گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
کتاب ماشین پوران دو جلده ؟ یکیش 1 و یکیش 2 ؟قیمتاش رو کسی داره ؟

مدار هم همینطوره ؟ اونم قیمتاش رو بگید .
کتابای دیگه که برا ارشد بیشتر معرفی میکنید دیگه کدوم دو جلدین ؟

حسابی رو خرج افتادیم پس باید دونه دونه کتاباشو بگیرم بخونم .:confused:

مدار 1 : 18000
مدار 2 :18000
ماشین 1 : 15000
ماشین 2 : 12000

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
من کتاب مدرسانو ندیدم،،پارسه واقعا قد کنکور نیست خیلی مبتدیانه گفته آگه هیچی از مغناطیس نمیدونی(زیر صفری) برو سراغش!!!
من یه کتاب بهت معرفی میکنم خیلی ناز و قشنگ گفته مغناطیسو شایدم دیده باشی این کتاب رو الکترو مغناطیس مهندسی تالیف سید مهدی مظهری
یه نگاهی بنداز بهش شاید به کارت اومد این کتاب در کنار کتاب جهش منبع کاملی میشه به نظرم.;);)
اما نگاها خیلی متفاوت و سلیقه ای هستش کتابی بخون که احساس راحتی بیشتری کنی باهاش:smile:

اره این کتاب هم خیلی خوبه چرا که رهیافت هایی داره و دیدهایی به دانشجو میده که توی خیلی دیگه از کتابا نیست...ولی بعضی جاهاش هم غلط داره گفته باشم!!!
.
.
یا مثلل نیمدونم اینو بگم نقطه ی قوت یا ضعف برداشت با خودتون...
مثلا بعضی مسایل رو که در همه ی کتاب ها فقط با روش تصویر حل شده چرا که بهترین روش هستش برای اون تیپ مسایل
در اون کتاب قبل ارائه ی روش تصاویر به روش های دیگه که خیلی بعضا سخت تره حل شده...
من اینو نقطه ی قوت میبینم چرا که ترجیح میدونم همه چی رو بدونم حتی اگه توی کنکور نیاد

ولی ممکنه بعضی ها دوست نداشته باشند بدونند که مثلا اون مسایلی که خیلی خیلی با روش تصویر راحت حل میشند چطوری با روش های دیگه حل میشند که برای اونا میتونه نقطه ی ضعف باشه...
که کسی که یه دور اون کتابو خونده باشه در کنار کتاب های دیگه و یه چارتی از سر فصل های مغناطیس داشت هباشه که مثلا کی باید با لاپلاس حل کنه کی با تصویر کی با گرین و...
وقتی داره کتاب اقای مظهری رو میخونه و میبینه اون یه مساله ی رو که باید با مثلا تصویر حل شه ولی در فصل های قبل تصویر با یه روش دیگه حل کردند ازش میگزره به همین راحتی...

pejman-0098

عضو جدید
سلام
اگه ميخواين ماشين بخونبن فقط كتاب ماشين1و2 حلم زاده پوران كه فوق العاده است چون حل تستهاش مطمعنتر و همه تستهارو پوشش ميده ولي مدرسان فقط حجم داره به نظر من براي ماشين2 ميشه به عنوان آلترناتيو روش حساب كرد
.

pejman-0098

عضو جدید
سلام
من كتاب رياضي مهندسي كريمي رو دارم ميخونم اما در قسمت هاي لاپلاس كروي وقطبي ومشتقات جزيي مرتبه دوم ياد نميگيرم ميخواستم كتابي رو معرفي كنيد كه با خوندن فقط همون قسمتهايي كه گفتم مشكلم حل شود(نميخوام دوباره كل مبحث مشتقات جزيي رو از روي كتاب ديگه بخونم)
يه سوال از بچه هاي قدرت كتاب بررسي عليرضا قاسمي چاپ جديدش بيرون اومده يا نه؟
ممنون

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من كتاب رياضي مهندسي كريمي رو دارم ميخونم اما در قسمت هاي لاپلاس كروي وقطبي ومشتقات جزيي مرتبه دوم ياد نميگيرم ميخواستم كتابي رو معرفي كنيد كه با خوندن فقط همون قسمتهايي كه گفتم مشكلم حل شود(نميخوام دوباره كل مبحث مشتقات جزيي رو از روي كتاب ديگه بخونم)
ممنون

كتاب رياضي مهندسي مهندس مومن زاده بهترين كتاب در مبحث معادلات موج و گرما و لاپلاس و غيره هست حتما اين كتاب رو بخون

vahid092

عضو جدید
ممنون
سلام هنوز نیومده،باید تا آخرای مرداد بیاد.
من ماشین مدرسان خوندم به نظرم خیلی خوب بود و کم نذاشته بود و کافیه
میشه بگین ماشین 1 پوران چ ویژگی هایی داره؟

آخرین ویرایش:

pejman-0098

عضو جدید
سلام
مهمترين ويژگي كتاب پوران مختصر بودن كتابشه يعني اگر كسي پايه متوسطي در ماشين داشته باشه گيرايي بالايي داره
من پارسال ماشينو 41.67 زدم از 6تا سوال ماشين 1-من 5تاشو زدم اگه ماشين 2 آقاي حلم زاده بجاي زمستان پاييز چاپ ميشد اوضاع من خيلي فرق ميكرد

arz_ict

عضو جدید
سلام
مهمترين ويژگي كتاب پوران مختصر بودن كتابشه يعني اگر كسي پايه متوسطي در ماشين داشته باشه گيرايي بالايي داره
من پارسال ماشينو 41.67 زدم از 6تا سوال ماشين 1-من 5تاشو زدم اگه ماشين 2 آقاي حلم زاده بجاي زمستان پاييز چاپ ميشد اوضاع من خيلي فرق ميكرد
من کتاب پوران و ندیدم ولی تعریف فصل dc این کتابو خیلی شندیم
خودم هم پارسال از مدرسان خوندم خیلی گسترده و کامله و در عین حال فرموله تدریس شده یه مثال هایی داره که اصلا تو کنکور به کارمون نمیاد ولی یکی از حسن های این کتاب تست های اخر فصلشه که از سال 80 تا 91 رو پوشش داده
فقط دوست عزیز اخرین چاپ کتاب پوران 1 و2 واسه 91یا بهار 92 هم چاپ شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMIN4EVER

عضو
سلام

سلام
اگه ميخواين ماشين بخونبن فقط كتاب ماشين1و2 حلم زاده پوران كه فوق العاده است چون حل تستهاش مطمعنتر و همه تستهارو پوشش ميده ولي مدرسان فقط حجم داره به نظر من براي ماشين2 ميشه به عنوان آلترناتيو روش حساب كرد
.

از نظر من ماشین فقط مدرسان . هم خوب درس داده هم تست زیاد داره .
قیمتشم 21000 تومن هست
البته من پارسال گرفتم :)

پس ماشین فقط پوران پژوهش ؟
من ماشین 1 رو گرفتم 8500 البته چاپ 90 هستش .پس با این حساب برا تست های جدیدش رو باید بعدا گیر بیارم ؟
ماشین 2 گفتن هنوز نیومده و چاپ نشده .درسته ؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
كتاب رياضي مهندسي مهندس مومن زاده بهترين كتاب در مبحث معادلات موج و گرما و لاپلاس و غيره هست حتما اين كتاب رو بخون

شاید من اولین نظری باشم که میگم ... اون فصل آقای معتقدی عالی گفته و من خیلی خوب باهاش مسایل جواب میدم اما نمی دونم همه میگن اون کتاب اون قسمتش به درد نمی خوره :(

pejman-0098

عضو جدید
ماشين مدرسان بعضي ازحل تستهاش درست نيست ولي تستهاي درسنامش ميشه روشون حساب كرد
من ماشين1 چاپ90 رو دارم و ماشين2 چاپ91 هسته.

qmars10

عضو جدید
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت همه ی هم دوره ای های عزیزم امیدوارم خسته نباشید راستش من درست نمیدونم ازچه منبعی مثلابرای درس کنترل استفاده کنم چون من ازلحاظ تهییه کتاب مشکلی ندارم تقریباهمه ی کتاب های موجودداخل بازار روتهییه کردم چون من نمیتونم کلاس برم شهرستان میشینیم خلاصه یه عالمه کتاب ازهردرس دارم ولی نمیدونم که درسنامه ی همه روبخونم برای درک بیشتر ونهایتاازتستهای اوناوپاسخ تشریحیشون استفاده کنم یایه کتاب وبردارم ودرست بخونم ونقاط ضعفم روازکتابای دیگه برطرف کنم ومثل بالاتست بزنم ؛یه طورایی من روش دوم بیشتر قبول دارم حالااگه کسی نظری داره بهم بگه لطفا

Muhammad1986

عضو جدید
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت همه ی هم دوره ای های عزیزم امیدوارم خسته نباشید راستش من درست نمیدونم ازچه منبعی مثلابرای درس کنترل استفاده کنم چون من ازلحاظ تهییه کتاب مشکلی ندارم تقریباهمه ی کتاب های موجودداخل بازار روتهییه کردم چون من نمیتونم کلاس برم شهرستان میشینیم خلاصه یه عالمه کتاب ازهردرس دارم ولی نمیدونم که درسنامه ی همه روبخونم برای درک بیشتر ونهایتاازتستهای اوناوپاسخ تشریحیشون استفاده کنم یایه کتاب وبردارم ودرست بخونم ونقاط ضعفم روازکتابای دیگه برطرف کنم ومثل بالاتست بزنم ؛یه طورایی من روش دوم بیشتر قبول دارم حالااگه کسی نظری داره بهم بگه لطفا

سلام

از هر درس یه کتاب خوب رو بگیر و بخون نهایتا 2تاکتاب
چند منبعه خوندن اشتباه محضه!

کنترل پوران( رضایی) و جهش از همه بهتر هستن

همون پوران خوبه اگه خواستی بعدش جهش رو هم بخون

به قول اساتید:

به جای این که چند کتاب بخونی یه کتاب رو چند بار بخون!

Piruz-68

عضو جدید
این مسایل الکترو مغناطیس که مترجمش محمد صادق ابریشمیان که از انتشارات نصیر هستش بدرد کنکور میخوره؟

apadana34

عضو جدید
من معدل کارشناسیم پایین است و از یه گروه دیگه میخوام ارشد برق را شرکت کنم . میخوام در یه دانشگاه خوب قبول بشم . ایا دخالت معدل در قبولی انقدر موثر است که با فرض اینکه من سعی خودمو بکنم و درصدها بالا بزنم باز امیدی به قبولی در این دانشگاها نباشه

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

من معدل کارشناسیم پایین است و از یه گروه دیگه میخوام ارشد برق را شرکت کنم . میخوام در یه دانشگاه خوب قبول بشم . ایا دخالت معدل در قبولی انقدر موثر است که با فرض اینکه من سعی خودمو بکنم و درصدها بالا بزنم باز امیدی به قبولی در این دانشگاها نباشه

با چند تا تست اضافی زدن تو کنکور میشه معدل رو جبران کرد نگران نباشید تلاشتو ادامه بدین

Joe_Bel

کاربر ممتاز
با چند تا تست اضافی زدن تو کنکور میشه معدل رو جبران کرد نگران نباشید تلاشتو ادامه بدین

تقریبا 6،5 درصد از ریاضیات به ازای یک نمره :confused:
خیلی سخت بگیریم که چقدر تاثیر داره یه سوال آزمون در مقابل یک نمره
منم موافقم راحت میشه جبران کرد

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اوه خدای من
من الان مشغول خدمت سربازیم یعنی میشه تو خدمت ارشد قبول شد ؟
من پارسال بکوب 13 ماه روزی 5 6 ساعت واسه ارشد خوندم یک ماه مونده به کنکور نا امید شدمو نخوندم
همه درسارو 3 4 دور خوندم امیدوارم امسال فقط با تست زدن بتونم نتیجه بگیرم
کسی نظری نداره ؟
با صرف درس خوندن و متن درسو خوندن بدون تست زدن نمیشه به جایی رسید آاما با صرف تست زدن و متنو نخوندن میشه به هرجایی رسید.
خیلی وقتا برای خود من پیش اومده که متنو خوندم و خیلیم وقت گذاشتم ولی نتونستم تستای مربوطه رو حل کنم.کلا بهترین روش یادگیری به نظر من یادگیری از روش حل تمرین و تست هستش.یعنی بشینی حل تستا رو ببینی تجزیه تحلیل کنی.من خودم دارم همینکارو میکنم واقعا راضیم. یعنی دیگه بیخودی وقتمو برای خوندن متن نمیذارم.حالا من برای اولین باره که میخوام ارشد بدمو اولین باره دارم کتابارو میخونم.کافیه تستارو فقط با دقت بررسی کنی و نکات و ریزه کاریاشو دربیاری

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

چرا جواب نمیدین!؟

کسی از دوستان جزوه ی pdf کامل الکترومغناطیس مهندس باغستانی رو نداره!؟

فک کنم جزوه ی صفحه ی قبل ناقص باشه

آخرین ویرایش:

masoudsalimi7

عضو جدید
سلام

چرا جواب نمیدین!؟

کسی از دوستان جزوه ی pdf الکترومغناطیس مهندس باغستانی رو نداره!؟

سلام

این جزوه ماله چند سال پیش هست چون من که پارسال با ایشون کلاس رفتم جزوشون یه مدل دیگه ای هست ولی یه نگاه اجمالی که انداختم زیاد تفاوتی با جزوه من نداشت خوب البته اگه دقیق بشی فکر کنم یه فرقهایی داشته باشن....

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

این جزوه ماله چند سال پیش هست چون من که پارسال با ایشون کلاس رفتم جزوشون یه مدل دیگه ای هست ولی یه نگاه اجمالی که انداختم زیاد تفاوتی با جزوه من نداشت خوب البته اگه دقیق بشی فکر کنم یه فرقهایی داشته باشن....

خب کامل نیست
این جزوه سرجمع 100 صفحه س
ولی جزوه کاملش تقریبا 300 صفحه س

جزوشو چطور گیر بیارم؟کسی نداره؟

آخرین ویرایش:

controlqueen

عضو جدید
بجه ها من واقعا حوصله ام سرميره حين درس خوندن ؛رياضي2سال كه بفهممويادبكيرم زودخسته ميشم اكرم يه جاي كوجيكو نفهمم عصبي ميشم هيجكي هم نيس ازش سوال كنم‏ اين جيزاي ريزو‏ !!جيكاركنم؟‏!‏؟:‏(‏

آخرین ویرایش:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجه ها من واقعا حوصله ام سرميره حين درس خوندن ؛رياضي2سال كه بفهممويادبكيرم زودخسته ميشم اكرم يه جاي كوجيكو نفهمم عصبي ميشم هيجكي هم نيس ازش سوال كنم‏ اين جيزاي ريزو‏ !!جيكاركنم؟‏!‏؟:‏(‏

من رو مدار اینجوریم :| تا یه جا اشتباه میکنم و نمیفهمم سریع عصبی میشم :|

llvll.asoud

کاربر ممتاز

بشکنه این دست :دی.
"هيجكي هم نيس ازش سوال كنم " واقعا هیچکی نیستش :دی؟
خب توی این تاپیکا میتونید بپرسید دیگه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام

چرا جواب نمیدین!؟

کسی از دوستان جزوه ی pdf کامل الکترومغناطیس مهندس باغستانی رو نداره!؟

تا وقتی توی کلاس این استاد شرکت نکنی جزوش بدرد نمیخوره بیخودی وقت خودتو با این چیزا تلف نکن اینو برادرانه بهت میگم.
تو که میخوای 300 صفحه بخونی برو جهشو بخون پره سواله .حتی اگه سوالارم حفظ کنی و هیچی مفهومی یاد نگیری بعلت حل کردن سوالای زیاد داخل کتاب میتونی راحت 30 40 بزنی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
لطف میکنید یه منبع دوم معرفی کنید برای
1 : کنترل
2 : مدار

خودم الان دارم از زرگر و رضایی استفاده میکنم باری این 2تا درس

controlqueen

عضو جدید
بشکنه این دست :دی.
"هيجكي هم نيس ازش سوال كنم[/ COLOR] " واقعا هیچکی نیستش :دی؟
خب توی این تاپیکا میتونید بپرسید دیگه

جرا يكي هست خب ازبهترين دوستم كه ميبرسم يامنظورمومتوجه نميشه ياإسام دستش نميرسه‏!يام ازمن جلوتره درساي قبل يادش نيس‏!‏‏!‏ توتابيك هم جيزاي ريزو نميشه برسيد‏!جقد هي بيام تابيك ببرسم‏!‏

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا