گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چشمم روشن!!!!!!!!!!!!!!!
چرا حرف تو دهن میزاری؟
میخوایم بریم ساندویچ بخوریم
مصطفی ای که من دیدم فکر کنم بزرگترین خلافش اینه که بچگیش ته سیگار یکی از فامیلاشون رو اومد بکشه که اونم نتونست
من هم که هیچی.بزرگترین خلافم این بود که کاغذ رو لوله میکردیم تا باهش سیگار بکشیم

شوگا

عضو جدید
چرا حرف تو دهن میزاری؟
میخوایم بریم ساندویچ بخوریم
مصطفی ای که من دیدم فکر کنم بزرگترین خلافش اینه که بچگیش ته سیگار یکی از فامیلاشون رو اومد بکشه که اونم نتونست
من هم که هیچی.بزرگترین خلافم این بود که کاغذ رو لوله میکردیم تا باهش سیگار بکشیم
میگن فحشو بندازی رو زمین صاحبش ورمیداره...........من فقط گفتم چشمم روشن....پس می خواستی سیگار بکشی؟؟؟؟......

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواستم فکر بچه ها رو منحرف کنم
میریم میشینیم تو چمن دانشکده دامپزشکی/اونجا خیلی حال میده:smile:
آهاااااااااااااان
سوتی ات رو گرفتم
چطور چمن دامپزشکی حال میده چمن فنی حال نمیده؟!:D
سیگار هم که تو بوفه نمی فروشن بگی بریم از اونجا بخریم نزدیکه!:D
راست اش رو بگو چند وقته میری تو چمن دامپزشکی می شینی؟!:D

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهاااااااااااااان
سوتی ات رو گرفتم
چطور چمن دامپزشکی حال میده چمن فنی حال نمیده؟!:D
سیگار هم که تو بوفه نمی فروشن بگی بریم از اونجا بخریم نزدیکه!:D
راست اش رو بگو چند وقته میری تو چمن دامپزشکی می شینی؟!:D
نه ....
آخه اونجا قشنگه محوطش
من ساندویچ میگیرم میرم اونجا میخورم
خوب دانشکده فنی یه کم خوبه

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
sunset خانم ، ميشه اين مطلبي رو كه گذاشتيد ، بذارم تو وبلاگم؟

سلام
بچه ها من نگین هستم فکر میکنم اسمم رو بگم بهتره
خواهش میکنم آقا روزبه بفرمایید من از این مطالب چندتایی دارم اگه خواستید میدم بهتون

نه ....
آخه اونجا قشنگه محوطش
من ساندویچ میگیرم میرم اونجا میخورم
خوب دانشکده فنی یه کم خوبه

ای بابا آقا مرتضی!!!!
پیش قاضی و ... بازی؟! (... رو واسه این گذاشتم چون نمی دونستم املاش چطوریه!!!!!)
فکر نکنم بتونم بیام بوفه ولی انشالله همدیگه رو خواهیم دید!!!

مکاترونیک8282

عضو جدید
ی سوال!

ی سوال!

بچه هااااااااااااااااااااا!

واسه قبولی نانو مواد:surprised: چه درصد هایی باید داشته باشیم؟میانگینشو می خوام! زبان بالا بزنی تاثیرش چقدره؟
:smile:

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها/مثل هر جمعه دلم گرفته/من دلیلش این دل گرفتن رو میدونم/شماها هام میدونید؟
یار من یوسف نیا اینجا کسی یعقوب نیست/لحظه ای چشمانشان از دوریت مرطوب نیست/ای گل زیبای من از غربتت اشکی نریز/نازنین اینجا خدا هم پیششان محبوب نیست/گر چه در هر جمه ای زیبا دعایت می کنند/بهترینم، این دعاها جنسشان مرغوب نیست

hesam02

عضو جدید
سلام بچه ها/مثل هر جمعه دلم گرفته/من دلیلش این دل گرفتن رو میدونم/شماها هام میدونید؟
یار من یوسف نیا اینجا کسی یعقوب نیست/لحظه ای چشمانشان از دوریت مرطوب نیست/ای گل زیبای من از غربتت اشکی نریز/نازنین اینجا خدا هم پیششان محبوب نیست/گر چه در هر جمه ای زیبا دعایت می کنند/بهترینم، این دعاها جنسشان مرغوب نیست

منم آقا مرتضی با گرفتن دل در شبای جمعه موافقم.. مسلما دلیل علمی خاصی نداره ولی دلیلی که من برای خودم قائلم اینه که از فردا دوباره یک هفته شروع میشه و دوباره کلاس و اینا....:(:(

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم آقا مرتضی با گرفتن دل در شبای جمعه موافقم.. مسلما دلیل علمی خاصی نداره ولی دلیلی که من برای خودم قائلم اینه که از فردا دوباره یک هفته شروع میشه و دوباره کلاس و اینا....:(:(
حسام جان الان شب شنبست:razz:
اون که جای خود داره از شنبه کلاس و این حرفها
من دنبال دلیل دیگه ای هستم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

یادمه معلم دینی اول دبیرستانم می گفت جمعه ها روح مرده ها به قبرشون سر میزنن ..

بین ادم ها میان

اون مرده هایی که کسی واسشون نذری نداده و دست خالی بر میگردن اونقدر ناراحت میشن که ناراحتی اونها باعث میشه دل ما بگیره ...

شایدم یه دلیل دیگه داره

شایدم چون یه جمعه ی دیگه هم گذشت و نیومد

hesam02

عضو جدید
این چه حرفیه؟
خوب باشه الان شب جمعست خوبه؟؟/

آره الان یه کم بهتر شد
آقایون و خانوما ، قرص propranol10 من تموم شده... نمی خوام هم از ناصرخسرو بخرم چون اونجا محیطش بده... کسی داروخانه ای جایی می شناسه که بدون گواهی دکتر چنین دارویی رو بدن؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره الان یه کم بهتر شد
آقایون و خانوما ، قرص propranol10 من تموم شده... نمی خوام هم از ناصرخسرو بخرم چون اونجا محیطش بده... کسی داروخانه ای جایی می شناسه که بدون گواهی دکتر چنین دارویی رو بدن؟

شکلکه ترکیدن از خنده

خوب سوتیا رو میگی حسام

این حسام رو هر کارش کنی استرسیه. حالام که می خواد ما رو قاطیه کارهای غیر قانونی کنه. خجالت بکش جلوی مدیر حرف از کارای غیرقانونی می زنی؟!

بالا