[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

slg

عضو جدید
سلام لطفا کمک کنید درباره زیست پزشکی چی میدونید من با رتبه 287 تهران روزانه قبول میشم؟؟؟؟:(

ببخشید اشتباه شد تو اصلاحیه سنجش حذف شده درباره تربیت مدرس چی ؟؟؟؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستي يكي از دوستانم پارسال با 70 بيو روزانه هيچ كدوم از تهران ها رو نياورده... اين نگرانم ميكنه
...پارسال و امسال ظرفیت تهران تو رشته بیو کمتر از سال 90 شده شاید دلیلش این بوده..ولی امیدوار باشین شما چون حساب و کتاب نداره سال به سال تفاوت داره...

mohamad27m

عضو جدید
مالک یا صنعتی بابل؟

مالک یا صنعتی بابل؟

شما 89 بیو بودید اگه اشتباه نکنم.من آمار بیو تهران رو واستون گرفتم گفتن سال 90 آخرین رتبه روزانه بیو تربیت مدرس 78 بوده.به نظرم شانس علم و صنعت رو داشته باشید(البته من از وضعیت استاداش خبر ندارم).در ضمن پارسال یکی از دوستام با (فکر کنم) 105بیو سهند و قبول شد.خودش اصفهانی بود نمیدونم اصفهانو بالای سهند زده بود یا نه ولی قاعدتا باید اینجوری بوذه باشه.

سلام دوست عزیز
رتبه اولتو تبریک میگم
میشه بگی با 99 بیو کجا میشه قبول شد؟
به نظرت روزانه بابل بزنم یا مالک اشتر؟

mohamad27m

عضو جدید
...پارسال و امسال ظرفیت تهران تو رشته بیو کمتر از سال 90 شده شاید دلیلش این بوده..ولی امیدوار باشین شما چون حساب و کتاب نداره سال به سال تفاوت داره...

سلام دوست عزیز

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

...سلام..سال 90 که با 99 شبانه علم و صنعت هم میشد بیارید ولی ظرفیت ها ازون سال کمتره..من فکر میکنم اصفهان و بابل و سهند رو بیارید البته چون رشته شناوره واقعا نمیشه قطعی گفت چی میشه بستگی به کسایی داره که تو مهندسی شیمی انتخاب میکنن..

mohamad27m

عضو جدید
...سلام..سال 90 که با 99 شبانه علم و صنعت هم میشد بیارید ولی ظرفیت ها ازون سال کمتره..من فکر میکنم اصفهان و بابل و سهند رو بیارید البته چون رشته شناوره واقعا نمیشه قطعی گفت چی میشه بستگی به کسایی داره که تو مهندسی شیمی انتخاب میکنن..

حالا به نظر شما اوا بابل بزنم یا مالک؟
اصفهان سختگیرن منم کار تمام وقت دارم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
..بستگی به روحیاتتون داره ...من بودم بابل رو میزدم چون حوصله مصاحبه مالک رو ندارم...ولی اگه کارتون تهرانه و تهران بودن براتون مهمه خوب مالک رو بزنید...

goli-

عضو جدید
این دانشکده تازه تاسیس هست و البته اعضای هیت علمیش از دانشکده های فنی و محیط زیست و ... هم توش هستند ولی خیلی از استاداش مال خود دانشکدن . توصیه من اینه که این رشته رو بعد بیو تهران بزنین چون بچه های بیو می تونن وارد کارهای بیو مدیکال شن ولی اینکه برعکسش هم باشه احتمالش کم تره . البته هرچند می گن بعضی از اساتید بیو تهران هم جز این بیو مدیکال هستند که قطعا اگه با اونا پروژه بردارین می تونید کارای دیگه بیو هم انجام بدین ولی در نهایت تو یک سال اول ارشد باید درسای زیست پزشکی پاس کنید که یکم با درسای کارشناسی مهندسی شیمی متفاوته

ممنون بخاطر راهنمایی تون. فقط اینکه میخواستم بدونم با این رتبه میشه علوم و فنون نوین تهران قبول شد؟ برام زیاد مهم نیست تغییر رشته بدم . چون با مهندسی شیمی هم چندان واسه خانوما کار نیست.... و اینکه تهران گرایش بیو واسه کد رشته مهندسی شیمی(1257) نداره؟؟؟ یا اینکه من اشتباه میکنم؟

آخرین ویرایش:

engineersajjad

عضو جدید
من چند پست قبل تر توضيح دادم... مصاحبه مالك قبل از اعلام نتايج هست..شايد يك ماه ديگه اعلام كنن.... اينكه دعوت بشيد و نريد مصاحبه رو نمي دونم ولي اگر بريد مصاحبه و قبول بشيد مالك هم ميشه يكي از كدرشته هايي كه توش قبولي مياريد حالا اگر قبلش جايي رو زده باشيد و قبول شده باشيد كه اونجا براتون قبولي ميزنه اگر نه مياد مالك رو قبولي ميزنه...اگرم مصاحبه رو رد بشيد كه ميره انتخاباي بعديتون رو بررسي مي كنه
حسابش از متمركز ها جدا نيست با هم سنجيده ميشن

خیلی خیلی ممنون.

mahdiyeh1367

عضو جدید
سلام.ایشالله که قبولید.
دوستم اصفهانی بوده.فکر میکنم اصفهان رو بالاتر زده باشه قاعدتا.ولی سهند قبول شد(منظورم اینه که فکر کنم اصفهان زودتر از سهند پر بشه)

مرسي خيلي لطف كرديد..
انشالله هميشه موفق باشيد

erfan63

عضو جدید
سلام
به نظر شماروزانه فرایند زاهدان بهتره یا روزانه جداسازی یاسوج؟ درضمن رتبم شده 1117
خواهشا یکی جوابمو بده .

katayounkamran

عضو جدید
سلام. من رتبه ام 130 م شیمی شد . بین گزینه های زیر احتیاج به راهنمایی دارم .
جداسازی تهران شبانه ، کاتالیست شریف شبانه ، محیط زیست شریف شبانه . راجع به مهندسی انرژی هم اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار قرار بده .
و اینکه احتمال زیاد می خوام اپلای کنم...
ممنون ...

azitta

عضو جدید
سلام.
اون جوری که من تحقیق کردم برای اپلای کردن کاتالیست خیلی خیلی گرایش خوبی هست.حتی برای بازار کار در ایران هم این گرایش خیلی جای کار داره.
به نظر من شما کاتالیست شریف رو بزن.محیط زیست هم که تو ایران زیاد بهش بها نمیدن برا همین برای ایران خیلی مناسب نیست ولی برای اپلای هم میتونه خوب باشه.ولی همون طور که گفتم کاتالیست بهتره.
البته نمیدونم که با رتبه 130 میشه شبانه کاتالیست شریف رو اورد یا نه!

آخرین ویرایش:

Xerxes-I

عضو جدید
سلام. من رتبه ام 130 م شیمی شد . بین گزینه های زیر احتیاج به راهنمایی دارم .
جداسازی تهران شبانه ، کاتالیست شریف شبانه ، محیط زیست شریف شبانه . راجع به مهندسی انرژی هم اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار قرار بده .
و اینکه احتمال زیاد می خوام اپلای کنم...
ممنون ...
جداسازی تهران شبانه بزن.پارسال با 134ونجا قبولی داشتیم.

Xerxes-I

عضو جدید
سلام دوست عزیز
رتبه اولتو تبریک میگم

ممنون.شبانه علم و صنعت که بعید نیست ولی فکر نکنم واسه شما مفید باشه چون من شنیدم که کلا استاداش گیرن.شهرستانم که اصفهان و سهند رو هم میارید فکر کنم.پارسال آخرین رتبه بیو سهند 120 بوده.بابل که قطعیه تقریبا.مالک که حساب و کتاب نداره.دوستم پارسال با 180 هیچ جا قبول نشد و مصاحبه مالک رو هم رد شد.دوست دیگه ام با 234 مالک قبول شد.شرایطتتون رو بسنجید بهترین انتخاب رو بکنید.

mahsa/

عضو جدید
دوستان کسی آمار قبولی دانشگاه علم و صنعت و امیرکبیر با رتبه 290 رو داره؟
اگه کسی داره بگه لطفا
البته روزانه

katayounkamran

عضو جدید
سلام.
اون جوری که من تحقیق کردم برای اپلای کردن کاتالیست خیلی خیلی گرایش خوبی هست.حتی برای بازار کار در ایران هم این گرایش خیلی جای کار داره.
به نظر من شما کاتالیست شریف رو بزن.محیط زیست هم که تو ایران زیاد بهش بها نمیدن برا همین برای ایران خیلی مناسب نیست ولی برای اپلای هم میتونه خوب باشه.ولی همون طور که گفتم کاتالیست بهتره.
البته نمیدونم که با رتبه 130 میشه شبانه کاتالیست شریف رو اورد یا نه!
خیلی ممنونم از جوابتون ، از پارسال این رتبه ها رو می دونم.
کاتالیست شریف شبانه 137
کاتالیست تهران شبانه 197
کاتالیست امیرکبیر روزانه 130

zahra_am68

کاربر فعال
دوستان کسی آمار قبولی دانشگاه علم و صنعت و امیرکبیر با رتبه 290 رو داره؟
اگه کسی داره بگه لطفا
البته روزانه

من امروز با یکی از دوستانم که توی علم وصنعت درس میخونده تماس گرفتم رتبش حدود240 بود و ترموسنتیک میخوند
برای پلیمر رتبه 260 هم قبول شدن
اما برای امیرکبیر فکر میکنم رتبه های زیر 200 قبول بشن

maaap

عضو جدید
والا تا الان تونستم بفهمم که کلا کنکورش 9 ساله برگزار میشه و این رشته رو دانشگاه به خاطر نیاز صنعت نفت ایجاد کردند.فقط صنعت نفت داره اونم 12 تا.موقع ثبت نام یه فرم میدن که اگه بخوای واسه خودشون 4 سال کارکنی و طی دوران تحصیل ماهی 150 تومن هم میدن(در مورد مبلغش مطمئن نیستم)بازار کارشم خیلی خوبه.بچه های شیمی و مکانیک درسایی مثل مدار،الکترونیک و چند درس دیگه رو پیشنیاز میخورند و برقی ها ترمو و حرارت رو.واسه سربازی امریه رو خیلی راحت میدن.نکات منفیشم اینه که دکترا نداره کلا تو ایران،سطح دانشگاه متوسطه و باید خودت خیلی چیزها رو بخونی.در ضمن همونطوری که میدونید ابزاردقیق تو دنیا جز رشته های مکانیکی است ولی استادای صنعت نفت همه دکتراهای کنترل برق هستند.اطلاعات دیگه خواستید پیام بدید.

حالا نگفتین ابزارو انتخاب میکنین یا نه؟؟؟؟؟

mahsa/

عضو جدید
من امروز با یکی از دوستانم که توی علم وصنعت درس میخونده تماس گرفتم رتبش حدود240 بود و ترموسنتیک میخوند
برای پلیمر رتبه 260 هم قبول شدن
اما برای امیرکبیر فکر میکنم رتبه های زیر 200 قبول بشن
عذر میخوام خانوم
امکانش هست از دوستتون رتبه های گراش صنایع شیمیایی معدنی 91 رو سوال کنید؟
خواهش میکنم:(

zahra_am68

کاربر فعال
سال 90با رتبه های 400 روزانه هم قبولی داشته

فکر نکنم اطلاعی داشته باشه
فقط به من گفت پلیمر تا 260 هم قبول شدن
البته اینو بگم که نمیشه گفت حتما رتبه هایی که پارسال قبول شدن امسال هم قبول میشن
من رتبم 221 شده پارسال ترمو علم وصنعت با 240 قبولی داده اما من اونقدا مطمئن نیستم امسال قبول بشم توکل بر خدا ببینم امسال چطوریه
شما اگه واست مهمه که حتما تهران رو قبول بشی خب اول تهران رو انتخاب کن

eli047

عضو جدید
سلام دوستان میشه لطفا جواب بدین پیشرفته اصفهان تا چه رتبه ای قبول میشن؟

eli047

عضو جدید
لطفا جواب بدین :(
فردا اخرین مهلته و من هنوز تصمیم نگرفتم:(
با 63 بیو هم باید قید تهران روزانه رو زد؟؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا جواب بدین :(
فردا اخرین مهلته و من هنوز تصمیم نگرفتم:(
با 63 بیو هم باید قید تهران روزانه رو زد؟؟
...اینو واقعا نمیشه قطعی گفت..روزانه و شبانه غیر از مالک اشتر 40 نفر هست انگار تو گرایش بیو ...ولی به نظرم روزانه علم و صنعت رو شانس دارید...

بالا