اااااا اینجوریاس؟؟؟؟ هرچند که دعا کنید ارشد قبول شم به همتون شیرینی میدم:cool:
ولی چرا فقط همه توطئه ها به سمت من مظلومه ؟:cry::w24:
خوبه دیگه شما دو مهندس بزرگوار که پشت هم باشین فکر کنم من کل دانشگاه رو هم باید شیرینی بدم نه ؟؟؟؟
:mad:
خانم محسنی مگه خود آقای مهندس شیرینی ارشدشون رو دادن ؟؟؟ پس یادتون باشه که با هم از ایشون هم شیرینی بگیریم ...:D:lol::thumbsup2::w11:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
شما دعا كنيد من قبول بشم چشم...:)
البته خانم محسني ميدونم كه مخالفم چون به من تذكر دادن كه اگر يكباتر ديگه اينجا بحث شيريني باشه ديگه نميان اينورا( البته تهديدشو من خشن تر بيان كردم:d )
اول كه اين پست رو ديدم،‌اينجوري شدم:cry::huh:
من گفتم اگه بحث شیرینی بشه بدون اینکه شیرینی داده بشه دیگه نمیام... وگرنه شیرینی دادن شما که حتمیه! مگه میشه ما شیرینی ارشد شما رو نخوریم؟؟!!!!
تازه به محض اینکه ارشد قبول شی خودم یه تاپیک درست میکنم با عنوان " هرکی شیرینی میخواد بیاد تو!" بعد تو به تعداد بازدیدکنندگان تاپیک باید شیرینی بخری!
بعد كه اينو خوندم، اينجوري شدم:w11::w17: (خانم نام آور، به خاطر اينكه نقل قول اشتباه كرديد يه شيريني جريمه ميشيد!:evil::biggrin:)
بعد كه اينو ديدم اينجوري شدم! :w14:(ممنون خانم محسني، يادم باشه يه شيريني جداگونه به شما بدم:w16::whistle:)
اااااا اینجوریاس؟؟؟؟ هرچند که دعا کنید ارشد قبول شم به همتون شیرینی میدم:cool:
ولی چرا فقط همه توطئه ها به سمت من مظلومه ؟:cry::w24:
خوبه دیگه شما دو مهندس بزرگوار که پشت هم باشین فکر کنم من کل دانشگاه رو هم باید شیرینی بدم نه ؟؟؟؟

خانم محسنی مگه خود آقای مهندس شیرینی ارشدشون رو دادن ؟؟؟ پس یادتون باشه که با هم از ایشون هم شیرینی بگیریم ...
مگه ميشه دعا نكنيم، اتفاقا قند خونم داره خيلي ديگه پايين مياد؛‌حتما دعا ميكنم:biggrin:
منم شيريني ميدم، مگه چيه؟مثل بعضـــــــــــــي از دوستان نيستم كه از شيريني دادن فرار ميكنن!:whistle::lol:
جداي از اين حرفها، از صميم قلب براي تمام كنكوريهاي عزيز دعا ميكنم كه بهترين نتيجه نصيبشون بشه، هموني كه به صلاحشونه
گاهي اوقات هيچ كس جز خدا نميدونه تقديرش چي ميشه و حتي ممكنه يه عمر زندگي كني، براي كاري كه خداوند صلاحشو ميدونه؛ البته اختيار سلب نميشه،‌ولي مگه مشيعت الهي با اراده انسان همراستا نيست؟پس توكل به خدا، ان شاءاله هرچي خيره اتفاق ميفته.:w16::w30:

m4material

مدیر تالار
راستي دوستان ميخوام يه سري تاپيكهاي گفتگوي جداگانه علمي ايجاد كنم،‌هموني كه تو اتاق انديشه مطرح كرده بودم، يكي از اهدافم از شب نشيني هم همين بود كه با بچه ها تصميم گيري كنيم و موضوعشو مطرح كنم، ولي خب دوستان به حد كافي و مطلوب من نبودند متاسفانه، البته بد هم نبود، ولي خب ميشد بهتر هم باشه؛‌اين چند وقته خيلي سرم شلوغ شد و همين موضوع انتخاب استاد و امتحان و غيره كلي وقتمو گرفته بود و گرفته همين الان، ولي ميخوام با كمك شما عزيزان اين موضوع رو ايجاد كنم (موضوعي كه دوست خوبمون آقا حميد استارت اوليه رو زدند)؛ تو روزهاي آينده موضوع رو همين جا مطرح ميكنم و اميدوارم به نتيجه اي عالي برسيم.
توكل به خدا
ياحق

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي دوستان ميخوام يه سري تاپيكهاي گفتگوي جداگانه علمي ايجاد كنم،‌هموني كه تو اتاق انديشه مطرح كرده بودم، يكي از اهدافم از شب نشيني هم همين بود كه با بچه ها تصميم گيري كنيم و موضوعشو مطرح كنم، ولي خب دوستان به حد كافي و مطلوب من نبودند متاسفانه، البته بد هم نبود، ولي خب ميشد بهتر هم باشه؛‌اين چند وقته خيلي سرم شلوغ شد و همين موضوع انتخاب استاد و امتحان و غيره كلي وقتمو گرفته بود و گرفته همين الان، ولي ميخوام با كمك شما عزيزان اين موضوع رو ايجاد كنم (موضوعي كه دوست خوبمون آقا حميد استارت اوليه رو زدند)؛ تو روزهاي آينده موضوع رو همين جا مطرح ميكنم و اميدوارم به نتيجه اي عالي برسيم.
توكل به خدا
ياحق

مرسی مهندس.
امیدوارم به نتیجه برسه این بار :cool:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول كه اين پست رو ديدم،‌اينجوري شدم:cry::huh:

بعد كه اينو خوندم، اينجوري شدم:w11::w17: (خانم نام آور، به خاطر اينكه نقل قول اشتباه كرديد يه شيريني جريمه ميشيد!:evil::biggrin:)

بعد كه اينو ديدم اينجوري شدم! :w14:(ممنون خانم محسني، يادم باشه يه شيريني جداگونه به شما بدم:w16::whistle:)

مگه ميشه دعا نكنيم، اتفاقا قند خونم داره خيلي ديگه پايين مياد؛‌حتما دعا ميكنم:biggrin:
منم شيريني ميدم، مگه چيه؟مثل بعضـــــــــــــي از دوستان نيستم كه از شيريني دادن فرار ميكنن!:whistle::lol:
جداي از اين حرفها، از صميم قلب براي تمام كنكوريهاي عزيز دعا ميكنم كه بهترين نتيجه نصيبشون بشه، هموني كه به صلاحشونه
گاهي اوقات هيچ كس جز خدا نميدونه تقديرش چي ميشه و حتي ممكنه يه عمر زندگي كني، براي كاري كه خداوند صلاحشو ميدونه؛ البته اختيار سلب نميشه،‌ولي مگه مشيعت الهي با اراده انسان همراستا نيست؟پس توكل به خدا، ان شاءاله هرچي خيره اتفاق ميفته.:w16::w30:

باز سر من بي كلاه موند؟ شيريني جدا به خانم محسني ؟؟؟؟:(
حالا كه اينطور شد و شما از شيريني دادن ترسي ندارين ، يكشنبه بعد از ظهر كه شلوغترين زمان دانشكده هست همه دوستان دانشكده رو از طرف شما به صرف شيريني دعوت ميكنم... :w35:
توكل به خدا... ان شاالله كه همه به اون خير و صلاح زودتر برسن...

مطهره محسنی

عضو جدید
حالا كه اينطور شد و شما از شيريني دادن ترسي ندارين ، يكشنبه بعد از ظهر كه شلوغترين زمان دانشكده هست همه دوستان دانشكده رو از طرف شما به صرف شيريني دعوت ميكنم... :w35:
به شدت موافقم!!!! :biggrin:

m4material

مدیر تالار

خانم محسني كه فعلا طرف شماست، شيريني رو از شما ميگيره;)
جدي؟؟؟؟از طرف بنده هم ميخواين خرج كنيد؟واااااااااي،‌ممنون، خيلي لطف ميكنيد،‌فقط يه كيلو هم جداگونه براي بنده بخريد كه خيلي قندم پايين افتاده:D(اينم شكلك خنده:redface:)
ان شاءاله:redface:

mavad_eng

عضو جدید
شب یلدا

شب یلدا

سلام بر دوستان عزیز.

اینقدر از شیرینی و شیرینی خوردن و شیرینی گرفتن و ....

گفتید و گفتید...

حالا از میوه بگیم از شب یلدا از آیین باستانی ایرانی ها...

دو قدم مانده به رقصیدن برف
یک نفس مانده به سرما و به یخ
چشم در چشم زمستانی دگر
تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان
یک سبد عاطفه دارم همه تقدیم شما
یلدا پیشاپیش مبارک

y2.jpg

y3.jpg

شیرینی خیلی ضرر داره میوه بخورید!!

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز

یلداتون مبارک.

هرچند دیگه یلداهای امروزی به قشنگی قدیما نیست ...

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم محسني كه فعلا طرف شماست، شيريني رو از شما ميگيره;)
جدي؟؟؟؟از طرف بنده هم ميخواين خرج كنيد؟واااااااااي،‌ممنون، خيلي لطف ميكنيد،‌فقط يه كيلو هم جداگونه براي بنده بخريد كه خيلي قندم پايين افتاده:D(اينم شكلك خنده:redface:)
ان شاءاله:redface:
نه نه اشتباه نكنيد... من فقط مسئوليت دعوت رو به عهده ميگيرم ... بقيه اش با خودتون...:D

m4material

مدیر تالار
ما چله نشين شب يلداي حسينيم

ماتم زدگان غم عظماي حسينيم

ما غرق عزاي پسر فاطمه هستيم

ما تا به سحر محو تماشاي حسينيم
.
.
.
يك ثانيه از عمر همين يك شب يلدا
:gol:

باعث شده تا صبح به يمنش بنشينيم

ده قرن ز عمر پسر فاطمه طي شد

يك شب نشد از هجر، به يادش بنشينيم

.
.

محفل آريايي تان طلايي
دلهايتان دريايي
شادي هايتان يلدايي

.
.

يلداتان به صبح ظهور متصل باد
التماس دعا:gol:

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب يلدا قدم آرام بردار///كمي هم احترام ما نگه دار
تو مي بيني ربابم غصه دارد///بني هاشم هنوزم داغدار است
صداي العطش در گوش مانده/// بدن ها بي كفن هر گوشه مانده
شب يلدا تو هم چله نشين باش///سيه پوش غم سالار دين باش

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايشالا كه شب يلداي همگي مبارك بوده باشه;)
21 دسامبر هم اومد دنيا تموم نشد:biggrin:
عجب شايعه مسخره اي بودا!!!!
جالبيش اينجا بود كه بعضيا رو هم ديدم كه باور كرده بودن و رفته بودن كلي نون و سيب زميني و ... خريده بودن . گفتم آخه شما ها كه باور دارين دنيا قراره تموم بشه پس ديگه اين همه خريد كردنتون چيه ؟؟!!!:surprised::biggrin:
دروغ ميگم ؟؟؟

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
فوت نیما نهاوندیان...:(

کشف جسد مجری صدا و سیما در منزلش

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز از کشف جسد یکی از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی اش خبر داد. به گزارش «تابناک» بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بامداد امروز یکشنبه سوم دیماه در پی تماس تلفنی ...
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز از کشف جسد یکی از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی اش خبر داد.
به گزارش «تابناک» بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بامداد امروز یکشنبه سوم دیماه در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت فردی بنام “نیما” ( نهاوندیان) از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی اش، بلافاصله مامورین کلانتری ۱۳۷ شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.شایان ذکر است، جسد متوفی جهت تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.نیما نهاوندیان از مجریان ورزشی شکه دو سیما بود که از چندی قبل فعالیت خود را در شبکه “شما” آغاز کرده بود.
در همین ارتباط شبکه ایران نوشت در حالی که صبح امروز خبری مبنی بر کشف جسد یکی از مجریان شبکه دوم سیما در منزل شخصی اش در شهرآرا از طریق «ایسنا» مخابره شد، براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، نام کوچک این مجری «نیما» بوده ولی هنوز علت مرگ وی مشخص نیست.
مرحوم نهاوندیان که در زمان حیاتش دل پری از زخم‌هایی که از اجرا خورده‌ بود، داشت، بیان این زخم‌ها را به صورت شعر گفته بود:نیمه شب و من تازه نفس/ ره خوابم زد و ماندم بیدار/ ریخت از پرتو لرزنده شمع سایه درخت، گلی بر دیوار/ همه گل بود ولی روح نداشت/ سایه‌ای مضطرب و لرزان بود/ چهره‌ای سرد وغم‌انگیز و سیاه/ سرگردان بود/ شمع خاموش شده از تیزی باد/ چیزی از سایه بر دیوار نماند/ کس نپرسید کجا رفت/ که بود/ که دمی چند در اینجا گذراند/ این منم خسته در این کلبه تنگ/ ولی فدای یک لبخند مردم.همیشه به خودم می‌گویم نیما دریای آرامی است که ناخدای قهرمان نمی‌خواهد.بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بامداد امروز (یکشنبه سوم دی‌ ماه) در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت فردی به نام «نیما» از مجریان صداوسیما در منزل شخصی‌اش، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳۷ شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.جسد متوفی برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.خبر تکمیلی
خبرگزاری مهر: سایت شبکه دو در پیام تسلیت درگذشت نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی این شبکه، از عارضه مغزی به عنوان دلیل مرگ وی نام برده است.
روابط عمومی شبکه دو سیما در این مطلب ضمن ابراز تأسف از اعلام این اتفاق، درگذشت این هنرمند را به خانواده و مخاطبان شبکه دو تسلیت گفته است.نیما نهاوندیان متولد سال ۱۳۶۰ در شهرستان گرگان بود که از سال ۸۲ همکاری با سازمان صدا و سیما را آغاز کرد.اجرای چند دوره برنامه “ورزش از نگاه دو”، “طعم ورزش”، “توپ طلایی”، “دورخیز”، “هفت سنگ” و “عید کبریا” از جمله برنامه‌های نهاوندیان در شبکه دو سیما است.این مجری برنامه‌های تلویزیونی علاوه بر شبکه دو در رادیو و شبکه جهانی جام جم نیز برنامه داشت.زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری این مجری جوان متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
يه سوال مهم !!!
چرا تابع فعاليت دوستان و تالار سينوسيه؟ اونم با طول موج هاي بلند بلند؟؟؟؟

بالا