گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

ali_reza1989

عضو جدید
سلام دوستان عزیز:gol:
بنده به همراه یکی از دوستانم یک سایت به زبان انگلیسی در مورد e-commerce طراحی کرده ایم و از شما بچه های این انجمن که دارای شرایط لازم باشید دعوت میکنم تا لطف کنید و مارا با نوشتن مقالات مفید یاری فرمایید.

چرا وب یاست به زبان انگلیسی؟
ما به دو دلیل این کار را انجام داده ایم
1- زبان انگلیسی زبانی بین المللی است که میتواند مخاطبان بسیار زیادی را به وب سایت جذب نمایید.
2- ما تصمیم داریم از اساتید خارجی علاوه بر اساتید داخلی نیز دعوت کنیم تا در این امر مهم ما را یاری کنند.
اگر نسخه انگلیسی به موفقیت رسید حتما نسخه فارسی سایت را نیز راه اندازی خواهیم کرد.

فعلا جنبه علمی سایت برای ما مهم می باشد ولی اگر روزی بازده مالی نیز پیدا کرد در خدمت دوستان خواهیم بود
شرایط پذیرش همکار:
1- تسلط نسبی به زبان انگلیسی
2- رعایت کلیه قوانین بین المللی کپی رایت
3- داشتن مطالغات مرتبط در زمینه IT,Computet,E-commerce
4-تایید شخص مورد نظر توسط مدیر عزیز این انجمن

اگر کسی تمایل به همکاری داشت لطفا اسم و رزومه ای کاری و مطالعاتی از خود را برای من ایمیل کنه.
با تشکر
Email: alireza.blogspot@gmail.com

بابا آخه یکی بیاد تمایل نسبت به همکاری نشون بده :(

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله نشنیدم . اما گشتم اینا رو پیدا کردم .فکر میکنم به دردت بخوره ..
http://www.scribd.com/doc/12442523/Western-Digital-Drives-Solution-to-WD-LFormat-Problems
http://web.dmi.dk/projects/oersted/SDC/Format-MAG-L.shtml
اولی فکر کنم بیشتر مناسب باشه اما نیاز به **** شکن داره

سلام عزیزم .
خوب نمیخوای در بهتر شدنش کمک کنی ؟ ;)
دستت درد نکنه. حالا که اینقدر آدم خوبی هستی به آواتارت رای میدم;)

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده به همراه یکی از دوستانم یک سایت به زبان انگلیسی در مورد e-commerce طراحی کرده ایم و از شما بچه های این انجمن که دارای شرایط لازم باشید دعوت میکنم تا لطف کنید و مارا با نوشتن مقالات مفید یاری فرمایید.

1- زبان انگلیسی زبانی بین المللی است که میتواند مخاطبان بسیار زیادی را به وب سایت جذب نمایید.
2- ما تصمیم داریم از اساتید خارجی علاوه بر اساتید داخلی نیز دعوت کنیم تا در این امر مهم ما را یاری کنند.
اگر نسخه انگلیسی به موفقیت رسید حتما نسخه فارسی سایت را نیز راه اندازی خواهیم کرد.

فعلا جنبه علمی سایت برای ما مهم می باشد ولی اگر روزی بازده مالی نیز پیدا کرد در خدمت دوستان خواهیم بود
شرایط پذیرش همکار:

اگر کسی تمایل به همکاری داشت لطفا اسم و رزومه ای کاری و مطالعاتی از خود را برای من ایمیل کنه.
با تشکر

تمایل دارم ولی حال ایمیل کردن رزومه ندارم!من آمادم آنلاین تست بدم:cool:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

شرایط پذیرش همکار:

با تشکر

سلام به دوستان پركار بهتون تبريك ميگم .موفق باشيد.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام خانم رضایی
ببخشید من می خواستم بدون چطوری می تونم قواعد زبانم رو خوب کنم چون تا اون جایی که یادمه شما گفتید دیپلم زبان گرفتید و چون من هم 5 ماهی میشه زبان رو شروع کردم و قصدم هم این است که آیلتس بگیرم خواستم از تجربه ی شما استفاده کنم (همچنین دوستانی که میتونن کمکم کنند از یاری شون ممنونم) تا بتونم زودتر به هدفم که گرفتن مدرک آیلتس با نمره ی7 است برسم:):)
باتشکر فراوان از شما دوستان عزیز ;)

آخرین ویرایش:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

شرایط پذیرش همکار:

با تشکر

سلام دوست عزیز . اولا کار خوبی رو شروع کردید ، بهتون تبریک میگم . امیدوارم موفق باشید . خوشحال میشم کمکتون کنم ولی میترسم بدقول شم . اگه تونستم حتما میام . موفق باشید:gol:

سلام خانم رضایی
ببخشید من می خواستم بدون چطوری می تونم قواعد زبانم رو خوب کنم چون تا اون جایی که یادمه شما گفتید دیپلم زبان گرفتید و چون من هم 5 ماهی میشه زبان رو شروع کردم و قصدم هم این است که آیلتس بگیرم خواستم از تجربه ی شما استفاده کنم (همچنین دوستانی که میتونن کمکم کنند از یاری شون ممنونم) تا بتونم زودتر به هدفم که گرفتن مدرک آیلتس با نمره ی7 است برسم:):)
باتشکر فراوان از شما دوستان عزیز ;)
سلام دوست عزیز . خوب کتاب های زیادی هستش میتونید از کتابفروشی ها پرس وجو کنید. من یکیش رو معرفی میکنم حتما تهیه کنید چون کتاب عالی هستش . بازم اگه سراغ داشتم حتما معرفی میکنم .Common Mistakes که جلدش قرمز رنگه . باز اگه سوالی بود در خدمتم . موفق باشید:gol:

ali_reza1989

عضو جدید
سلام دوست عزیز . اولا کار خوبی رو شروع کردید ، بهتون تبریک میگم . امیدوارم موفق باشید . خوشحال میشم کمکتون کنم ولی میترسم بدقول شم . اگه تونستم حتما میام . موفق باشید:gol:

با تشکر از شما نیازی نیست که هر روز مقاله ای بنویسید یا از کتب و منابع اینترنتی پیدا کنید هر چند روزی به مطلب خوب و مفیدی برخورد کردید میتوانید در سایت بنویسید.
با تشکر:gol:

winner_021

عضو جدید
سلام به دوستان آي تي
خوبيد انشاا...
نماز و روزه هاتون قبول......مارو هم فراموش نكنيد:cry:
راستي بچه ها ميخواستم ببينم كه اينجا كسي ترم تابستوني معماري كامپيوتر برداشته يا نه؟
و چقدر پيش رفته ؟! با اينكه امتحان معماري 14 شهريوره شما چقدر از كتابو خونديد؟ البته 14 ام واسه بچه هاي پيام نوريه
كسي هست كه هم پيام نور باشه و هم معماري برداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام به تمام دانشجويان گل :gol:IT:gol:
نماز روزه هاتون قبول مارا يادتون نره.
براي همه افرادي كه ترم تابستوني برداشتن (از جمله خودم) آرزوي موفقيت دارم.

mtr

عضو جدید
ســـــــــــــلامــــــــ ـــ

ســـــــــــــلامــــــــ ـــ

*************BOOOOOMB*************
*
و پس از روزها تلاش و مجادله با کامپیوتر نیمه سوخته ی خود، در آخر مغلوب و
دست به دامان کافی نت شدیم.
بازگشت MTR را به گروه (خودم به خودم!!!) تبریک میگم.....
خدایی بهتون قول میدم برم دانشگاه فعالیتمو بیشتر میکنم.
راستی نماز روزه هاتون قبول باشه​

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
*************BOOOOOMB*************

*
خدایی بهتون قول میدم برم دانشگاه فعالیتمو بیشتر میکنم.

سلام mtr جان
بچه ها نیستین؟کجا رفتین؟:w36:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام دانشجويان گل :gol:IT:gol:
نماز روزه هاتون قبول مارا يادتون نره.
براي همه افرادي كه ترم تابستوني برداشتن (از جمله خودم) آرزوي موفقيت دارم.
من یک شنبه و سه شنبه سیستم عامل و RUP دارم.دعم کنین بچه ها :gol:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان آي تي
خوبيد انشاا...
نماز و روزه هاتون قبول......مارو هم فراموش نكنيد:cry:
راستي بچه ها ميخواستم ببينم كه اينجا كسي ترم تابستوني معماري كامپيوتر برداشته يا نه؟
و چقدر پيش رفته ؟! با اينكه امتحان معماري 14 شهريوره شما چقدر از كتابو خونديد؟ البته 14 ام واسه بچه هاي پيام نوريه
كسي هست كه هم پيام نور باشه و هم معماري برداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من معماریو پاس کردم ولی دو تا امتحان دارم که بالا گفتم.خیلی کم خوندم!
سیستم عامل حجمش خیلی زاده:evil::wallbash:

winner_021

عضو جدید
*************BOOOOOMB*************​

*
خدایی بهتون قول میدم برم دانشگاه فعالیتمو بیشتر میکنم.​

سلام MTR جان
خوش آمدي, خوب شد كه بالاخره به كافي نت پناه آوردي و سايت و فراموش نكردي و منتظر فعاليت هاي زيادت از شروع ترم به بعد هستيم:)
ما هم از فعاليتتون بهره ميبريم:D

• Like
واکنش ها: mtr

winner_021

عضو جدید
من معماریو پاس کردم ولی دو تا امتحان دارم که بالا گفتم.خیلی کم خوندم!
سیستم عامل حجمش خیلی زاده:evil::wallbash:

خوش به حالتون كه پاس كرديش
ايشا ا.. كه اون دوتا امتحانتونم با موفقيت پشت سر بگذاريد, آره از سيستم هم زياد تعريف شنيدم كه چه درس خوبيييييييييييييييييييييييييه؟!!!!!!!!!
يه سوال ؟ اين RUP چيه؟ يعني چه جور درسيه؟
آخه من نشنيدم تا به حال كه يه همچين چيزي هم داريم(جز واحد هاي اختياري نيست؟)

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالتون كه پاس كرديش
ايشا ا.. كه اون دوتا امتحانتونم با موفقيت پشت سر بگذاريد, آره از سيستم هم زياد تعريف شنيدم كه چه درس خوبيييييييييييييييييييييييييه؟!!!!!!!!!
يه سوال ؟ اين RUP چيه؟ يعني چه جور درسيه؟
آخه من نشنيدم تا به حال كه يه همچين چيزي هم داريم(جز واحد هاي اختياري نيست؟)
مرسی ممنون:gol:
تحلیل طراحی شی گرا شنیدی؟اسم کامل کتابش اینه:مرجع کاربردی متدولوژی rup
برای تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری:surprised:

relax_Boy

عضو جدید
سلام
من عضو جدیدم این سایت رو از قبل میشناختم و گاهی بهش سرمی زدم ولی متاسفانه هیچ فعالیتی نداشتم.
ورودی 87 رشته فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد ماهشهر هستم. همچنین رئیس انجمن فناوری اطلاعات دانشگاه.
علاقه خاصی به شبکه و طراحی وب سایت دارم و امیدوارم یه روزی بتونم حداقل تو یکی از این زمینه ها موفق بشم. با اطلاعات تقزیبا کامل هم وارد این رشته شدم.
و اینکه امیدوارم بتونم تو این سایت به نحو احسنت فعالیت کنم.فعلا سعی می کنم تمرکزمو رو تالار گردی بکنم تا با روال تالار و همچنین اعضای فعال سایت آشنا بشم.

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من عضو جدیدم این سایت رو از قبل میشناختم و گاهی بهش سرمی زدم ولی متاسفانه هیچ فعالیتی نداشتم.
ورودی 87 رشته فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد ماهشهر هستم. همچنین رئیس انجمن فناوری اطلاعات دانشگاه.
علاقه خاصی به شبکه و طراحی وب سایت دارم و امیدوارم یه روزی بتونم حداقل تو یکی از این زمینه ها موفق بشم. با اطلاعات تقزیبا کامل هم وارد این رشته شدم.
و اینکه امیدوارم بتونم تو این سایت به نحو احسنت فعالیت کنم.فعلا سعی می کنم تمرکزمو رو تالار گردی بکنم تا با روال تالار و همچنین اعضای فعال سایت آشنا بشم.
خوش اومدی دوست عزیز

shima jun

عضو جدید
سلام من ترم سوم هستم قبلا هيچ اطلاعاتي درباره اين رشته نداشتم ناگفته نمونه الانم فرق چنداني نكرده.دانشگاه پيام نور واقعا كادر ضعيفي داره به خاطر همين از بودن كنار شما خيلي خوشحالم چون حس مي كنم ميتونم بااطلاعات بيشتري اشنا بشم چند تا عكس خوشگل براتون مي فرستم

پیوست ها

• 3.jpg
    3.jpg
    85.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ترم سوم هستم قبلا هيچ اطلاعاتي درباره اين رشته نداشتم ناگفته نمونه الانم فرق چنداني نكرده.دانشگاه پيام نور واقعا كادر ضعيفي داره به خاطر همين از بودن كنار شما خيلي خوشحالم چون حس مي كنم ميتونم بااطلاعات بيشتري اشنا بشم چند تا عكس خوشگل براتون مي فرستم
اینجا بچه های خوب و فعالی داره.:w32:میتونی خیلی کمک بگیری
اگر منم کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم:smile:

• Like
واکنش ها: jmax

jmax

عضو جدید
به سلام.
Welcome back:gol:

آره واقعا من که بعضی موقع ها نارحت می شم.
می گن IT همون کامپیوتره دیگه
؟منم می گم اگه همون کامپیوتره چرا بهش می گن IT .بعضی موقع ها دیگه زحمت جواب دادن به خودم نمی دم.

یک صحبتی که El2rado عزیز در مورد حرفی که استادشون زدن مردن که واقعا به دلم نشست.
اونم این بود که استادشون گفته بودن IT یک علم نو هست و یک دانشجو توی این رشته حرف برای گفتن زیاد داره.ایده های نو زیاد می تونه بده و همش هم به خاطر بکر بودن این علم هست.
سلام از اینکه به شما می پیوندم خوشحالم ، من تجربه خوبی در IT دارم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم .

mohandeseit

کاربر ممتاز

سلام عزیزم ،خوش آمدی.امری بود در خدمتم.

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها!بیاین بابا چرا همه میرین قایم میشین!من این تاپیکو خیلی دوس دارم چون تاپیکیه که اولین پستمو دادم.

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بر همگی
اینقدر مشغله ها زیاد شدن که واقعا سخت میشه در مورد مطلبی اومد و حرف زد فقط اینو می خواستم بگم به بچه های جدید خوشامد گویی عرض می کنم و اگر کاری یا سوالی دارند می تونند در این جا مطرح کنند امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم

بالا