گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا با علیرضا موافقم چون خودم همین کاره اشتباه انجام دادم و روحیم خراب شد .

مهسا عبادت

عضو جدید
سلام به مهندسای عزیزبرقی!یه سوال داشتم و اونم اینکه بهترین کتابای تست برای مطالعه واسه ارشدکدوماهستن؟ممنون میشم بهترین و قوی ترین کتابای تست روبرای هر درس به من معرفی کنید.:):smile:

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آزمون 7 و 8 بینش :
من راستش دیشب کامنتهای بچه هارو درباره آزمون بینش خوندم ، که سوالهی شبیه کنکور و فلان و ایده های کنکور توش هست .. کلی استرس گرفتم که عجب اشتباهی کردم حل نکردم سوالها رو
امروز نشستم از صبح آزمون 7 و 8 بعضی از درسهاشو حل کردم ..
راستش اوقدر هم جالب نبود !

مثلا برای کنترل من آزمون 7 فقط 2 تا سوال رو بدون نگاه به حل نتونستم حل کنم ! و آزمون 8 هم 4 سوال رو نتونستم .
چیزه خاصی هم از این آزمون یاد نگرفتم چون پاسخنامه در اصل شبیه کلید هست تا جواب تشریحی .
:razz: گرچه من که مجانی دارم استفاده میکنم حق ندارم اعتراض کنم فقط نظرمو گفتم .
مغناطیسش هم که خیلی سخته خوشم نیومد حل کنم ... نظر شما چیه ؟ ارزش داره ؟

سوالهای ماشین که در برابر پارسه چیزی نبود .
سیستم قدرتش هم نکته خاصی نداشت ولی سوالهای خوبی بود .

اهدافشون به خودشون مربوطه .... خواستم بگم به اونهایی که وضعیت منو داشتن که چیز خاصی از دست ندادین .;)

Armin-Z

کاربر ممتاز
آزمون 7 و 8 بینش :
من راستش دیشب کامنتهای بچه هارو درباره آزمون بینش خوندم ، که سوالهی شبیه کنکور و فلان و ایده های کنکور توش هست .. کلی استرس گرفتم که عجب اشتباهی کردم حل نکردم سوالها رو

مثلا برای کنترل من آزمون 7 فقط 2 تا سوال رو بدون نگاه به حل نتونستم حل کنم ! و آزمون 8 هم 4 سوال رو نتونستم .
چیزه خاصی هم از این آزمون یاد نگرفتم چون پاسخنامه در اصل شبیه کلید هست تا جواب تشریحی .
:razz: گرچه من که مجانی دارم استفاده میکنم حق ندارم اعتراض کنم فقط نظرمو گفتم .
مغناطیسش هم که خیلی سخته خوشم نیومد حل کنم ... نظر شما چیه ؟ ارزش داره ؟

سوالهای ماشین که در برابر پارسه چیزی نبود .
سیستم قدرتش هم نکته خاصی نداشت ولی سوالهای خوبی بود .

اهدافشون به خودشون مربوطه .... خواستم بگم به اونهایی که وضعیت منو داشتن که چیز خاصی از دست ندادین .;)
از نظر من سوال هیچ موسسه ای ارزش بررسی کردن نداره! نه اینکه سوال موسسه ها خوب نباشه، هست، اما اگه به این دید که بخوای حل کنی که شاید مشابهش توی کنکور اومد کار اشتباهی هست، من خودم اصلا تا به حال سوال یک موسسه دیگه هم نگاه نکردم
به خاطر حل نکردن سوالهای یه موسسه دیگه استرس به خودت راه نده ;)

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آزمون 7 و 8 بینش :

اقا نگید اینجورادم افسردگی میگیره خب چراواسه من کنترلاش سخت بود 4 تا بیشتر نزدم...........

دوست - قدیمی

عضو جدید
نگین چقدر این کاربر خودشو می گیره و از این حرفا ولی من الان که دقت می کنم اگه یکی دو نفر بیان اینجا چند تا حرف حساب بزنند یا سوالی در رابطه با این تاپیک بکنند اینقدر اینجا اسپم هست که سوال طرف که در رابطه با این تاپیک هست توشون گم میشه.

نمیدونم بد استرس دارمو - سوال لو نره و حال ندارم میگی چی کار کنم و

مدیران محترم و زحتمکش چرا برخوردی ندارن؟

دوست - قدیمی

عضو جدید
1-شما باید به تستهای کنکور مسلط بشین نه تستهای موسسه ها...چجوری مسلط بشین ؟؟ 5بار تستها رو بزنید...این کارو کردید؟؟؟
2-تو این آزمونها به وفور تست غیراستاندارد پیدا میشه که هم روحیتون رو خراب میکنه و هم شما رو از اصل مطلب دور میکنه!!!

کسانی که علاقه دارن به زدن اینجور تستها یه توجیه دارن اونم اینه که ما با انواع روشهای سوال دادن آشنا میشیم.به نظر من آزمونی که شما روز 5شنبه قراره بدید همون آزمونهای سالهای گذشته هست با حداکثر 20% تغییر.یعنی شما اگر به اون 80% تست باقیمونده به اندازه 40% تسلط داشته باشید مسلما تهران قبول میشید...حالا دارید میرید سراغ اون 20% که آیا شبیه سوالات موسسه ها باشه یا نباشه!!!این کار عقلانیه؟؟؟

موافق نیستم شایدم من اشتباه می کنم ولی تا جایی که من میدونم تو ایم کشور قلمچی با کنکور قرارداد داره یه جورایی!! چون اساتید و افرادی که سوالات کنکور رو طرح می کنند زیادن تو قلمچی و برای دانشگاه مدرسان شریف!

یه چیز دیگه هم اینه که معمولا نفرات برتر کنکور همه پولای کلون میدن به همین موسسات و افراد ذکر شده.

به نظرم بهترین منبع هم مال همین موسسات هستش!

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نگین چقدر این کاربر خودشو می گیره و از این حرفا ولی من الان که دقت می کنم اگه یکی دو نفر بیان اینجا چند تا حرف حساب بزنند یا سوالی در رابطه با این تاپیک بکنند اینقدر اینجا اسپم هست که سوال طرف که در رابطه با این تاپیک هست توشون گم میشه.

نمیدونم بد استرس دارمو - سوال لو نره و حال ندارم میگی چی کار کنم و

مدیران محترم و زحتمکش چرا برخوردی ندارن؟
دوست قدیمی حرف شما نادرسته ، چون اسم این تاپیک گفتگو و برنامه ریزی هستش ، بیشتر این بچهایی که اینجان در تاپیکایه رفع اشکالم فعالیت دارن ، شما اگه دوس نداری ، که دیگه مشکل خودته ، ما الان چند ماهه این کارمون شده و شما که تازه کارم هستی باید خودتو با این شرایط وقف بدی نه ما به حرف شما عمل کنیم .

javad master

عضو جدید
دوستان اگه کسی سوالای کنکور برق 93 رو پیدا کرد تنها خوری خوب نیست بیاد بزاره همه با هم استفاده کنیم:biggrin:
من که سوالا رو دارم جواب ها رو نمیتونم پیدا کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A L I R E Z A

عضو جدید
موافق نیستم شایدم من اشتباه می کنم ولی تا جایی که من میدونم تو ایم کشور قلمچی با کنکور قرارداد داره یه جورایی!! چون اساتید و افرادی که سوالات کنکور رو طرح می کنند زیادن تو قلمچی و برای دانشگاه مدرسان شریف!

یه چیز دیگه هم اینه که معمولا نفرات برتر کنکور همه پولای کلون میدن به همین موسسات و افراد ذکر شده.

جوابی که من دادم از روی تجربه هستش...خودم و بالای 5 نفر از دوستانم با همین سیستم جواب گرفتن یعنی تمرکز روی تستهای کنکور
و در عوض کسی رو میشناسم که انقد سعی کرد خودشو با آزمونهای پارسه و سوالات اونا هماهنگ کنه با اینکه تو پارسه تک رقمی میشد پارسال تو کنکور شد 800

دوست - قدیمی

عضو جدید
به این ادعای بعضی کاربران که میگن سوالات رو دارن گوش ندید منم همین الان یکی دیدم تو تالار دیگه ای.

اگه سوالات رو داشته باشن لو نمیدن.

samin_m

کاربر ممتاز

متاسفانه کاملاااااااااااااا مخالف ام

درباره ارشد هنوز نظری ندارم اما برای کارشناسی من آزمونهای قلمچی شرکت میکردم!! بی اندازه مزخرف و بی فایده!

.V A H I D.

عضو جدید
موافق نیستم شایدم من اشتباه می کنم ولی تا جایی که من میدونم تو این کشور قلمچی با کنکور قرارداد داره یه جورایی!! چون اساتید و افرادی که سوالات کنکور رو طرح می کنند زیادن تو قلمچی و برای دانشگاه مدرسان شریف!
فک می کنم اشتباه می کنین!

دوست - قدیمی

عضو جدید
فک می کنم اشتباه می کنین!

متاسفانه کاملاااااااااااااا مخالف ام

درباره ارشد هنوز نظری ندارم اما برای کارشناسی من آزمونهای قلمچی شرکت میکردم!! بی اندازه مزخرف و بی فایده!

هممم ....

نمی دونم شاید شما درست میگید صرفآ نظر منه! البته منم ارشد شرکت نکردم - برای دانشگاه مدرسان شریف رو میگم خوبه و کنکور قلمچی.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

سلام به مهندسای عزیزبرقی!یه سوال داشتم و اونم اینکه بهترین کتابای تست برای مطالعه واسه ارشدکدوماهستن؟ممنون میشم بهترین و قوی ترین کتابای تست روبرای هر درس به من معرفی کنید.:):smile:

سلام دوست عزیز جواب سوالتون رو میتونید اوایل این تاپیک گیر بیارید که مفصلا بحث شده اما اگه عجله ندارید میتونید منتظرتاپیک 94 باشید که بعد کنکور باشرایط جدید کنکور از زبان بچه ها بشنویم
بهتر میدونید که چندسال یکبار شرایط کنکور ونحوه ی سوالات فرق میکنه

hamedgho2000

عضو جدید

حتی یک درصد هم احتمال نداره که اینا با اون شدت در ارتباط باشن
خیلی خیلی احتمال ضعیفی وجود داره که ارتباط خیلی خیلی مختصری اون هم نه با موسسه که بعضی از اساتید با همدیگه داشته باشن
که اون هم زیاد رو نتیجه ما تاثیری نداره و در ضمن اونایی که کنکور های 15 سال اخیر رو کامل حل کرده باشن به ارتباط سوالات سال های متوالی با همدیگه ( و نه با سوالات موسسات) پی بردن

در ضمن الان وقت این حرفا نیست لطفا دم کنکوری این فرضیه های ساختگی رو مطرح نکنین
بهتره به جمع بندی مون برسیم

javad master

عضو جدید
دوستان این نوشته ای از محمد رضا شعبان علی است :
در سالهای اخیر، همه در مورد انتخاب رشته حرف زده‌اند. انواع نرم‌افزارهای کامپیوتری هم تولید شده تا به شما بگوید که با نمرات و امتیازهایی که دارید بالاترین شانس قبولی را در چه شهر و دانشگاه و رشته‌ای خواهید داشت. طبیعی است که من در این حوزه حرف زیادی ندارم بزنم. فقط چند توصیه‌ جدی دارم که امیدوارم برای شما مفید باشد. این توصیه‌ها صرفاً بر اساس تجربه‌ی شخصی من است و احتمالاً به سلیقه و تجربه شخصی من هم «آلوده» است.

چند تجربه:

- در کشور ما بسیاری از افراد هستند که در زمینه هایی غیر از زمینه ی تحصیلی خود مشغول به کار هستند. با توجه به ساختار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی موجود، به نظر می‌رسد این روند در آینده ی نزدیک هم تغییر نکند.

- بیشترین حساسیت در خصوص مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل، در سازمانهای دولتی است که این روزها، محدودیت‌های شدید برای استخدام دارند و ضمناً پرداختیهای آنها هم در مقایسه با بخش خصوصی کمتر است (مگر اینکه…)

- بخش خصوصی، شدیداً به «خروجی کارکنان» و «توانمندی آنها» و «میزان ارزش آفرینی» حساس است و حاضر نیست برای یک برگه‌ی A4 که در کیف من و شماست و افراد زیادی هم به شکل مختلف این برگه‌ها را با تلاش یا پول، به دست آورده‌اند، ماهیانه مبلغ ثابتی را به عنوان حقوق پرداخت کند. مگر آنکه یک سازمان خیریه باشد و مشغول توزیع پول نفت!

- فراموش نکنید که هدف کسانی که به شما برای انتخاب رشته مشاوره می‌دهند، در خیرخواهانه‌ترین حالت ممکن صرفاً «قبولی» شماست و نه «خوشحالی و رضایت و موفقیت شما».

- قانون دنیا این است که پدر و مادرها ما را ترک می‌کنند و تصمیم‌هایی که برای ما گرفته‌اند تا لحظه‌ی مرگ با ما می‌ماند. در مورد پدر و مادر، دو نکته‌ی قطعی وجود دارد. یکی اینکه «همیشه خیر ما را می‌خواهند» و دیگر اینکه «بر اساس اطلاعات و فضای ذهنی چند دهه قبل» می‌خواهند برای «چند دهه بعد شما» تصمیم بگیرند.

چند توصیه:

- به خاطر داشته باشید که «استعداد و توانمندی شما» در کنار «تصمیم های استراتژیک شما» و نیز «شبکه ارتباطی و سرمایه ی اجتماعی شما» مهم ترین عوامل تعیین کننده موفقیت شما در زندگی شخصی و شغلی هستند. مدرک تحصیلی به سختی می‌تواند تاثیر جدی داشته باشد. اگر به فضای «رشته حقوق» علاقه ندارید، تحصیل در آن رشته برای شما درآمد نخواهد داشت. همچنان که تحصیل در پزشکی نیز بدون «علاقه به حوزه ی پزشکی» از شما یک انسان ناتوان، کم درآمد، افسرده و شکست خورده خواهد ساخت.

- در انتخاب بین شهر خودتان و سایر شهرها، بیشتر از مزایا و معایب دانشگاهی، به فاکتورهای محیطی توجه داشته باشید. بعضی شهرها امکانات کمی دارند و اقامت طولانی در آنها می‌تواند موجب انواع مشکلات (از افسردگی تا عادت به مصرف دخانیات و …) شود. بعضی شهرهای دیگر، زمینه‌ی آشنایی با سایر اقوام و صنایع خاص را فراهم می‌کنند که می تواند در بهبود آینده شغلی شما اثربخش باشد. به عنوان مثال کسانی که در جنوب کشور یا در استان خراسان یا در شمال غرب کشور تحصیل می‌کند، به ترتیب از فرصت بیشتر برای آشنایی با زمینه‌های بازرگانی، تولیدی و صنایع غذایی برخوردار هستند.

- در انتخاب بین شهر خودتان و سایر شهرها، به خاطر داشته باشید که در شهر خودتان، هزینه‌ها کمتر و امکانات رفاهی بیشتر است. البته ادامه تحصیل در سایر شهرها، می‌تواند منجر به توسعه هوش ارتباطی و اجتماعی و همینطور، زندگی فراتر از چارچوب‌های تفکر خانواده باشد. در صورتی که خانواده ی شما از جمله خانواده هایی هستند که فضای رشد و تفکر را برای فرزند خود محدود کرده‌ و سلیقه های خود را بدون «توجیه و منطق» به شما تحمیل می‌کنند، شاید ادامه‌ی تحصیل در سایر شهرها، فرصتی «سالم» و «کم تنش» و «تا حدی کنترل شده» برای «تجربه‌ی زندگی مستقل» باشد.

- در انتخاب بین رشته ها، چندان درگیر «گرایش» نشوید. اختلافهای جزئی بین رشته ها و گرایش‌های آنها، تنها سرگرمی دانشجویان ترم‌های اول دانشگاه است. زیاد طول نمی‌کشد که خودتان هم فراموش می‌کنید در کدام گرایش تحصیل کرده اید. تنها چیزی که می ماند «خانواده‌ی تحصیلی» شماست. اینکه در فضای کامپیوتر تنفس کرده اید یا شیمی یا مدیریت یا …

- به خاطر انتخاب رشته ای که کمی بهتر است، ماندن در پشت سد کنکور را انتخاب نکنید. زیاد طول نمیکشد که ببینید چهار سال یا شش سالی که در دانشگاه گذرانده اید قسمت مهمی از عمر تلف شده ی شما بوده است. به این مدت، انتظارهای پشت کنکور را اضافه نکنید.

- به جای اینکه به سراغ دیگران بروید و از آنها برای انتخاب رشته مشورت بخواهید، به انگیزه‌ی خودتان در مورد ادامه‌ی تحصیل فکر کنید. برای چه می‌خواهید دانشگاه بروید؟ تجربه‌ی یک محیط جدید؟ موقعیت اجتماعی بهتر؟ انجام ماموریتی که در زندگی برای خودم در نظر گرفته ام؟ ازدواج؟ پرورش استعداد؟ یادگیری تفکر سیستماتیک؟ یا …

در پایان این حرف را فراموش نکنید که «تصمیم ها و زندگی خودتان را به هیچ کس نفروشید. از جمله: نویسنده‌ی این نوشته!»

دوست - قدیمی

عضو جدید
دوست قدیمی حرف شما نادرسته ، چون اسم این تاپیک گفتگو و برنامه ریزی هستش ، بیشتر این بچهایی که اینجان در تاپیکایه رفع اشکالم فعالیت دارن ، شما اگه دوس نداری ، که دیگه مشکل خودته ، ما الان چند ماهه این کارمون شده و شما که تازه کارم هستی باید خودتو با این شرایط وقف بدی نه ما به حرف شما عمل کنیم .

خوب اشباه اینجاست دیگه رفیق! [h=1]گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93[/h]

دوست - قدیمی

عضو جدید
حتی یک درصد هم احتمال نداره که اینا با اون شدت در ارتباط باشن
خیلی خیلی احتمال ضعیفی وجود داره که ارتباط خیلی خیلی مختصری اون هم نه با موسسه که بعضی از اساتید با همدیگه داشته باشن
که اون هم زیاد رو نتیجه ما تاثیری نداره و در ضمن اونایی که کنکور های 15 سال اخیر رو کامل حل کرده باشن به ارتباط سوالات سال های متوالی با همدیگه ( و نه با سوالات موسسات) پی بردن

در ضمن الان وقت این حرفا نیست لطفا دم کنکوری این فرضیه های ساختگی رو مطرح نکنین
بهتره به جمع بندی مون برسیم

ok--- ولی نظز من اینه که گفتم.

حالا شما به این که صرفا یه نظره میگید ساختگی تو همین تاپیک میگن سوالات کنکور رو میدزدن و یه عده هم بعضی سوالات رو پیش بینی کردن که 100٪ میادش تو کنکنور به نظر من این ساختگیه!

mehdi.ma62

عضو جدید
سلام به همه دوستان
حال و احوالتون چطوره؟
اوضاع درسخدندن چطور پیش میره؟
دا جواب بعضی دوستان که واسه بعضی موسسات دارن تبلیغ میکنن همونطور که بیشتر دوستان گفتن بیشترین شباهت سوالای امسال با کنکورای سالای قبل هستش نه کنکور موسسات!;)

حتی من از بعضی اساتید که قبلا طراح سوال بودن و هنوزن سوالاشون تو بانک سوالات سازمان سنجش هستش و هرساله ازشون استفاده میشه اینو شنیدم که یه جورایی نکته هاشون تو سالای قبل هستش فقط نوعش عوض میشه.م
موفق باشید.

کنکوری93

عضو جدید

جوابی که من دادم از روی تجربه هستش...خودم و بالای 5 نفر از دوستانم با همین سیستم جواب گرفتن یعنی تمرکز روی تستهای کنکور
و در عوض کسی رو میشناسم که انقد سعی کرد خودشو با آزمونهای پارسه و سوالات اونا هماهنگ کنه با اینکه تو پارسه تک رقمی میشد پارسال تو کنکور شد 800

آیه 38 سوره شورا انسان مومن اهل مشورت است و در پیشرفت کارهایش ، تنها به عقل و خرد خویش اکتفا نمی کند بلکه از دیدگاه های دیگران نیز نهایت استفاده را می کند.

متشکریم

M_O_H_3_E_N

اخراجی موقت
تدابیر سازمان سنجش برای امنیت آزمون ارشد در پی تغییر تاریخ
تدابیر سازمان سنجش برای امنیت آزمون ارشد در پی تغییر تاریخ

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر امنیت آزمون کارشناسی ارشد۹۳، نگرانی‌ برخی داوطلبان در این باره به دلیل تغییر تاریخ برگزاری آزمون را نادرست خواند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:‌ درپی بارش سنگین برف در برخی استان‌ها ، آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۳ با یک هفته تاخیر، از چهارشنبه ۲۳ بهمن به مدت سه روز به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ابطال کارت‌های قبلی آزمون ارشد
وی درباره اعتبار کارت داوطلبانی که هفته گذشته از طریق سایت سازمان سنجش تهیه کرده بودند، اظهار کرد: کارت‌هایی که داوطلبان در هفته اخیر از طریق سایت سازمان سنجش برای آزمون به تعویق افتاد دریافت کرده‌اند، از درجه اعتبار ساقط و باطل شده است و براین اساس
داوطلبان باید بر اساس اطلاعیه‌ای که روز شنبه از ساعت ۱۴ در سایت سنجش منتشر می‌شود، نسبت به دریافت کارت جدید اقدام کنند.

وی در عین حال با بیان اینکه در کارت‌های جدید حوزه‌ها نیز تغییر کرده است گفت: در کارت‌های جدید داوطلبان حوزه‌های آزمونی جدید نیز مشخص شده است.

سوالات آزمون در قرنطینه کامل است
مشاور عالی سازمان سنجش با رد نگرانی برخی داوطلبان درباره امنیت آزمون و لو رفتن سوالات نیز خاطر نشان کرد: همه تدابیر امنیتی و حفاظتی طبق روال پیش بینی شده و همانند سنوات گذشته اتخاذ و اجرا شده است و داوطلبان از امنیت کامل آزمون اطمینان داشته باشند چرا که سوالات در قرنطینه کامل است.

ایسنا
۱۸ بهمن ۹۲

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: برساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون ورودی دوره‌های کار‌شناسی ارشد سال ۱۳۹۳ در ۱۳۶ کد رشته امتحانی در صبح و بعدازظهر چهارشنبه۲۳، پنج شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن ۹۲ در ۶۲ شهرستان مختلف برگزار می‌شود.

وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص نحوه آزمون و برنامه زمانی، پرینت کارت شرکت در آزمون و سایر اطلاعات از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی تصریح کرد: پرینت شرکت در آزمون دریافتی قبلی باطل است و لذا کلیه داوطلبان آزمون ارشد ۹۳ ضرورت دارد براساس برنامه زمانی که از امروز در اطلاعیه سازمان سنجش اعلام می‌شود،‌ پرینت تهیه کنند.

وی خاطر نشان کرد: محل برگزاری آزمون داوطلبان هر یک از کد رشته‌های امتحانی در ذیل پرینت کارت آزمون جدید درج شده و هر داوطلب برای شرکت در آزمون به آدرس مشخص شده در کارت آزمون جدید به موقع مراجعه و در آزمون شرکت کنند.
منبع

aliale94

عضو جدید
سلام دوستان
من که فعلا ترم ۴ ام ولی براتون آرزوی موفقیت دارم و رتبه های توپ برای همه انشا.الله;)

LM741

عضو جدید
سلام
دوستان خواهشن پاسخ دهید .
از میان شما ایا کسی هست که کتاب دو جلدی الکترونیک مهندس اسلام پناه رو خونده باشه ؟؟؟؟؟؟؟
می شه بگید چطور کتابیه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا