گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hassan_ur2

عضو جدید
بحث در مورد نتایج و درصدهای کنکور ارشد 93

بحث در مورد نتایج و درصدهای کنکور ارشد 93

سلام، خسته نباشید دوستان! میخواستم نظرتون رو در مورد کنکور امسال بدونم! اگه درصدهاتونم بگید ممنون میشم! من خودم زبان 73 ریاضی 25 مدار 22 کنترل 20 تجزیه 33 الک 13 :cry::(

islamboy

عضو جدید
خیلی ممنون
پس اگر همه همین جوابها رو بفرستیم کافیه؟یا اینکه دستی خودم بنویسم و اسکن کنم و بفرستم؟
برای کنترل سوالی که زمان نشست داره دلیل قانع کننده ای ندارید؟تا سوال رو حذف کنن؟

نه بابا زمان نشست چرا حذف شه..گزینه 2 و 3 شه همه سودشو ببرن...اگه حذف شه که بدبخت میشیم..درصدا میاد پایین

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشین سوال 120 ،من جواب 3 تا از اساتبد رو دیدم،2.5 می شد،سنجش زده 1.25! کسی نیست اعتراض کنه؟!!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
مغناطیس سوال 132. محیط 1 ،اسم ضریب نفوظش 2 ،اصن این اشتباه تایپی بود،تابلوئه! اگه حذف نکن نامردیه!

اسفندیاری

عضو جدید
سلام.سوال 70 درسته که !
گزینه ی 4 میشه

می دونم آخه من به خاطر صورت سوال اومدم تو همونy[n]v مقدار 0 و1 رو گذاشتم و هر دو رو 1 دراوردم.میخواستم ببینم کسی اینجوری گول خورده یا نه آخه به جای Y[k]v گفته بود y[k]vضرایب فوریه است.من 8 تا درست زدم 2 تا غلط که یکی 70 ویکی 71 هست

Hamid Reza 94

عضو جدید
سلام دوستان
من از امروز عضو جدید انجمن مهندسین برق شدم و میخوام برای کنکور سال آینده از شنبه همین هفته شروع کنم.
به نظرتون زود نیست؟
برای ما تازه کارا چه توصیه ای دارین با توجه به اینکه امسال کنور دادین
با تشکر از همگی :)

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
می دونم آخه من به خاطر صورت سوال اومدم تو همونy[n]v مقدار 0 و1 رو گذاشتم و هر دو رو 1 دراوردم.میخواستم ببینم کسی اینجوری گول خورده یا نه آخه به جای Y[k]v گفته بود y[k]vضرایب فوریه است.من 8 تا درست زدم 2 تا غلط که یکی 70 ویکی 71 هست
آهان یادم اومد.شما درست میگی.اما آقای تقدسی گفتن این سوال حذف نمی شه چون خواسته ی سوال واضحه.
فعلا بحث روی سوال های 71 و 77 هست که می گن 71 حذف مثبت میشه.یعنی کسایی که 1 رو زدن براشون صحیح منظور شه و کسایی که غلط زدن حذف شه.
برای سوال 77 هم دوتا نظریه ! هست.یکی اینکه این سوال کلا حذف شه و اونوقت کسی مثل من که رو اون سوال وقت گذاشته حقش ضایع میشه.یکی هم اینکه هر کسی که گزینه ی 3 یا 4 رو زده براش صحیح منظور کنن که این معقولانه تره.
امیدوارم حذف مثبت شن.درصد من 72 میشه

اسفندیاری

عضو جدید
سلام دوستان
من از امروز عضو جدید انجمن مهندسین برق شدم و میخوام برای کنکور سال آینده از شنبه همین هفته شروع کنم.
به نظرتون زود نیست؟
برای ما تازه کارا چه توصیه ای دارین با توجه به اینکه امسال کنور دادین
با تشکر از همگی :)

وای واقعا زوده....خسته میشید...اگه پایه ضعیفی دارید حداکثر از تیرماه شروع کنید.منابع خوب رو انتخاب کنید و کاملا به همون کتاب و تست های سالهای گذشته مسلط بشید.به خودتون ایمان داشته باشید و هدفتون رو بذارید رو رتبه یک.موفق باشید

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
63 حذف نمیشه، همون گزینه 3 اعلام میشه، البته من خودم هیچکدوم این شک دارا رو نزدم
همشون حذف شن، جز اون سیگناله که باهاش میشی 72 :D
آرمین دعات گرفت.تا اینجا با کلید سنجش درصدم 72 شد.:D
ریاضی هم 33 شد.مغناطیس هم مطمئن 16 شد.بسی خوشحالم !!!!

اسفندیاری

عضو جدید
کاش می شد سوال 70 رو برای کسایی که اشتباه زدن حذف کنن و سوال 71 رو هم 1 و هم 4 رو درست بگیرن...من خیلی به درصد سیگنالم نیاز دارم

اسفندیاری

عضو جدید
بچه ها درصدای من
زبان 55
ریاضی -2
مدار 56
کنترل 38
سیگنال 61
الکترونیک 0
الکترونیکم خیلی خوب بود اما چون رو کنترل و سیگنال زیاد وقت گذاشتم.3 تا غلط یکی درست زدم

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها درصدای من
زبان 55
ریاضی -2
مدار 56
کنترل 38
سیگنال 61
الکترونیک 0
الکترونیکم خیلی خوب بود اما چون رو کنترل و سیگنال زیاد وقت گذاشتم.3 تا غلط یکی درست زدم
شک نکن بدِ بد تربیت مدرس قبولی.
درصد های یکی از بچه های دانشگاه ما تو کنکور 92
زبان 27
مدار 66
الک 44
سیگنال 82
بقیه صفر
​رتبه:284 مخابرات !!!

اسفندیاری

عضو جدید
آخه الکترونیک خیلی آسون بوده و همه خوب زدن و من ریاضی رو منفی زدم ازینا میترسم.من به روزانه ی فردوسی هم راضی ام.نمیخوام کارم به شبانه بکشه که به همسرم که دانشجوئه فشار بیاد

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آخه الکترونیک خیلی آسون بوده و همه خوب زدن و من ریاضی رو منفی زدم ازینا میترسم.من به روزانه ی فردوسی هم راضی ام.نمیخوام کارم به شبانه بکشه که به همسرم که دانشجوئه فشار بیاد
به نظر من شما الان ببا خیال راحت می تونی تا اردیبهشت استراحت کنی چون قبولی شما تو فردوسی مشهد تضمین شده اس

jeneral_dj

عضو جدید
کارم از جور چرخ به سامان نمیرسد!

کارم از جور چرخ به سامان نمیرسد!

سلام به همه دوستان!!! الان کلید رو دیدم!!! در یک کلمه افتضاحه!!!! من که 100 درصد قبول نمیشم!!! رتبه من حدود 3000 میاد!!! حرفی به ذهنم نمیاد که بزنم!!! با اینگه فرصت دارم یه سال دیگه بخونم اما الان که بهش فک میکنم خیلی مسیر طولانی و سختی رو جلوم میبینم و خیلی میترسم!!! وقتی این بی انصافی هارو میبینم خیلی ناراحت میشم!!!! باور کنید سواد قبول شدن تو یکی از دانشگاه های خوب تهران رو داشتم ولی نمیدونم تو گنگور چم شذ گه فاتحه خوندم به همه ارزوهام و اینده ای که بهش فک میکردم !!!! ایشالا همتون به نتیجه دلخواهتون برسید!!!! دوستون دارم!!!!

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اوسه سیگنال بین کتابای تقدسی و کهن و مومن زاده کدوم خوبه؟

دوست من توی تاپیک معرفی منابع کتابها با ویژگی هاشون نوشته شده اونجا رو مطالعه کنی جواب سوالتو میگیری

کنکوربرق93

عضو جدید
کسی به سازمان سنجش درخواست داده؟یا همه تسلیم کلید شدن؟
برای سوال کنترل کسی دلیل قانع کننده ای نوشته که هم گزینه 2 و هم 3 درست باشه؟

آخرین ویرایش:

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
بچه ها آموزش محور یعنی چطوری؟

یعنی جای پایان نامه 2 تا درس 3واحدی پاس میکنی و خلاص. راحت ارشد میگیری ، بی درد سر.
البته اعتبارش خوب کمتره و معمولا برای دکتری به مشکل میخوری ولی خوب راحت میشه ارشد گرفت و درد سر پایان نامه رو نداره.

.V A H I D.

عضو جدید
سلام به همگی
دوستانی که در مورد سوال 63 کنترل اعتراض دارند:
می تونن به لینک زیر مراجعه کنن(فقط به دقت به توضیحات توجه کنین و تا آخرش بخونین مخصوصا تذکرات آخرش)
http://www.bargharshad.com/News.aspx?NewsId=726d4aee-9a7f-4fe8-8ce1-79ebffd9b852
و با استدلال های درستی که انجام شده یکی از دو استدلال رو انتخاب کنن و فایلی به شکل زیر آماده کنن(پرینت و اسکن در سامانه سنجش)
http://www.bargharshad.com/asset/news/image/2-3.jpg

و به آدرس http://request.sanjesh.org/noetrequest/ برن(اول ثبت نام) و اعتراض خودشونو مبنی بر اینکه این سوال، 2 پاسخ صحیح داره و گزینه 2 نیز صحیح است ارسال کنن...
(از آنجا كه تعداد اين داوطلبان
بسيار زياد است اگر مطابق با يكي از استدلالهاي آورده شده در زير بصورت وسيع نسبت به صحيح درنظر
گرفتن گزينه 2 علاوه بر گزينه 3 اعتراض شود احتمال زياد وجود دارد كه براي اين سوال هر دو گزينه 2 و 3
صحيح در نظر گرفته شود. داوطلبيني كه گزينه 2 را زده اند درصورتي كه گزينه 2 نيز صحيح در نظر گرفته
شود جهش 11% در درصد كنترل خود خواهند داشت كه كم نيست!)
تا تاريخ 8 اسفند فرصت براي ارسال اعتراض است.

منبع : http://www.bargharshad.com/Default.aspx

آخرین ویرایش:

Afshin all

عضو جدید
دوستان برای سوال 71 سیگنال متن زیر رو ارسال کنید خواهشن

با سلام سوال 71 ابهام داره و گزینه 1 رو همه ی اساتید رد کردند و برای مثال سیستم 2^n^2 (دو به توان ان به توان 2 ) اصلا تبدیل z ندارد که قطب داشته باشد . دلیل دوم : اگر سيگنالي با طول محدود داشته باشيم ممكن است تبديل z آن قطب محدودي نداشته باشدو همه قطبها در بينهايت باشند. اما اگر دست راستي باشد حتما حداقل داراي يك قطب محدود ميباشد. بنابراين بايد گزينه 1 به صورت "تبديل z يك سيگنال دست راستي گسسته، حداقل داراي يك قطب ميباشد" داده ميشد. در این سوال گزینه 4 کلمه ی می توان ذکر شده و می توان سیستمی با دو قطب مجزا فرض کرد که سه ناحیه ی همگرایی دارد

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی جای پایان نامه 2 تا درس 3واحدی پاس میکنی و خلاص. راحت ارشد میگیری ، بی درد سر.
البته اعتبارش خوب کمتره و معمولا برای دکتری به مشکل میخوری ولی خوب راحت میشه ارشد گرفت و درد سر پایان نامه رو نداره.
پس با رتبه های بدتر میشه اموزش محور قبول شد آره؟

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آرمین دعات گرفت.تا اینجا با کلید سنجش درصدم 72 شد.:D
ریاضی هم 33 شد.مغناطیس هم مطمئن 16 شد.بسی خوشحالم !!!!

ایوللللللل :w23::w33:
خیلی خوشحال شدم دوستم :smile: ایشاللا که رتبه ای که دوست داری هم بیاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا