گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
سلامتی
اصفهان که هنوز برف نیمده بجاش هوا خیلی سرد شده
امسال هم که ما شب یلدا نداریم چون شب یلدا مصادف با 40 مین روز فوت پدربزرگم.:(
از درس و دانشگاه هم که این استادای محترم روانی، روانیمون کردند اخه کی یک فصل کامل مبانی فناوری اطلاعات را پاور میکنه و کنفرانس میده نزدیک 90 ص است.
اموزشگاه نگو پادگان بهتره!
در حال حاضر تو زمان حالم موندم اینده را بی خیال!
از اینکه دارم نقش ننجون دوستام را بازی می کنم، حال خوشی ندارم. سخت شاهد رنج و درد باشی و نتونی کاری بکنی
از بقیه هم برو از خوشون بپرس
زانو نمی زنم حتی اگر سقف اسمان کوتاه باشد!
ان شالله غم آخرتون باشه تسلیت میگم :(

مسعود it

عضو جدید
اقا به من کمک کنید امتحانه مبانی دارم ترم اولی هستم کتای معرفی کنید ادرس ایمیلم درج ایمیل در پست خلاف قوانین هست:( ادمین محترم کمک.بچه گروه itکمک:(:(:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.امتحان ها بچه ها هم داره شروع میشه .. امسال هماهنگ دی ماه چیزی برای امتحان ندارن .. بخاطر این خودم باید برای یادآوری سوال طرح کنم ..

۲.نمیدونم .. ولی بنظرم باید خیلی چیزها پشت این جور مسائل هست (مانند تصرف جهان و حکمرانی بر آن هست .. توسط جاهایی که چنین مسائلی رو مطرح میکنند )
۱.گیری افتادیا! بابا احساس مسئولیت! یه چیزی امیرحسین : توی دفتر مدرسه هم میرین؟ آقا اون تو چی میگذره؟!! وقتی زنگ تفریحه اون تو چیکار میکنین چی میگین؟!

۲.آقا توهم توطئه برندارید! یکی از همکلاسی هامون برگشته میگه میخوان آزمایش خطرناک فضایی بکنن هر اتفاقی افتاد بندازن گردن این روزها!!! تصرف و حکمرانی کجا بود برادر من؟! یعنی وقتی شایعه انداختن کوکاکولا میخواد لوگو بندازه روی ماه کی میخواست دنیا رو بگیره؟ شایعه با مقاصد جلب توجه یا مشهور شدن(برای شایعه پراکن) یا سرکار گذاشتن ملت انجام میشه.دیگه نشید مثل اونی که توی "پینوکیو" هم نشانه های فراماسونری میبینه.
متن پر بود از کلمات مربوط به نجوم که غیر این هم انتظار نمیره ولی کمی طول کشید تا بخونم (بیش از اونی که تصور داشتم طول کشید تا خوندنم تموم شه )
کلماتش تخصصی هم نبود،یعنی یه دیکشنری معمولی هم جواب میداد.واضح که بود؟
۱.واسه ما که دیر اومد چشم به راه موندیم اصولا وسط هایی آبان می اومد ولی دلم براش یه ذره شده بود جدا منم مثل دوستان از اومدنش خیلی خیلی خوشحال شدم
۱.والا من دلم میخواست امسال اون منطقه‌ی شما نه تنها برف نیاد که اصلا سرد هم نشه.دما در کمترین حالت حول و حوش ۱۵-۲۰ درجه بمونه.میدونم خیلی خیلی غیرمنطقیه،اما کاش میشد! اگه از برف هرجای دیگه احساس خاصی نداشتم،برف اون منطقه فقط نگرانم میکنه...

اگر توجه كرده باشي هر سال برف با اومدنش همه رو خوشحال مي كنه!اين خاصيت برف!چون كه سفيده و سفيدي نشان پاكيه و پاكي همه انسان ها رو خود به خود جذب ميكنه...
آره هرسال منم مثل همه خوشحال میشم و امسال هم شدم.اما نه دیگه تا این حد.امسال مردم خیلی ذوق زده شدن،برام عجیب بود.
خب هرسال که مردم انقدر هیجان زده نمیشدن نشانه‌ی پاکی نبود؟
اقا به من کمک کنید امتحانه مبانی دارم ترم اولی هستم کتای معرفی کنید ادرس ایمیلم nazp0861@yahoo.com:( ادمین محترم کمک.بچه گروه itکمک:(:(:(
۱.چه دانشگاهی هستی؟ دانشگاه خودش منبع اعلام نکرده؟ کتاب پیام نور الان چیه؟ همون شریفه؟
۲.درج ایمیل ممنوعه.

مسعود it

عضو جدید
۱.گیری افتادیا! بابا احساس مسئولیت! یه چیزی امیرحسین : توی دفتر مدرسه هم میرین؟ آقا اون تو چی میگذره؟!! وقتی زنگ تفریحه اون تو چیکار میکنین چی میگین؟!

۲.آقا توهم توطئه برندارید! یکی از همکلاسی هامون برگشته میگه میخوان آزمایش خطرناک فضایی بکنن هر اتفاقی افتاد بندازن گردن این روزها!!! تصرف و حکمرانی کجا بود برادر من؟! یعنی وقتی شایعه انداختن کوکاکولا میخواد لوگو بندازه روی ماه کی میخواست دنیا رو بگیره؟ شایعه با مقاصد جلب توجه یا مشهور شدن(برای شایعه پراکن) یا سرکار گذاشتن ملت انجام میشه.دیگه نشید مثل اونی که توی "پینوکیو" هم نشانه های فراماسونری میبینه.

کلماتش تخصصی هم نبود،یعنی یه دیکشنری معمولی هم جواب میداد.واضح که بود؟

۱.والا من دلم میخواست امسال اون منطقه‌ی شما نه تنها برف نیاد که اصلا سرد هم نشه.دما در کمترین حالت حول و حوش ۱۵-۲۰ درجه بمونه.میدونم خیلی خیلی غیرمنطقیه،اما کاش میشد! اگه از برف هرجای دیگه احساس خاصی نداشتم،برف اون منطقه فقط نگرانم میکنه...

آره هرسال منم مثل همه خوشحال میشم و امسال هم شدم.اما نه دیگه تا این حد.امسال مردم خیلی ذوق زده شدن،برام عجیب بود.

۱.چه دانشگاهی هستی؟ دانشگاه خودش منبع اعلام نکرده؟ کتاب پیام نور الان چیه؟ همون شریفه؟
۲.درج ایمیل ممنوعه.[/QU
شرمنده نمیدونستم1.
2.دانشگاه ازاده اراکم
3.همینجا چند تا کتاب بگید ممنون

مسعود it

عضو جدید
1.شرمنده نمیدونستم
2.دانشگاه ازاده اراکم
4.کتابه مرجع c++ ولی خیلی چرتو پرت داره:(

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
۱.گ

.
راستش یه چیزی میگم ولی از نظر علمی درسته یا نه نمی دونم :D میگن وقتی برف بیاد هوا گرم تر میشه یعنی خودم هم احساس کردم یعنی قبل برف هوا خیلی خیلی سرد تر بود ولی برف اومد میزان سردیش کم تر شد و به نظرم دما مهم تره پس از این لحاظ خوبه و از یه طرف هم شاید این سبب بشه قول هایی که دادن رو اجرا کنن .
دلیل اینکه چرا ذوق زده شدن به نظرم دلیلش اینه که امسال مردم بیشتر سختی کشیدن از هر لحاظ و دنبال بهونه ای کوچیک هستن که خوشحال بشن و به نظرم این برف بهترین بهونه اس ( اینو گفتم باز میگی آسمونا سیر می کنی ولی خوب آسمون بهتر از حقیقت های تلخ زمینه ;))
اتفاقا هوس کرده بوده ام مثل سال قبل برم آدم برفی درست کنم ولی بنابه دلایلی استرس شدید داشتم نشد ان شالله این بار بباد درست می کنم :w15:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوباره زمان امتحان ها نزدیک شد.

خداحافظی از همه دوستان عزیز تا اخر امتحانات

البته امکان داره هر چند مدت سر بزنم و پست ها رو بخونم. ولی پستی نمیزنم.

دلم برای همتون تنگ میشه.

خدا نگهدار

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

هااااااا این سکرته .. نمیشه گفت چه میگذره :D
وقت کنم و توی سایت کاری نداشته باشم میرم میشینم دفتر
هیچی صبحانه و چایی میزنیم
از بچه ها و سیستم آموزشی زیاد میگن و مخصوصا اینکه حق معلمها خورده شده .. و اینجور حرفا
یکی از معلم ها هست خیلی باحاله .. بعضا جک ها و خاطراتی تعریف میکنه کلی میخندیم ..
هرچند هر از گاهی حرفایی زده میشه و ناظمه میگه آقا رعایت کنید فرد مجرد داریم اینجا :redface::D

1.شرمنده نمیدونستم
2.دانشگاه ازاده اراکم
4.کتابه مرجع c++ ولی خیلی چرتو پرت داره:(

دوست عزیز کتاب زیاد هست ولی چیزی که بکار شما بیاد مشخص نیست
باید ذکر هم میکردین تا چه جایی خوندین و از همه مهمتر مشکلتون کجا هست
و ممنون هم میشم سوالاتتون رو توی تاپیکهای سوالات فقط مطرح کنید
باتشکر

دلم برای همتون تنگ میشه.

خدا نگهدار

موفق باشی دانیال عزیز
بری انشاالله این ترم بترکونی
ما هم دلتنگت میشیم
منتظرتیم

مواظب خودت باش .. :gol:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

دلم برای همتون تنگ میشه.

خدا نگهدار

کاش یک هزارم از اون اراده تون رو منم داشتم موفق باشین ;)

samira.it

عضو جدید
واي سلام بچه ها خوبين؟چطورين؟اگه بگين چقد ذوق دارم البته همينجوريا اومدم شماهارو ديدم جو زده شدم....:)
اينجا خيلي سرده صبحا سركار رفتني مي يخيم:redface:
من عاشق زندگيم:D

NAZIY0

عضو جدید
اخه امسال زودتر از هر سال برف اومد!!!!!واقعا عجيب بود!!واسه همين مردم از هر سالي بيشتر ذوق كردن.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.دانشگاه ازاده اراکم

۳.کتابه مرجع c++ ولی خیلی چرتو پرت داره:(
۱.اون نقش نمای اضافه است و باید با کسره نشون داده بشه که عموما کسره هم نوشته نمیشه،پس میشه : دانشگاه آزاد اسلامی.

۳.کتاب مرجع آقا!
آخرش نفهمیدم چی میخوای.اون طرف میگی "مبانی" و ذهن من میره طرف مبانی فناوری اطلاعات،بعد اینجا اسم ++C میاری؟ بعد کتاب مرجعتون ++C هست؟!! سی پلاس پلاس اسم آدم که نیست برادر،واسه ++ٰC هم کتابهای مرجع مختلفی وجود داره.
بالاخره چی شد؟ مبانی فناوری اطلاعات میخوای؟ توربان رو بخون.مبانی برنامه نویسی رو میخوای؟ هرچی خوندی بخون! مبانی تجارت الکترونیک؟ یه کتابی هست اگه اشتباه نکنم آتی نگره.واسه ++C هم چیزای مختلفی هست،دایتل زیاد تعریفشو شنیدم.

دلم برای همتون تنگ میشه.

خدا نگهدار

نه که تا حالا خیلی داشتی چیز مینوشتی! هر ۳ صفحه یه پست گذاشته!
البته میدونم میخونی و ترجیح میدم که بیشتر درس بخونی تا وقت صرف نوشتن بکنی :smile:
برو بخون و بیا!

هااااااا این سکرته .. نمیشه گفت چه میگذره :D
وقت کنم و توی سایت کاری نداشته باشم میرم میشینم دفتر
هیچی صبحانه و چایی میزنیم
از بچه ها و سیستم آموزشی زیاد میگن و مخصوصا اینکه حق معلمها خورده شده .. و اینجور حرفا
یکی از معلم ها هست خیلی باحاله .. بعضا جک ها و خاطراتی تعریف میکنه کلی میخندیم ..
هرچند هر از گاهی حرفایی زده میشه و ناظمه میگه آقا رعایت کنید فرد مجرد داریم اینجا :redface::D
عجب فیلمیه توی دفتر!
بحث به درد بخور و فایده داری هم میشه یا فقط وقت تلف میکنن؟ اهل اینترنت و مطالعه هستن؟ ازشون پرسیدی آیا سیستم های آموزشی دیگه رو هم بررسی کردن یا نه؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
آقا امیر موافقی برای درست نوشتن برخی از علائم و حروف و کلمات و نکات دستوری و نگارشی و فنی زبان فارسی طرح برخورد فیزیکی اجرا کنیم؟ :D

البته «ــه غیر ملفوظ» در کل بدل از «کسره» میاد در بعضی از کلمات مثل «خانه» یا «سامانه» ولی نمیشه اون رو جایگزین «نقش نمای اضافه» که نشان «مالکیت» و «ارتباط میان مضاف و مضاف الیه» هست کرد :)

جمله ای که در بالا نوشتم چند واژه و تکواژ داره؟ (۲ نمره :D )

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سی پلاس پلاس اسم آدم که نیست برادر،

این جمله هم ایهام داره :D در ضمن منادا ابتدای جمله میاد به همراه علامت ! یا حروف منادا (یا - ای یا -ـا چسبیده به اسم).

البته این دو جمله هست (با احتساب منادا)

:biggrin:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
واي سلام بچه ها خوبين؟چطورين؟اگه بگين چقد ذوق دارم البته همينجوريا اومدم شماهارو ديدم جو زده شدم....:)

بله خبرایی هست؟؟:biggrin:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اخه امسال زودتر از هر سال برف اومد!!!!!واقعا عجيب بود!!واسه همين مردم از هر سالي بيشتر ذوق كردن.
خداییش برف مشهد عالی بود من که شب تو برف قدم زنان رفتم راه آهن

NAZIY0

عضو جدید
خداییش برف مشهد عالی بود من که شب تو برف قدم زنان رفتم راه آهن
منم 2شنبه تا ساعت 6كلاس داشتم!شب اونم زير اسمون برفي راه رفتن خيلي صفا داره...

درضمن شب يلدا همه و همه و همه و همه مبارك!:w33:
حالا بگيد ببينم دوست دارين شب يلدا برف بياد يا نه؟؟

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
عجب فیلمیه توی دفتر!
بحث به درد بخور و فایده داری هم میشه یا فقط وقت تلف میکنن؟ اهل اینترنت و مطالعه هستن؟ ازشون پرسیدی آیا سیستم های آموزشی دیگه رو هم بررسی کردن یا نه؟

بعضا حرف بدرد بوخور هم میزنن
آره .. کم و بیش اهل نت هستن
من زیاد معلم نمیبینم .. نهایتا با 6 الی 7 نفر برخورد داشته باشم ..
یکیشون که دانشجوی دکترا هست (ادبیات) و اهل مطالعه
یکی از معاونامون هم پژوهنده منتخب (به همراه چند نفر) در استان شده
یه روز مسابقه کتابخونی بود .. به من گفت بیا اینا رو حل کن بری مسابقه .. خوندم دیدم هیچ کدوم رو بلد نیستم .. :D (بماند یکم تخصصی بود و اطلاعات عمومی بالایی میخواست)

همشون قبول دارن سیستم آموزشی الان خوب نیست و دانش آموزان با اجبار سرکلاس هستن .. ولی بغیر از تعریف در مورد سیستم آموزشی کشور دیگه .. نظری ندارن .. یعنی خودشون هم راهکار نمیدونن (بنظرم مشکل در سیستم آموزشیمون خیلی داره عمیق میشه .. و هر روز سختتر میشه درستش کرد)

مرسی:D
ما هم جو زده شدیم پستتون رو خوندیم :D

مبارک باشه شغل جدید .. (تا اونجا که یادمه دنبال کار بودین)

ما نیز عاشق زندگی هستیم :)

shima30

عضو جدید
سلام.من رشته ام کامپیوتر بوده الان می خواهم رشته ی آی تی رو واسه ارشد بخونم.اطلاعات من ازرشته کامپیوتر با اون چیزی که فکر میکردم زمین تاآسمون فرق داشت.وباعث افت من دراین رشته شد.ولی الان باآگاهی کامل میخوام رشته امنیت رو بخونم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سفیدی برف رابرای روحتان ، سرخی انار را برای قلبتان ، شیرینی هندوانه را برای عشقتان و بلندی یلدا را برای زندگی قشنگتان ارزومندم . پیشاپیش یلداتون مبارک.

IRANI91

عضو جدید
یلدا مبارک
:gol::gol::gol:

می خواستم یه جمله از یلدا بنویسم دیدم تکراریه برای جلوگیری از افزونگی و رفع خستگی از شنیدن و دیدن جملات تکراری، یه جمله از زرتشت می نویسم.

می خواهم اندیشه نیک که نباشد اندیشه بد، می گویم گفتار نیک تا نباشد گفتار بد، خواهان کردار نیکم تا دور شود کردار بد.

بالا