گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alidodar1

عضو جدید
سلام

به نظر من پول و وقتت رو هدر نده!

زبان 504 رو بخون و بعدش هم برو روی متن و درک مطلب و سوالات سال های قبل

درسته
ولی اگر بخوام فقط 4 تا کتاب تست واسه زبان عمومی و تخصصی بخرم که بخونم فک کنم با این وضع مملکت قیمتش از قیمت این کلاس بزنه بالاتر!!!!:biggrin:

mohandes_maryam

عضو جدید
سلام
سال نو همگی مبارک.
میشه لطفا نظرتون رو هم در مورد کلاس مغناطیس دکتر عبدالعالی و مهندس باغستانی بگید.

livewaves

کاربر فعال
درک مطلب فک کنم فقط مربوط به 15 سوال دوم (متون تخصصی) باشه درسته؟

درسته،اما شما برای 10 تست لغت هم نمیتونید حساب زیادی روی 504 باز کنید،برای کنکور برق لغات هم از 504 نمیدن!البته در سال های اخیر اینجوری شده

livewaves

کاربر فعال
سلام
سال نو همگی مبارک.
میشه لطفا نظرتون رو هم در مورد کلاس مغناطیس دکتر عبدالعالی و مهندس باغستانی بگید.

از دوستانی که دارم اغلب از کلاس مهندس باغستانی راضی بودن و دوستی داشتم که به کلاس عبدالعالی رفت که ناراضی بود

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
درسته،اما شما برای 10 تست لغت هم نمیتونید حساب زیادی روی 504 باز کنید،برای کنکور برق لغات هم از 504 نمیدن!البته در سال های اخیر اینجوری شده
دوستان نظرمن اینه زیاد رو لغات حساب باز نکنید رو متن و زبان تخصصی کار کنید

alidodar1

عضو جدید
از دوستانی که دارم اغلب از کلاس مهندس باغستانی راضی بودن و دوستی داشتم که به کلاس عبدالعالی رفت که ناراضی بود

من دی وی دی باغستانیو گرفتم... تو همین فیلم خیلی جاها اشتباهات فاحش میکنه و تخته رو پاک میکنه دوباره مینویسه
انقدر بی سواده که موقعی که میخواد بردارهای یکه رو درس بده به ^ که بالای i و j و k میاد میگه (ات)! در صورتی که همه ما میدونیم این علامت (هت یا کلاه) نام داره!!! (واقعا کسی که چیز به این سادگیو نمیدونه چجوری میخواد مغناطیس درس بده!!!)

عبدالعالی هم که کاملا کتابشو درس میده و اونایی که سر کلاسش رفتن چیزی به اسم جزوه ندارن! تازه شهریه کلاسای پارسه هم فضاییه!!!(پارسال که 490 تومن واسه 60 ساعت مغناطیس بود!! امسالو خدا میدونه!)

کلاس میخواب بری فقط اشرفیان نصیر (اگه الان پبش ثبت نام کنی با تخفیف 30 درصد کلاس 60 ساعتش میفته 270) البته اشرفیان تو پارسه هم هست که اونجا شهریش 490 میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: elaa

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

تا اونجایی که من شنیدم خیلیا بعد رفتن به کلاس باغستانی هیچ تغییری توی موفقیتشون توی درس الکترومغناطیس مشاهده نکردن

llvll.asoud

کاربر ممتاز
با سواد بودن یه استاد اصلا به منزله موفق شدن توی اون درس نیس.استاد باید توانایی بیان داشته باشه بتونه اون چیزی که بلده رو انتقال بده.استاد با سواد باشه ولی نتونه یه درصد از اون سوادشو به دانشجوها منتقل کنه اصلا فایده نداره اما عوضش یه استادی که کم بلده ولی میتونه همونو به بهترین نحو منتقل کنه خیلی بهتره از اون استاد با سواد!

Yuri Boyka

عضو جدید
استاد با معلم فرق داره و هر باسوادی هم نمیتونه استاد شه باید شرایتشو داشته باشه نه مدرک.

• Like
واکنش ها: Ti8

mohandes_maryam

عضو جدید
دوستان لطفا منابع مطالعاتیتون رو برای هر درس بگید .
در صورت تمایل گرایش دوره لیسانس و گرایشی رو که میخواید تو ارشد شرکت کنید رو هم بگید.

elaa

عضو جدید
من دی وی دی باغستانیو گرفتم... تو همین فیلم خیلی جاها اشتباهات فاحش میکنه و تخته رو پاک میکنه دوباره مینویسه
انقدر بی سواده که موقعی که میخواد بردارهای یکه رو درس بده به ^ که بالای i و j و k میاد میگه (ات)! در صورتی که همه ما میدونیم این علامت (هت یا کلاه) نام داره!!! (واقعا کسی که چیز به این سادگیو نمیدونه چجوری میخواد مغناطیس درس بده!!!)

عبدالعالی هم که کاملا کتابشو درس میده و اونایی که سر کلاسش رفتن چیزی به اسم جزوه ندارن! تازه شهریه کلاسای پارسه هم فضاییه!!!(پارسال که 490 تومن واسه 60 ساعت مغناطیس بود!! امسالو خدا میدونه!)

کلاس میخواب بری فقط اشرفیان نصیر (اگه الان پبش ثبت نام کنی با تخفیف 30 درصد کلاس 60 ساعتش میفته 270) البته اشرفیان تو پارسه هم هست که اونجا شهریش 490 میشه
از خود بینش گرفتین دی وی دیش رو ؟ چقد اختلاف قیمت داره نصیر و پارسه!! یعنی کیفیت آموزش فرق داره؟؟ چی فرق داره ؟

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
در صورت تمایل گرایش دوره لیسانس و گرایشی رو که میخواید تو ارشد شرکت کنید رو هم بگید.

سلام به جمع ما خوش اومدی !

با اجازه ی همگی ،من دزدی کردم !!
مهندس مریم ،کاش می فرمودید چه گرایشی می خواین امتحان بدید که آدم دست به کارهای ناشایست نزنه !!!

ایشون کتابهای مناسب رو یکجا جمع کردند !!

JOY_BEL
خوب ماهم نسخه پیچیمون تموم شد بریم درسمونو بخونیم ، من برای کنکور بار دومم هستش در ضمن من اکتابهارو دارم اگه نداشتم از داخل پرانتز استفاده میکردم

معادلات
معتقدی ( یادگیری خوبه اگه نداشیتن مومن زاده)
نیکو کار (تست های هر سال همه رشته ها رو بصورت جامع داره)
معتقدی (خود آزمایی اگه نداشتین کریمی)

ریاضی مهندسی
معتقدی (اونم بصورته بالا هستش)
پوران
معتقدی

مدار
پارسه(چون دارمش میخونم جلد دومش خوبه اگه نداشتین پوران یا جبه دار نصیر)
تستهای نارنجی پوران
300 مدار کهن (سوالاته سنگینی داره)

کنترل
علوی (خوبه واسه همین میخونم اگه تازه شروع میکنید حتما اول از پوران و بعد از تقوی یا مدرسان )
رهیافت (گفتن غافل نباشیم ازش!)

الکترونیک
اسلام پناه (چیزی بری گفتن نزاشته روش کار اینه)
پارسه (مثالهای خوبی داره)
تمرینات رضوی(از سال 86 و 87 کلا سبک سوالات از کتابه صدرا به این کتاب تبدیل شده)

سیگنال
تقدسی (مونم زاده خوبه همه هم خوندن اما تقدسی یه چیزه دیگه است)
کتاب نارنجی پوران (چون دارم میخونمش)
کتاب تست های تالیفی تقدسی (میگن پاییز میاد!)
کتاب کهن (اگه وقت شد اون کتابم چند باری میخونم)

زبان
مدرسان (گرامر و لغت)
راهیان ارشد- 504 (لغت)
پارسه عموی و تخصوصی (برای هر در میخونم)
کتاب حاج رسولی(چون دارم میخونمش کتابه کاملا انگلیسه ولی یه کم قدیمی شده اما خوبه)

در نهایت تست های تالیفی و کنکور های آزمایشی هیچ وقت غافل نشید که اطلاعاتتونو کامل میکنه در ضمن اینم بگم سوال غلط حداقل از کنکور خودمون کمتره اگه بلد نبودین نگید سوال غلط یا غیر استانداره سعی کنید حلش کنید

MASSA59
بهترین منبع برای همه دروس سه جلد کتاب چاپ انتشارات دانشگاه تهران جلد بنفش هست با نام:
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق
نویسندگان اون معمولا طراحان سوال هستند
البته این کتاب فقط تست و حل تشریحی هست و درس نداره.پس اگر درسی رو خوب بلد هستید مستقیم برید سراغ این کتاب و دیگه فقط تست بزنید و وقتتون رو هدر ندید
ضمن اینکه از این کتاب نکات بسیار مفید و زیادی رو میفهمید
البته بعضی سوالات الکترونیک و ریاضی رو از روشهای غیر تستی حل کرده که وقت گیر هستند و کوتاه ترین راه نیستند

خودمم یه چیزی بگم ،همش دزدی نباشه !!!
مدار پوران خوبه !!!کفایت می کنه !!البته اگه خوب بخونیش و پایه اتون خوب باشه !پارسه هم برای شروع خوبه ،ولی کامل نیست ،منتها نکاتی که توش هست مفیدن !!

سیگنال هم حتما ابتدا از رو مومن زاده بخون ،راهیان ارشد !بعد از اون تقدسی یا کهن !!

کنترل هم دعواست سرش!!راهیان ،پوران ،جهش ،علوی!!هرکدوم یه حرف تازه ای دارند برا گفتن !!

متاسفانه منابع قدرتی ها رو ندیدم !!!گویا رفتن مسافرت !!

و در اخر ،وسواس رو کتاب نداشته باشید !!از همین لیست ،واسه هر درس ،یکی دوتا منبع تهیه کنید !!

آخرین ویرایش:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

منابع من اینا بود قدرت بودم قدرت هم ازمون دادم
ماشین پوران و مدرسان
بررسی پوران
معدلات ریاضی و امار پارسه
مدار پوران و جبه دار
کنترل پوران و راهیان(پوران درسنامش عالیه و کامل و راهیان استدلال و راه حلش منطقی تره)
مغناطیس پارسه فقط از روش خوندم
.............
در مورد کلاس ها باید بگم من هیچ کلاسی نرفتم و در جریان نیستم برا همین نظر نمیدم.
راستی سال نو مبارکhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

Joe_Bel

کاربر ممتاز
به نظر من چون منابع جدید اومده باید یه سری تغییرات ایجاد بشه مثلا سیگنالو باید از کهن شروع کرد سیگنال کهن واقعا از -33.33 شروع کرده :eek:
کتابه عالیه

ashkan.1234

عضو جدید
کسی می تونه فرق 3 تا کتاب سیگنال مومن زاده و تقدسی و کهن چیه؟
تو تستای تستهای تالیفی فرق داره؟ سطحاشون چطوره؟

erwin88

عضو جدید
منابع من اینا بود قدرت بودم قدرت هم ازمون دادمماشین پوران و مدرسانبررسی پورانمعدلات ریاضی و امار پارسهمدار پوران و جبه دارکنترل پوران و راهیان(پوران درسنامش عالیه و کامل و راهیان استدلال و راه حلش منطقی تره)مغناطیس پارسه فقط از روش خوندم.............در مورد کلاس ها باید بگم من هیچ کلاسی نرفتم و در جریان نیستم برا همین نظر نمیدم.راستی سال نو مبارک:gol:
سلام عليكم ولا قدرتيو عجبا شما قدرتي هستين
منابع من اينه ولي بار اول كه به ارشديت مشرف مي شم
مدار پوران(يحتمل با خواننده اشتب نشه)
كنترل مدرسان و راهيان زماني كه اين درس رو پاس مي كردم گرفتم اما اصلا راضي نيستم انگار اين دو عزيز يه جزوه داشتن باهم تقسيم كردن آخرش جزوه استادم خوندم اصلا من رو به دنيا ديگري مشايعت كرد كلا بگم اين دو تا كامل نيستن به عنوان مكمل بايد استفاده بشن نه كتاب اصلي
ايهاالذين امنوا من شديدا دنبال كتاب مناسب واسه كنترل مي گردم علوي يا پوران
ماشين هم از كتاب جديد خبر ندارم ولي مدرسان خيلي كافيه(بعد جاها زيادي ورود كرد)
رياضي هم چيز خاصي ني فقط واس ببيني با كي راحتتري(منظورم از نظر بيان مطالب) من كريمي دارم مي خونم
بررسي هم كه مدرسان رو گرفتم
وسلام

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به نظر من چون منابع جدید اومده باید یه سری تغییرات ایجاد بشه مثلا سیگنالو باید از کهن شروع کرد سیگنال کهن واقعا از -33.33 شروع کرده :eek:
کتابه عالیه

یوسف جان کتاب کهنو گرفتی آخرش؟:D چطوریاس؟حال میکنی باهاش؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

کارشناسی مخابرات.ارشد صد در صد مخابرات.

زبان: تستای سالهای قبل.خواندن مقالات علمی به روز. گرامر دبیرستان

ریاضی مهندسی: انتشارات نصیر نویسنده کریمی- انتشارات راهیان ارشد نویسنده مومن زاده - پارسه

معادلات: پارسه

آمار و احتمال مهندسی : انتشارات آزاده نویسنده نیکوکار

مدار: پارسه - پوران پژوهش - راهیان ارشد نویسنده تقوی

کنترل : پوران پژوهش نویسنده امین رضایی - راهیان ارشد تقوی ( مکمل کتاب پوران پژوهش )

سیگنال : انتشارات نصیر نویسنده کهن - انتشارات نصیر نویسنده تقدسی

الکترونیک : راهیان ارشد نویسنده اسلام پناه - نصیر نویسنده اشرفیان (استاد ما میگف سوالای تالیفی داخل کتاب عالیه )

ماشین : مدرسان شریف - پارسه - پوران پژوهش نویسنده حلم زاده (درسته که من میخوام مخابرات شرکت کنم ولی برای پاس کردن درس ماشین یک و دو از کتابای پارسه و مدرسان استفاده کردم عالی بودن.تعریف کتاب حلم زاده رو هم خیلی شنیدم)

بررسی : پوران پژوهش نویسنده حلم زاده

مغناطیس : اول پارسه بعد جهش نویسنده طاهری

mohandes_maryam

عضو جدید
سلام به جمع ما خوش اومدی !

با اجازه ی همگی ،من دزدی کردم !!
مهندس مریم ،کاش می فرمودید چه گرایشی می خواین امتحان بدید که آدم دست به کارهای ناشایست نزنه !!!

ایشون کتابهای مناسب رو یکجا جمع کردند !!

JOY_BEL
خوب ماهم نسخه پیچیمون تموم شد بریم درسمونو بخونیم ، من برای کنکور بار دومم هستش در ضمن من اکتابهارو دارم اگه نداشتم از داخل پرانتز استفاده میکردم

معادلات
معتقدی ( یادگیری خوبه اگه نداشیتن مومن زاده)
نیکو کار (تست های هر سال همه رشته ها رو بصورت جامع داره)
معتقدی (خود آزمایی اگه نداشتین کریمی)

ریاضی مهندسی
معتقدی (اونم بصورته بالا هستش)
پوران
معتقدی

مدار
پارسه(چون دارمش میخونم جلد دومش خوبه اگه نداشتین پوران یا جبه دار نصیر)
تستهای نارنجی پوران
300 مدار کهن (سوالاته سنگینی داره)

کنترل
علوی (خوبه واسه همین میخونم اگه تازه شروع میکنید حتما اول از پوران و بعد از تقوی یا مدرسان )
رهیافت (گفتن غافل نباشیم ازش!)

الکترونیک
اسلام پناه (چیزی بری گفتن نزاشته روش کار اینه)
پارسه (مثالهای خوبی داره)
تمرینات رضوی(از سال 86 و 87 کلا سبک سوالات از کتابه صدرا به این کتاب تبدیل شده)

سیگنال
تقدسی (مونم زاده خوبه همه هم خوندن اما تقدسی یه چیزه دیگه است)
کتاب نارنجی پوران (چون دارم میخونمش)
کتاب تست های تالیفی تقدسی (میگن پاییز میاد!)
کتاب کهن (اگه وقت شد اون کتابم چند باری میخونم)

زبان
مدرسان (گرامر و لغت)
راهیان ارشد- 504 (لغت)
پارسه عموی و تخصوصی (برای هر در میخونم)
کتاب حاج رسولی(چون دارم میخونمش کتابه کاملا انگلیسه ولی یه کم قدیمی شده اما خوبه)

در نهایت تست های تالیفی و کنکور های آزمایشی هیچ وقت غافل نشید که اطلاعاتتونو کامل میکنه در ضمن اینم بگم سوال غلط حداقل از کنکور خودمون کمتره اگه بلد نبودین نگید سوال غلط یا غیر استانداره سعی کنید حلش کنید

MASSA59
بهترین منبع برای همه دروس سه جلد کتاب چاپ انتشارات دانشگاه تهران جلد بنفش هست با نام:
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق
نویسندگان اون معمولا طراحان سوال هستند
البته این کتاب فقط تست و حل تشریحی هست و درس نداره.پس اگر درسی رو خوب بلد هستید مستقیم برید سراغ این کتاب و دیگه فقط تست بزنید و وقتتون رو هدر ندید
ضمن اینکه از این کتاب نکات بسیار مفید و زیادی رو میفهمید
البته بعضی سوالات الکترونیک و ریاضی رو از روشهای غیر تستی حل کرده که وقت گیر هستند و کوتاه ترین راه نیستند

خودمم یه چیزی بگم ،همش دزدی نباشه !!!
مدار پوران خوبه !!!کفایت می کنه !!البته اگه خوب بخونیش و پایه اتون خوب باشه !پارسه هم برای شروع خوبه ،ولی کامل نیست ،منتها نکاتی که توش هست مفیدن !!

سیگنال هم حتما ابتدا از رو مومن زاده بخون ،راهیان ارشد !بعد از اون تقدسی یا کهن !!

کنترل هم دعواست سرش!!راهیان ،پوران ،جهش ،علوی!!هرکدوم یه حرف تازه ای دارند برا گفتن !!

متاسفانه منابع قدرتی ها رو ندیدم !!!گویا رفتن مسافرت !!

و در اخر ،وسواس رو کتاب نداشته باشید !!از همین لیست ،واسه هر درس ،یکی دوتا منبع تهیه کنید !!

ممنون.خیلی کامل بود.
درضمن گرایش خودم الکترونیک هست ولی میخوام برای ارشد مخابرات شرکت کنم.از دوستان کسی هست که بخواد گرایشش رو از الکترونیک به مخابرات تغییر بده؟به نظرتون کار درستیه؟بعدا اذیت نمیشم؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنون.خیلی کامل بود.
درضمن گرایش خودم الکترونیک هست ولی میخوام برای ارشد مخابرات شرکت کنم.از دوستان کسی هست که بخواد گرایشش رو از الکترونیک به مخابرات تغییر بده؟به نظرتون کار درستیه؟بعدا اذیت نمیشم؟

نه اذیت نمیشید.چون بیشتر درسایی که توی کارشناسی میخونن تقریبا یکسانه.احتمالا فقط درس مخابرات 2 رو پیش نیاز بخورید در ارشد.اتفاقا رتبه 10 ارشد 91 کارشناسی رو الکترونیک خونده بود و ارشدو مخابرات زده.اینم لینک مصاحبش
http://nasir.ir/Default.aspx?tabid=252

alidodar1

عضو جدید
مدار: فقط مدرسان (از کتاب پوران خیلی بهتره.. فرکانس طبیعیو پوران خوب نگفته ولی مدرسان عالی گفته. مثال هم تا دلت بخواد داره! جالب اینجاست مثالهاش 90% مثل کتاب نارنجی پوران هستن!! یعنی یا پوران از این کپی گرده یا این از پوران!!!! در کل کسی که مدرسانو گرفته انگار جمعا سه تا کتاب پورانو با هم داره!!!یکی از تاپیکا یکی از بچه ها گفته بود 2 بار فقط مدرسانو خونده تو کنکور 56 زده!!!)

ماشین :شک نکنید مدرسان (البته برای تست های بیشتر جدیدا وحید کریمپور یه کتاب قطور داده بیرون از انتشارات پارسه که میتونید به اون مراجعه کنید)

مغناطیس: فقط کتاب الکترومغناطیس دکتر مهدی مظهری (که شرط میبندم تا حالا اسمشم نشنیدین!) این کتاب بسیار جامع و قوی تالیف شده و یه جا خوندم یکی تونسته بود امسال با این کتاب 7 تا تستو جواب بده!)
اصلا وقتتونو با کتاب عبدالعالی تلف نکنید. واسه شروع فیلم باغستانی و اگرم تونستین فقط کلاس اشرفیان (جزوش که تو اینترنت میفروشنو دیدم خیلی قدیمی و تک رنگه و خیلی غیر قابل فهم نوشته شده)

کنترل: اول یه دور روزنامه وار کتابخاکی صدیقو که تو اینترنتم هست بخونین بعدش فقط از رو الفی + جزوه شیرین آبادی
واسه تست های بیشتر هم میتونین به کتاب 500 تست تالیفی هومن سجادیان مراجعه کنین

ریاضی مهندسی: کتاب معتقدی و مومن زاده کافیه + جلد دوم کریمی واسه تست

معادلات:کتاب جمع و جور و مفید گاج که به زبان ساده کل معادلاتو درس داده + کتاب کریمی که تستای زیادی داره

بررسی: فقط کتاب مهندس قاسمی که کاملترین کتابه.... کتاب حلم زاده واسه شروع اصلا توصیه نمیشه چون حتی یه دونه هم مثال نداره تو درسنامه!
کتاب دکتر ابراهیمی انتشارات ماهان هم تستهای تالیفی زیادی داره

واسه آمار احتمالات هم کتاب مدرسان کتاب جمع و جور و خوبیه ولی اصلا روی درسی که دو تا تست ازش میاد و دو سالم هست یکی از تستاش غلط اعلام میشه وقت نذارین!

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
مدار: فقط مدرسان (از کتاب پوران خیلی بهتره.. فرکانس طبیعیو پوران خوب نگفته ولی مدرسان عالی گفته. مثال هم تا دلت بخواد داره! جالب اینجاست مثالهاش 90% مثل کتاب نارنجی پوران هستن!! یعنی یا پوران از این کپی گرده یا این از پوران!!!! در کل کسی که مدرسانو گرفته انگار جمعا سه تا کتاب پورانو با هم داره!!!یکی از تاپیکا یکی از بچه ها گفته بود 2 بار فقط مدرسانو خونده تو کنکور 56 زده!!!)

ماشین :شک نکنید مدرسان (البته برای تست های بیشتر جدیدا وحید کریمپور یه کتاب قطور داده بیرون از انتشارات پارسه که میتونید به اون مراجعه کنید)

مغناطیس: فقط کتاب الکترومغناطیس دکتر مهدی مظهری (که شرط میبندم تا حالا اسمشم نشنیدین!) این کتاب بسیار جامع و قوی تالیف شده و یه جا خوندم یکی تونسته بود امسال با این کتاب 7 تا تستو جواب بده!)
اصلا وقتتونو با کتاب عبدالعالی تلف نکنید. واسه شروع فیلم باغستانی و اگرم تونستین فقط کلاس اشرفیان (جزوش که تو اینترنت میفروشنو دیدم خیلی قدیمی و تک رنگه و خیلی غیر قابل فهم نوشته شده)

کنترل: اول یه دور روزنامه وار کتابخاکی صدیقو که تو اینترنتم هست بخونین بعدش فقط از رو الفی + جزوه شیرین آبادی

معادلات:کتاب جمع و جور و مفید گاج که به زبان ساده کل معادلاتو درس داده + کتاب کریمی که تستای زیادی داره

بررسی: فقط کتاب مهندس قاسمی که کاملترین کتابه.... کتاب حلم زاده واسه شروع اصلا توصیه نمیشه چون حتی یه دونه هم مثال نداره تو درسنامه!

واسه آمار احتمالات هم کتاب مدرسان کتاب جمع و جور و خوبیه ولی اصلا روی درسی که دو تا تست ازش میاد و دو سالم هست یکی از تستاش غلط اعلام میشه وقت نذارین!

مرسی بابته نوشته کاملت ولی اینجا دو سه تا موضوع هستش. اول اینکه مدار پوران پژوهش در فصل فرکانسهای طبیعی نتونسته اونطوری که باید توضیح بده ولی دلیل براین نیس که بقیه فصلاشو ضعیف گفته یا کتاب بدرد نخوریه.به نظر من مدار یک این کتاب واقعا کتاب عالی ای هستش.اینکه یه نفری پیدا شده یه کتاب خونده 7 تا تست زده دلیل نمیشه کتاب خوبیه! به هزار دلیل!اولا شاید طرف فقط مغناطیس خونده تمام وقتشو گذاشته روی اون درس!اصلا 7 تا تست زدن دلیل بردرستی تست نیس.همونطوری که احسان توی وبلاگش گذاشته بود که یه نفر سیگنالو 11 تاشو زده بود با اطمینان بعد اومد بیرون دید درصدش منفی شده.اصلا چه دلیلی داره که چون ایشون 7 تا بافرض درست زده باشه و این کتابو خونده پس بقیه هم بخونن میتونن بزنن.اگه اونطوری باشه اکثرا واسه کنترل امین رضایی میخونن باید درصدا توی یه رنج نزدیک هم باشه.
در آخر بگم که این کتابایی که بلاخره دوستان معرفی میکنن میتونه کتابایی خوبی باشه ولی دلیل بر این نیستش که شمام از این کتابا خوشتون خواهد اومد.تا کتابو ورق نزدید نحوه گفتن و حل کردن سوالاشو ندیدید بیخودی کتاب نخرید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
کسی می تونه فرق 3 تا کتاب سیگنال مومن زاده و تقدسی و کهن چیه؟
تو تستای تستهای تالیفی فرق داره؟ سطحاشون چطوره؟

دوست من همه ما بشریم با نظرای متفاوت مطمعن باش هرکدوممون یه نظر میدیم سردرگم میشی:D بهترین کار اینه بری هرسه این کتابارو توی دستت بگیری ورق بزنی ببینی چه فرقایی باهم دارن.من هرسه این کتابارو دارم.خیلیا میگن مومن زاده ولی من میگم کهن :D شاید خیلیام باشن بگن تقدسی.فعلن زوده الان به این موضوع فک کنی که کدوم تست تالیفیش بهتره.فعلن سوالای ارشد سالای قبلو حل کن از اواخر تابستون بیفت رو خط حل کردن تستای تالیفی.بلاخره اگه یه موسسه هم شرکت کنی آزمون آزمایشی بدی کلی سوال تالیفی گیرت میاد که حل کنی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یوسف جان کتاب کهنو گرفتی آخرش؟:D چطوریاس؟حال میکنی باهاش؟

سلام مسعود جان
پارسال اومدم ارومیه
:D، کتاب از خیابون امام گرفتم!!! کتاب واقعا عالیه ... من واقعا فقط اونو میخونم خیلی کامل هستش حتی فصل آخر که نمونه برداری را هم ساده و مفید گفته ....
من اگر این کتاب داشتم بدون شک 91% میزدم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوست من همه ما بشریم با نظرای متفاوت مطمعن باش هرکدوممون یه نظر میدیم سردرگم میشی:D بهترین کار اینه بری هرسه این کتابارو توی دستت بگیری ورق بزنی ببینی چه فرقایی باهم دارن.من هرسه این کتابارو دارم.خیلیا میگن مومن زاده ولی من میگم کهن :D شاید خیلیام باشن بگن تقدسی.فعلن زوده الان به این موضوع فک کنی که کدوم تست تالیفیش بهتره.فعلن سوالای ارشد سالای قبلو حل کن از اواخر تابستون بیفت رو خط حل کردن تستای تالیفی.بلاخره اگه یه موسسه هم شرکت کنی آزمون آزمایشی بدی کلی سوال تالیفی گیرت میاد که حل کنی
منم موافقم
درس خوندن با کهن
تست های تالیفی مومن زاده و تقدسی
تست های تالیفی تقدسی داخل سایتش پره که هیچ ، قراره پاییزم کتابش آماده بشه (بهترین زمانه تا اون وقت N بار تست های سالهای گذشته رو حل کردین )
به نظر من 3 روش آدمو بسازه به شرطی که فقط یکی شون رو بیس کنی ، و سوالات سیگنال (همه دروس) آموزشگاه را پیدا کنی حل کنی واقعا دیدتو عوض و اطلاعاتم بیشتر میشه

llvll.asoud

کاربر ممتاز

سلام مسعود جان
پارسال اومدم ارومیه
:D، کتاب از خیابون امام گرفتم!!! کتاب واقعا عالیه ... من واقعا فقط اونو میخونم خیلی کامل هستش حتی فصل آخر که نمونه برداری را هم ساده و مفید گفته ....
من اگر این کتاب داشتم بدون شک 91% میزدم

سلام داداش یوسف گل.پارسال منظورت اسفنده دیگه :D چه زود رسید ارومیه این کتاب:eek:! من خودم بهمن به دوستم گفتم از تهران واسم گرفت آورد.انصافا کتاب محشریه.من دو فصل اولشو یه نگا انداختم فهمیدم این کتاب یه چیز دیگس!حالا چرا 91 درصد؟:biggrin: 100 درصدش میکردی رند میشد

erwin88

عضو جدید

واسه تست های بیشتر هم میتونین به کتاب 500 تست تالیفی هومن سجادیان مراجعه کنین

مي گم برادر اين آدما رو از كجا در مياري!!!!
اين مظهري رو خودت خوندي مي شه ويژگيش رو بگي ويه كم توضيح بدي چند صفحه اس و...
ميگم واسه كنترل پوران رو هم ديدي يا نه ؟اگه آره ميگي چرا از پوران بهتر ه
اين بررسي كه گفتي تستي يا مرجع

livewaves

کاربر فعال
مي گم برادر اين آدما رو از كجا در مياري!!!!
اين مظهري رو خودت خوندي مي شه ويژگيش رو بگي ويه كم توضيح بدي چند صفحه اس و...
ميگم واسه كنترل پوران رو هم ديدي يا نه ؟اگه آره ميگي چرا از پوران بهتر ه
اين بررسي كه گفتي تستي يا مرجع

کتاب مظهری کتاب غنی ای هست اما کافی نیست چون بانک تستی در انتهای فصل نداره
متذکر شوم که این کتاب یک بار به چاپ رسیده که برای سال 90 می باشد و یکی دو سوال کنکور90 از این کتاب آمده است!
دانلود فصل اول کتاب دکتر مظهری

livewaves

کاربر فعال
تعداد صفحات کتاب تا اونجایی که خاطرم هست حدود 500 صفحه هست که دارای 5 فصل است.برای توضیحات کامل به آدرس فوق که لینک کردم مراجعه کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا