[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان ....
یه توصیه .... زمانی که رتبه هاتون اومد و خواستین انتخاب رشته کنین مالک را بواسطه کسری خدمت بالاتر نزنین (همین!)
چون برداشتن ... کاملاً
... (رسماً :biggrin:)
.
.
.
قبلاً سر ساده ترین عنوانها و موضوعات بالای 18 ماه میدادن الان هوپ ...

HOMAESM

عضو جدید
سلام بروبچ!
نگران نباشید، اول دوم سوم که همه جای خوب قبولیم! اگرم جای دلخواهمونو نیاوردیم اونایی که مشکل مالی ندارن و میخوان برن آزاد، نیازی به آزاد رفتن نیست به راحتی میتونن بین الملل بخونن با همون هزینه آزاد البته اگه اشتباه نکنم تا رتبه 2500 که میگم انشالا همگی زیر 800 هستیم!! مدرک دولتیه و هیچ کس هم نمیفهمه که شما روزانه هستی یا بین الملل! اونایی که هم که مثل من مشکل مالی دارن، حتما قسمتشون نبوده و باید راهشون جای دیگه بره! ولی من مطمئنم که هممون نتیجه زحمتامونو میگیریم! توکل به خدا!

دوست عزیز بین الملل هزینه اش از آزاد بیش تره پارسال ماهی 5 میلیون بود البته پایان نامه بیش تر هم میشه.
امیدوارم همه رتبه شون خوب بشه.

HOMAESM

عضو جدید
به نظر من کنکور امسال ریاضی و حرارتش سخت بود ولی کنترل و راکتور و ترمو اش اسون بود . جرم و عملیات و سیالات مثل همیشه بودن. زبان هم نزدم.
به نظر من هم سوالای غلط زیاد داشت حداقل سه تا رو من سرجلسه متوجه شدم . لطف کنین یه جا جمع و جور نظراتون رو بذارین ببینیم چی به چیه .

mohammad aghaei

عضو جدید
دوست عزیز بین الملل هزینه اش از آزاد بیش تره پارسال ماهی 5 میلیون بود البته پایان نامه بیش تر هم میشه.
امیدوارم همه رتبه شون خوب بشه.

رفیق اتفاقا یکی از آشناهامون پارسال ترم بهمن که ترم 2 اوشون بود شده بود 2.5 میلیون تومن! منبع حرف من آشنامون بود! اگه شما اطلاعی در مورد هزینه ها داری بگو که استفاده کنیم! سایت یا دفترچه ای که هزینه هارو زده باشه!

HOMAESM

عضو جدید
رفیق اتفاقا یکی از آشناهامون پارسال ترم بهمن که ترم 2 اوشون بود شده بود 2.5 میلیون تومن! منبع حرف من آشنامون بود! اگه شما اطلاعی در مورد هزینه ها داری بگو که استفاده کنیم! سایت یا دفترچه ای که هزینه هارو زده باشه!

من پارسال پردیس کرج ( دانشگاه تهران)قبول شدم با رتبه حدود 1000. و همون موقع اطلاعات شهریه و ... رو سایت اش بود شهریه ثابت حدود دو میلیون بود و واحد ها هم اگه استباه نکنم 400 هزار . پایان نامه گرون تر بود. خوابگاه هم نداره. به سایت خود دانشگاه ک مراجعه کنید اطلاعاتش هست. دقت کنید که دوره ارشد هزینه هایی غیر از شهریه هم داره مثل پایان نامه ....
مدرکش هم من پرسیدم یه عده گفتن ذکر نمیشه پردیس بوده یه عده گفتن ذکر میشه پردیس فلان دانشگاه.

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثبت اعتراض نهایی

ثبت اعتراض نهایی

دوستان خوبم
ازهمگی دعوت به همکاری میشود تا اعتراض نهایی خود را در تایپیک زیر مطرح کنند.

مخصوصا دوستان خوبمون : E.AP -SORENA -KH - mohammad -HOMAESM-سالار-
farhad urmia-شبنم-سحر-سمانه و.....و......لطفا سوال هایی که کلید پاسخ آنها از نظرتان اشتباه بوده است و در پست های قبلی مطرح کرده بودید را مجددا در تایپیکی که خدمتتان ارائه میشود قرار دهید تا دیگر دوستانمان نیز استفاده کنند.

تاپیک: جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون ارشد مهندسی شیمی 94

با تشکر فراوان از همکاری شما:gol:

آخرین ویرایش:

861087518

عضو جدید
توصیه

توصیه

دوستان عزیزی که میخوان به جای ارشد برن سربازی در خیلی از موارد بهتر ارشد بخونن یا بزارن سال بعد دوباره کنکور بدن
اگه با لیسانس برید خدمت و افتادید نزاجا(نیروی زمینی ارتش) چون درجه ها آوردن پایین با سرباز صفر فرقی نمی کنید و ...

farhad urmia

عضو جدید
دوستان عزیزی که میخوان به جای ارشد برن سربازی در خیلی از موارد بهتر ارشد بخونن یا بزارن سال بعد دوباره کنکور بدن
اگه با لیسانس برید خدمت و افتادید نزاجا(نیروی زمینی ارتش) چون درجه ها آوردن پایین با سرباز صفر فرقی نمی کنید و ...
نه اخوی این حرفت درست نیست نزدیک به 70 درصد لیسانس ها جذب نیروی انتظامی بخصوص راهور میشن . البته هر ارگان باشی باز سربازی . ستوان یکم وظیف هم باشی باز سربازی

avid.s

عضو
سلام
من حل تمرین ندارم ولی به تازگی در یکی از سایت ها "جزوه دست نویس انتقال جرم بهمنیار " رو دیدم
یه نگاه سطحی انداختم به نظرم کامله
فکر میکنید کمکی بهتون میکنه؟ اینجا براتون قرار بدم؟

سلام
اگه که قرار بدید؛ خیلی خوبه
ممنون

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
نزدیک به ۴ یا ۵ تا هست

ممنون از همکاری شما.:gol:
سوال 71 رو میشه یه بررسی بکنید ؟ من گزینه 4 رو زدم و کلید سنجش هم همینه ولی در یکی از سایت ها ،دوستی گفتن که اگر بر اساس تطبیق واحدها حل بشه 4 غلط هست و 1 درست میشه ولی به نظرم دلیل خوبی نیست! نظر شما ؟

نظرتون در مورد سوال 110 چیست ؟ شما درست حلش کردید؟ با کاهش فشار آزوتروپ حذف نمیشه ؟ (به نظر من گزینه 2 درست میشه!!)
( اگر که این دو سوال هم تایید بشن که در تایپیک مربوطه اضافشون کنم )

سوال 96و108 ، من هم اعتراض زده بودم ولی بقیه رو نمیدونستم ممنون از شما

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: E.AP

882631

عضو جدید
سوال 110در مورد متانول هستش نه اتانول ،یعنی اصلا ازوتروپ (حالت استاندارد) نداریم که بخواد حذف بشه
:que:
برا سوال 71هم فک کنم این عدم تطبیق واحد به خاطر فرضیات سوال هستش (البته فک کنم هااااااااا):)(منم 4 زدم)

آخرین ویرایش:

882631

عضو جدید
انگار دیگه نیستین بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من پا به پای شما توی این تایپیک بودم از شهرویر ماه ،ولی کلا اهل نظر دادن نیستم بیشتر استفاده میکنم از دانش دوستان .برا همه ی همه خصوصا برا رفقای رقیب آرزوی عاقبت به خیری دارم
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
به تعداد دوستان شاخه گل خریدم فرستادم:w40::w40:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
.....

.....

من سوال 71 رو غلط زدم بهانه ای هم ندارم ولی من معتقدم سوالی که پارامتری هست باید تمام پارامترها داخلش باشه نمیشه مثلا عمق مسئله رو یک فرض کنیم بدون اینکه اشاره ای به عمق کرده باشه.اگه به عمق اشاره میکردن و اونوقت گزینه چهار جواب سوال بود بهتر میشد پذیرفت.ولی تبریک میگم به اونایی که درست جواب دادن

#soreNa#

کاربر فعال
یا الله .. آقا سلامٌ علیکم ..دوستان اوضاع بنده شدیدآ ناپلونیه، ناپلونیم اون بروبچ توکار ده و نمره پاسیو ،مویی رد کردن مشروطی خوب میدونن چیه.. فقط اینجور بگم در مقابل اوضاع اسفناکی کـ شما ازش دم میزنین بنده در جهنمی قرار دارم که انتهای اون مشخص نیست .. و باتوجه به برایندها (قلبم ازجاش در میاد ی سوالو بررسی میکنین ) خودم رو در ته جدول لیگ برتر میبینم که تازه همینم منوط به اینه اگه اوس کریم یه گوشه نظری کنه تولیگ اون ته جدول نگهم داره.. مخلص کلوم از شما عزیزان میخوام که برام دعا کنین چون من واقعا به قبولی احتیاج دارم متوجه هستم که همه شما هم حتما به قبولی نیاز دارین ولی به قرآن ماله من یخورده پیچیدهس آقا منم که دارم از همین تیربون رسما اعلام میکنم ته جدولی هستم پس جای هیچکدومتونم تنگ نمیکنم خواهشا ی کوچولو دعا خرجم کنین

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا الله .. آقا سلامٌ علیکم ..دوستان اوضاع بنده شدیدآ ناپلونیه، ناپلونیم اون بروبچ توکار ده و نمره پاسیو ،مویی رد کردن مشروطی خوب میدونن چیه.. فقط اینجور بگم در مقابل اوضاع اسفناکی کـ شما ازش دم میزنین بنده در جهنمی قرار دارم که انتهای اون مشخص نیست .. و باتوجه به برایندها (قلبم ازجاش در میاد ی سوالو بررسی میکنین ) خودم رو در ته جدول لیگ برتر میبینم که تازه همینم منوط به اینه اگه اوس کریم یه گوشه نظری کنه تولیگ اون ته جدول نگهم داره.. مخلص کلوم از شما عزیزان میخوام که برام دعا کنین چون من واقعا به قبولی احتیاج دارم متوجه هستم که همه شما هم حتما به قبولی نیاز دارین ولی به قرآن ماله من یخورده پیچیدهس آقا منم که دارم از همین تیربون رسما اعلام میکنم ته جدولی هستم پس جای هیچکدومتونم تنگ نمیکنم خواهشا ی کوچولو دعا خرجم کنین
ایشالا که قبول میشی دوست عزیز
ایشالاااااااااااااا

خودتو ناراحت نکن
هرچی خیره پیش روت باشه ایشالا

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام داداش.نگران نباش. بنده که به شخصه هم واسه تو و هم واسه همه بچه ها دعا کردم. قبولی و موفقیت همه رو از خدا خواستم.
اینی هم که میگی اوضاعت ناپلئونیه، باور کن که منم اوضام همینجوریاس. اصن میتونی تصور کنی من و تو اون ته جدول داریم برای بقاء توی لیگ میجنگیم.:smile:
مطمئن باش که نظر و توجه اوس کریم به هممون هست همیشه. انشاءالله که هر چی خیر و صلاحه برای هممون پیش میاد. خودتو اذیت نکن.:gol:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز.
ببینید من نمیخوام حرفای روان شناسی بگم تا شاید خدایی نکرده دوستی مجدد ناراحت بشن یا اینکه بخوام براتون سخنرانی کنم، چیزی که میخوام بگم تجربه ی خودمه!
خیلی پیش اومده تو زندگی به مشکل بر بخورم طوری که فکر کردم آره اینجا دیگه تهشه...بن بست...مخصوصا زمانی که دانشگاه بودم ، یه شهر دیگه و خوابگاه و ...مدام به خاطر اون مشکل غصه میخوردم و ناراحت بودم که حالا واقعا باید چیکار کرد؟ راه حل چیه؟برای مشورت کردن به چه کسی میشه اعتماد کرد؟!! تنها راه حل این بود : پناه بردن به خدا و دعا کردن. همین...ایمان من ضعیف بود وقتی دعا میکردم هنوز هم نگران بودم درحالی که ایمان واقعی یعنی آرامش یعنی سپردمش به خودت دیگه از چه راهی و چه جوری به من ربطی نداره!
بعد چن روز اون مشکل یه طوری حل میشد و با یه راه ساده که من اصلا به فکرم نمیرسیدو شاید تصورش غیر ممکن...!همیشه این طوری نبوده نه..بیشتر وقت ها...ولی خودم همیشه این مسئله رو فراموش میکنم ولی بعدش به خودم میخندم که این قدر ها هم که فکر میکردم سخت و پیچیده نبود...

دوست من، این نظر منه : صحبت های شما و تصوری که از خودتون دارید به این خاطره که شاید کنکور رو خیلی برای خودتون بزرگش کردید.شما الان مدرک لیسانس دارید و یه پا آقا مهنس هستید.
من آقایی رو میشاسم که چون به رشته دندانپزشکی علاقه زیادی داشتند، 7 سال پشت کنکور موندند تا بالاخره با کمک یه مشاور فهمیدن اشکال کارشون چی بوده.ایشون بعد 7 سال دانشگاه تهران قبول شدند در حالی که سرکار میرفتند،همسر و فرزند داشتند...با سن 31 سال....ادم های زیادی اطرافمون هستند که نشون دادند زندگی ادامه دارد...چه آسون و چه سخت...لیسانس باشی یا دکتر ... همیشه مشکلات سر راهت هستند!!!
من درک میکنم احساستون رو .براتون هم دعا میکن .اول برای آروم شدن قلبتون و بعد برای قبولی ان شاالله:gol:

E.AP

عضو جدید
ممنون از همکاری شما.:gol:
سوال 71 رو میشه یه بررسی بکنید ؟ من گزینه 4 رو زدم و کلید سنجش هم همینه ولی در یکی از سایت ها ،دوستی گفتن که اگر بر اساس تطبیق واحدها حل بشه 4 غلط هست و 1 درست میشه ولی به نظرم دلیل خوبی نیست! نظر شما ؟

نظرتون در مورد سوال 110 چیست ؟ شما درست حلش کردید؟ با کاهش فشار آزوتروپ حذف نمیشه ؟ (به نظر من گزینه 2 درست میشه!!)
( اگر که این دو سوال هم تایید بشن که در تایپیک مربوطه اضافشون کنم )

سوال 96و108 ، من هم اعتراض زده بودم ولی بقیه رو نمیدونستم ممنون از شما

خواهش میکنم دوست عزیز...وظیفه بود...ممنون از شما برای راه اندازی این تاپیک
در رابطه با سوال ۱۱۰ دقت کنین که گفته شده متانول و اب در حالیکه که اتانول و اب تشکیل ازئوتروپ رو میدن نه متانول و اب ،متانول و اب دارای نقطه ازئوتروپ نیستن و از روش تقطیر معمولی به راحتی از هم جدا میشن
در رابطه با سوال ۷۱ هم من کلا وقت نکردم که سراغ سیالات برم و کلا سیالات نزدم

E.AP

عضو جدید
سلام اصلا نگران نباشین توکلتون به خدا باشه قطعا خدا هر انچه که به صلاح شما باشه همون روبراتون رقم میزنه...امسال همه کنکور رو خراب کردن خود منم بد خراب کردم کنکورو پس شرایط همگی یه حوره زیاد نگران پایین بودن درصداتون نباشین ...چون احتمالا امسال میانگین درصدا در کل پایین خواهد بود ...ما همگی براتون دعا میکنم اشالله که حتما قبولین

eche

عضو جدید
دوستان من تعجب میکنم چرا هیشکی در رابطه با سوال 32 حرفی نمیزنه
همین سوالو پارسال دادن و گزینه درست اونی بوده که انرژی انتقال یافته به سیال بیشتر میشده ولی امسال کلید سنجش گزینه ی "حرارت منتقل شده به سیال کمتر میشود" رو گفته صحیحه
چی جوریه که اینجوریه ؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوست عزیز...وظیفه بود...ممنون از شما برای راه اندازی این تاپیک
در رابطه با سوال ۱۱۰ دقت کنین که گفته شده متانول و اب در حالیکه که اتانول و اب تشکیل ازئوتروپ رو میدن نه متانول و اب ،متانول و اب دارای نقطه ازئوتروپ نیستن و از روش تقطیر معمولی به راحتی از هم جدا میشن
در رابطه با سوال ۷۱ هم من کلا وقت نکردم که سراغ سیالات برم و کلا سیالات نزدم

سلامت باشید
من هم از شما بسیار سپاسگزارم برای همکاری عالی تون
ایشاالله که به همین زودیا نتیجه ی زحمت هاتون رو بگیرید :gol:

• Like
واکنش ها: E.AP

farhad urmia

عضو جدید
همین سوالو پارسال دادن و گزینه درست اونی بوده که انرژی انتقال یافته به سیال بیشتر میشده ولی امسال کلید سنجش گزینه ی "حرارت منتقل شده به سیال کمتر میشود" رو گفته صحیحه
چی جوریه که اینجوریه ؟
`پارسال هم گفته بود دمای سیال افزایش یافته اما حرارت کم می شود

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی جوریه که اینجوریه ؟

سلام. دوست محترم
اگر منظور شما سوال41 پارسال هست، من پاسخ های تشریحی پارسه رو دارم که پاسخ کاملی به این سوال دادند و طبق اون کلید سنجش درسته!
پاسخ های تشریحی هم توسط استاد میرزازاده داده شده اند. عکس پاسخ رو اینجا قرار میدم امیدوارم کمکی بکنه .

http://vip.opload.ir/vipdl/93/8/شازده جان/IMAG1002.jpg

farhad urmia

عضو جدید
سلام. دوست محترم
اگر منظور شما سوال41 پارسال هست، من پاسخ های تشریحی پارسه رو دارم که پاسخ کاملی به این سوال دادند و طبق اون کلید سنجش درسته!
پاسخ های تشریحی هم توسط استاد میرزازاده داده شده اند. عکس پاسخ رو اینجا قرار میدم امیدوارم کمکی بکنه .

http://vip.opload.ir/vipdl/93/8/شازده جان/IMAG1002.jpg
آفرین گل گفتی

861087518

عضو جدید
نه اخوی این حرفت درست نیست نزدیک به 70 درصد لیسانس ها جذب نیروی انتظامی بخصوص راهور میشن . البته هر ارگان باشی باز سربازی . ستوان یکم وظیف هم باشی باز سربازی

آقا این جور نیست
کی گفته 70% لیسانس ها جذب نیروی انتظامی میشن؟کی گفته جای اونا خوبه؟ منم فک میکردم آسمون خدمت یه رنگ ولی اومدیم دیدیم نه بستگی داره کدوم یگان باشی
باید بری ببینی

بالا