گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشی خدمت همه
1راهنمایی میخواستم این که من برق-مخابرات خوندم الان 2تا کلاس ز config win7 و install & config windows server 2012 رو گذروندم. میخواستم بدونم MCSE رو ادامه بدم یا اینکه برم رو CISCO بهتره؟؟؟؟؟با توجه به اینکه هزینه کلاس ها زیاده و باید یکیشو انتخاب کنم.میشه لطفا هر چه زودتر من رو راهنمایی کنیدومرسی.
والبته ببخشید که مجبور شدم داخل 2تا تایپک بزارم چون فوریه و باید زود ثبت نام کنم و اینکه وارد بحث های خودمونیتون شدم ببخشید.

یه چیز دیگه ، احتمال میدم کار شما با لینوکس هم خیلی گره بخوره (از اونجا که لینوکس در زمینه مخابرات تکنولوژی های خوبی داره) پس Linux Essentials و یا LPI رو هم توصیه میکنم.

HDT

عضو جدید
مگه میشه آی تی بازار کار نداشته باشه مهندس آینده،آی تی برای هرکشوری چه پیشرفته و در درحال پیشرفت پر از منبع کار هست فقط باید بهش بها داد..تو هرچی بخونی وقتی به معنای واقعی کلمه مهارت داشته باشی و چیز بلد باشی بیکار نمیمونی.حالا به شرایط کشورم بستگی داره ولی خب بیشتر همه چی به خودت برمیگرده.
به دو دلیل تو ایران باید نگران بود: یکی سیاهی لشکر دومی هم پارتی و آشنا بازیو از این جور چیزا ... به نظرتون میشه با وجود تلفیق این دوتا نگران نبود؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به دو دلیل تو ایران باید نگران بود: یکی سیاهی لشکر دومی هم پارتی و آشنا بازیو از این جور چیزا ... به نظرتون میشه با وجود تلفیق این دوتا نگران نبود؟

شما متخصص شو، متمایز شو از بقیه هم رده هاتون نگرانیتون رفع می شه خود به خود

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ببین کلا" تو ایران باید نگران بود،نمیخوام آرمانی بهت حرفی بزنم اما تو تلاشتو بکن تا همه چیز تموم شی خدا خودش کمکت میکنه و تلاشات هدر نمیره مطمئن باش
زمانبندی خدا دقیق هس فقط کمی باید صبور بود.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

پیوست ها

• hz4sp4dl1bf1m8lwfcne.jpg
    hz4sp4dl1bf1m8lwfcne.jpg
    78.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اولین چیزی که تا دفرچه ها رفت رو سایت چک کردم همین بود که ببینم رشته مهندسی فناوری اطلاعات با همین اسم هست یا نه
ظاهرا فعلا که چیزی عوض نشده

F_H98

عضو جدید
یه چیز دیگه ، احتمال میدم کار شما با لینوکس هم خیلی گره بخوره (از اونجا که لینوکس در زمینه مخابرات تکنولوژی های خوبی داره) پس Linux Essentials و یا LPI رو هم توصیه میکنم.
LPI چیه؟؟؟
یعنی تا حالا این تا دوره رو رفتم اشتباه کردم دیگه برم سیسکو؟؟

HDT

عضو جدید

اولین چیزی که تا دفرچه ها رفت رو سایت چک کردم همین بود که ببینم رشته مهندسی فناوری اطلاعات با همین اسم هست یا نه
ظاهرا فعلا که چیزی عوض نشده

مگه باید منتظر تغییر نامش باشیم؟ نکنه میخوان پیشوند مهندسی رو بر دارند؟

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
عید فطر رو به همه دوستان تبریک میگم.

امیدوارم عبادات همتون قبول بشه و همه دعاهاتون هم مستجاب شه.

نمیشه شرایط رو عوض کرد. همینه که هست و همین طور خواهد بود. تنها کاری که از دستتون برمیاد اینه که بهترین تلاشتون رو بکنین ولی این شرایط رو هم در نظر بگیرین تا اگه به خواستتون نرسیدین حس سرخوردگی نکنین و بتونین با واقعیت کنار بیاین.

چیزی که در دو عکس فوق برام خوشایند بود ظرفیت هایی بود که ثابت مونده بودن و بعضا حتی کاهش هم داشت.
یه نکته جالب: امسال رشته فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر از دانشگاه های آزاد و پیام نور شهر ما حذف شده که کمی عجیبه ولی باز هم بسیار خوشحال کننده است. امیدوارم این حذفیات در دانشگاه های دیگه و رشته های دیگه هم اعمال بشه.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
عید همتون مبارک :gol:

مهندسای عزیز یه مدت نیستم
ولی خب برمیگردم
نپرسین کجا که اگر شد برمیگردم و میگم .. فقط بدونین همون ایرانم :D

حلالمون کنید

به امید دیدار :smile::gol:

samira.it

عضو جدید
چیزی که در دو عکس فوق برام خوشایند بود ظرفیت هایی بود که ثابت مونده بودن و بعضا حتی کاهش هم داشت.
یه نکته جالب: امسال رشته فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر از دانشگاه های آزاد و پیام نور شهر ما حذف شده که کمی عجیبه ولی باز هم بسیار خوشحال کننده است. امیدوارم این حذفیات در دانشگاه های دیگه و رشته های دیگه هم اعمال بشه.

مطمنی؟منم اول همین فکرو میکردم ولی بعدا دیدم این دوتا رشته رو از روی سوایق تحصیلی پذیرش میکنند یعنی اونایی که کنکور شرکت نکردند با غایب بودند یا کلن محاز نیستند

hasti.sunface

عضو جدید
راهنمایی میخوام. تو آمپاس شدیدم!

راهنمایی میخوام. تو آمپاس شدیدم!

سلام بچه ها.من تقریبا تازه تو این سایت عضو شدم. البته قبلا عضو شده بودم ولی یادم رفته بود و از الان فعالیتمو شروع کردم :D
توی دانشگاه آزاد واحد دماوند IT میخونم(مقطع کارشناسی) . تازگیا یه فکری به شدت تو مخمه که نمیدونم احمقانس یا درسته. اون اینه که با اینکه الان دو ترم دانشگاهو گذروندم ولی شدیدا دلم میخواد دوباره کنکور بدم .میخوام با توجه به شرایط زیر راهنماییم کنید لطفا.
1-من عاشق رشتم هستم و دوباره میخوام همین رشته رو انتخاب کنم
2-دلیل اصلی من برای کنکور دوباره ابنه که از دانشگاهم راضی نیستم و احساس میکنم تو دانشگاه های سراسری به هدفم نزدیک ترم
3-مطمئنم که اگه شرکت کنم میتونم تو دانشگاه های سراسری تهران قبول بشم. دلیل اینم که الان آزاد میخونم به خاطر یه سری مشکلات و مسائل بود که سراسری قبول نشدم
4-اینو میدونم که اگه بخوام تا کنکور سال بعد بخونم در واقع دو سال عقب افتادم و نصف ترما رو گذروندم(چون نمیخوام در طول این مدت آزاد رو هم ول کنم و اینم میخوام محظ اطمینان ادامه بدم)
حالا دانشگاه های آزاد( مخصوصا آزاد دماوند که سطح علمیش بین آزادا معمولی بعضی وقتا هم ضعیف) و سراسری (مخصوصا دانشگاه های تهران که معمولا از همه بهترن) تو این رشته تفاوتشون اونقدر هست که ارزش این کارو داشته باشه؟
این دوراهی که توش موندم خیلی داره رو مخم راه میره و اذیتم میکنه. :confused: خواهشا کمک کنید.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
عید همتون مبارک :gol:

مهندسای عزیز یه مدت نیستم
ولی خب برمیگردم
نپرسین کجا که اگر شد برمیگردم و میگم .. فقط بدونین همون ایرانم :D

حلالمون کنید

به امید دیدار :smile::gol:
ممنون امیرحسین جان، ایشالا هر جایی موفق و موید باشی.
تو باید مارو حلال کنی، تو باشگاه خیلی زحمت بهت دادم.:gol:
(در ضمن سرباز جماعت رو مگه میذارن از ایران بره بیرون، پس خیالمون راحته که ایرانی و فعلاً نمیتونی فرار مغزها بشی:D )

مطمنی؟منم اول همین فکرو میکردم ولی بعدا دیدم این دوتا رشته رو از روی سوایق تحصیلی پذیرش میکنند یعنی اونایی که کنکور شرکت نکردند با غایب بودند یا کلن محاز نیستند
نمیدونم، اینو دوستم بهم گفت، میخواست برا برادرش انتخاب رشته کنه. از اونجایی که خوب نیووده بود، دنبال آزاد و پیام نور بود و دیده بود که این رشته ها تو دفترچه نیست.

حلال خوشون اولسون:smile:
ایول به هم زبون. یاشا:D
توی دانشگاه آزاد واحد دماوند IT میخونم(مقطع کارشناسی) . تازگیا یه فکری به شدت تو مخمه که نمیدونم احمقانس یا درسته. اون اینه که با اینکه الان دو ترم دانشگاهو گذروندم ولی شدیدا دلم میخواد دوباره کنکور بدم .
1-من عاشق رشتم هستم و دوباره میخوام همین رشته رو انتخاب کنم
2-دلیل اصلی من برای کنکور دوباره ابنه که از دانشگاهم راضی نیستم و احساس میکنم تو دانشگاه های سراسری به هدفم نزدیک ترم
3-مطمئنم که اگه شرکت کنم میتونم تو دانشگاه های سراسری تهران قبول بشم. دلیل اینم که الان آزاد میخونم به خاطر یه سری مشکلات و مسائل بود که سراسری قبول نشدم
4-اینو میدونم که اگه بخوام تا کنکور سال بعد بخونم در واقع دو سال عقب افتادم و نصف ترما رو گذروندم(چون نمیخوام در طول این مدت آزاد رو هم ول کنم و اینم میخوام محظ اطمینان ادامه بدم)
حالا دانشگاه های آزاد( مخصوصا آزاد دماوند که سطح علمیش بین آزادا معمولی بعضی وقتا هم ضعیف) و سراسری (مخصوصا دانشگاه های تهران که معمولا از همه بهترن) تو این رشته تفاوتشون اونقدر هست که ارزش این کارو داشته باشه؟
لازم نیست برای یک مطلب در چند تاپیک پست بزنین، هر جا باشه دوستان میبینن. من اینجا راحت بودم و همین جا جواب میدم.
اول بگم هر تصمیم گرفتی باید تا اخرش روش بمونی، اگه تصمیم بر این شد که کنکور بدی، باید واقعاً بخونی و وقتتو هدر ندی، اگر هم تصمیمت بر کنکور ندادن شد، باید واقعاً تو دانشگاه عالی بخونی.
هدفت از تحصیل چیه؟ اگه میخوای نهایتاً بری یه جای دولتی استخدام شی که اصلاً فرقی نمی کنه و داشتن پارتی و مدرک کشکی کافیه.
اگه میخوای بری تو یک شرکت کارکنی مثلاً برنامه نویسی کنی، شبکه کار کنی، وب کار کنی و...، که باز تحصیل دانشگاهی چندان کمکت نخواهد کرد، و مجبوری تخصص های دیگه ای داشته باشی تا تا از طریق شرکت پول دربیاری.
امااااااااااااا اگه واقعاً به تحصیل علاقه مندی، قصد داری واقعاً آکادمیک یاد بگیری، میخوای ادامه تحصیل بدی، استاد دانشگاه بشی و... اون وقت اوضاع فرق می کنه.

اگر فکر میکنی چنین توانایی داری، حوصله کافی داری و واقعاً مصمم هستی، دوباره کنکور بده. درسته که میتونی لیسانس رو همین طوری بخونی و تو کنکور ارشد جبران کنی، ولی بدون که نمیشه. تو ارشد اگه شریف هم بری میبینی که خیلی از بقیه عقبی.
کسانی هستن که با اینکه لیسانس دانشگاه بدی بودن ولی خیلی همت کردن و خودشون رو بالا کشیدن ولی واقعااااااااااااااً سخته و باز به خیلی چیزا نمیرسی.
رک بگم واقعاً تو دوره ارشد تفاوت دانشگاه ها رو می شد دید، اینو دوستان و همکلاسیان دوره لیسانسم که جاهای دیگه ارشد میخونن هم تایید کردن. حتی من دوستی دارم که لیسانس ازاد بود، ارشد سراسری خوند و تو دکترا هم بد نیاورد ولی هنوزم می گه که کاش لیسانس رو تو ازاد نمیخوندم و دوباره کنکور می دادم.
مثال می زنم. من تقریبا تو 90% درسای تخصصیم پروژه یا ارائه کلاسی یا جفتشو داشتم. ارائه کلاسی برام عادی شده بود. کار کردن و استفاده از مقالات انگلیسی پایگاه داده های معتبر عادی بود. اما یکی از بچه ها تعریف می کرد طرف اومده بود تو ارشد برای پروژه کلاسی به جای مقاله و کتاب کلاً تو وب سرچ زده بود و پروژه رو جمع کرده بود چون از دوره لیسانس اینو یاد گرفته بود یا افرادی بودن که نمیتونستن یک ارائه ساده بدن.
وقتی که تو دانشگاه سطح بالا هستی، هم کلاسی ها هم معمولاً سطح بالا هستن. سطح بالای کلاس به پیشرفت خودت کمک می کنه.
اساتیدی که تو دانشگاه های خوب هستند از نظر دید، اطلاعات، دانش، روش کار و... خیلی متفاوت هستن. تازه اگه استاد خوب هم بیاد به دانشگاه تون، اون طور که تو دانشگاه خوب درس میده درس نخواهد داد، چون هم کلاسی هات ممکنه علاقه نداشته باشن، کشش نداشته باشن و...
دانشگاه خوب امکانات خوب هم داره. مثلاً امکانات شبکه دانشگاه صنعتی شیراز بی نظیره. تا حالا چندصد میلیون برای ازمایشگاه شبکه خرج کردن. یکی از بچه های اونجا میگفت ما شبکه رو به طور کامل تو دانشگاه یاد گرفتیم. استادشون هم(دکتر بوشهریان)، میگفت بچه ها اونقدر پیشرفت کردن که ما معرفی شون کردیم به چند تا شرکت تا برن تو حوزه شبکه کار کنن.
تفاوت های این چنینی خیلی زیاده. شاید فک کنی که خودت خوب می خونی و یاد میگیری ولی همه چیز تو کتاب ها نیست، همه چیز رو هم نمیشه تنهایی از رو چند تا منبع یاد گرفت.
ممکنه بشینی کتاب رو 10 بار بخونی ولی میزان درکت به اندازه زمانی نباشه که یک استاد خوب اون رو فقط یک بار توضیح می ده.

حالا اگه واقعاً مصممی دوباره کنکور بدی، باید واقعاً بخونی، و سعی کنی زیر 3000 بیاری که واقعاً سخت نیست.
یک نکته دیگه: من هم کلاسی داشتم در لیسانس که تو آزاد تهران مکانیک می خوند و به صرف علاقه دوباره کنکور داد و الان هم ارشد مکاترونیک رو تموم کرد. اون درسای عمومیشون معادل سازی کرد. همکلاسی دیگم تو ازاد تبریز میخوند که اونم معادل سازی کرد. پس اگه از کنکور در دانشگاه سراسری قبول شی، میتونی درسای عمومی مثل ریاضی 1 و ادبیات و... رو معادل سازی کنی و این دو سال لیسانست هم هدر نمیره.

این بود انشای من:D

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام بچه ها :)

ممنون میشم موزه من رو نگاهی بندازید . (آخرین لینک توی امضام)

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خیلی دپرس شدم. کل دنیا دارن از noSQL استفاده می کنن، یکی بگه پس ما داریم چی کار می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی کتاب رو که می خونم میبینم تمامی شرکت ها و سایت های بزرگ از noSQL استفاده می کنن. google - facebook - yahoo - Amazon - twitter -apple - BBC - linkedn - redit - digg و کلی شرکت بزرگ که من نمیشناسمشون ولی ظاهراً خیلی معروفا.

سلام بچه ها :)

ممنون میشم موزه من رو نگاهی بندازید . (آخرین لینک توی امضام)
عجب موزه ای. من چندان اهل ماشین های کلاسیک نیستم ولی واقعاًکشته مرده چندتا از اونایی هستم که گذاشتی.
میورا که اصلاً قابل وصف نیست.
اس ال گالوینگ که واقعاً شاید جزو 10 تا از زیباترین ماشین هایی باشه که تا حالا ساخته شده.
پورشه 911 هم محشره. تو تهران دقیقاً جلوی دانشگاه تهران(تو امیرآباد شمالی) به نمایشگاهی هست که یه 911 با رنگ فسفری گذاشته و زده فروشی نیست(میخواد مردمو بسوزونه:biggrin:)
ولی یه چندتایی هم باید به بخش کلاسیک موزت اضافه کنی، مثه 1961 ferrari gt california یا aston martin db5
الان دوستان میان اعتراض میکنن که این چه بحثاییه که دارین می کنین. میحواستم عکس هم بذارم که دیگه دیدم منو به دلیل عدم رعایت قوانین اخراج می کنن:biggrin:

آخرین ویرایش:

m1113

عضو جدید
سلام
من امسال کنکور دادم و میخوام رشته فناوری اطلاعات بخونم از کلاس دوم دبیرستان من فقط و فقط به فناوری اطلاعات فکر کردم رفتم مشاوره گفت رشته های دیگه چی گفتم نمیدونم من فقط به فناوری اطلاعات فکر کردم الانم میخوام کمکم کنید یکم در مورد رشته برام توضیح بدید اونایی که تجربه دارن و این رشته رو خوندن لطفاً جواب بدن

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
@طاها : اون چه کتابیه؟ توییتر تا جایی که یادم از MySQL استفاده میکرد و بعدش به MariaDB مهاجرت کرد. فیسبوک هم خودش فورکی از MySQL و PHP رو داره که توی گیتهاب موجوده!

فکر کنم نویسندش ایرانی بوده که برای خوب نشون دادن یه چیزی چسبوندتش به شرکتای بزرگ :D .

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
چرا از هر چی بترسی سرت میاد!!!!
سال پیش میخواستم گوشی بخرم، به شدت دنبال گوشی کیبورد دار(نه کیبورد کامل با کلی دکمه) خوب بودم. ولی هیچی پیدا نکردم. ناچاراً و با وجود نفرتم از تاچ، گوشی تاچ گرفتم.از اول هم از خراب شدن تاچ می ترسیدم. و این بود بلایی که سرم اومد. تاچ گوشی خراب شد.
مطمئنم که مشکل از تاچش هست چون، 3تا دکمه روی گوشی کار میکنه، بقیه میتونن بهم زنگ بزنن و خودمم به کمک pc suit می تونم وارد گوشی بشم و اس ام اس بفرستم و... . پس مشکل نرم افزاری ندارم. به چند تا تعمیرکار هم نشون دادم تایید کردن که اشکال از تاچش هست و میتونن 1 ساعته تعویضش کنن.
حالا بردم نمایندگی تا براساس گارانتی تاچش تعویض شه. طرف برگشته میگه گوشی 1 هفته اینجا باید بمونه تا ما کامل همه چیزشو چک کنیم. بعد اگه دیدیم قطعه ای مشکل داره میفرستیم تهران تعویض شه که اونم 1 ماه وقت می بره!!!! منم گفتم از اول بگین گارانتی نیست دیگه، خدمات نمی دیم، بیخودی چرا اسمتو گذاشتی نمایندگی!!!
طرف میدونه دردش چیه، بعد میخواد به گوشی فلش بزنه!!!!

چرا شرکت های ایرانی این قدر کثیف و نامردانه کار می کنند؟؟؟ چرا هیچ کدوم خدمات پس از فروش نمیدن؟؟؟ چرا گارانتی و حتی وارانتی در ایران بی اعتباره؟؟؟

به نظرم یکی از دلایل اصلی این مشکل محرومیت ما ایرانی ها از خدمات گارنتی بین المللی هست.در نتیجه شرکت های داخلی گارانتی ای میدن که هیچ ارزشی نداره.(البته گارانتی گوشیم مال خود نوکیاست ولی مشخصه که تو ایران نظارت نیست.)
تو کشورهای دیگه خدمات پس از فروش خیلی خیلی مهمه. این بلا سر لپ تاپم هم اومد. من لپ تاپ دل دارم. خود لپ تاپ 1 سال گارانتی بین المللی داشت اما ما چون بدبختیم و در ایران زندگی می کنیم نمیتونیم ازش استفاده کنیم. 100تومن اضافه برا گارانتیش دادم، برا تعویض هاردش پدرمو در اوردن. در حالی که یکی از اساتید که لپ تاپ وایو داشت که از ایران گرفته بود، تو سفرش به مالزی یا کره لپ تاپش خراب شده بود، همونجا گارانتی بین المللی 2 روزه قطعه مربوطه رو تعویض کرده بود. تو ایران وایو یکی از بچه ها یک ماه و نیم به خاطر مشکل فن تو تهران خوابید.
کلا ایرانی جماعت از بیشتر امکانات و خدمات روز دنیا محرومه.

سلام
من امسال کنکور دادم و میخوام رشته فناوری اطلاعات بخونم از کلاس دوم دبیرستان من فقط و فقط به فناوری اطلاعات فکر کردم رفتم مشاوره گفت رشته های دیگه چی گفتم نمیدونم من فقط به فناوری اطلاعات فکر کردم الانم میخوام کمکم کنید یکم در مورد رشته برام توضیح بدید اونایی که تجربه دارن و این رشته رو خوندن لطفاً جواب بدن
با سلام. توی تالار تاپیک های زیادی هست که میتونه کمکتون کنه.
این که به آی تی فکر می کردین هم خوبه و هم بده. خوبه چون یه هدفی از قبل داشتین، بده چون فکر نمیکنم شناختی در باره هدفتون داشته باشید.
یکم سرچ کنین، حتماً اطلاعات خوبی بدست میارید

@طاها : اون چه کتابیه؟ توییتر تا جایی که یادم از MySQL استفاده میکرد و بعدش به MariaDB مهاجرت کرد. فیسبوک هم خودش فورکی از MySQL و PHP رو داره که توی گیتهاب موجوده!
فکر کنم نویسندش ایرانی بوده که برای خوب نشون دادن یه چیزی چسبوندتش به شرکتای بزرگ :D .
فیس بوک به نوشته کتاب از HBase استفاده می کنه که برای دسترسی به اون هم از Thrift که یک فریم ورک توسعه داده شده توسط خود فیس بوک هست استفاده میشه. فیس بوک در توسعه اولیه Cassandra هم سهیم بوده و از این پایگاه داده هم استفاده کرده.
twitter اولین استفاده کننده از flockdb بوده. علاوه بر اون twitter از Cassandra هم استفاده کرده.
من نام هر کدوم از پایگاه داده های مذکور رو به همراه فیس بوک یا توییتر در اینترنت سرچ زدم که مطالب زیادی در این باره نمایش داده شد، میتونی خودتم امتحان کنی. پس مطمئنم که نوشته های کتاب درست بوده.
این کتاب فوق العاده است. اتفاقاً کاملاً روی این مساله تاکید داره که مشکلتون رو بشناسین و راه حل درست رو انتخاب کنین و مثلاً بدو بدو نرین روی nosql، چون این تکنولوژی کلید همه مشکلات نیست. واقعاً یکی از بهترین کتاب هایی هست که خوندم. لینکش رو قبلا گذاشته بودم. در ضمن wrox معمولاً هر کتابی رو چاپ نمیکنه.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
[h=2][/h]
چرا از هر چی بترسی سرت میاد!!!!
سال پیش میخواستم گوشی بخرم، به شدت دنبال گوشی کیبورد دار(نه کیبورد کامل با کلی دکمه) خوب بودم. ولی هیچی پیدا نکردم. ناچاراً و با وجود نفرتم از تاچ، گوشی تاچ گرفتم.از اول هم از خراب شدن تاچ می ترسیدم. و این بود بلایی که سرم اومد. تاچ گوشی خراب شد.
مطمئنم که مشکل از تاچش هست چون، 3تا دکمه روی گوشی کار میکنه، بقیه میتونن بهم زنگ بزنن و خودمم به کمک pc suit می تونم وارد گوشی بشم و اس ام اس بفرستم و... . پس مشکل نرم افزاری ندارم. به چند تا تعمیرکار هم نشون دادم تایید کردن که اشکال از تاچش هست و میتونن 1 ساعته تعویضش کنن.
حالا بردم نمایندگی تا براساس گارانتی تاچش تعویض شه. طرف برگشته میگه گوشی 1 هفته اینجا باید بمونه تا ما کامل همه چیزشو چک کنیم. بعد اگه دیدیم قطعه ای مشکل داره میفرستیم تهران تعویض شه که اونم 1 ماه وقت می بره!!!! منم گفتم از اول بگین گارانتی نیست دیگه، خدمات نمی دیم، بیخودی چرا اسمتو گذاشتی نمایندگی!!!
طرف میدونه دردش چیه، بعد میخواد به گوشی فلش بزنه!!!!

چرا شرکت های ایرانی این قدر کثیف و نامردانه کار می کنند؟؟؟ چرا هیچ کدوم خدمات پس از فروش نمیدن؟؟؟ چرا گارانتی و حتی وارانتی در ایران بی اعتباره؟؟؟

به نظرم یکی از دلایل اصلی این مشکل محرومیت ما ایرانی ها از خدمات گارنتی بین المللی هست.در نتیجه شرکت های داخلی گارانتی ای میدن که هیچ ارزشی نداره.(البته گارانتی گوشیم مال خود نوکیاست ولی مشخصه که تو ایران نظارت نیست.)
تو کشورهای دیگه خدمات پس از فروش خیلی خیلی مهمه. این بلا سر لپ تاپم هم اومد. من لپ تاپ دل دارم. خود لپ تاپ 1 سال گارانتی بین المللی داشت اما ما چون بدبختیم و در ایران زندگی می کنیم نمیتونیم ازش استفاده کنیم. 100تومن اضافه برا گارانتیش دادم، برا تعویض هاردش پدرمو در اوردن. در حالی که یکی از اساتید که لپ تاپ وایو داشت که از ایران گرفته بود، تو سفرش به مالزی یا کره لپ تاپش خراب شده بود، همونجا گارانتی بین المللی 2 روزه قطعه مربوطه رو تعویض کرده بود. تو ایران وایو یکی از بچه ها یک ماه و نیم به خاطر مشکل فن تو تهران خوابید.
کلا ایرانی جماعت از بیشتر امکانات و خدمات روز دنیا محرومه

قضیه این نیست که نخواد سرویس بده. اتفاقا میخواد. ولی در قبالش میخواد بره داخل گوشیتون رو کاملا گشت و گذار کنه و بفهمه چی به چیه! و این نهایت کثافت بودن نمایندگان رسمی هست. من همیشه با والدینم سر این قضیه مشکل دارم که چرا همیشه چیزای بدون گارانتی میخرم. حتی بدنبال ماشین بدون گارانتی هم هستم (البته فکر نکنم جایی ماشین کلاسیک با گارانتی بفروشه :D ). چون میدونم گارانتی یعنی یه پول اضافه! مثلا سر لپتاپم ۷۵۰۰۰ تومن پول اضافه دادم که گارانتی ارتاک بگیرم ولی یه بارم نیاز نشد ببرمش نمایندگی برای گارانتی :|

tahereh68

عضو جدید
سلام دوستان ببخشيد وارد بحثتون شدم
اگه کسي ميتونه منو در زمينه OLAP “پردازش تحلیلی آنلاین” کمک کنه ممنون ميشم

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام دوستان ببخشيد وارد بحثتون شدم
اگه کسي ميتونه منو در زمينه OLAP “پردازش تحلیلی آنلاین” کمک کنه ممنون ميشم

فکر کنم اگر در ویکیپدیا سرچ کنید میتونید اطلاعات پایه ای خوبی کسب کنید. از همه مهم تر کلی هم لینک به منابع شده که میتونن بهتر راهنماییتون کنند. خودم Haskell رو همینطوری یاد گرفتم :)

maryami!i!

عضو جدید
:cry: کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
درس ساختمان دادها خیـــــــــــــلی سخته نمیتونم یادش بگیرم :cry::cry:
میتونین کمکم کنین؟؟؟؟؟؟:(

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز

چه نکته مبهمی داره که یاد نمیگرید؟ من خودم پیش دانشگاهی هستم ولی با خوندن مطالب و دیدن کتب مرتبط حس میکنم درس ساده ای باشه :D .

hasti.sunface

عضو جدید
طاها ی عزیز ممنون که در مورد پست گذاشتن تو چند تا تاپیک تذکر دادین.من واقعا اینو نمیدونستم.
و ممنون ب هخاطر مشاوره و اطلاعاتی که دادین.
اگه بشه آزادو با سراسری معادل سازی کرد که عالیه.من اینو نمیدونستم و یکی از دغدغه هام بود.
یه خواهش. شما حدود درصد ها و طرازی که برای IT دانشگاه های تهران لازمه رو میدونید؟ اگه میدونید خیلی خیلی ازتون ممنون میشم کمکم کنید
باز هم یه دنیا تشکر

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
کدوم مبحثشو مشکل داری؟آرایه،لیست پیوندی،درخت و ...

samira.it

عضو جدید
سلام بچه ها خوبيييين؟:smile:بچي يا يدونه مشكل دارم:(
ايميل هاي پاك شده رو ميشه برگزدوند ايميل ياهو رو؟چطوري ميشه؟ جي ميل گفتن سرورش قابل دسترسي نيس نميشه

امیرحسین.

اخراجی موقت
ايميل هاي پاك شده رو ميشه برگزدوند ايميل ياهو رو؟چطوري ميشه؟ جي ميل گفتن سرورش قابل دسترسي نيس نميشه
سلام
ممنون
خوبی خودت؟
اگه از این باکس حذف کرده باشی میره تو ترش.از ترش هم حذفشون کردی؟؟

امیرحسین.

اخراجی موقت

Restore Lost or Deleted Emails

Please note that we will do everything in our power to restore your messages, but recovery isnot guaranteed. If your email messages were lost or deleted:

• Within the past 24 hours, please fill out this form and we will make every attempt to recover your emails.
  • More than 24 hours ago, please do not fill out this form. Emails lost outside of this 24 hour window are not recoverable.
  • We cannot pick specific emails.
  • We cannot pull a certain time frame such as a week or a month.
  • We cannot pick from one date to another.
  • All emails you received after the recovery date will no longer be available.

Since restoring email that has recently been deleted requires very specific information, we have created a form that will walk you through all of the information that we need. Please send the restore form as soon as possible as this is an extremely time sensitive issue.

If you use the All New Yahoo! Mail, please complete this form.

If you use Yahoo! Mail Classic, please complete this form.

Next Steps:
Any messages received after the day and time you selected above will not be included in the recovery. For this reason we strongly encourage you to do one of the following for any messages received after that time:

• Forward emails to another email account (such as another Yahoo! Mail account, or Outlook)
  • Print emails that you want to save.
  • Save emails to your desktop as a text file.

Important Notice: Please be sure to check your junk or spam folder or filter if you do not see a reply in your Inbox from a Yahoo! Technical Support Agen​

بالا