گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

mtr

عضو جدید
خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییی قشنگ بوووووووود خانم رضایی. :))

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
کسی از بچه ها "مبانی الکترونیک دیجیتال " پاس کرده راهنمایی کنه؟؟؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

سلام
من هم مبانی دیجیتال توی این ترم دارم در چه زمینه ایی کمک می خواهی ؟
فقط این رو بگم که هنوز کتابشو گیر نیاوردم

MARJAN2011

عضو جدید
سلام دوستان

رز بخير
مرجان هستم 28 ساله
كارمند بخش خصوصي خدمات دولت الكترونيكي
از اينكه به جمع شما اومدم خوشحال و خرسندم.

وقت زيادي براي اينترنت ندارم...توي محل كارم يه انجمن خيلي خوشگل و صميمي داريم از گروهي از كارمنداي تمام دفاتر الكترونيكي كشور....هست
خيلي دوست دارم آموخته هاي هرچند اندك خودم رو در زمينه هاي شاخص و موفق توي اين انجمنها با اون سايت هم منتقل كنم..و برعكس
اميدوارم دوستاي خوبي هم براي هم باشيم.منو ازپيغامها و دوستيهاتون بيبهره نكنين...
:gol:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

اره، فک کنم ترم 4 پاسش کردم. ولی خودمونیم، خیلی درسه چرتی بود. از اونجایی که بچه هایIT مدار الکتریکی پاس نمی کنن، خوندن این درس یکم واسشون سخته، تو گروه ما می خوان به جای یکی از دروس مدار الکتریکی ارائه کنن تا دانشجو ها واسه الکترونیک دیجیتال اماده شن، البته هنوز قطعی نشده.
البته در کل به استادشم بستگی داره.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

رز بخير
مرجان هستم 28 ساله

وقت زيادي براي اينترنت ندارم...توي محل كارم يه انجمن خيلي خوشگل و صميمي داريم از گروهي از كارمنداي تمام دفاتر الكترونيكي كشور....هست
خيلي دوست دارم آموخته هاي هرچند اندك خودم رو در زمينه هاي شاخص و موفق توي اين انجمنها با اون سايت هم منتقل كنم..و برعكس
اميدوارم دوستاي خوبي هم براي هم باشيم.منو ازپيغامها و دوستيهاتون بيبهره نكنين...

خوشحال می شیم از تجربیاتتون استفاده کنیم.
کار شما دقیقاً چیه؟

mtr

عضو جدید
خدایا ، دنشگاه مارو تورو خدا ببین.... فردا مسابقه آشپزی تو دانشگاه ماس برگذار می‌شه، به نفر اول یه نیم سکه میدن!!!!
کسی‌ میتون بهم کمک کنه! خودم دارم خورشت خلال درست می‌کنم.
حدودا ۲۰نفر شرکت می‌کنن که ۲تا هم آشپز برا داوری دعوت کردن
جدا جاتون خالی‌ D;

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام
من هم مبانی دیجیتال توی این ترم دارم در چه زمینه ایی کمک می خواهی ؟
فقط این رو بگم که هنوز کتابشو گیر نیاوردم

مرسی عزیزم. کتابشم از دکتر مهدی صدیقی هست.

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام دوستان

رز بخير
مرجان هستم 28 ساله

سلام مرجان خانوم. خوش آمدید، امیدوارم در زندگی سلامت و موفق باشید.

dzzv_13

مدیر تالار
سلام دوستان

رز بخير
مرجان هستم 28 ساله

سلام
از این که محفل ما رو انتخاب کردی ممنون:gol::gol:
چون در کشور ما این مباحث خیلی سطحی انجام می گیره برام جالب که بدونم در این انجمن شما دقیقا چه کارهایی صورت می گیره ؟:smile::smile:

tosa@

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان!!تازه واردين غير تازه واردين كسايي كه قصد دارن تازه بيان كسايي كه مي خوان برن و....!!!1

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

رز بخير
مرجان هستم 28 ساله

سلام مرجان جان . از آشنایی با شنما خیلی خیلی خوشوقتیم . منتظر اطلاعات خوبتون هستیم . همه مهندسین گل اینجا تشنه اطلاعات هستند . شاد و پیروز باشید:gol::gol:
خدایا ، دنشگاه مارو تورو خدا ببین.... فردا مسابقه آشپزی تو دانشگاه ماس برگذار می‌شه، به نفر اول یه نیم سکه میدن!!!!
حدودا ۲۰نفر شرکت می‌کنن که ۲تا هم آشپز برا داوری دعوت کردن
جدا جاتون خالی‌ D;
وایییییییییی خوش بحالتون . چه کار جالبی . آشپزی در دانشگاه .:smile: غذات رو برای ما هم بذار تا مزه کنیم . داورهای خوبی هستیم :biggrin: امیدوارم نفر اول شی ولی نه از آخر;)
سلام خدمت همه دوستان!!تازه واردين غير تازه واردين كسايي كه قصد دارن تازه بيان كسايي كه مي خوان برن و....!!!1
سلام :gol::gol::gol::gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بچه ها از جنگ بین غول های نرم افزاری خبر دارین؟
.......
حالا شما دوست دارین کی برنده دعوا شه؟
کلا طرفدار گنده شدن شرکت ها نیستم ولی از این رفتارهای جدید اپل خیلی بدم اومد.زنده باد فلش!

خب پس به نظر شما برنده گوگل و در نتیجه آدوبیه؟
یه چیزی:برنده رو مردم معلوم میکنن! یعنی تو اگه یه تکنولوژی بیاری که هزار برابر بهتر باشه،همه رو هم مجبور کنی استفاده کنن بازم تا نخوان استفاده نمیکنن.یا هکش میکنن یا استفاده نمیکنن!

‌ D;
بچه کجایی که خورشت خلال درست میکنی؟؟ خورشت خلال که تخصص ماهاست!!

dzzv_13

مدیر تالار

شهادت مظلومانه ی بی بی دوعالم را بر عاشقان آن حضرت تسلیت عرض می کنم

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
کلا طرفدار گنده شدن شرکت ها نیستم ولی از این رفتارهای جدید اپل خیلی بدم اومد.زنده باد فلش!
اره رفتار مدیر اپل خیلی بد و زننده بود. فک کنم به جای اینکه یه هو نامه بنویسه و فلش رو بکوبه، می تونست کارای دیگه ای بکنه.

یه چیزی:برنده رو مردم معلوم میکنن! یعنی تو اگه یه تکنولوژی بیاری که هزار برابر بهتر باشه،همه رو هم مجبور کنی استفاده کنن بازم تا نخوان استفاده نمیکنن.یا هکش میکنن یا استفاده نمیکنن!
آره ولی یه جاهایی شرکت ها مردم رو مجبور می کنن تا از انتخاب اونا ناگزیرانه پیروی کنن. مثلاً وقتی ویندوز و مک دیگه فلش ساپورت نکنه باید چی کار کرد؟
در ضمن در مورد هک که هیچی نمی شه گفت، سال قبل بیشترین باگ ها تو سایت های اینترنتی به خاطر فلشی بود که تو سایت ها قرار داده شده بود.

pazani_masoud

عضو جدید
سلام دوستان
در مورد ريخته گري لاست فوم ويا ريخته گري دايكست اگر مقاله يا فيلم آموزشي داشته باشيد برام بفرستيد با تشكر به آدرس pazani_m215@yahoo.com

Drago

کاربر ممتاز
اره رفتار مدیر اپل خیلی بد و زننده بود. فک کنم به جای اینکه یه هو نامه بنویسه و فلش رو بکوبه، می تونست کارای دیگه ای بکنه.

آره ولی یه جاهایی شرکت ها مردم رو مجبور می کنن تا از انتخاب اونا ناگزیرانه پیروی کنن. مثلاً وقتی ویندوز و مک دیگه فلش ساپورت نکنه باید چی کار کرد؟
در ضمن در مورد هک که هیچی نمی شه گفت، سال قبل بیشترین باگ ها تو سایت های اینترنتی به خاطر فلشی بود که تو سایت ها قرار داده شده بود.
حرف شما درسته.یه موقعی شرکت ها میتونستن مردم رو مجبور به یه کارایی بکنن.ولی الان و مخصوصا وقتی متحد نباشن(مثلا مایکروسافت و اپل باشه و گوگل و ادوبی نباشه) معمولا کار پیش نمیره.هم فشار رسانه ای میاد هم نارضایتی بالا میره.
من منظورم از هک این بود که مثلا.....آها،مثلا همین iPhone.با اینکه انقدر اپل سفت و سخت پیچیده بودش باز هم هزار جور jailbreak و هک روش پیاده کردن.این هکی که میگم منظور خرابکاری نیست بیشتر زیر پا گذاشتن محدودیت هاست.مثلا معمولا به کاربران لینوکس میگن هکر چون هرچی رو هرجور که میخوان در میارن.حالا بگن فلش ساپورت نمیکنه؟ظرف چند ماه یه هک براش پیاده میکنن که این کارو بکنه.
نمونه اش هم نصب آندروید روی iPhone بود.اونم با Dual boot ا!!
نمیخوام تعصب به خرج بدم ولی رفتارهایی که از مدیریت اپل سراغ دارم معمولا همینجوریه.جریان iPhone نسل چهارم و دبیر گیزمودو رو یادتونه؟واقعا همچین کاری شرم آور نبود؟

Drago

کاربر ممتاز
مثلا این یه نمونه از تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومیه!
گوگل با این کار باعث میشه نظر عموم نسبت به فلش خوب بشه و بگن چیز خوبیه.حتی اگه این محصول تا 20 سال دیگه هم نیاد توی بازار!

mtr

عضو جدید
وایییییییییی خوش بحالتون . چه کار جالبی . آشپزی در دانشگاه .:smile: غذات رو برای ما هم بذار تا مزه کنیم . داورهای خوبی هستیم :biggrin: امیدوارم نفر اول شی ولی نه از آخر;)

باشه ، حتما عکسشو براتون میزارم:cool:.
(رفاقتی قضاوت کنینا);)

mtr

عضو جدید
بچه کجایی که خورشت خلال درست میکنی؟؟ خورشت خلال که تخصص ماهاست!!

من تهرانی‌ هستم:redface:، یدفه خونهٔ یکی‌ از رفیقام خورده بودم خیلی‌ خوشمزه بود:D. خودم درست کردم:cool:.
راستشو بخواهی بیشتر می‌خواستم ببینم می‌تونم دست به کاری بزنم که تاحالا در موردش هیچ تجربه ندارم!!
خدارو شکر تقریبا هم موفق شدم;)

mohandeseit

کاربر ممتاز
نتایج ارشد هم اوووووووووووووووومد، اونایی که رتبشون خوب شده مبارکشون باشه، رمز موفقیتشون را هم به ما بگن.

Drago

کاربر ممتاز
من تهرانی‌ هستم:redface:، یدفه خونهٔ یکی‌ از رفیقام خورده بودم خیلی‌ خوشمزه بود:D. خودم درست کردم:cool:.
راستشو بخواهی بیشتر می‌خواستم ببینم می‌تونم دست به کاری بزنم که تاحالا در موردش هیچ تجربه ندارم!!
خدارو شکر تقریبا هم موفق شدم;)

آخه خورشت خلال غذای کرمانشاه هست.
جات خالی امروز ظهر خونه مادربزرگم مهمون بودیم درست کرده بود در حد تیم ملی...;):D:)

dzzv_13

مدیر تالار
نتایج ارشد هم اوووووووووووووووومد، اونایی که رتبشون خوب شده مبارکشون باشه، رمز موفقیتشون را هم به ما بگن.
سلام
وای نگو من فکرشو هم نمی کردم که ارشد اینقدر سخت باشه
راستش من آزمایشی شرکت کرده بودم و هیچ هم نخونده بودم ولی بعد از کنکور گفتم چه راحته ولی وقتی نتایج اومد تازه فهمیدم کجای کارم
بخاطر همین به دوستانم پیشنهاد می کنم اگه می خواهند روی ارشد کار کنند خیلی باید پشتکار داشته باشند و با برنامه ریزی دقیق برن به جنگ ارشد
راستی متوجه شدم که تعداد افراد شرکت کننده بیش از 10 هزار نفره وبا توجه به ظرفیت کم پذیرش کارمون در اومده:cry::cry:

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام
راستش من آزمایشی شرکت کرده بودم و هیچ هم نخونده بودم ولی بعد از کنکور گفتم چه راحته ولی وقتی نتایج اومد تازه فهمیدم کجای کارم
بخاطر همین به دوستانم پیشنهاد می کنم اگه می خواهند روی ارشد کار کنند خیلی باید پشتکار داشته باشند و با برنامه ریزی دقیق برن به جنگ ارشد
راستی متوجه شدم که تعداد افراد شرکت کننده بیش از 10 هزار نفره وبا توجه به ظرفیت کم پذیرش کارمون در اومده:cry::cry:

سلام.منم آزمایشی رشته کامپیوتر شرکت کردم(المپیاد) ، اما نمیتونم نتیجم را ببینم.

msn.7177

عضو جدید
www.its88.ir

www.its88.ir

منم برای همه ی کنکوریها ارزوی موفقیت میکنم! چه کارشناسی ، چه ارشد...:gol:

mtr

عضو جدید
تنها يک سقوط است که جاذبه زمين مسئول آن نيست: فرو افتادن در عشق - آلبرت انيشتين

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام

چی چی 10 هزار نفر، دوست من با میانگین درصد 3% رتبش 13000 شده بود.

ولی کلاً درصد بچه ها بالا بود.
یکی از بچه ها با میانگین 43% رتبش 150 شد در حالی که سال پیش با چنین میانگینی یکی از بچه ها رتبش 56شده بود.

ما هم که قراره سال بعد بترکونیم

آخرین ویرایش:

t0tem

عضو جدید
دوستان یکی از دوستان من کشاورزی دانشگاه تهران می خونه رتبه اش شد 1 تو دلتون بهش تبریک بگید
;)

dzzv_13

مدیر تالار
چی چی 10 هزار نفر، دوست من با میانگین درصد 3% رتبش 13000 شده بود.

ولی کلاً درصد بچه ها بالا بود.
یکی از بچه ها با میانگین 43% رتبش 150 شد در حالی که سال پیش با چنین میانگینی یکی از بچه ها رتبش 56شده بود.

ما هم که قراره سال بعد بترکونیم
سلام
در واقع رتبه خودم بود که گفتم من با میانگین 6% رتبم 10000 شده بود
این هم نمره هام

-2/21​
زبان تخصصي
7/21​
دروس مشترك /ساختمانهاي گسسته -ساختمان هاي دا
16/67​
اصول ومباني مديريت
5/56​
اصول طراحي پايگاه داده ها
8/33​
هوش مصنوعي
0/00​
سيستم هاي عامل
4/17​
معماري كامپيوتر
امیدوارم امسال حسابی بترکونی چون من با این نتیجه ضعیف که هر چند اصلا نخونده بودم و چند کتاب رو هنوز پاس نکرده بودم(آخه هنوز ترم 6 هستم) به این نتیجه رسیدم که امسال نمی رسم و یک برنامه ریزی توپ کردم و سال بعد حتما رتبه ی زیر 100 میارم

بالا