گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
اخر مرحله خرید کارت یک شماره سریال میده. اونو اگه نوشتی برو ثبت نام کن.

نه همین دیگه !چیزی نداد !میگه بهت اس مس میدیم !!ا:surprised:

پس بااین تفاسیر که شما می فرمویین ،پرداختم ناموفق بوده !!یه بار نشد تو عمرمون بی دردسر موفق به انجام کاری شیم :w22:

[SUB]ضوع انشاء : خوشبختی
[/SUB]
[SUB]ــــــــــــــــ بـه نام خــــدا ـــــــــــــــــ
خــــوش بختــــی یعنــــی قلــــب پــــدرت بتپــــد………..
ــــــــــــــــــــ پــــایــــان ــــــــــــــــــ[/SUB]

امیدوارم همیشه خوشبخت باشی!
باتشکر از شما :gol:

rezaei.sp

عضو جدید
دوستان من از دیشب تا حالا چند بار اقدام کردم برای خرید کارت اما هربار پرداخت ناموفق میشه!! کسی براش این اتفاق افتاده؟؟
میترسم مشکل حل نشه :cry:
شاید سرعت اینترنت پائینه . اگه از دآیل آپ استفاده میکنی طبیعیه . وگرنه نباید انطور بشه . اگه دیدی این خطا رو میده نیم ساعت یا 1 ساعت صبر کن بعد مجدد اقدام کن.
درباره اون سوال هم که پرسیده بودی که موقع انتخاب رشته میشه علاقمندی به غیر انتفاعی رو خرید یا نه ؟ من یکی از بچه های پارسال رو دیدم ازش پرسیدم گفت میشه. یعنی موقع اعلام رتبه و انتخاب رشته هم میشه واسه علاقمندی اقدام کرد. ولی احتیاط یادت نره . :smile:

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اقا من یه سوتی خیلی باحال دادم
کلا هر ده هزار سال یبار اشتباه میکنم اون هم دیشب بوده
سال ورود به دوره کارشناسی و سال اخد مدرک رو یه تاریخ زدم جفتشون رو زدم هفت 90
الان داشتم اون صفحه که ذخیره کردم رو نگاه میکردم دیدم.
این مهم هست بنظرتون
چون ثبت نام کردم کد پیگیری هم گرفتم بنظرتون دنبال ویرایش و اینجور کارها بیفتم یا مهم نیست.
بعد ویرایش اطلاعات تو حوزه امتحانی هست یا الان هم میتونم اقدام کنم.

rezaei.sp

عضو جدید
کلا هر ده هزار سال یبار اشتباه میکنم اون هم دیشب بوده سال ورود به دوره کارشناسی و سال اخد مدرک رو یه تاریخ زدم جفتشون رو زدم هفت 90
امسال سامانه ثبت نام بهتر شده و هوشمند عمل میکنه . ولی این کار نباید اتفاق میافتاد و سیستم باید خطا میگرفت. امیدوارم تو سال بعد این اشکال مرتفع بشه .
ویرایش کاری نداره . همین امروز اقدام کن و با دادن اطلاعات ، اون چیزی که نیاز داری رو ویرایش کن و دوباره اطلاعات نهایی رو واسه خودت پرینت بگیر یا ذخیره کن .

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
امسال سامانه ثبت نام بهتر شده و هوشمند عمل میکنه . ولی این کار نباید اتفاق میافتاد و سیستم باید خطا میگرفت. امیدوارم تو سال بعد این اشکال مرتفع بشه .
ویرایش کاری نداره . همین امروز اقدام کن و با دادن اطلاعات ، اون چیزی که نیاز داری رو ویرایش کن و دوباره اطلاعات نهایی رو واسه خودت پرینت بگیر یا ذخیره کن .

سامانه رو به چالش کشیدم-این هم یه برگ زرین در پرونده من-
همیشه نبواغ ایراد هارو پیدا میکنن دیگه!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

arash250

عضو جدید
اقا من یه سوتی خیلی باحال دادم
کلا هر ده هزار سال یبار اشتباه میکنم اون هم دیشب بوده
سال ورود به دوره کارشناسی و سال اخد مدرک رو یه تاریخ زدم جفتشون رو زدم هفت 90
الان داشتم اون صفحه که ذخیره کردم رو نگاه میکردم دیدم.
این مهم هست بنظرتون
چون ثبت نام کردم کد پیگیری هم گرفتم بنظرتون دنبال ویرایش و اینجور کارها بیفتم یا مهم نیست.

سلام عزیز
ویرایش کن خیلی آسونه
کافیه به این لینک سنجش برق ویرایش کنی
ویرایش اطلاعات ثبت نامی
http://92.242.195.231/RGArshad93/EditLogin.aspx

mohammad361

عضو جدید
درود
من یه سوالی دارم
کنکور برق چه زمانی از این سه روز برگزار میشه ؟ عصر 17 یا 18 یا 19

بعدش من برا شناور میخوام مدیریت یا ابزار دقیق بنویسم ! کسی هست زمان اونارو هم بدونه ؟
ممنون :surprised:

3tare_87

عضو جدید
شاید سرعت اینترنت پائینه . اگه از دآیل آپ استفاده میکنی طبیعیه . وگرنه نباید انطور بشه . اگه دیدی این خطا رو میده نیم ساعت یا 1 ساعت صبر کن بعد مجدد اقدام کن.
درباره اون سوال هم که پرسیده بودی که موقع انتخاب رشته میشه علاقمندی به غیر انتفاعی رو خرید یا نه ؟ من یکی از بچه های پارسال رو دیدم ازش پرسیدم گفت میشه. یعنی موقع اعلام رتبه و انتخاب رشته هم میشه واسه علاقمندی اقدام کرد. ولی احتیاط یادت نره . :smile:
سرعتم 128 فک نکنم کم باشه تا حالا سه بار اقدام کردم هر بار ناموفق پولو هم از حسابم کم کرده !! من الان استرس گرفتم میترسم نتونم ثبت نام کنم!
برای من که 2 بار کم کرد پول :|
برگشت هم نداد پولو
منم همین اتفاق برام افتاده:(:(
شما از چه درگاهی وارد پرداخت کردید؟ پارسیان یا تجارت؟ چند ساعت از پرداختتون گذشته؟ چون قانونا باید بعد از یکی دو روز برگرده به حسابتون!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه همین دیگه !چیزی نداد !میگه بهت اس مس میدیم !!ا:surprised:

پس بااین تفاسیر که شما می فرمویین ،پرداختم ناموفق بوده !!یه بار نشد تو عمرمون بی دردسر موفق به انجام کاری شیم :w22:

[SUB]ضوع انشاء : خوشبختی
[/SUB]
[SUB]ــــــــــــــــ بـه نام خــــدا ـــــــــــــــــ
خــــوش بختــــی یعنــــی قلــــب پــــدرت بتپــــد………..
ــــــــــــــــــــ پــــایــــان ــــــــــــــــــ[/SUB]

امیدوارم همیشه خوشبخت باشی!
باتشکر از شما :gol:
سلام
من از پارسیان خریدم خیلی طول کشید تا شماره سریال و داد و اس ام اس اش اومد
باید صبر کنید تا لود شه کامل خیلی طول میکشه نباید به مرور گرت دست بزنی
از دست این سنجش حداقل باید درگاه ملت میذاشتن که مطمئن تر بود:w00::mad:
همیشه با روح و روان کنکوریای بیچاره بازی میکنن:D

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعتم 128 فک نکنم کم باشه تا حالا سه بار اقدام کردم هر بار ناموفق پولو هم از حسابم کم کرده !! من الان استرس گرفتم میترسم نتونم ثبت نام کنم!

منم همین اتفاق برام افتاده:(:(
شما از چه درگاهی وارد پرداخت کردید؟ پارسیان یا تجارت؟ چند ساعت از پرداختتون گذشته؟ چون قانونا باید بعد از یکی دو روز برگرده به حسابتون!

من اول از پارسیان پرداخت کردم . اررور داد که تراکنش نا موفق
بعد پول کم کرد ولی برگشت نداد .
بعد با تجارت گرفتم . تا الانم که 3 روزه میگذره هنوز برگشت نداده پولو

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوستان گلم
امروز ازمون ازمايشي سنجش داشتم.
فكر كنم الكترونيك و معادلات كمي سخت بود.
چندتا مشكل داشتم.دوست داشتم از شما راهنمايي بگيرم.
من قبل از هر ازمون زمان بندي مي كنم و براي هر درس زمان مشخصي قرار مي دهم.ولي هر دفعه بعضي سوالات وقت گير ، كلي از وقت ميكيرند.و بهمين خاطر مديريت زمان بهم ميخورد.
سوال دوم اين هست كه من در خانه خيلي بهتر مسايل ازمون ازمايشي را جواب ميدهم.ولي سر جلسه بعضي سوالات احساس مي كنم بلد نيستم.ولي در خانه خيلي راحت حل مي كنم.از طرفي سر جلسه استرس ندارم.بنظر شما عزيزان علتش چيه؟
ببخشيد خيلي طولاني شد.

sagtule

عضو جدید
سلام بعد از چند سال ثبت نام در ازمونهای مختلف و قبول نشدن بالاخره منم به مشکل خوردم
همه کارارو کردم پیغام
وضعیت پرداختموفق
داد ولی کدی به من نداده گفتم امسال ثبت نام نکنم

چیکار کنم ؟

890031156

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان گلم
امروز ازمون ازمايشي سنجش داشتم.
فكر كنم الكترونيك و معادلات كمي سخت بود.
چندتا مشكل داشتم.دوست داشتم از شما راهنمايي بگيرم.
من قبل از هر ازمون زمان بندي مي كنم و براي هر درس زمان مشخصي قرار مي دهم.ولي هر دفعه بعضي سوالات وقت گير ، كلي از وقت ميكيرند.و بهمين خاطر مديريت زمان بهم ميخورد.
سوال دوم اين هست كه من در خانه خيلي بهتر مسايل ازمون ازمايشي را جواب ميدهم.ولي سر جلسه بعضي سوالات احساس مي كنم بلد نيستم.ولي در خانه خيلي راحت حل مي كنم.از طرفي سر جلسه استرس ندارم.بنظر شما عزيزان علتش چيه؟
ببخشيد خيلي طولاني شد.
سلام
منم سنجش میرم
اره لامصب سوال 1/2 معادلات هرکاری کردم نیومد جواب!
الک خوب بود ولی سخت و وقت گیر
استرس؟استرس نمیخواد که !!هر سوالیو بلد شدی میزنی و باد نبودی بیخی!!!
کنترل چرا اونطوری بود؟؟؟خ سخت بود برا من شاید مرور نکرده بودم شایدم سخت بود!
سر آزمون با خودت مواد قندی و شیرین ببر
دفترچه ی اولو تموم کردم دیدم دارم نزولی حرکت میکنم شکلات همرام داشتم خوردم بهتر شد!

sorour85

عضو جدید
سلام
منم سنجش میرم
دفترچه ی اولو تموم کردم دیدم دارم نزولی حرکت میکنم شکلات همرام داشتم خوردم بهتر شد!
سلام منم امروز سنجش دادم
اینقدر از معادلات شوکه شدم که میخواستم بلند شم برم:eek::wallbash::w04:
هر سوال رو که حل میکردم میگفتم نکه اشتباه باشه :w00:
خلاصه سر ازمون خود درگیری پیدا میکنم ولی تو خونه خوب جواب میدم شکلات هم برای 3 سوال تاثیر داشت:w19:

دانشمند كوچك

عضو جدید
منم سنجش دادم
البته آمادگی من برای این آزمون 50 درصد کمتر بود.
زبان آسون.
ریاضی سخت
مدار متوسط
کنترل نمیدونم.چون تسلط ندارم هنوز روی این درس
سیگنال متوسط رو به سخت
الک سخت

در جواب mostafa.bahriny باید بگم.مهارت لازم در پیدا کردن سوالات وقت گیر و سخت و آسون پیدا کنید
معلومه داخل خونه50 درصد بیشتر سوالات جواب میدم اما در آزمون خیر.دلیلشم اینه که پشت سرهم دارین حل میکنین و مغز تحرکش بیشتر میشه.من نمیتونم هیچ وقت داخل خونه 4 ساعت مداوم درس بخونم.حتی بعد از 1.5 خسته میشم.اما یه دلیل دیگه هم داره و اون اینه که شما وقتی حل میکنید میدونید درست یا غلط جوابشو دارین.میدونید اگر نیم ساعتم وقت بذارین روش آخر سر جواب میبینید.اما سرآزمون جواب ندارین و این باعث دودلی میشه که سوال حل کنید.اگر تفکر من درست بوده بگین تا راه حلشم خدمتتون بگم.چون انجام دادم و جواب گرفتم:D

samin_m

کاربر ممتاز
ماگر تفکر من درست بوده بگین تا راه حلشم خدمتتون بگم.چون انجام دادم و جواب گرفتم:D

جدا خوشحال میشم راه حلتون رو بشنوم چون منم مثل شما هستم....

سلام
منم سنجش میرم

وای وای وای وای!! داداش نگو!!از آزمون نگو ک دیگ حالم داره از خودم بهم میخوره!!انقدر ک اشتباه محاسباتی مسخره دارم!! یعنی از دفترچه دوم ب بعد دیگ مغز کلا قفل میشه ناخودآگاه عمل میکنه!! انقدر ک غلط داشتم...!:twisted::w00::w00::w09:

آخه یکی نیس بگه بازه؟؟بازه چی....؟؟!!!(سوال اول معادلات!!) بخدا اگ راه حل منو ببینید و با پاسخنامه مقایسه کنید مو نمیزنه!! ولی من هنوز نمیفهمم این بازه رو از کجاش در آورد.....:wallbash:

سوالای معادلاتش بد نبود ولی ریاضیاش سخت بود!

روند پیشرفت کند و اعصاب خوردکن ه!:confused:

دانشمند كوچك

عضو جدید

جدا خوشحال میشم راه حلتون رو بشنوم چون منم مثل شما هستم....
من بیشتر داخل الک اینطور بودم.یعنی میترسیدم سوال حل کنم.بعد 10 سوال الک نوشتم رو برگه بدون کتاب و جزوه رفتم داخل یه اتاق دیگه.انقدر فکر کردم.جوابشونم اصلا نداشتم.تا اینکه بعد از 3بار جرات حل درست سوالات پیدا کردم
الانم داخل آزمون فقط سوالاتی که مثبت و منفی داشته اشتباه زدم.اونم با کمی دقت بیشتر حل میشه.اشتبه ایندفعه باعث میشه دفعه بعد دقتم بیشتر بشه
آزمون های سایت کهن که جواباشو دیرمیذاره میتونه کمک کننده باشن

samin_m

کاربر ممتاز
آحه من سرمو ب کجا بکوبم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

سه تا از سوالای کنترل رو درست حل کردم،توی ضرب و تقسیم آخرش یا عدد گذاری اشتباه کردممم!!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

pouyan87

عضو جدید
سلام
منم سنجش میرم
این ریاضی سنجش دهن منو سرویس کرده . بیشتر از هر درس دیگه ریاضی میخونم اما نتیجه نمیگیرم
اما فک کنم این آزمون سوالا راحت تر بود کلا
مخصوصا مدار و سیگنال

samin_m

کاربر ممتاز
این ریاضی سنجش دهن منو سرویس کرده . بیشتر از هر درس دیگه ریاضی میخونم اما نتیجه نمیگیرم
اما فک کنم این آزمون سوالا راحت تر بود کلا
مخصوصا مدار و سیگنال

راحت ک نه!!!(ارزش کارمون رو پایین نیار!!هه هه)

ولی مدارش خوب بود!

آره داداش!ریاضی کشته منو!!ولی کم نیار...! بلاخره حالشو میگیریم;)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
چجور بود آزمون ؟

الکش سخت بود :|

حوزه ی ما که افتضاح بود . یه سالن با یه لامپ هوا تاریک اصلا چشمامون دراومد . دیگه برای آخرای دفترچه دوم جون نداشت چشمام . الک درست نزدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا