[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

m_naji

عضو جدید
منم هستم تو این طرح ولی من به جمعیت امام علی کمک میکنم :D

آقا فقط من فک میکنم گند زدم انتخاب رشته ام رو یا بقیه هم همینطوری فک میکنن؟؟:cry:
توکل به خدا...

hothit

عضو جدید

آقا فقط من فک میکنم گند زدم انتخاب رشته ام رو یا بقیه هم همینطوری فک میکنن؟؟:cry:
توکل به خدا...

نه بابا منم به نظرم خیلی بد انتخاب رشته کردم!:cry: دوست دارم بیو روزانه ص اصفهان یا محیط زیست شیراز بیارم ولی یحتمل بیو شبانه شو میارم یا تربیت مدرس زیست پزشکی امیدوارم به فردوسی مشهد نرسه!.شما کجا دوس داری بیاری؟

m_naji

عضو جدید
من روزانه فردوسی جداسازی رو امید دارم ولی اگه رد بشه میرم برای گاز فردوسی...:( بعدش پلیمر و بیو فردوسی...
چون تهران هستی مشهد رو نزدی؟یا کلا فردوسی رو قبول نداری؟

agta666

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی ارشد 93

اعلام نتایج نهایی ارشد 93

توکل به خدا...

فرقي نداره هرجا خواستي حتي ميتوني اينو به دوستاتم بگي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hothit

عضو جدید
من روزانه فردوسی جداسازی رو امید دارم ولی اگه رد بشه میرم برای گاز فردوسی...:( بعدش پلیمر و بیو فردوسی...
چون تهران هستی مشهد رو نزدی؟یا کلا فردوسی رو قبول نداری؟

نه چون راهش دوره بره همین مگر نه فردوسی دانشگاه خیلی خوبیه . اگه درست یادم باش رتبت مثل من بود احتمال خیلی زیاد جداسازیشو میاری راحت.مشهد نزدیکه به شما؟

m_naji

عضو جدید
نه چون راهش دوره بره همین مگر نه فردوسی دانشگاه خیلی خوبیه . اگه درست یادم باش رتبت مثل من بود احتمال خیلی زیاد جداسازیشو میاری راحت.مشهد نزدیکه به شما؟

آره مث هم بودیم.خدا ازدهنت بشنوه ایشالا :smile:
آره مشهد هستیم ما بخاطر همین همه رو مشهد زدم بعدش اصفهان بعد شیراز :confused:

*وارش*

کاربر فعال
سازمان سنجش حالا که نتیجه همه رو داده خیالش رو راحت کرده میشه بگه چرا امشب نتیجه رو نزد؟:D

kianoosh-s

عضو جدید
ماهم در غمت شریکیم.فردا رو بگو باید از صبح پشت کامپیوتر عین جغد بشینیم ببینیم کی میاد:D

قوچانو که اره باید بیاری ولی خداکنه فردوسی قبول شی.فردوسی چه گرایشایی رو زذی پلیمر و بیو رو هم زدی؟باهنر و سیستانو نزدی؟
قوچان میارم روزانه یا شبانه؟؟؟ رشتش خوبه ارزش داره,یعنی اینقدر قوچان اوضاعش خرابه :D

sahar_farj

عضو جدید
آقا به نظرت من با 1260 روزانه قوچان میارم یا شبانه فردوسی؟؟؟
وااای اینجوری نگید...من خیلی خوش بینم اخه....من با 1200 به روزانه کرمان امید دارم......خداکنه بیارم
اگه نشه میره برا شبانه کاشان
اونم نشه شب کرمان و فروسی

kianoosh-s

عضو جدید
ماهم در غمت شریکیم.فردا رو بگو باید از صبح پشت کامپیوتر عین جغد بشینیم ببینیم کی میاد:D

وااای اینجوری نگید...من خیلی خوش بینم اخه....من با 1200 به روزانه کرمان امید دارم......خداکنه بیارم
اگه نشه میره برا شبانه کاشان
اونم نشه شب کرمان و فروسی
خوبه میاری اینایی که گفتی ولی بدترین حالت پیش خودت در نظر بگیر شکه نشی مثله من که فکر میکردم رتبم 400 شد 1267

hothit

عضو جدید
قوچان میارم روزانه یا شبانه؟؟؟ رشتش خوبه ارزش داره,یعنی اینقدر قوچان اوضاعش خرابه :D

امار اخرین نفر قبولی پارسالشو ندارم ولی فک کنم روزانشو بیاری گرایشش چیه فراینده؟. دانشگاهای سیستان و کرمان بر خلاف شهراشون خیلی خوبن.ایشالاه که فردوسی قبول شی بیایم مشهد بهمون شیشلیک بدی;)

kianoosh-s

عضو جدید

خوبه میاری اینایی که گفتی ولی بدترین حالت پیش خودت در نظر بگیر شکه نشی مثله من که فکر میکردم رتبم 400 شد 1267
پدر سوخته ها غلطاشون و درست نکردن که هیچ سوالای درستم غلط کردن

kianoosh-s

عضو جدید

امار اخرین نفر قبولی پارسالشو ندارم ولی فک کنم روزانشو بیاری گرایشش چیه فراینده؟. دانشگاهای سیستان و کرمان بر خلاف شهراشون خیلی خوبن.ایشالاه که فردوسی قبول شی بیایم مشهد بهمون شیشلیک بدی;)
بعدشم من اول روزانه قوچان زدم بعد شبانه فردوسی :(

sahar_farj

عضو جدید
از ته قلبم برا همتون دعا میکنم که اون چیزی که دوست دارید قبول شید
البته تصحیحش میکنم
دعا میکنم اونچیزی که براتون خیره و البته دوسش دارید قبول شد و فردا همه باهم جشن بگیریم.....

sahar_farj

عضو جدید
من دیدم با 1150 شب فردوسی گرایش صنایع غذایی اوردن
قوچانم که فک کنم دو تا دانشگاه داره که یکیش جدیده
برا همین امکانش زیاده
زاهدانم اره خیللللی دانشکاه خوبیه اما شهرش بده
کرمانم اره اگه من روزانه بیارم بعدا براتون تعریف میکنم از حسناش :)

kianoosh-s

عضو جدید

از ته قلبم برا همتون دعا میکنم که اون چیزی که دوست دارید قبول شید
البته تصحیحش میکنم
دعا میکنم اونچیزی که براتون خیره و البته دوسش دارید قبول شد و فردا همه باهم جشن بگیریم.....
فدای شما خدا از زبونت بشنوه ایشالاه که به نتیجه ی زحمتات برسی

kianoosh-s

عضو جدید
برا همین امکانش زیاده
نه قوچان یک دانشگاه داره جدیده

kianoosh-s

عضو جدید
برا همین امکانش زیاده
با بد بختی وام گرفتم خداکنه روزانه قوچان بیارم نریزم جیبه این بزمجه ها با اون سوالای مسخره ی کنکوره امسال:D

hothit

عضو جدید
بعدشم من اول روزانه قوچان زدم بعد شبانه فردوسی :(

کاشکی برعکس میزدی ولی عیبی نداره.انتخاب رشته منو ببینی چی میگی! ورداشتم تمام بیو ها رو بالا زدم یعنی مثلا بیو فردوسی و اصفهان بالاتر از جداسازی و پیشرفته ص اصفهان و شیراز زدم ! الان یخورده پشیمونم :razz:

kianoosh-s

عضو جدید
کاشکی برعکس میزدی ولی عیبی نداره.انتخاب رشته منو ببینی چی میگی! ورداشتم تمام بیو ها رو بالا زدم یعنی مثلا بیو فردوسی و اصفهان بالاتر از جداسازی و پیشرفته ص اصفهان و شیراز زدم ! الان یخورده پشیمونم :razz:
ببخیشید اینو میگم ولی آخرش بیکاریه هر رشته و هر دانشگاه کارم پیدا شه با ماهی 1 تومن اونم بدون آینده ی شغلی من داداشم رتبه 700 کارشناسی آورده ریاضی فرستادیمش تربیت معلم دبیری توی شرایط الان کاره آزاد خوبه تحصیل برای زن گرفتن فقط خوبه :D

بالا