گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب نشيني خبري هست امشب يا ......... :w05: :w05: :w05:

چند روز تعطيله ، كلاسا هم كه تموم شدن . كتاب رو چند ساعت بزاريد كنار :w00::w00:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر معاش امروز بدجوری رو فکر معاد فردا سایه انداخته:cry:
خب من باید بگم این جمله قشنگه دیگه. البته هیچ کس هم نگاه ننداخته بهش.

مي گما... چقدر زندگي سخته ها.
اين كار و درس و فكر امروز و فكر فردا و....خسته شديم به خدا.
خیلی، و برای پسرها صد برابر بیشتر. خود من خیلی وقته نمی تونم بیام باشگاه. امیدوارم همه چیز روبه راه بشه.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب نشيني خبري هست امشب يا ......... :w05: :w05: :w05:

چند روز تعطيله ، كلاسا هم كه تموم شدن . كتاب رو چند ساعت بزاريد كنار :w00::w00:
من سعی می کنم بیام اگرچه صبحش باید پاشم گزارش کار بنویسم.
راستی کسی گزارش کار شکل دادن فلزات نداره. (الان دوباره مدیریت میاد می گه گزارش کار ممنوعه)

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونطوري كه از شواهد پيداست ، شبي آرام و خلوت خواهيم داشت :w05::w05:

mahsa.77

عضو جدید

مادر سر چشمه گیتی...
غنچه ای در سبزه زار زیبای طبیعت شکفت و کلمه ی مادر ، در پهنه گلبرگان سرخ آن او که همچون خون مادر است ، بیرون جهید و خود را در آسمان بیکران آبی سوار بر بال پرنده محبت دید.
آری! به راستی مادر کیست که گیسوانش هم چون گیسوان فرشته طلایی است؟ مادر کیست که زمزمه محبتش لالایی اوست؟
مادر آنست که گهواره چوبین فرزندش را از لابلای صخره ها و از میان آبشارها و صدها گل زیبای یاسمن بیرون می کشد و با دستان مهرآمیزش آن را تکان می دهد...
مادر آنست که اشکش همچون شبنم بر قلب گلبرگ ، گل عشق است، صدایش هم چون مرغ غزل خوان در طبیعت است و بوسه اش همچون نور خورشید بر سبزه زار است و استواریش همچون کوهی بر دل خاک...روزت را ارج می نهم و بوسه میزنم بر جای پایت.

مادرم:

قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار، تا چشمانم بهشت را نظاره کنند...

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزه مادره . هوراااااااااا

همه ی مامانا روزشون مبارک

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر نكنيد نمياييد ناراحت ميشيم . خيلي هم خلوتي و آرامش خوبه :w16::w16:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام
شب همگی آروم هست ارومتر باشه انشاالله :)

ببین چه درسی میخونن این موادیهااااااااااااا

فرهنگ

مدیر بازنشسته
طبق معمول همیشه نیمیتزو پرچم دارهههههههههههههههههه
میدونی چه خبره اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه حقا ًضایعه ای جبران ناپذیر و صدمه ای بزرگ بود

امام عزیز با حیات ، ابتکارو تحرک خود که از آن روح بزرگ و دل روشن بر می آید و همچنین با مرگ پر حادثه و عروج ملکوتی خود به اسلام و انقلاب خدمت کردند

هنر بزرگ حضرت امام این بود که دیوارهای بین اجتماعات مردم را از بین برد و یک فضای وسیع با دل های آشنا بوجود آورد .

او زنده است تا اسلام ناب محمدی (ص) زنده است و او زنده است تا پرچم عظمت اسلام و وحدت مسلمین و نفرت از ظالمین بر افراشته است

آری امام خمینی زنده است تا امید زنده است و تا حرکت و نشاط هست و تا جهاد و مبارزه هست

امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است ، نام او پرچم انقلاب ، راه او راه انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است

بالا