گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا معلوم نیست؟مگه کسی که بیشترین رای رو اورده یعنی شما مدیر نشدی؟؟
یعنی هنوز تبریک نگیم؟؟؟

واسه هزارمین بار میگم. رای ها هنوز بررسی نشده :D

واسه دو هزارمین بار میگم. این نامه من مثل اینکه وسط کارهای اداری گم شده :D هیچ کس هم منو یادش نیست :D احتمال داره مجبور شم دوباره از اول کارهای اداری رو شروع کنم :D

من تا الان فکر میکردم فقط تو دانشگاه ما کارهای اداری سخته ولی نگو همه جایی هست :D

SN20

عضو جدید
واسه هزارمین بار میگم. رای ها هنوز بررسی نشده :D

واسه دو هزارمین بار میگم. این نامه من مثل اینکه وسط کارهای اداری گم شده :D هیچ کس هم منو یادش نیست :D احتمال داره مجبور شم دوباره از اول کارهای اداری رو شروع کنم :D

من تا الان فکر میکردم فقط تو دانشگاه ما کارهای اداری سخته ولی نگو همه جایی هست :D

:D:D:D
اگه کمک خواستی واسه پیدا کردن نامه ت رو کمک ما هم حساب کن دانیال :biggrin: شاید زیر استکان چای منشی باشه ها گشتی؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
آ

رشته ی کامپیوتر 1و2 شو بصورت اختیاری دارن گرافیک به تخصص بچه های کامپیوتر بیشتر میخوره تا ما که بیشتر تو فازمدیریتیم! ولی درکل خداروشکر کن منبع فارسیه چون تا چند ترم پیش ترجمه نشده بود هرچند که ترجمش زیاد آش دهن سوزی نیست خلاصه شده ی کتابم هست اگه خواستی من دارم.
آره ، اینکه واسه کامپیوترها اختیاریه یه کم عجیب بود.
اون خلاصه ای که گفتی فیزیکیه؟ یعنی کاغذ و این حرفاس یا فایله؟ اگه فایله و حجمش زیاد نیست زحمت میکشی توی کتابخانه آپلود کنی؟
فکر میکنم درس گرافیک بیشتر برنامه نویسی و کدنویسی هست و با شما موافقم که بیشتر به دروس بچه های کامپیوتر مربوط میشه.
آره،باید با توابع OpenGL برنامه بنویسی و خروجیش یه تصویر خواهد بود.

elena86

عضو جدید
سلام به بروبچه های IT ,من تازه به جمع شما اومدم و ممنونم که من رو توی جمعتون راه دادید.منم وقتی که وارد این رشته شدم اطلاعات خاصی در موردش نداشتم فقط میدونستم با کامپیوتر یه سری تفاوت هایی داره و به خاطر جدید بودنش انتخابش کردم.بعدها تحقیقاتی انجام دادم و فهمیدم IT چیه:smile:. البته خداییش در مورد بازار کارش هنوز هم اطلاعات خوبی ندارم:huh:
اما در مورد پسر های رشتمون به جز عده ی کمی بقیه وضعیت دختر ها رو دارن.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بروبچه های IT ,من تازه به جمع شما اومدم و ممنونم که من رو توی جمعتون راه دادید.منم وقتی که وارد این رشته شدم اطلاعات خاصی در موردش نداشتم فقط میدونستم با کامپیوتر یه سری تفاوت هایی داره و به خاطر جدید بودنش انتخابش کردم.بعدها تحقیقاتی انجام دادم و فهمیدم IT چیه:smile:. البته خداییش در مورد بازار کارش هنوز هم اطلاعات خوبی ندارم:huh:

سلام. خوش اومدین.

ببخشید حالا که فهمیدین ایتی چیه. میشه بگین ایتی چیه؟؟

Drago

کاربر ممتاز
از چه نرم افزاری واسه کدنویسیش استفاده میکنید؟
( من هنوز این درس رو نگرفتم ولی کنجکاوم بدونم)
واسه ما کد نویسی به زبان ++C/C خواهد بود و IDE هم NetBeans با پلاگین ++C/C و پلاگین OpenGL
البته کسایی که میخوان از ویندوز استفاده کنن باید کامپایلر GCC یا ++G رو هم نصب کنن اما لینوکسی ها خود به خود روی سیستمشون هست.
سلام.
خوش آمدید.
اینجا کسی کسی رو راه نمیده! در بازه هرکسی بخواد میتونه بیاد تو (البته به جز بچه های صنایع :D) شما هم خوش اومدی.مهم اینه که با پشتکار ادامه بدی و جای دانیال رو بگیری.
این بحث دخترها و پسرها از صفحه های اول این تاپیک آب میخوره نه؟!
شاید،تا حدودی!

=================
آقا این دانیال کافی نبود امیرحسین هم رفته یه آواتار خوشتیپ انتخاب کرده در حد المپیک 2012 لندن.SN20 و الهام رضایی و این دوستای جدیدمون هم که دیگه هیچی.
مثل اینکه فقط من موندم و این فراکتال سبزم...

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم اینه که با پشتکار ادامه بدی و جای دانیال رو بگیری.
این بحث دخترها و پسرها از صفحه های اول این تاپیک آب میخوره نه؟!

شاید،تا حدودی!

=================
آقا این دانیال کافی نبود امیرحسین هم رفته یه آواتار خوشتیپ انتخاب کرده در حد المپیک 2012 لندن.SN20 و الهام رضایی و این دوستای جدیدمون هم که دیگه هیچی.
مثل اینکه فقط من موندم و این فراکتال سبزم...

چرا جای من رو بگیره؟/ :D

من چون وزن و حجمم زیاده. کسی نمیتونه جای من رو پر کنه . :D

فراکتال که خوشگلتره :D اواتار من به درد نمیخوره. افسردگی مزمن داره :D امان از دست این بچه های باشگاه که این اواتار رو برای من انتخاب کردن :D

ولی امیر حسین رو مد میچرخه. اواتاراش همینجوری تغییر میکنن و خوشتیپتر میشن. :)

SN20

عضو جدید
آخ جون دعوا:biggrin:
منم میام:redface::D
:eek: دعوا؟؟؟؟
کی میگه؟؟؟؟؟
ما قرار بود با هم همکاری کنیم که سریع تر تکلیف مدیر آینده معلوم شه...
میگمااااااااااا اینجوریه واسه مردم حرف درست میکننااااااااا...
البته جسارته moji جون محض شوخی گفتم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. ممنون از یاداوریت تو فرصتی مناسب این کار رو انجام میدم
2. شاید برای ما ایرانی ها بله
3.اگه وکیلم شما بودی رای که سهله حتی تو لیست کاندیدا هم راهم نمیدادن
4. تو این حرفی ندارم
5. بر منکرش .....
6.بیشتر بخاطر انگشت های دستت گفتم . نگران شدم که از تذکر دادن زیادی خسته شن
7.منظور من عکس اواتورش بود . تشخیص اینم که کاری نداره . میتونی با یه نگاه کردن متوجه خوشگلیش شی
8. خیلی هم عالیه . کسی اینجا گفت بده!!!!!!!!!!!!

با اون خط قرمز کاملا موافقم .
بمیری که مردم از خنده. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستای خوبم . بعد اینکه من این پست رو دادم ، برام یه مسئله ای پیش اومد.
ببینید عزیزای من ، من همه شما رو تو تالار خودمون واقعا دوست خودم میدونم . خوب بین دوستا هم مزاح میشه . اصلا اسم این تاپیک گپ های خودمانی بچه های ای تی هستش پس تو این تاپیک این اختیار رو داریم که ازادانه صحبت کنیم (البته با حفظ خط حریم)
با اینکه افکار و شخصیت و فرهنگ و خیلی چیزای ما با هم فرق داره ولی این تمایز باعث نمیشه که ما باهم دوست نباشیم . من هیچکدوم از شما رو ندیدم و با خصوصیات اخلاقی شما کاملا اشنا نیستم .فقط از رو پست هاتون میتونم تا حدودی متوجه شم که چه خصوصیاتی دارید. من تو جواب دادن به پست های شما نمیتونم همه جوانب رو در نظر بگیرم . تو جواب دادن سعی میکنم جوری حرف بزنم تا حرفام به کسی بر نخوره یا خدایی نکرده به کسی توهین نکنم مخصوصا اون کسی که دارم پستش رو جواب میدم . من تو این پست فقط با دانیال شوخی کردم (مفهوم کلمات بکار رفته تو این پست شوخی بود شایدم همراه با کمی جدیت ).
فکر نمیکردم بخاطر جوابم توبیخ شم . دانیال جان اگه تو این پست جسارتی کردم واقعا عذر میخوام . من منظورم از جمله ی قرمزی که باهاش موافقم ، جمله ای بود که دراگو گفته بود نه اینکه اون فعلی رو که قرمز کرده بودم (اون جمله است ولی این فعله !!!خداییش خیلی باهم فرق دارن). خلاصه با این پستم یه سوء تفاهمی برای یکی از بچه های باشگاه پیش اومده بود. شاید خیلی هاتون بگیدکه این سوءتفاهم رو میتونستم خصوصی با خود دانیال رفع کنم ولی گفتم بهتره همه دوستان در جریان باشن تا متوجه پست هام شن . واقعا پست هاتون رو دوستانه جواب میدم والا من اینجا با کسی دشمنی ندارم . همه شما دوستای خوب من هستید و به دوستی با شما افتخار میکنم (اصلا قضیه هندونه زیر بغل گذاشتن نیست)واقعا خوشحالم که تو این تالار و تو جمع مهندسان گلی مثل تک تک شماها هستم.

علت اینکه این قضیه رو علنی گفتم و جای یه پست که قطعا میتونست بهتر از مفاهیم این پست باشه رو الکی الکی پر کردم فقط بخاطر اون دوستی بود که دچار سوء تفاهم شده بود.
دوست عزیز من از دوست خوبم دانیال عذرخواهی کردم . امیدوارم که خیالتون راحت شده باشه.
یه عذر خواهی هم به مهندسای این تالار بدهکارم . بچه ها واقعا عذر میخوام این پست رو دادم . برای تک تک شما عزیزان بهترین ها رو از خدای متعال خواستارم

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یه شوخی با دانشمندان

اینم یه شوخی با دانشمندان

شوخی شوخی با دانشمندان هم شوخی (چه شود!!!!!!!!)

حالا برای جبران پست قبلیم یه کوچولو هم با دانشمندان بازی کنیم.

یه روز جمعی از دانشمندان برای اینکه بگن تفریح لازمه زندگی هستش و اونقدر ها هم اهل درس و مطالعه نیستن ، تصمیم گرفتن قایم باشک بازی کنن .
از شانس بد قرعه بنام اینشتین افتاد و قرار شد تا 100 بشماره تا بقیه قایم شن .
همه شروع به قایم شدن میکردن الا نیوتن . نیوتن فقط یه مربع یک متری روی زمین کشید و داخل اون مربع روبروی اینشتین ایستاد. اینشتین میشمرد : 3،2،1.....100،99،98 . وقتی چشماش رو باز کرد و نیوتن رو دید ، سریع گفت : سوک سوک نیوتن . نیوتن انکار کرد و گفت که من سوک سوک نشدم . او ادعا میکرد که نیوتن نیست . در برابر چشمان حیرت زده اینشتین که خنده رو لباش خشک شده بود ، بقیه دانشمندان هم بیرون اومدن تا ببینن که نیوتن چجوری اثبات میکنه که نیوتن نیست .
نیوتن گفت : "من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام ، این باعث میشه که من بشم نیوتن بر متر مربع ، چون یک نیوتن بر متر مربع معادل یک پاسکال است پس من پاسکال هستم ". پس سوک سوک پاسکال.
امیدوارم که از دوستان ، کسی بازم دچار سوء تفاهم نشه :biggrin::biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه ما کد نویسی به زبان ++C/C خواهد بود و IDE هم NetBeans با پلاگین ++C/C و پلاگین OpenGL
البته کسایی که میخوان از ویندوز استفاده کنن باید کامپایلر GCC یا ++G رو هم نصب کنن اما لینوکسی ها خود به خود روی سیستمشون هست.
دراگو شرمنده سه تا پست پشت سر هم زدم . بخشش از بزرگانه . خسته شدم از اسپم دادن ،برسیم سر مبحث خودمون .
منم این ترم گرافیک دارم . فعلا که مباحث سادش رو میخونیم خیلی دوست دارم برسم سر محاسباتش.
خداییش کدوم ادم عاقل میاد واسه رسم یه خط ساده ، 10 خط کد بزنه !!!!!!!!!!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
یه موضوع برای بحث:

یکی از دوستان باشگاه از من در مورد "نرم افزارهای آرشیو الکترونیکی" سوال کرد
خوب من در موردش چیزی نمیدونستم و گفت اینجا مطرحش کنم تا سایر دوستان اگر اطلاعاتی در این خصوص دارند ذکر کنند
و اینکه اصلا این نرم افزارها به چه کاری میاییند و چی هستند ؟!!

اگر هم میتونید نسخه های ایرانی و خارجیش رو کسی بگه که خیلی خوب میشه :
من یه چیزی پیدا کردم ببینید چطوره:

تنوع و ازدياد شمار مستندات و از همه مهمتر اشغال بيش از حد فضا توسط اين مستندات باعث شده است تا تمامي سازمان ها،کارخانه‌ها، شرکت‌ها و صاحبان صنايع مختلف براي سهولت بازيابي اطلاعات موجود و مورد احتياج در اين مستندات به فکر ايجاد يک پايگاه داده مناسب و بهره‌گيري از فرم‌هاي مختلف براي مکانيزه نمودن سيستم مديريت مستندات خود باشند. آنچه که هم‌اکنون با وجود سيستم‌هاي متفاوت و حجم بالاي مستندات در هر سازمان مطرح مي‌شود، يافتن راه‌حلي براي نگه داري و بازيابي اسناد و مدارک موجود در هر سازمان مي‌باشد.

در اين نرم ‌افزارها سعي شده علاوه بر ارائه يک سيستم نرم ‌افزاري؛ کليه الزامات اين استانداردها پوشش داده شده و با حذف مدارک و سوابق کاغذي فرآيند مديريت مستندات را تسهيل نمايد.

تا جایی که بعضی از این نرم افزار با بهره گیری از یک پایگاه داده مناسب و طراحی تحت وب امکان مدیریت چندین هزار سند را دارا می باشد .

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاصه ای که گفتی تقریبا کامل بود .منم برای اطلاعات بیشتر این لینک رو میزارم که خوندنش خالی از لطف نیست(البته فقط مفهوم ارشیو دیجیتال رو توضیح داده ، نرم افزار خاصی رو مثال نزده)
نگاه کنید
انجیر هم طبق معمول تو این مورد هم دست خالی ننشسته
اینم ببینید

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خلاصه ای که گفتی تقریبا کامل بود .منم برای اطلاعات بیشتر این لینک رو میزارم که خوندنش خالی از لطف نیست(البته فقط مفهوم ارشیو دیجیتال رو توضیح داده ، نرم افزار خاصی رو مثال نزده)
نگاه کنید
انجیر هم طبق معمول تو این مورد هم دست خالی ننشسته
اینم ببینید

خیلی ممنون
قابلیتهای سیستم بایگانی زوبین رو هم میتونید از اینجا ببینید
در ضمن یدونه خارجیش هم هست به نام داکور (البته اینو دوستمون fateh22 گفته )

فقط یه سوال :
کسی میدونه در چه شرکتها و یا سازمانهایی این نرم افزارها استفاده میشن ؟!! مثلا یه مثال بزنید !!
و اینکه اگر کسی نمونه خارجیش رو چندتا بگه خیلی خوب میشه .

آخرین ویرایش:

MOJI11258

عضو جدید
ببینید عزیزای من ، من همه شما رو تو تالار خودمون واقعا دوست خودم میدونم . خوب بین دوستا هم مزاح میشه . اصلا اسم این تاپیک گپ های خودمانی بچه های ای تی هستش پس تو این تاپیک این اختیار رو داریم که ازادانه صحبت کنیم (البته با حفظ خط حریم)
با اینکه افکار و شخصیت و فرهنگ و خیلی چیزای ما با هم فرق داره ولی این تمایز باعث نمیشه که ما باهم دوست نباشیم . من هیچکدوم از شما رو ندیدم و با خصوصیات اخلاقی شما کاملا اشنا نیستم .فقط از رو پست هاتون میتونم تا حدودی متوجه شم که چه خصوصیاتی دارید. من تو جواب دادن به پست های شما نمیتونم همه جوانب رو در نظر بگیرم . تو جواب دادن سعی میکنم جوری حرف بزنم تا حرفام به کسی بر نخوره یا خدایی نکرده به کسی توهین نکنم مخصوصا اون کسی که دارم پستش رو جواب میدم . من تو این پست فقط با دانیال شوخی کردم (مفهوم کلمات بکار رفته تو این پست شوخی بود شایدم همراه با کمی جدیت ).
فکر نمیکردم بخاطر جوابم توبیخ شم . دانیال جان اگه تو این پست جسارتی کردم واقعا عذر میخوام . من منظورم از جمله ی قرمزی که باهاش موافقم ، جمله ای بود که دراگو گفته بود نه اینکه اون فعلی رو که قرمز کرده بودم (اون جمله است ولی این فعله !!!خداییش خیلی باهم فرق دارن). خلاصه با این پستم یه سوء تفاهمی برای یکی از بچه های باشگاه پیش اومده بود. شاید خیلی هاتون بگیدکه این سوءتفاهم رو میتونستم خصوصی با خود دانیال رفع کنم ولی گفتم بهتره همه دوستان در جریان باشن تا متوجه پست هام شن . واقعا پست هاتون رو دوستانه جواب میدم والا من اینجا با کسی دشمنی ندارم . همه شما دوستای خوب من هستید و به دوستی با شما افتخار میکنم (اصلا قضیه هندونه زیر بغل گذاشتن نیست)واقعا خوشحالم که تو این تالار و تو جمع مهندسان گلی مثل تک تک شماها هستم.

علت اینکه این قضیه رو علنی گفتم و جای یه پست که قطعا میتونست بهتر از مفاهیم این پست باشه رو الکی الکی پر کردم فقط بخاطر اون دوستی بود که دچار سوء تفاهم شده بود.
دوست عزیز من از دوست خوبم دانیال عذرخواهی کردم . امیدوارم که خیالتون راحت شده باشه.
یه عذر خواهی هم به مهندسای این تالار بدهکارم . بچه ها واقعا عذر میخوام این پست رو دادم . برای تک تک شما عزیزان بهترین ها رو از خدای متعال خواستارم
نمیدونم کی دچار سوء تفاهم شده درسته منم شمارو ندیدم اما از پست هات میشه فهمید که خیلی مهربون وخوبی
دانیال هم خیلی فهمیده تر از حرفهاست که از شوخی ها ناراحت بشه
من که توهینی توی این پست ندیدم امیدوارم دانیال هم نظرش رو بگه
جالبه دیگه باید مراقب بحث های خودمونی هم باشیم

Drago

کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم . بعد اینکه من این پست رو دادم ، برام یه مسئله ای پیش اومد..........
.
.
.
یعنی آخرین جایی که فکر میکردم خاله زنک بازی (عمو مردک بازی!) بشه اینجا بود! ای بابا...

شوخی شوخی با دانشمندان هم شوخی (چه شود!!!!!!!!)

حالا برای جبران پست قبلیم یه کوچولو هم با دانشمندان بازی کنیم.

یه روز جمعی از دانشمندان برای اینکه بگن تفریح لازمه زندگی هستش و اونقدر ها هم اهل درس و مطالعه نیستن ، تصمیم گرفتن قایم باشک بازی کنن .
از شانس بد قرعه بنام اینشتین افتاد و قرار شد تا 100 بشماره تا بقیه قایم شن .
همه شروع به قایم شدن میکردن الا نیوتن . نیوتن فقط یه مربع یک متری روی زمین کشید و داخل اون مربع روبروی اینشتین ایستاد. اینشتین میشمرد : 3،2،1.....100،99،98 . وقتی چشماش رو باز کرد و نیوتن رو دید ، سریع گفت : سوک سوک نیوتن . نیوتن انکار کرد و گفت که من سوک سوک نشدم . او ادعا میکرد که نیوتن نیست . در برابر چشمان حیرت زده اینشتین که خنده رو لباش خشک شده بود ، بقیه دانشمندان هم بیرون اومدن تا ببینن که نیوتن چجوری اثبات میکنه که نیوتن نیست .
نیوتن گفت : "من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام ، این باعث میشه که من بشم نیوتن بر متر مربع ، چون یک نیوتن بر متر مربع معادل یک پاسکال است پس من پاسکال هستم ". پس سوک سوک پاسکال.
امیدوارم که از دوستان ، کسی بازم دچار سوء تفاهم نشه :biggrin::biggrin::biggrin:
یعنی خدااااااااااااااا بووووووووووووود!

==================
بحث آرشیو دیجیتال رو ادامه بدید داریم استفاده میبریم!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام الهام جان.

راستش نمیدونم کدوم یک از دوستای خوبم به من لطف داشت و از من پیش تو دفاع کرد .

ولی واقعا از پستت ناراحت نشدم و نیازی به عذرخواهی هم نبود.

اصلا شما رو اون بمیری هم تاکید میکردی من مشکل نداشتم. به هر حال با حرف گربه سیاه که بارون نمیاد :D

بگذارین خصوصیات اخلاقیم رو مشخص کنم . من تو تاپیک های بحث ازاد و محلی برای گپ و گفتگو هر نوع شوخی یا جدی که با شخص بنده بشه ناراحت نمیشم. انتقادات رو هم کاملا میپذیرم.

البته شخص مقابل باید سعی کنه ظرفیت هر نوع شوخی رو داشته باشه چون من تند روی زیاد میکنم :D

به هر حال هر چی باشه حرفت از حرفی که جومونگ به من زد و گفت عصا قورت دادم :D که بدتر نبود. دیدی که ناراحت نشدم. اظهار لطف هم به جومونگ داشتم. با اینکه طرفدار تسو بودم . :D ولی جومونگ رو هم دوست دارم.

به هر حال این پستمم شوخی بود که شاد بشین.

ولی جدا ناراحت نشدم. الان هم که پست و خصوصیت رو دیدم کلی تعجب کردم. نیازی به عذرخواهیت هم نبود. ممنون که اینقدر خوبی. شما باید ببخشی. از اون دوست خوبمم تشکر میکنم که اینقدر هوام رو داشت.

آخرین ویرایش:

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
آره ، اینکه واسه کامپیوترها اختیاریه یه کم عجیب بود.
اون خلاصه ای که گفتی فیزیکیه؟ یعنی کاغذ و این حرفاس یا فایله؟ اگه فایله و حجمش زیاد نیست زحمت میکشی توی کتابخانه آپلود کنی؟
.
توی بخش کتابخانه گذاشتم .

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم کی دچار سوء تفاهم شده درسته منم شمارو ندیدم اما از پست هات میشه فهمید که خیلی مهربون وخوبی
دانیال هم خیلی فهمیده تر از حرفهاست که از شوخی ها ناراحت بشه
من که توهینی توی این پست ندیدم امیدوارم دانیال هم نظرش رو بگه
جالبه دیگه باید مراقب بحث های خودمونی هم باشیم

البته فهمیده بودن ربطی به از شوخی ناراحت شدن نداره

ناراحت شدن بستگی مستقیمی به اخلاق و روحیات هر شخصی داره و روحیات مختلفی میتونه وجود داشته باشه که خوب باشه.

به طور کلی نمیتونیم بگیم چون کسی زود رنج هست پس اخلاق بدی داره

نیازی هم به مراقبت از حرف ها نیست

با بقیه حرفات موافقم. :D

انصافا من باید رشتم میشد جامع شناسی یا روانشناسی. :)

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-یعنی آخرین جایی که فکر میکردم خاله زنک بازی (عمو مردک بازی!) بشه اینجا بود! ای بابا...

2- یعنی خدااااااااااااااا بووووووووووووود!

==================
3- بحث آرشیو دیجیتال رو ادامه بدید داریم استفاده میبریم!

1- سعی کن خانوم ها رو درک کنی. وگرنا بعدا خانومت تو رو با یه لنگه پا از خونه میندازه بیرون.

2- موافقم :D نیوتون بر متر مربع :D

3-بزار اسپم های من تموم بشه. بعد شروع کنین :D

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
سلام به بکس ای تی
لطفا هر کس مهارت هایی در مورد برنامه نویسی یا شبکه داره ببه من(پروفایل)خبر بده

Drago

کاربر ممتاز
توی بخش کتابخانه گذاشتم .
مرسی.
انصافا من باید رشتم میشد جامع شناسی یا روانشناسی. :)
همین دیگه! این معضل ماهاست برادر! این حرفت مثل اونیه که چون بلده ویندوز نصب کنه و قریب به ۵۶ برنامه مختلف نصبه رو سیستمش میگه من باید میرفتم IT !
من که عاشق آی تی هستم
رشته فقط آی تی

سلام.
خوش اومدید.

بالا