گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا نمیشه واسه آینده برنامه ریزی کرد اینجا... انقدر میخونی بدش با این سیستم تصحیح و قبولیشون ردت میکنن و آینده بی آینده،هدف بی هدف
این ازمون هر چی بیشتر روش حساب میکنی مثل یه اسب وحشیه بدتر زمینت میزنه ولی هر کی الکی میره سر جلسه قبوله من نمونه زیاد دیدم ایجوری . واقعا نمیشه برنامه ریزی کرد 20 سال درس خوندم اینم عاقبت !!

arefe-rad

عضو جدید
دوستان این جواب اعتراضها فردا مشخص میشه . ای کاش 1 نمره بهم اضافه بشه ولی چشم اب نمیخوره باز هم امیدوارم . من که رفتم کتاب های 92 رو گرفتم 45 تومن واسم اب خورد گفتن چاپ 92 ش گرون شده حجم بحث 5 هم سه برابر شده .اگه 49 من 50 بشه فردا کتا با رو به سلامتی دوستان همه رو موشک میکنم برن هوا. نه چشم اب نمیخوره!!!!!

منم فقط1 نمره :crying2: امیدوارم خدا نتیجه تلاشامونو بده...

eli elhami

عضو جدید
این ازمون هر چی بیشتر روش حساب میکنی مثل یه اسب وحشیه بدتر زمینت میزنه ولی هر کی الکی میره سر جلسه قبوله من نمونه زیاد دیدم ایجوری . واقعا نمیشه برنامه ریزی کرد 20 سال درس خوندم اینم عاقبت !!

فردا فردا فردا ، ای کاش پای وزیر هم میکشیدیم وسط ، تا روحانیم با خبر میشد ک چ بلایی سر ما آورده تدبیرش ....اونوقت با کلیدش شاید ی کاری میکرد ، واس تبلیغاتم بد نمیشد...

bahar-spring

کاربر بیش فعال
نظارت که قبولیش راحته؛ در ضمن بهتره بدون استرس و با آسودگی خاطر کامل برید سرجلسه. من بار اول رفتم و برام قبولی مهم نبود ولی قبول شدم. البته شهریور91 بود آزمونم. یه نگاهی بندازین که چی به چیه با نمره خوب قبول میشین.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان براآزمون نظارت 93بایدآخرین چاپ مباحثو بخویم یا تغییری نسبت به پارسال نداشته؟

bahar-spring

کاربر بیش فعال
حتماحتما ویرایش جدید رو بگیرید. حتماااااااااا آخرین ویرایش هر مبحث رو بخونید.

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حتماحتما ویرایش جدید رو بگیرید. حتماااااااااا آخرین ویرایش هر مبحث رو بخونید.

بله کاملا درسته ، خودشون ویرایشی که توی آمون ازش سوال میاد اعلام میکنن ولی تجربه سوالی که راجع به پلاستیکها تو آزمون آذر بود نشون میده همیشه آخرین ورژن مهمه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان پس چرا این جواب اعتراضها نمیادش ؟ باید بریمرو لینک اعلام نتایج؟ کسی خبر داره ؟؟؟

eli elhami

عضو جدید
سلام دوستان پس چرا این جواب اعتراضها نمیادش ؟ باید بریمرو لینک اعلام نتایج؟ کسی خبر داره ؟؟؟

اینا بس ک بروزند اخبارشونو ساعت 3 ب بعد میزنند.حتمن اتفاقی نیوفتاده ... نمیخان تو ساعت کاری بزنند ک مبادا ب سمتشون سیل عظیمی از اعتراض بیاد.تا فردام ک همه آتیششون خاموش میشه...

bahar-spring

کاربر بیش فعال
همیشه اخبار روز جدید رو باهم و آخر ساعت اداری اعلام میکنند. هر دقیقه نمیشینند خبر بزنن که؛ همه رو با هم و ساعتهای آخر یعنی حدود3-4بعدازظهر آپ میکنند.

eli elhami

عضو جدید
همیشه اخبار روز جدید رو باهم و آخر ساعت اداری اعلام میکنند. هر دقیقه نمیشینند خبر بزنن که؛ همه رو با هم و ساعتهای آخر یعنی حدود3-4بعدازظهر آپ میکنند.

برید بخابید راحت راحت...فکر نکنم فرجی حاصل شه...ساعت 8 شب برید توسایت مقررات ...خیلی دلم میخاست بزنن ک 45 ب بالاها رو قبول اعلام کردیم ... واسشون کلاس میزاریم...و...:crying2:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
برید بخابید راحت راحت...فکر نکنم فرجی حاصل شه...ساعت 8 شب برید توسایت مقررات ...خیلی دلم میخاست بزنن ک 45 ب بالاها رو قبول اعلام کردیم ... واسشون کلاس میزاریم...و...:crying2:
نگران نباشید..انشالله قبول شین..:w24: اگرم نشد باز جای شکر داره که آزمون بعدی زود برگزار میشه.نگران نباشید دوستان خوبم.
من اصلا اعتراضم نزدم؛:w19: گفتم آزمون بعدی انشالله:lol:

eli elhami

عضو جدید
نگران نباشید..انشالله قبول شین..:w24: اگرم نشد باز جای شکر داره که آزمون بعدی زود برگزار میشه.نگران نباشید دوستان خوبم.
من اصلا اعتراضم نزدم؛:w19: گفتم آزمون بعدی انشالله:lol:

اگه وقتم آزاد بود واس امتحان عیبی نداش، ولی هم درس دارم هم مقاله باید بنویسم هم کلی از کتابا عوض شده... تازشم من نظارت و اجرا هردو رو لب مرز رد شدم ...2 تاس

eli elhami

عضو جدید
سلام جواب اعتراضارو از سایت نظام مهندسی باید دنبال کنیم؟
خب خب،دوستان عزیز از اینکه 20روز سر کار بودیم بهتون تبریک میگم....یکی از دوستام تو نظام مرکز استان بوده بهش گفتن هیچ اتفاقی نمیافته ....همش بازی بود:whistle:

eli elhami

عضو جدید
اما من امروز راه و شهرسازی بودم گفتن میاد نتایج

پس چرا نظام مهندسی گفته هیچ خبری نی، اگر بود در جریان میبودن.نتایج میاد یعنی چی ، یعنی ی نمره میدن دو نمره.455 ب بالا قبولن،یا اعتراض شما بی مورد است!:w43::w43:

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچنان منتظر نتیجه اعتراض...........................

sheida1363

عضو جدید
به جان خودم هممون سر کاریم...حالا ببینید...حیف عمرمون که به پای این آدم ها حروم شده و میشه :(

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eli elhami

عضو جدید
والا هممون سر کاریم این دیگه چه وضعیه چرا اینجوری میکنن ؟؟!!!
من ک گفتم... تا دیروز فک میکردم تو دانشگاههای ک درس خوندم،چون از لحاظ علمی نمیرسیدن ب پای دانشگاههای تهران ؛مسئولینش جواب سر بالا ب آدم میدن،ما ها رو آدمم حساب نمیکنن؛بازیمون میدادن...الان فهمیدم ک نه بابا .....این یه چیز روتینیه....الان حس حقارت دارم.... .تو این دنیا 2 چیز داشته باش ؛اون وقت ب همه چی میرسی..رابطه(پارتی).پول.....
:w00:

بالا