گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

ladybird.1

عضو جدید
سلام.
ببخشید من نمیدونستم کجا باید سوالمو بپرسم، ببخشید اگه بی ارتباط با موضوعه تاپیکه:redface:
من امسال مدرکمو گرفتم و تا سه سال دیگه ک هیچی
میخواستم بدونم عضویت تو نظام به چ صورته و فایده ای داره؟

ممنونم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام.
ببخشید من نمیدونستم کجا باید سوالمو بپرسم، ببخشید اگه بی ارتباط با موضوعه تاپیکه:redface:
من امسال مدرکمو گرفتم و تا سه سال دیگه ک هیچی
میخواستم بدونم عضویت تو نظام به چ صورته و فایده ای داره؟

ممنونم
اگر بتونید سرپرست کارگاه بشین که تو بعضی استانا هست خوبه، یا عضو کمیسیونای نظام،ولی کلا فایده نداره ب نظرمن

holooooooo

کاربر ممتاز
:gol::love::w14:بهار

ثانیه به ثانیه می آید

و اینجا کسی هست که

به اندازه ی شکوفه های بهاری

برایتان آرزوی خوب دارد...

بهارتان شاد و سرزنده

امیدوارم امسال یکی از بهترین سال های زندگیتون باشه دوستای من....

ایشالا امسال همه ی آزموناتونو قبول بشین...

Architect Abbas

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام
از دوستان كسي هست كه براي آزمون طراحي اعتراض كرده باشه؟
ميدونيد جواب اعتراض كي مياد؟​

samar_eng

عضو جدید
دوستان از کدام قسمت سایت میشه فهمید کی برای ارائه مدارک پروانه(آزمون آبان) باید اقدام کرد؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان از کدام قسمت سایت میشه فهمید کی برای ارائه مدارک پروانه(آزمون آبان) باید اقدام کرد؟

بسته به استان متفاوت هست.
سایت نظام گیلان تازه زده و اسامی رو روزهاشون رو لیست کرده از اول اردیبهشت هر کس طبق روزش بره

gima

عضو جدید
سلام عزیزان
یه سوال کیا این دوره طراحی قبول شدن و اینکه میدونن کی باید برای دادن مدارک برای پروانه اقدام کرد؟

MEN

عضو جدید
سلام من زنگ زدم نظام پرسیدم گفتن باید لیست قبولی ها از استان بیاد بعد بهتون اس میدیم بیاین مدارکو تحویل بدین

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارت عضویت نظام و میخایم تحویل بگیریم حتمن باید خودمون بریم یا به کس دیگه هم میدنش؟

sos

عضو جدید
سلام دوستان .جواب اعتراضات اومده.نمره من تغییر کرده و قبول شدم.اما کارنامم سریال قبولی نداره.کسی میدونه قضیه چیه؟

sunday

عضو جدید
سلام دوستان.
لطفا راهنمایی کنید.
اینکه من آزمون نظارت و اجرا رو ثبت نام کردم و بعد از یه هفته رفتم چک کردم واسه جفتش زده تایید نشده است دلیلش چی میتونه باشه؟

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان.
لطفا راهنمایی کنید.
اینکه من آزمون نظارت و اجرا رو ثبت نام کردم و بعد از یه هفته رفتم چک کردم واسه جفتش زده تایید نشده است دلیلش چی میتونه باشه؟
هر چه زودتر به نظام مهندسی شهرتون مراجعه کنیدد
تا 6 دی وقت هست
نظام هر استان متفاوته بعضیا خودش تایید میشه و نیاز نیست شما برید نظام ولی برای بعضی استانا مثل شهر من باید حتما مدارک ببرم نظام تا تاییدم کنه حتما تشریف ببرید و جویا بشید یا تماس بگیرید

amin576

عضو جدید
دوستان کسی نمیدونه بینم اسامی قبولی های دورقبل رو کی میفرستن استان ها؟
کسی هست که تونسته باشه پروانه دور قبل رو بگیره؟

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان کسی نمیدونه بینم اسامی قبولی های دورقبل رو کی میفرستن استان ها؟
کسی هست که تونسته باشه پروانه دور قبل رو بگیره؟

هنوز استان ما اعلام نکردند...تا چندروز پیش هم همین داستان بود...من البته نظارت رو گفتم...

105105

عضو جدید
کلید واژه نظارت معماری بهمن94

کلید واژه نظارت معماری بهمن94

سلام دوستان-کسی کلید واژه نظارت معماری بهمن94 رو داره؟؟

سلام دوستان.
لطفا راهنمایی کنید.

سلام عزیز ما تازه الان فهمیدیم که تایید نشده واسه طراحی.
الان حسابی اعصابم خورده یه هفته بیشتر نمونده واسه ازمون....امروزم 22 بهمنه چیکار کنم؟
واسسه تو رو چرا تایید نکرده بودن؟
پول سالیانه عضویت رو بهانه کردن ؟ لطفا در اولین فرصت راهنمایی کنید.ممنون میشم.دوستان.

honarmemar

عضو جدید
سلام دوستان کسی تجربه ازمون نظام مهندسی را دارد؟
چند تا سوال داشتم ببخشید اما افرادی که مطمئن هستند جواب دهند هر بار پرسیدم همه با احتمال گفتن !

1. ایا ازمون نظام مهندسی معماری شرط سنی داره؟ من دیدم نوشته 25 سال؟

2. ازمون های نظام مهندسی چند بار در سال برگزار میشوند؟

3. هزینه ازمون معماری به چه میزانی است؟

4. بر ثبت نام باید بریم مرکز استان یا شهرستان باید ثبت نام کنیم یا سایت سنجش؟

5. دیدم نوشته بالای 50 درصد قبول محسوب میشیم اما یک سوال داشتم نمره نظام را در مدرکشون میزنن؟ ایا نمره نظام تاثیر داره؟

6. معمارها 3 ازمون دارن درسته ؟ اگر یکی از 3 مورد را قبول بشیم به ما مدرک ان یک مورد را می دهند یا باید هر 3 را با هم قبول شویم؟

7. هر 3 ازمون در مرکز استان هستن یا برخی از انها فقط در تهران هم برگزار می شوند؟

ممنون میشم جواب هر سوال را با شماره بیان کنید.
تشکر و سپاس

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی تجربه ازمون نظام مهندسی را دارد؟
چند تا سوال داشتم ببخشید اما افرادی که مطمئن هستند جواب دهند هر بار پرسیدم همه با احتمال گفتن !

1. ایا ازمون نظام مهندسی معماری شرط سنی داره؟ من دیدم نوشته 25 سال؟ گذشتن سه سال از مدرک لیسانس(البته ممکنه با دو ننیم سال هم برا نظارت باشه ) سن ملاک نیست

2. ازمون های نظام مهندسی چند بار در سال برگزار میشوند؟معمولا دوبار

3. هزینه ازمون معماری به چه میزانی است؟ هر سال متفاوت هست ، بار آخر فکر کنم 50 نظارت بود طرح 70

4. بر ثبت نام باید بریم مرکز استان یا شهرستان باید ثبت نام کنیم یا سایت سنجش؟ سایت راه و شهرسازی inbr.ir

5. دیدم نوشته بالای 50 درصد قبول محسوب میشیم اما یک سوال داشتم نمره نظام را در مدرکشون میزنن؟ ایا نمره نظام تاثیر داره؟ نمره در مدرک درج نمی شود

6. معمارها 3 ازمون دارن درسته ؟ اگر یکی از 3 مورد را قبول بشیم به ما مدرک ان یک مورد را می دهند یا باید هر 3 را با هم قبول شویم؟ طرح ، نظارت ، اجرا برای هر کدوم قبولی در آزمون خودش

7. هر 3 ازمون در مرکز استان هستن یا برخی از انها فقط در تهران هم برگزار می شوند؟ در تمام استانها برگزار می شود

ممنون میشم جواب هر سوال را با شماره بیان کنید.
تشکر و سپاس
.......

bmh

عضو جدید
سلام کسی میدونه چرا دیگه نمیشه کارت اعتباری بگیریم درصورتی که مهلت ثبت نام تا ۴/۱۲ اعلام شده

بالا