گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نزدم فقط تذکر بود. بالاخره همه تابع یک قانونیم. ممنون که توجه می کنی حسام جان
ضمن اینکه فکر نمی کنم صحبت کردن به زبان انگلیسی مخالف قوانین باشه بنابراین می تونی از حروف انگلیسی برای کلمات انگلیسی استفاده کنی.

تالار زبان چن تا کوچه پایین تره :gol:

ehsan_22

عضو جدید
بچه ها سلام من یه تازه واردم کلی هم کتاب الکترونیکی متالوژی دارم میخوا آپ کنم از کجا آپ کنم؟؟ خودمم متالوژی کارشناسی میخونم;)

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خیلی بی روح شده
مدیرای خیلی خوبی داشتیم
ولی هر سه عزیزی که ازشون به عنوان مدیر تالار نام برده شده الان در حال نمیدونم قهر بگم ترک بگم خود سازی بگم تلاش بگم و...هستند
ایشالله هرجا هستند موفق باشند
فکر میکنم تنها دلیلش همین باشه

shahab-e.din

عضو جدید
آره خیلی بی روح شده
مدیرای خیلی خوبی داشتیم
ولی هر سه عزیزی که ازشون به عنوان مدیر تالار نام برده شده الان در حال نمیدونم قهر بگم ترک بگم خود سازی بگم تلاش بگم و...هستند
ایشالله هرجا هستند موفق باشند
فکر میکنم تنها دلیلش همین باشه
نمی دونم اسم این کار رو چی میشه گذاشت.بی معرفتی ؛ نامردی یا..........
به هر حال هر کسی یه ظرفیتی داره نمیشه ازش خواست از ظرفیتش فرا تر بره.
می ترسم این تالار هم مثله سایت علمی نخبگان بشه.توش که میری انگار غربت می گیرتت.

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم اسم این کار رو چی میشه گذاشت.بی معرفتی ؛ نامردی یا..........
به هر حال هر کسی یه ظرفیتی داره نمیشه ازش خواست از ظرفیتش فرا تر بره.
می ترسم این تالار هم مثله سایت علمی نخبگان بشه.توش که میری انگار غربت می گیرتت.
دیگه نترس
چون چنین اتفاقی افتاده
اعضای فعال اسن تالار الان انگشت شمار هم نمیشن

baran0

عضو جدید
درود بردوستان من هرااز گاهی به تالار گفتگو میام من هم به نوبه خودم این نامزدی رو تبریک میگم امیدوارم تو زنگیت عاشق نشی آخه تحملش

درود بردوستان من هرااز گاهی به تالار گفتگو میام من هم به نوبه خودم این نامزدی رو تبریک میگم امیدوارم تو زنگیت عاشق نشی آخه تحملش

درود بردوستان من هرااز گاهی به تالار گفتگو میام من هم به نوبه خودم این نامزدی رو تبریک میگم امیدوارم تو زنگیت عاشق نشی آخه تحملش سخته حتی اگر درکنارت باشه//////عاشق نشوید اگر توانید معشوق همین جاست بیایید

درود بردوستان من هرااز گاهی به تالار گفتگو میام من هم به نوبه خودم این نامزدی رو تبریک میگم امیدوارم تو زنگیت عاشق نشی آخه تحملش سخته حتی اگر درکنارت باشه//////عاشق نشوید اگر توانید معشوق همین جاست بیایید

سلام کدوم نامزدی رو می فرمایین؟!

آخیش خدا رو شکر این کار انتقال سرور هم تموم شد. دلم تنگ شده بود برای انجمن
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام رفقای موادی
چطورین؟!

بالا