گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش اسم بردن خوب نیست.
شما که ادم معتقدی بنظر میرسی نباید این کارو بکنی
درسته که اگاه ساختن وظیفه ی همه ماست و شما که بهتر میدونی به طبع وظیفه بیشتری داری ولی بازم دلیلی نمیشه اسم ببری
واقعا از شما انتظارم بیشتر بود.

گناه تهمت تو او این ماه عزیز چطور؟ اون گناهش کمه؟ شما میتونی گناه این کارو گردن بگیری؟
اگه یک در صد هم حرف شما اشتباه باشه چطور میخواهی جواب بدی.
خواهش میکنم اون پست رو ویرایش کن و اسم رو پاک کن.

ببین آقاجون من نمیتونم کسی رو که میاد و خیلی قشنگ دروغ میگه تحمل کنم.اگه اون کتاب و نخونده نیاد حرف نزنه مجبورش که نکردن.حساسیت من فقط روی این کتاب نیست هر کسی در مورد کتابهای خوب و کتبی که واسشون زحمت کشیده شده و بسیار خوب هستن بیاد حرف اشتباه بزنه من باز همینطور واکنش نشون میدم.اتفاقا من اون اسم رو پاک نمیکنم تا افراد بدونن به کی اعتماد کنن.شما از کجا میدونی تهمته عزیز جان؟ بهتره حرفی رو که در موردش مطمئن نیستی نزنی دوست عزیز.بهتر هست شما گناه خودت رو به گردن بگیری ما هم گناه خودمون.اینطوری واسه جفتمون بهتره.

پویان ط

عضو جدید
دوست عزیز حتی مهندس کهن و مهندس تقدسی از کتاب مهندس مومن زاده تعریف کردن.بد نیست یه سر به سایتش و افراد مختلفی که رتبه های تک و دو رقمی و سه رقمی آوردن و از ایشون و کتابشون تشکر کردن رو ببینی.برو ببین که مهندس طایفی رتبه 4 امسال " فقط " با خوندن کتاب سیگنال مهندس مومن زاده این درس رو 100 زده.
من نمیدونم ایشون جه هیزم تری به شما فروختن که اینطور داری بر علیه کتابش حرف میزنی.زمانی که کتاب مهندس کهن و تقدسی نبود این کتاب حکم یک معجزه رو برای سیگنال داشت و هنوز هم با اومدن کتاب مهندس کهن و تقدسی این کتاب اونقدر قوی هست که از راه بدر نمیشه.چرا راه دور میری؟فکر میکنی من چطوری سیکنال و 70 زدم؟؟؟ کتاب مهندس تقدسی در آبان ماه پارسال اومد بیرون و اگر بخوایم درصد من رو بین این دو کتاب تقسیم کنیم 85 درصدش رو مدیون کتاب مهندس مومن زاده و 15 درصدش رو مدیون کتاب مهندس تقدسی بودم در حالی که کتاب تقدسی رو 3 بار هم خونده بودم.شما بهتره دست از این تخریب برداری چون مطمئن باش ضررش به خودت میرسه و طوری هم میرسه که حتما متوجه بشی و بد پشیمون بشی.
سلام . الان پست ها رو خوندم و به هر پست جداگانه جواب میدم. من به مهندس مومن زاده کاری نداشتم . فقط گفتم کتاب ایشان نسبت به کتاب مهندس تقدسی و مهندس کهن چیزی برای گفتن نداره وقیمتشم زیادی بالاست . من ادم موسسه ای نیستم. همینجا بگم کتاب ریاضی مهندسی مومن زاده بهترین کتاب موجوده .تخریب اینه که من کل کتابهای ایشون و خودشونو خراب کنم که اینکارو نکرده ام. مهندس تقدسی در سایتشون بهترین ازمونهای تالیفی رو رایگان گذاشتن چقدر باید ادم مرد باشه .اینطور به من شهرستانیم داره کمک میکنه

پویان ط

عضو جدید
ببنید دوستان در راستای همون چون نخواستم و یعنی نمی خوایم این جا خدایی نکرده به کسی اشتباهی خط بدیم و من راجب سیگنال با این که منابعمو انتخاب کردمو و ولی ترجیح دادم نظر ندم تا زمانی که به همه ی این کتابا اشراف پیدا نکردم هر چند با یه خوندن هم میشه تا حدودی نظر داد ولی به هر حال ببنید دوستان گفتید که اونایی که این کتابها رو خوندند بیان دلایلشونو بگن
ببیید اول از همه میگم هیچ کتابی بهترین نیست
و راجب درس سیگنال راجب کتاب اقای تقدسی بگم در مورد دو فصل اول یعنی 200 صفحه از 600 صفحه کتاب که من خوندم میتونم ادعا کنم بهترین کتاب موجود هستش از نظر پیوستگی مطالب گرفته تا اثبات فرمول ها و...

یکی از ضعف های کتاب اقای مومن زاده که به نظر من ادمو گیج میکنه اینه که مطالبو به سطوح مختلف دسته بندی کرده بعضی فرمولا رو همین طوری نوشته بدون هیچ اثباتی (همون فرمولهایی که همه جا نوشته میشه بدیهی است!!!! در صورتی که اصلا بدیهی نیست و از همونا تست مطرح میشه و این میشه که سر جلسه میگم اه این چه کنکوری بود و... )

ببنید مثلا من نخونده یکی از ضعف های کتاب اقای تقدسی رو فصل تبدیل لاپلاس میدونم چون کلا 25 صفحست و خیلی چیزا رو قطعا ایشون نگفتند....
ولی راجب دو فصل اول شک نکنید بهترینه من حتی کتاب اقای کهن رو هم دیدم فصل اولش رو و اون کتاب یه چیزی بین کتاب اقای تقدسی و کتاب اقای مومن زاده هستش

تازه یکی از مزیت های کتاب اقای تقدسی اینه که ایشون در سایتشون برنامه مطالعاتی دارند که 40 صفحه 40 صفحه در هر هفته میرند جلو و شما هر اشکالی داشته باشید میتونید ازشون بپرسید و ایشون هم با کمال میل جوابتون رو میدند و ایشون یکی از استادای واقعی هستند به نظر من....

اهان راستی مثلا توی این 200 صفحه یکی از ضعف هایی که من توی این همه صفحه در کتاب اقای تقدسی دیدم مثلا در صفحه ی 15 نکته ی 7 ایشون یه چیزی رو نکته وار گفتند در صورتی که در کتاب اقای مومن زاده شما میتونید مثال هایی رو ببینید که بدون در نظر گرفتن اون نکته حل شده و به درک موضوع کمکتون میکنه.....(توی 200 صفحه همش یه نکته !!!!!)

دوستان ببینید کتاب اقای تقدسی تازه پارسال چاپ شده بود و هنوز شناخته شده نبود
و خیلی ها ریسک نکردند و نخوندنش و گفتند وقتی کتاب اقای مومن زاده هست که همه ازش تعریف میکنند چرا ریسک کنیم
ولی الان یه سال گذشته و کتاب ایشون(اقای تقدسی) امتحانشو پس داده و هر ادم عاقلی بین خوب و خوب تر قطعا خوب تر رو انتخاب میکنه و به نظر من لااقل توی این دو فصل اول کتاب اقای تقدسی بهترینه و اصلا یه درصد هم شک نکنید!!!!!
.
.
.
راجب فصل های دیگه هم وقتی خوندم نظرم رو میگم...تا خدایی ناکرده راهی رو به کسی اشتباه نشون نداده باشم....
بخش فوریه رو بهتر همه گفته . من مزیت کتاب مهندس مومن زاده رو هم نوشتم. بخش لاپلاس رو هم کافی گفته این بخش بیشتر باید تست کار بشه که خودشون در سایتشون گذاشتن

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظر من هرکسی حق داره نظرشو بگه اینجا، چه ما فکر کنیم درست می گه یا غلط .
آقا احسان درست می گه که اینجا بعضی ها واسه تبلیغ کتاب خودشون میان و هممونم دیدم، ولی من از پست های آقا پویان برداشت نکردم که تبلیغ شخص یا موسسه خاصی رو بکنه. شاید یه خورده تند به کتابی که آقا احسان ازش نتیجه گرفته انتقاد کرده و ایشون اینجوری برداشت کرده که حرفش با غرض بوده.
به نظر من هر کتابی واسه یه سری از بچه ها ( با توجه به سطح علمی، نحوه یادگیری، ادبیات و ...) مناسب تره که واسه بقیه ممکنه خوندش وقت تلف کردن باشه. مثلا آقا من اصلا پایه ماشین نداشته باشم یه سر برم پردازش بخونم خوب می گم بابا این چه کتابیه به درد نمی خوره، ولی اونی که پایش خوبه می گه این بهترین کتابه هر کتابی بخونی وقتت هدر رفته. هر دوتاشونم راست می گن، ولی با توجه به شرایط خودشون حرف می زنن.
من فکر می کنم همه بچه ها ( به جز کسایی که تبلیغات موسسات خاص رو می کنن) اینجا ( هم آقا پویان هم آقا احسان هم بقیه بچه ها) اونچیزی که به نظرشون درسترو می گن ولی آخر سر خود شمایید که باید ببینید کدوم به درد شما می خوره
کلا هم فکر می کنم از نظر کسایی که این راهو قبلا رفتن و نتیجه گرفتن استفاده کنیم بهتر باشه، چون تجربه بیشتری دارن. با احترام به همه بچه هایی که امسال کنکور می دن و تجربیاتشون رو در اختیار همه می ذارن.

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
پس شما اون منظوری که داشتیو درست نتونستی بنویسی . بهم برنخورده فقط میگم درست نیس به آدما الکی تهمت زده شه مخصوصا از شما بعیده
خیلی دوست داشتم ایشون دلایلشون رو منطقی میگفتن .در پست های قبلی نوشته بودم کتاب تقدسی اضافه است ولی کاملن اشتباه فکر کردم .از دلایل منطقی اینه که مثلن مهندس تقدسی بین روابط فوریه ارتباطات جالبی رو به دست اووردن

jeneral_dj

عضو جدید
خروس جنگیا!!!!!!

خروس جنگیا!!!!!!

:eek::eek:چه خبره بابا این قد شلوغش کردین !!!!!!عین خروس جنگی به جون هم افتادین!!!!!!!!!!:mad:
نا سلامتی شماها دانشجوی این مملکتین!!!!چرا بعضیا دوس دارن نظرشون رو به بقیه تحمیل کنن؟؟؟؟ یک نفر سبکش به تقدسی میخوره یک نفر به کهن و یکی دیگه به مومن زاده حالا این کجاش بده؟؟؟؟؟:que::que::que:
بخدا این دلیل نیست چون یکی از یک کتاب خونده 100 یا 0 زده حالا ماهم به سرنوشت اون دچار شیم!!!!!!به شعور و درک خودت احترام بذار و کتابی رو انتخاب کن که خوشنام باشه بین اکثریت و باهاش احساس راحتی کنی!!!!!!!
اینم بگم به شدت مخالف چند منبعی خوندن به طور همزمانم،یک کتابو کامل بخونید و یادبگیرید اگه وقت اضافه داشتین برید منبع بعدیتون اینجوری بین دو کتاب سرگیجه نمیگیرید و تو یادگیریتون تداخلی پیش نمیاد.;)
این قدرم حریص درصد بالا به دست آوردن نباشید،،بخدا کنکور همین امسال با میانگین 50 رتبه ها زیر 50 بود!!!!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام . الان پست ها رو خوندم و به هر پست جداگانه جواب میدم. من به مهندس مومن زاده کاری نداشتم . فقط گفتم کتاب ایشان نسبت به کتاب مهندس تقدسی و مهندس کهن چیزی برای گفتن نداره وقیمتشم زیادی بالاست . من ادم موسسه ای نیستم. همینجا بگم کتاب ریاضی مهندسی مومن زاده بهترین کتاب موجوده .تخریب اینه که من کل کتابهای ایشون و خودشونو خراب کنم که اینکارو نکرده ام. مهندس تقدسی در سایتشون بهترین ازمونهای تالیفی رو رایگان گذاشتن چقدر باید ادم مرد باشه .اینطور به من شهرستانیم داره کمک میکنه

پویان جان بنده منظورم این نبود شما تبلیغات میکنی.بابا خیلی واضحه که کی داره تبلیغات مینکنه کافیه خوب تاپیک ها رو ببینید.اما اینکه بگی کتاب مومن زاده در مقابل اون دو کتاب دیگه حرفی واسه گفتن نداره خیلی خیلی بی انصافی هست.من دوست ندارم از اون دو کتاب بیام اینجا انتقاد کنم و نقطه ضعفش رو بگم چون شایسته نیست و از اون اساتید بسیار بهره بردم و جدا از اون هر کتابی نقطه ضعفی داره.
اما اگر بخوام به موضوع تخصصی نگاه کنم کتاب مومن زاده جز در مبحث سیستمهای با ورودی-خروجی محدود و برخی تعاریف مثل سیگنال دست راستی و چپی در تبدیل لاپلاس و z هیچ نقطه ضعفی نداره.در بخش تحلیل فوریه این کتاب خیلی قوی عمل کرده.در بخش تحلیل سیستمهای LTI متدی که ارائه کرده شما رو برای حل هر مسئله ای آماده میکنه.من موندم شما اصلا این کتاب رو خوندی که میگی حرفی واسه گفتن نداره؟؟؟

پویان ط

عضو جدید
داداش اسم بردن خوب نیست.
درسته که اگاه ساختن وظیفه ی همه ماست و شما که بهتر میدونی به طبع وظیفه بیشتری داری ولی بازم دلیلی نمیشه اسم ببری

گناه تهمت تو او این ماه عزیز چطور؟ اون گناهش کمه؟ شما میتونی گناه این کارو گردن بگیری؟
ایشون گفته اند ایرانی جماعت اشتباه می کنند.اتفاقن کتاب سیگنال مهندس مومن زاده برا همین قشره.ببینید کتاب یه درسنامه داده که روابط نه اثباتی دارن و نه تحلیل درستی. کتاب برا اوناییه که میخوان یه چیزو ساده و چند دور بخونند ولی فقط به حجم کتاب توجه دارند. کتاب سیگنال مهندس تقدسی و مهندس کهن حسابی ادمو درگیر میکنه .کتاب مومن زاده ر قسمت متوسط درس گفته و یه سری تست از تمرینا اوپنهایم اوورده .در قسمت دشوار هم همینطور .تست هایی که دقیقن مشابه درسنامن.تست های تالیفی مهندس تقدسی سطح خوبی دارند. و تست های مهندس کهن هم که واقعن والا هستند.یه بحث دیگه استناد ایشون به اینه که اکثرن موافق این کتابن.رای اکثریت ملاک بر درستی یا نادرستی نیست. .بخش فوریه کتاب مهندس تقدسی واقعن ادمو خلاق میکنه

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشون گفته اند ایرانی جماعت اشتباه می کنند.اتفاقن کتاب سیگنال مهندس مومن زاده برا همین قشره.ببینید کتاب یه درسنامه داده که روابط نه اثباتی دارن و نه تحلیل درستی. کتاب برا اوناییه که میخوان یه چیزو ساده و چند دور بخونند ولی فقط به حجم کتاب توجه دارند. کتاب سیگنال مهندس تقدسی و مهندس کهن حسابی ادمو درگیر میکنه .کتاب مومن زاده ر قسمت متوسط درس گفته و یه سری تست از تمرینا اوپنهایم اوورده .در قسمت دشوار هم همینطور .تست هایی که دقیقن مشابه درسنامن.تست های تالیفی مهندس تقدسی سطح خوبی دارند. و تست های مهندس کهن هم که واقعن والا هستند.یه بحث دیگه استناد ایشون به اینه که اکثرن موافق این کتابن.رای اکثریت ملاک بر درستی یا نادرستی نیست. .بخش فوریه کتاب مهندس تقدسی واقعن ادمو خلاق میکنه

خب پس من الان مطمئن شدم که اصلا کتاب مومن زاده رو نخوندید.به هر حال حق انتخاب کتاب بر عهده خود فرد هست ولی خیلی دوست داشتم که در این مورد بیشتر با هم بحث میکردیم تا کاملا روشنتون کنم که اشتباه میکنید و مسائل اپنهایم به چه دلیلی در کتاب آورده شدن و نوشتن یک کتاب یک هنر هست.
برای شما آرزوی موفقیت دارم و از صمیم قلب آرزو میکنم رتبه ای که دلتون میخواد رو بیارید

پویان ط

عضو جدید
ببین آقاجون من نمیتونم کسی رو که میاد و خیلی قشنگ دروغ میگه تحمل کنم.اگه اون کتاب و نخونده نیاد حرف نزنه مجبورش که نکردن.حساسیت من فقط روی این کتاب نیست هر کسی در مورد کتابهای خوب و کتبی که واسشون زحمت کشیده شده و بسیار خوب هستن بیاد حرف اشتباه بزنه من باز همینطور واکنش نشون میدم.اتفاقا من اون اسم رو پاک نمیکنم تا افراد بدونن به کی اعتماد کنن.شما از کجا میدونی تهمته عزیز جان؟ بهتره حرفی رو که در موردش مطمئن نیستی نزنی دوست عزیز.بهتر هست شما گناه خودت رو به گردن بگیری ما هم گناه خودمون.اینطوری واسه جفتمون بهتره.
دوست عزیز هرگز اسم منو پاک نکن.من هم میتونستم بگم شما به دلیل طرفداریتان از کتاب احتمالن ادم اون موسسه هستی . ولی دستم فلج بشه اگه همچین حرفی بزنم.من دلایلی منطقی رو گفتم.کتاب ریاضی مهندسی مومن زاده رو هم بهترین کتاب میدونم .کتاب سیگنالش هم تاقبل اومدن این دو کتاب بهترین کتاب بود. هنوز هم یکی از بهترین هاست ولی بضرورت نداره .قیمتش هم نسبت به بقیه نمی صرفه .یه مثال بزنم شما قطعن گرامافون ادیسون رو استفاده نمی کنی و سینما خانوادگی رو بجاش میذاری.ولی این توهین به ادیسون نیست. چون شخصیت پر افتخارش در تاریخ می درخشه . انتقاد از کتاب به معنی رد کامل اون و نویسندش نیست بلکه میتونه کمکی باشه برای بهتر شدن اون کتاب.در پناه حق

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز هرگز اسم منو پاک نکن.من هم میتونستم بگم شما به دلیل طرفداریتان از کتاب احتمالن ادم اون موسسه هستی . ولی دستم فلج بشه اگه همچین حرفی بزنم.من دلایلی منطقی رو گفتم.کتاب ریاضی مهندسی مومن زاده رو هم بهترین کتاب میدونم .کتاب سیگنالش هم تاقبل اومدن این دو کتاب بهترین کتاب بود. هنوز هم یکی از بهترین هاست ولی بضرورت نداره .قیمتش هم نسبت به بقیه نمی صرفه .یه مثال بزنم شما قطعن گرامافون ادیسون رو استفاده نمی کنی و سینما خانوادگی رو بجاش میذاری.ولی این توهین به ادیسون نیست. چون شخصیت پر افتخارش در تاریخ می درخشه . انتقاد از کتاب به معنی رد کامل اون و نویسندش نیست بلکه میتونه کمکی باشه برای بهتر شدن اون کتاب.در پناه حق

من علاوه بر این کتاب از کتاب کنترل پوران پژوهش و الکترونیک راهیان و مدار جبه دار نصیر و مدار مدرسان هم به شدت طرفداری میکنم( پس احتمالا واسه 3 تا موسسه دیگه هم کار میکنم!) و گفتم که فقط این کتاب بحث من نیست.به هرحال من حتما از طریق این سایت پیگیر درصد سیگنال شما در کنکور 93 خواهم بود و واقعا امیدوارم که نتیجه بگیرید.در مورد ادیسون و سینما خانوادگی هم ای کاش مثال بهتری میزید چون کتاب مومن زاده یا به قول شما گرامافون تقاضای بسیار بیشتری از سینمای خانوادگی داره و چند روز پیش ادیشن جدید جلد دوم این گرامافون هم چاپ شده!
یا حق

پویان ط

عضو جدید
خب پس من الان مطمئن شدم که اصلا کتاب مومن زاده رو نخوندید.به هر حال حق انتخاب کتاب بر عهده خود فرد هست ولی خیلی دوست داشتم که در این مورد بیشتر با هم بحث میکردیم تا کاملا روشنتون کنم که اشتباه میکنید و مسائل اپنهایم به چه دلیلی در کتاب آورده شدن و نوشتن یک کتاب یک هنر هست.
برای شما آرزوی موفقیت دارم و از صمیم قلب آرزو میکنم رتبه ای که دلتون میخواد رو بیارید
میخواستم قسمت مهندس مومن زاده رو که اشتباه نوشته بودم پاک کنم که شما انلاین بودی .بخشی از روابط اثبات دارند ولی نه مثل کتاب مهندس تقدسی

پویان ط

عضو جدید
من علاوه بر این کتاب از کتاب کنترل پوران پژوهش و الکترونیک راهیان و مدار جبه دار نصیر و مدار مدرسان هم به شدت طرفداری میکنم( پس احتمالا واسه 3 تا موسسه دیگه هم کار میکنم!) و گفتم که فقط این کتاب بحث من نیست.به هرحال من حتما از طریق این سایت پیگیر درصد سیگنال شما در کنکور 93 خواهم بود و واقعا امیدوارم که نتیجه بگیرید.در مورد ادیسون و سینما خانوادگی هم ای کاش مثال بهتری میزید چون کتاب مومن زاده یا به قول شما گرامافون تقاضای بسیار بیشتری از سینمای خانوادگی داره و چند روز پیش ادیشن جدید جلد دوم این گرامافون هم چاپ شده!
یا حق
من نگفتم واسه اونا کار میکنی ولی شما راحت منو متهم کردی ..ادیت جدیدش میاد با قیمت بالاتر . دمشون گرم . بازم مثل کتابای مهندس تقدسی و کهن نیست. شما کتاب مومن زاده رو گالکسی s2 فرض کن .اونا رو s4.حله .

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
یا حق
یه سوال شما چه گرایشی رو توی انتخاب رشته انتخاب کردی.مخابرات یا الکترونیک

پویان ط

عضو جدید
میخواستم قسمت مهندس مومن زاده رو که اشتباه نوشته بودم پاک کنم که شما انلاین بودی .بخشی از روابط اثبات دارند ولی نه مثل کتاب مهندس تقدسی
جا باری بحث حسابی بازه . کتابو گرفتم 35 تومن هم پیاده شدم.من اهل تهمت نیستم.اهل گفتگو هستم. شما همه حرفای رو زدی و دوستان هم جواب دادن .حالا میخوای خداحافظی کنی.

پویان ط

عضو جدید
سطح تست های مهندس مومن زاده در مقابل سوالات مهنس تقدسی و مهندس کهن حرف زیادی برا گفتن نداره.ولی همون طور که دوستمون گفت این کتاب شناخته تره.در مقابل کتاب ریاضی مهندسی مومن زاده از همه بهتره

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا باری بحث حسابی بازه . کتابو گرفتم 35 تومن هم پیاده شدم.من اهل تهمت نیستم.اهل گفتگو هستم. شما همه حرفای رو زدی و دوستان هم جواب دادن .حالا میخوای خداحافظی کنی.

گالكسي نوت 2 هو خوبه ها اينم با كتابا يه مقايسه بكن

پویان ط

عضو جدید
یا حق
منظور اینه گه وقتی کتابهای بهتری هست نباید به یک چیز چسبید .

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اتفاقا من خیلی دوست دارم در مورد این کتاب بحث کنم.اما اینجا جاش نیست.اگر مایلی یه وقتی رو تعیین کن هروقتی که بخوای بریم توی تاپیک رفع اشکال تجزیه بحث کنیم.فقط یک مورد در این باب که میگی سطح تستهای مهندس مومن زاده در کتاب دو جلدی پایینه شما رو ارجاع میدم به تستهای زیرز
تست 6 فصل سطح پیشرفته فصل چهارم
تست 8 سطح پیشرفته فصل دوم
تست 8 فصل سوم سطح پیشرفته

این یه مشتی از یه خروار تست سنگین هست که به سختی این تستها در کتاب مهندس تقدسی اصلا وجود نداره.در کل تستهای تالیفی مهندس تقدسی سطح بسیار خوبی دارن و عالی ولی سخت نیستن.یک داوطلب کنکور زمانی حرفه ای میشه که تست سخت ببینه.به عبارت دیگه تستهای ساده و متوسط شما رو به هپروت و خیال واهی میبره.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نه اتفاقا من خیلی دوست دارم در مورد این کتاب بحث کنم.اما اینجا جاش نیست.اگر مایلی یه وقتی رو تعیین کن هروقتی که بخوای بریم توی تاپیک رفع اشکال تجزیه بحث کنیم.فقط یک مورد در این باب که میگی سطح تستهای مهندس مومن زاده در کتاب دو جلدی پایینه شما رو ارجاع میدم به تستهای زیرز

این یه مشتی از یه خروار تست سنگین هست که به سختی این تستها در کتاب مهندس تقدسی اصلا وجود نداره.در کل تستهای تالیفی مهندس تقدسی سطح بسیار خوبی دارن و عالی ولی سخت نیستن.یک داوطلب کنکور زمانی حرفه ای میشه که تست سخت ببینه.به عبارت دیگه تستهای ساده و متوسط شما رو به هپروت و خیال واهی میبره.

اقا احسان در رابطه با همین تست که همین ازمون دوم که اقای تقدسی گرفتند یه سوالش تقریبا مشابه همون بود....

در کتابشون مشابهش مثال 4 صفحه ی 105 اورده شده که....

پویان ط

عضو جدید

اینا در مقابل تست های کتاب مهندس کهن عددی نیستند. در ضمن اووردن تست دشوار از کتاب اوپنهایم یا بقیه که کار خاصی نیست.

پویان ط

عضو جدید
داداش اسم بردن خوب نیست.

عیبی نداره. داوری با حدس و گمان بر افراد به دور از عدالت است.حضرت علی

aminvo

عضو جدید
سلام دوستان،
من متاسفانه تجزیه هنوز نخوندم و نظری دراین مورد نمی تونم بدم، ولی چند روزی هست که کتاب آقای تقدسی را خریدم و یک نگاه اجمالی هم انداختم، در زمان خرید هم که با کتاب های دیگه مقایسه کردم، به دلیل اینکه پایه درسم ضعیف بود، به نوع درسنامه ها نگاه کردم، کتاب ایشون در تجزیه من را یاد کتاب کارو در مدار انداخت، کتاب برای کسانی که سطح پایین و متوسط دارند درسنامه خوبی داره. حالا کسی که پایش قوی هست و به مرور کلی نیاز داره ممکن هست از این کتاب خوشش نیاد.
شاد، موفق و پیروز باشید.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا احسان در رابطه با همین تست که همین ازمون دوم که اقای تقدسی گرفتند یه سوالش تقریبا مشابه همون بود....

در کتابشون مشابهش مثال 4 صفحه ی 105 اورده شده که....

بله پایدار جان کاملا حق با شماست.قبلا هم گفته بودم در بحث سیستمهای ورودی-خروجی محدود تقدسی قویتره.اون تست رو فاکتور بگیر.

پویان ط

عضو جدید
بچه ها به نظر من هرکسی حق داره نظرشو بگه اینجا، چه ما فکر کنیم درست می گه یا غلط .
آقا احسان درست می گه که اینجا بعضی ها واسه تبلیغ کتاب خودشون میان و هممونم دیدم، ولی من از پست های آقا پویان برداشت نکردم که تبلیغ شخص یا موسسه خاصی رو بکنه. شاید یه خورده تند به کتابی که آقا احسان ازش نتیجه گرفته انتقاد کرده و ایشون اینجوری برداشت کرده که حرفش با غرض بوده.
به نظر من هر کتابی واسه یه سری از بچه ها ( با توجه به سطح علمی، نحوه یادگیری، ادبیات و ...) مناسب تره که واسه بقیه ممکنه خوندش وقت تلف کردن باشه. مثلا آقا من اصلا پایه ماشین نداشته باشم یه سر برم پردازش بخونم خوب می گم بابا این چه کتابیه به درد نمی خوره، ولی اونی که پایش خوبه می گه این بهترین کتابه هر کتابی بخونی وقتت هدر رفته. هر دوتاشونم راست می گن، ولی با توجه به شرایط خودشون حرف می زنن.
من فکر می کنم همه بچه ها ( به جز کسایی که تبلیغات موسسات خاص رو می کنن) اینجا ( هم آقا پویان هم آقا احسان هم بقیه بچه ها) اونچیزی که به نظرشون درسترو می گن ولی آخر سر خود شمایید که باید ببینید کدوم به درد شما می خوره
کلا هم فکر می کنم از نظر کسایی که این راهو قبلا رفتن و نتیجه گرفتن استفاده کنیم بهتر باشه، چون تجربه بیشتری دارن. با احترام به همه بچه هایی که امسال کنکور می دن و تجربیاتشون رو در اختیار همه می ذارن.
دقیقن.وگر نه فونت کتاب مومن زاده وترتیبتست اووردنش خیلی خوبه ولی نمیشه گفت بهتر کتاب تقدسی یا کهنه

فقط

عضو جدید
بابا یکی کمکم کنه به خدا گیر کردمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم فقط یکی از بین بچه به پست من جواب داد

به خدا شرمنده ام کردین توقع نداشتم این همه دست بخیر باشین
فدای هموتون

دفعه بعد اگه اصول ارسال رعایت نشه اخطار داده میشه

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پویان ط

عضو جدید
سلام دوستان،
من متاسفانه تجزیه هنوز نخوندم و نظری دراین مورد نمی تونم بدم، ولی چند روزی هست که کتاب آقای تقدسی را خریدم و یک نگاه اجمالی هم انداختم، در زمان خرید هم که با کتاب های دیگه مقایسه کردم، به دلیل اینکه پایه درسم ضعیف بود، به نوع درسنامه ها نگاه کردم، کتاب ایشون در تجزیه من را یاد کتاب کارو در مدار انداخت، کتاب برای کسانی که سطح پایین و متوسط دارند درسنامه خوبی داره. حالا کسی که پایش قوی هست و به مرور کلی نیاز داره ممکن هست از این کتاب خوشش نیاد.
شاد، موفق و پیروز باشید.
اتفاقت کتاب مهندس تقدسی مفهومی تر و دقیق تر توضیح داده.خودشونم گفتن برای خوندنش نیاز به پایه قوی نیست

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا در مقابل تست های کتاب مهندس کهن عددی نیستند. در ضمن اووردن تست دشوار از کتاب اوپنهایم یا بقیه که کار خاصی نیست.

من کتاب مهندس کهن رو ندیدم.فقط فصل اولش و از سایت نصیر دانلود کردم و جذابیتی برام نداشت و جالب هم نبود.اما بانک تستش رو هر کسی که میخواد بالا بزنه حتما باید حل کنه چون خودم بانک تستش رو دیدم و میدونم که سطح سوالاتش بالا هستن.در کل بانک تست مومن زاده و کهن رو یک داوطلب خوب کنکوری بهتره تهیه کنه.

من دیگه وقت و حوصله ادامه دادن به این بحث رو ندارم پویان جان و دیر به دیر به این سایت سر میزنم و امشب بعد حدود یک هفته اومدم.در کل امیدوارم که دوستان در وسواس انتخاب منابع به قهقرا نرن.همچنان امیدوارم از کتابهایی که انتخاب کردی حداکثر نتیجه رو بگیری و این رو هم بدونی که هیچ وقت بدون مطالعه کامل یک کتاب در موردش نظر ندی چون این تاپیک مخاطب زیادی داره و اگر کسی به واسطه حرفهای شما خدای نکرده گمراه بشه گناهش فقط گردن خود شماست.به قول یکی از دوستان اگر بعضی افراد شعفی که در پست زدن داشتند رو در درس خوندن داشتند هیچ مشکلی بابت کنکور نداشتند!
همگی موید باشید

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی کمکم کنه به خدا گیر کردمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم فقط یکی از بین بچه به پست من جواب داد

به خدا شرمنده ام کردین توقع نداشتم این همه دست بخیر باشین
فدای هموتون

دوست عزیز خانوم خالدی کامل گفتن به نظرم

من تقریبا شرایط شما رو داشتم از این نظر که از الکترونیک اومدم قدرت و اینکه از فارغ التحصیلیم زمانه زیاد گذشته بود.
توی 7 ماه کار خیلی سختی در پیش داری، احتمالا درسا از یادت رفته یه دور باید بخونی که یادت بیاد کلا قضیه چی بوده بعدا شروع کنید به کنکوری خوندن.بعدشم می خوای با قدرتیا رقابت کنی، در ضمن تو قدرت رتبه پایینتر لازم داری واسه قبولی نسبت به الکترونیک، سخته، اما نا امید نباشید، شدنیه. ولی اینو خودتون بهتر از همه می تونید بفهمید که با شرایطی که دارید چه کاری بهترین کاره، احتمال داره وقت هم بذاری و نتیحه نگیری .... همه چیزو باید حساب کنی
منابعتم که می گی مشخصه واست. اگه واقعا هدفت قبولی تو دانشگاهه یه برنامه بریز بسم ا... شروع کن.
بازم سوالی داشتی در خدمتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا