گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معماری

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگید
اتفاقا من با این موضوع خیلی مشکل دارم
چرااااااااااااااااااا اینجوریه
چون جامعه ما بسته است واسه همین من دانشگاه میرفتم مثل این بچه مثبتا میشستم سنگین یه جا اخم میکردم خانمها فکر میکردند بنده از دختر فراریم ولی خب چه کنم دیگه نمیخواستیم فکر بد کنند:cool:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون جامعه ما بسته است واسه همین من دانشگاه میرفتم مثل این بچه مثبتا میشستم سنگین یه جا اخم میکردم خانمها فکر میکردند بنده از دختر فراریم ولی خب چه کنم دیگه نمیخواستیم فکر بد کنند:cool:

این بحثو نگه دار من باهاش کار دارم
فعلا خداحافظ;)

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

این بحثو نگه دار من باهاش کار دارم
فعلا خداحافظ;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

archi_kim

عضو جدید
من تازه اومدم کجا! دختری تحصیل کرده!فارغ اتحصیل معماری بهشتی! قد بلند! زیبا روی ! مهریه یک سکه! هر انگشتش یه هنر ! والااا .........

archi_kim

عضو جدید
من تازه اومدم کجا! دختری تحصیل کرده!فارغ اتحصیل معماری بهشتی! قد بلند! زیبا روی ! مهریه یک سکه! هر انگشتش یه هنر ! والااا .........

soh-rab

عضو جدید

آخ جون اینجا خلوت شد شما هم که تشریف اوردین الان راحت می تونیم باهم حرف بزنیم کسی هم نیست حرفامون رو بشنوه

خب شما چه توقعی از شوهرت داری؟

soh-rab

عضو جدید

آخ جون اینجا خلوت شد شما هم که تشریف اوردین الان راحت می تونیم باهم حرف بزنیم کسی هم نیست حرفامون رو بشنوه

خب شما چه توقعی از شوهرت داری؟

archi_kim

عضو جدید
راستی در راستای اون بحث انحرافی مقاله!اتفاقا من تکنولوژی کنکور اصلیم بود و دوس دارم این تیپ پژوهش ها رو! منم پایه ام

بالا