گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

معمار111

عضو جدید
دوست عزیز اولا این امتحان امتحانی نیست که بخای شب امتحان بخونی یا تمرین کنی، باید از قبل آمادگی کسب بشه، ثانیا کسی که امتحان دانشگاه داره مطمئنا نمیتونه آزمون نظام مهندسی امتحان بده، چون سه سالش پر نشده! حتی اگه ارشد هم بخونه بازم نمیتونه شرکت کنه چون بازم سه سالش پر نشده، (در صورتی که بیشتر از یک سال پشت کنکور نمونده باشه )،اونایی هم که امتحان ارشدشون تلاقی داره حداقل 3 سال پشت کنکور موندن!
دوست عزیز
جای افسوس داره واسه مهندسایی که به مهندسایی که برای ارشد میخونن بگیم پشت کنکوری؟!!!!!!!!!!! اسمش روشه تحصیلات تکمیلی! لیسانس جامعیت داره و فقط کارشناسی ارشد اونو تکمیل میکنه ... صد تا لیسانس و دکترا هم نمیتونه فکر آدمو عوض کنه ...

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ، عزیزان ، دوستان ، .....چرا به جون هم افتادین این جوری ؟؟؟؟؟
آخه الان وقت این کاراست ؟
وقت پز دادن به همدیگه ست ؟
وقت ایراد گرفتن از همدیگه ست ؟
یا وقت یکی شدن با همدیگه ست ؟

اون دوستتون هم فقط نظرش رو گفت ، چرا انقدر تند شدین باهاش؟ خب هر کسی آزاده نظرش رو بده ، نیست ؟
شاید بد نباشه تاپیک
تجمع و اعتراض به آزمون طراحی معماری اسفند 91

رو هم بخونین و یه کمی ازش استفاده بکنین
ماهم دوره پیش همه کارایی که شما کردین روکردیم....از اون تاپیک میتونین کمک بگیرین

موفق باشین

دوستان قطعا خرداد امتحان بگیرن خوبه شک نکنید اگه بیفته شهریور یا بازم آذر سخت میگیرن
در ضمن نباید هر کی اینجا سنگ خودشو به سینه بزنه چون منم امسال درگیر آزمون دکترا بودم ونشد قبول بشم
در ضمن امسال بخاطر جام جهانی امتحانات دانشگاه ها زودتر برگذار میشه از الان بفکر باشید میشه در هدر رفتن عمرمون به دست این ناجوانمردها جلوگیری کنیم
پس بنظرم باید تلاش بیشتر بکنیم تا با یه زمان محدود چند تا هدفمون رو بدست بیاریم در ضمن من به واسطه ای خبر دارم که بعد از آزمون خرداد میخان سابقه کاری رو جدی بگیرن و دیگه سوری نشه اینم سنگ جدیده

bahar-spring

کاربر بیش فعال
والا من که آماده ام و میخوام شروع کنم..بهتره راههای قبولی رو با هم در میان بذاریم.
تمرین هم فقط دست..تمرینات سالهای قبلو با هم کرکسیون کنیم.

سلام همشهری عزیز بهارک باید اول بدونیم چه باید بکنیم بعد استارت بزنیم حتما باید یه جمع خوبه تشکیل بدیم که قبول بشیم

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام به روی گل همشهری.:gol:
یه سوال؛ من میخوام از نظام ارومیه به همدان انتقالی بگیرم، وضع امتحانم چه جور میشه؟ با شماره عضویت ارومیه ام همدان امتحان میدم یا برای امتحان باید برم ارومیه یا همدان عضویت موقت بهم میدن یا...نمیدونم..

arc eng

عضو جدید
منم هستم واسه آزمون طراحی...این بار دیگه نوبت ماست که قبول شیم...;)

• Like
واکنش ها: fact

sepideh2727

عضو جدید
من نامه زدم به دکتر هوایی پست کردم.چند نفر این کارو انجام دادن؟دستا بالا:w17:
موافقید همه با دفتر مقررات ملی تماس هم بگیریم هم در رابطه با نامه ایی که زدیم و هم واسه این شاهکار آزمون احتمالیشون؟
منم نامه نوشتم.. خدا كنه فايده داشته باشه

kaveh5

عضو جدید
سلام دوستان واقعا خیلی خوبه اگه خرداد برگزار بشه یه فرصت دیگه به همه داده شده عالیه /

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان واقعا خیلی خوبه اگه خرداد برگزار بشه یه فرصت دیگه به همه داده شده عالیه /

عزیزم خوبه ولی ای کاش تیر برگزار میشد...ما خرداد ارشد آزاد امتحان داریم بعدشم اسکیس ارشد سراسری...یعنی الان نمیدونم به کدوم برسم؟؟؟تازه بماند ک اگه نظارت هم رد بکنند و بخوایم دوباره امتحان بدیم.....:(

arefe-rad

عضو جدید
عزیزم خوبه ولی ای کاش تیر برگزار میشد...ما خرداد ارشد آزاد امتحان داریم بعدشم اسکیس ارشد سراسری...یعنی الان نمیدونم به کدوم برسم؟؟؟تازه بماند ک اگه نظارت هم رد بکنند و بخوایم دوباره امتحان بدیم.....:(

کاملا موافقم با دوست عزیز:cry:

arc eng

عضو جدید
انشالله. فقط باید سعی کنیم اصولی و حساب شده کار کنیم تا دیگه جای هیچ حرفی برای مصحح باقی نذاریم.:victory:

والا من همین امتحان رو هم اصولی کار کرده بودم ولی اونا اصولی تصحیح نکردن:mad: ایشالا ایندفعه سازشون با ساز ما جور شه:D

kaveh5

عضو جدید
امتحان هر شش ماه یکباره واسه شرایط یک یا دو نفر که تغییر نمیدن

دوستان برید سایت مقررات ملی رو ببینید امیدی به اعتراض نداشته باشید
من اطلاع گرفتم موثق
اگه آزمون آذر بیفته بچه های دیگه ای قطعا هستن یا دکترا آزمون دارن یا ارشد پس در هر صورت یه سریا باید بیشتر وقت بذارن در ضمن آزمون خرداد زیاد جای نگرانی نداره وهمچنین آزمون دانشگاه آزاد خیلی راحته بیشتر تکراریه

arefe-rad

عضو جدید
امتحان هر شش ماه یکباره واسه شرایط یک یا دو نفر که تغییر نمیدن

درسته اما این امتحانم شهریور باید می بود که گفتن چون اعتراض کردن که زمان بازشگایی مدارس هست آذر گرفتن! اینم معلوم نیست واقعا خرداده یا نه! چون نوشتن احتمالا

arefe-rad

عضو جدید
دوستان برید سایت مقررات ملی رو ببینید امیدی به اعتراض نداشته باشید
من اطلاع گرفتم موثق
اگه آزمون آذر بیفته بچه های دیگه ای قطعا هستن یا دکترا آزمون دارن یا ارشد پس در هر صورت یه سریا باید بیشتر وقت بذارن در ضمن آزمون خرداد زیاد جای نگرانی نداره وهمچنین آزمون دانشگاه آزاد خیلی راحته بیشتر تکراریه

شما از کجا مطمئنی که اعتراض جواب نمیده؟:(

sepideh2727

عضو جدید
بچه ها كسي ميدونه اعتراض براي طراحي تا حالا نتيجه داده يا نه؟ اختلاف ٢ نمره قبول نشدم!!

دوستان ار بچه های مقررات ملی پرسیدم یکی از اقوام اونجاس گفتن احتمالش خیلی ضعیفه این کارو بکنن
پارسال یه سری دیگه سر کار بودن الان آدمای دیگه صاحب اختیار شدن

بالا