[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

gole mikhak

عضو جدید
صفحه های قبل این تاپیک رو چک کنی بچه ها یه چیزایی گذاشتن
ولی تو گوگل سرچ کنی پیدا می کنی

پاییزی2

عضو جدید
خداییش چه طوری میشه تو 2 هفته 25درصد تموم کرد؟
خب این برنامه واسه اون دسته از افرادیه که از تابستون و شاید قبلتر شروع کردن به خوندن.من که دو هفتست شروع کردم....پس هر چی زور بزنم به آزموناش نمیرسم.برنامه آزمونای پارسه بهت کمک میکنه که نهایت تلاشتو بکنی و فاصلتو با برنامه پیشنهادی کمتر کنی

• Like
واکنش ها: E.AP

Flamenc0

عضو جدید
بچه ها منظور از نمره کل بزرگتر و مساوی 1 تو تکمیل ظرفیت ارشد که اعلام کردن چیه؟!!... تو کارنامه اولیه یه نمره کل زده که خب مال همه بزرگتر مساوی یکه فک کنم:surprised:!!

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای تکمیل ظرفیت تاریخ فارغ التحصیلی همون شهریور 92 باید باشه؟؟؟؟

saman001

عضو جدید
سلام بچه ها جرم فقط واسه من سخته یا شما هم باهاش مشکل دارید؟ به نظر من خیلی سنگین و پیچیدست شما باهاش چکار کردید؟

ahvaz611

عضو جدید
من که فقط ریاضی البته جرم و عملیات مفهومیه بنظر من
منم خیلی با ریاضی مشکل دارم و البته تا حدودی با سیالات ..
ولی جرم هم خب به قول دوستمون مفهومیه ولی خب من کلا عملیات و جرم و دوست دارم به همین خاطر خیلی میخونمش

ئدز

عضو جدید
منم خیلی با ریاضی مشکل دارم و البته تا حدودی با سیالات ..
ولی جرم هم خب به قول دوستمون مفهومیه ولی خب من کلا عملیات و جرم و دوست دارم به همین خاطر خیلی میخونمش

من مشکل جدی با مکتنیک سیالات و عمل 2 دارم اصلا تبلور و تبخیر کننده و فیلتر و..تو عمل 2 به ما درس ندادن و فقط رطوبت سنجی و خشکن ...........تو تهران تو دانشگاه ها استادی هست که مکانیکو خفن درس بده برم سر کلاسش؟؟؟؟

ahvaz611

عضو جدید
من مشکل جدی با مکتنیک سیالات و عمل 2 دارم اصلا تبلور و تبخیر کننده و فیلتر و..تو عمل 2 به ما درس ندادن و فقط رطوبت سنجی و خشکن ...........تو تهران تو دانشگاه ها استادی هست که مکانیکو خفن درس بده برم سر کلاسش؟؟؟؟
تبخیر کننده ها رو بهتون درس ندادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! مکانیک بدجوری روی مخه ...

ahvaz611

عضو جدید
بچه ها جرم رو چطور خوندید ؟ فصل دوم نفوذ مولکولی رو مسلطید؟
من از رو پارسه خوندم ، خیلی ازش راضیم ، خب تا تست زیاد نزنی که مسلط نمیشی ولی خب من خیلی بهش امیدوارم ولی آمادگیم هنوز به اون چیزی که خودم دوس دارم نرسیده ..

ahvaz611

عضو جدید
من هم پارسه دارم هم راهیان ولی زیاد نمیتونم باهاشون کنار بیام بقیه ی درسا رو چقد خوندید؟
خب سعی کن از یکیشون بخونی ک گیج نشی بعد اگه جایی واست مبهم بود به اون یکی منبع مراجعه کن،،، من احتمالا تا اواخر آبان ماه دیگه درسا رو تموم کنم و دیگه بشینم فقط خلاصه بخونم و تست بزنم البته اگه تو این مدت واسم مشکل خاصی پیش نیاد ...

saman001

عضو جدید
خب سعی کن از یکیشون بخونی ک گیج نشی بعد اگه جایی واست مبهم بود به اون یکی منبع مراجعه کن،،، من احتمالا تا اواخر آبان ماه دیگه درسا رو تموم کنم و دیگه بشینم فقط خلاصه بخونم و تست بزنم البته اگه تو این مدت واسم مشکل خاصی پیش نیاد ...

انشاالا موفق باشی دوست عزیز

agta666

عضو جدید
سلام به دوستان گلم.من تمام ازمونهای مدرسان شریف امسالو رو ثبت نام کردم ولی به دلیل استخدام در یک شرکت نمیتونم ازمونها رو شرکت کنم.قیمت ازمونا الان600ولی من به قیمت 450تومن میفروشم از بچه ها اصفهان هرکی میخواد پیام خصوصی بده.

معتمدد

عضو جدید
اصلا نیازی نیست همشو شرکت کنید چون معمولا 25% رو خیلی ها نمی تونن به برنامش برسن .آزمونهای 100% حتما شرکت کنید تا یکم با سوالات و وقت و غیره آشنا بشید
ممنون
1سوال فني هم دارم مبحث درجه آزادي ترمو كتاب راهيان يه جوري تستا حل كرده پوران با 1تيپ ديگه كدوم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farid_ppe

عضو جدید
ODE ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺗﻮ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺣﻞ ﻫﻢ ﺗﻮ ﻣﺪﻟﺴﺎﺯﯼ و

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای ODE به نظر من سعی کنید شکل دسته بندی معادلات رو قشنگ یاد بگیرید اول تشخیص میدید که معادله مرتبه چندمه بعد مثلا اگه مرتبه اول باشه باید اول از رو ظاهر معادله تشخیص بدید که تو کدوم دسته قرار میگیره ( جداشدنی،همگن، کامل، خطی، برنولی،ریکاتی، لاگرانژ) بعدم راحت حل میشه. گاهی هم یکم ابتکار میخواد که اگه دقت کرده باشید تو سوالای م شیمی زیاد رو قسمت ابتکاریش مانور نمیدن و سوالاش سادست. سعی کنید جوری یاد بگیرید که تو همون نگاه اول نوع معادله رو تشخیص بدید که زمان رو از دست ندید. مدلسازی PDE خیلی مهمن. و واقعا اگه یادشون بگیرید قشنگ ترین مبحث ریاضی کنکورمون هستن. سوالای مدل سازی خیلیاش با روشای تستی و حذف گزینه حل میشه اما از اونجایی که تازگیا طراحا سوالارو یکم میپیچونن بهتره مفهومو قشنگ یاد بگیرید بطور خودکار ذهنتون حذف گزینه میکنه. من بدون هیچ پیش زمینه ای از مدلسازی با خوندن فصل مدلسازی راهیان قشنگ متوجه ماجرا شدم. اگه وقت دارید فصل اول کتاب نیک آذر هم خیلی خوب توضیح داده. امیدوارم توضیحاتم بکارتون بیاد.

ahvaz611

عضو جدید
فک نمیکنم بتونید به این صورت ثبت نام کنید. مگه اینکه از 50 درصد اول به بعد رو ثبت نام کنید و لی 25 درصد سوم و چهارم رو تو آزمون شرکت نکنید.

چر امیشه شرکت کرد قیمتش هم 340 تومنه اگه اشتباه نکرده باشم

• Like
واکنش ها: njch

ئدز

عضو جدید

منم کتاب نیک اذر در کاربرد و 100 درصد در کنترل پیشنهاد میکنم البته کاربرد خیلی مطالب اضافه درباره بسل و... داره که با توجه به کتابای تست مهماش معلوم میشه(کتاب محاسبات و حرارت هم داره که من ندیدم اما اسم نیک اذر برای کیفیت بالای کتاب کافیه)

معتمدد

عضو جدید
فک نمیکنم بتونید به این صورت ثبت نام کنید. مگه اینکه از 50 درصد اول به بعد رو ثبت نام کنید و لی 25 درصد سوم و چهارم رو تو آزمون شرکت نکنید.
نه ميشه ثبت نام كرد حتي 2تا آزمون آخرش كه جامع هست هم ميشه جدا ثبت نام كرد

بالا