گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سیگنال درس پرنکته و ظریفیه.اگر بد آموزش داده بشه تاثیرات سوء اش رو بعدها متوجه میشید.از هر کتابی استفاده میکنید سعی کنید فعلا روی همون تمرکز کنید.چند منبعی بزرگترین آفت هست.واسه مغناطیس یه منبع درست حسابی نداریم ولی واسه سیگنال حداقل دو تا منبع تاپ داریم.

saj2607

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه کتاب کهن و تقدسی رو مقایسه کنه
ممنون میشم

saj2607

عضو جدید
منابع های من
ریلاضی:اول مدرسان بدلیل اینکه ضعیفم بعدش مومن زاده یا کریمی
معادلات:فقط کریمی
یگنال:بین تقدسی و کهن موندم
الکترونیک»کتاب نصیر اسلام پناه بعدشم کتاب راهیان ارشد اسلام پناه
کنترل:اول رضای بعدش تقوی

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام داداش یوسف گل.پارسال منظورت اسفنده دیگه :D چه زود رسید ارومیه این کتاب:eek:! من خودم بهمن به دوستم گفتم از تهران واسم گرفت آورد.انصافا کتاب محشریه.من دو فصل اولشو یه نگا انداختم فهمیدم این کتاب یه چیز دیگس!حالا چرا 91 درصد؟:biggrin: 100 درصدش میکردی رند میشد
بله اسفند اومدم اکثر کتابهای نصیرو داشت اما رفتی اونجا از فروشنده دلخور نشی!!!! کتابفروشی روبروی آموزش و پروش بود
آخه سوال آخر سیگنال اشکال داشت منم ترسو!! اصلا گزینه که بدست میارم نمی تونم بزنم

منابع های من
ریاضی:اول مدرسان بدلیل اینکه ضعیفم بعدش مومن زاده یا کریمی
معادلات:فقط کریمی
سیگنال:بین تقدسی و کهن موندم
الکترونیک : کتاب نصیر اسلام پناه بعدشم کتاب راهیان ارشد اسلام پناه
کنترل:اول رضایی بعدش تقوی

منابعتون خیلی خوبه
در مورد سیگنال به نظر من با رضا کهن شروع کنید خیلی روند و ساده گفته بعد برای پر کردن کم کاستیتون میتونید تقدسی بخونید البته فکر نکنم کمو کاستی داشته باشه

بچه ها سلام
بین کلاس مغناطیس اساتید اشرفیان وباغستانی
کلاس کنترل اساتید مصطفی تقوی و شیرین ابادی
کدامیک بهترند؟لطفاً نظر بدهید.

آقا احسان سلام
سال نومبارک
درمورد خلاصه نویسی توضیح دهید که چه موقع انجام دهیم .؟(درحین درس خواندن یا درهنگام مرور یا ....)دوستان دیگر هم نظر بدن.

alidodar1

عضو جدید
بچه ها سلام

اگه پایه مغناطیس خوبی داری فقط اشرفیان (باغستانی فوق العاده سطح تدریسش پایینه و خیلی از جزئیاتو نمیگه و به همون نسبتم خودت ضرر میکنی!چزوه دوتاشونو با هم مقایسه کردم سطح اشرفیان خیلی بالاس) ولی اشرفیان خیلی سخت میگیره و مجبوری پا به پاش پیش بری..
من خودم تابستون امسال سر کلاس دکتر اشرفیان هستم.

کنترلم هر دوی این استادا خوبن ولی شیرین آبادی میتونه تو کنترل تو رو از صفر به صد برسونه! بعد از اون میتونی کلاس مهارت تقوی رو هم تو پاییز شرکت کنی.(من دقیقا همین کارو میکنم)

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا احسان سلام
سال نومبارک
درمورد خلاصه نویسی توضیح دهید که چه موقع انجام دهیم .؟(درحین درس خواندن یا درهنگام مرور یا ....)دوستان دیگر هم نظر بدن.
سلام(هرچند گویا فقط به یه نفر سلام کردین)
به نظر من هرچی زود تر بهتر باید حداقل 5-4 بار خلاصه هاتو بخونی حالا حساب کنین کی باید بنویسین.
بعضی دوستان هم میگفتن در دور دوم مطالعه بهتره ولی من که دور اول خلاصه ننوشتم به نظر خودم اشتباه کردم چون دور دوم مرور خیلی وقتمو گرفت. میتونستم خلاصه هامو بخونم و سرعتمو بیشتر کنم تا اخرش کم نیارم ولی دور دوم خلاصه نوشتن خیلی سرعتمو اورد پایین برا همین هر چی زودتر شروع کنید بهتره ! اگه بتونین تا قبل تابستون همه درسا رو خلاصه برداری کنین خیلی خوب میشه چون بعدش ازمون ها معمولا دو هفته ای هست و حجم درسا زیاد. البته خوندن خلاصه هم اولش اسون نیست برای همین میگم باید حداقل 4 بار بخونین تا سرعت مرورتون بره بالا و وقت بیشتری برای تست زدن داشته باشین.

اگه پایه مغناطیس خوبی داری فقط اشرفیان (باغستانی فوق العاده سطح تدریسش پایینه و خیلی از جزئیاتو نمیگه و به همون نسبتم خودت ضرر میکنی!چزوه دوتاشونو با هم مقایسه کردم سطح اشرفیان خیلی بالاس) ولی اشرفیان خیلی سخت میگیره و مجبوری پا به پاش پیش بری..
من خودم تابستون امسال سر کلاس دکتر اشرفیان هستم.

کنترلم هر دوی این استادا خوبن ولی شیرین آبادی میتونه تو کنترل تو رو از صفر به صد برسونه! بعد از اون میتونی کلاس مهارت تقوی رو هم تو پاییز شرکت کنی.(من دقیقا همین کارو میکنم)

مهندس ببخشید حالا تاقبل کلاس اشرفیان از چه منبعی بخونم آخه من مغناطیس نداشتم .؟
ضمناً منظورت از سخت میگیره چیه؟

alidodar1

عضو جدید
مهندس ببخشید حالا تاقبل کلاس اشرفیان از چه منبعی بخونم آخه من مغناطیس نداشتم .؟
ضمناً منظورت از سخت میگیره چیه؟

اگر دانشگاهت معتبره و مغناطیسو کامل بهت گفتن همون جزوه خودتو
در غیر اینصورت یه جزوه خوب دانلود کن تا با آمادگی قبلی بری سر کلاسش
مغناطیس همینجوریش درس سنگینیه خواهشا صفر صفر نرین سر کلاس سنگین اشرفیان

engpower_1

عضو جدید
بچه ها سلام

ببين اين كه كدوم كلاس بري واقعا مهم نيست مهم اينه كه خودت خيلي بخوني و تست بزني.

مثلا من امسال مدارمو 80 زدم و كنترل رو 70 و مغناطيسم صفر! حالا بنظرت اين يعني استاد مدار و كنترلم عالي بوده و استاده مغناطيسم بدرد نخور؟ قطعا نه

من دو سال كنكور دادم و با خيلي از استاداي معروف از جمله باغستانی و لطیفی و اشرفیان و معتقدی و شیرین ابادی و تقوی و صایب و تقدسی و ... كلاس رفتم. نميگم فرق ندارن ولي بنظر من و بدون هيچ اغراقي 30 درصد موفقيت مديون استاده و 70 درصد زحمتاي خود ادم هست كه مهمه. مثلا من مغناطيسو هم با استاد اشرفيان كلاس رفتم هم با با غستاني ولي چون خودم تنبلي كردم و نخوندم درصدم صفر شد

البته ميشه از يه ديد ديگه هم سوالت رو نگاه كرد. شايد ميخواي خصوصيات استادا رو بدوني. اگه اينطوره بنظر من اشرفيان و با غستاني اصلا قابل مقايسه نيستن. انرژي اي كه اشرفيان ميذاره واسه دانشجو فوق العادس بنظر من اشرفيان خيلي استادتره تجربش هم بيشتره. مثلا استاد اشرفيان كلي براي ما كلاس رفع اشكال و ... ميذاشت. خييييلي انسان بود

در مورد شيرين ابادي و تقوي هم بنظر من تقوي مهمترين برتريش اين بود كه كتابش محشر بود به اضافه اينكه خيلي حرفه اي بود يعني مثلا وقتي ازش سوال ميپرسيدم سوالمو با تست كنكور جواب ميداد

يه چيز ديگه هم كه خيلي اذيتم كرد اين موسسات كلاهبردار كنكوري مثل پارسه و نصير و مدرسان و... بود. سعي كنيد اگر هم مجبوريد كلاس بريد كلاساي شلوغ نريد حتي اگه استادش معروف باشه. مثلا فكر كن مجبور بوديم وسط تابستون اونم توي ماه رمضون توي كلاس 70 نفره كريمي توي نصير بشينم! يعني فقط بد و بيراهه كه بايدبه اين موسسات داد.... از اون طرف كلاساي خلوت واقعا عالين. مثلا ما امسال با اسلام پناه يه كلاس توي تعاوني اميركبير داشتيم كه كلا 5 نفر بوديم توي كلاس. يعني بهشت بودا. عين كلاس خصوصي با استاد حرف ميزديم همه با هم دوست شده بوديم جو عالي بود خوبم درسو ياد ميگرفتيم

حرف زياده و فرصت كمك :) اميدوارم حرفام كمكت كرده باشه

اينم يه سري لينك از استادا شايد بدرد بعضيا بخوره:

مومن زاده: ttp://www.amirali-momenzadeh.com
تقوی : http://www.mtaghavi.ir
تقدسی : http://mtsignal.blogsky.com
با غستاني: www.bargh-arshad.com
شیرین ابادی: http://hshirinabadi.blogfa.com

livewaves

کاربر فعال

ببين اين كه كدوم كلاس بري واقعا مهم نيست مهم اينه كه خودت خيلي بخوني و تست بزني.

مثلا من امسال مدارمو 80 زدم و كنترل رو 70 و مغناطيسم صفر! حالا بنظرت اين يعني استاد مدار و كنترلم عالي بوده و استاده مغناطيسم بدرد نخور؟ قطعا نه

من دو سال كنكور دادم و با خيلي از استاداي معروف از جمله باغستانی و لطیفی و اشرفیان و معتقدی و شیرین ابادی و تقوی و صایب و تقدسی و ... كلاس رفتم. نميگم فرق ندارن ولي بنظر من و بدون هيچ اغراقي 30 درصد موفقيت مديون استاده و 70 درصد زحمتاي خود ادم هست كه مهمه. مثلا من مغناطيسو هم با استاد اشرفيان كلاس رفتم هم با با غستاني ولي چون خودم تنبلي كردم و نخوندم درصدم صفر شد

البته ميشه از يه ديد ديگه هم سوالت رو نگاه كرد. شايد ميخواي خصوصيات استادا رو بدوني. اگه اينطوره بنظر من اشرفيان و با غستاني اصلا قابل مقايسه نيستن. انرژي اي كه اشرفيان ميذاره واسه دانشجو فوق العادس بنظر من اشرفيان خيلي استادتره تجربش هم بيشتره. مثلا استاد اشرفيان كلي براي ما كلاس رفع اشكال و ... ميذاشت. خييييلي انسان بود

در مورد شيرين ابادي و تقوي هم بنظر من تقوي مهمترين برتريش اين بود كه كتابش محشر بود به اضافه اينكه خيلي حرفه اي بود يعني مثلا وقتي ازش سوال ميپرسيدم سوالمو با تست كنكور جواب ميداد

يه چيز ديگه هم كه خيلي اذيتم كرد اين موسسات كلاهبردار كنكوري مثل پارسه و نصير و مدرسان و... بود. سعي كنيد اگر هم مجبوريد كلاس بريد كلاساي شلوغ نريد حتي اگه استادش معروف باشه. مثلا فكر كن مجبور بوديم وسط تابستون اونم توي ماه رمضون توي كلاس 70 نفره كريمي توي نصير بشينم! يعني فقط بد و بيراهه كه بايدبه اين موسسات داد.... از اون طرف كلاساي خلوت واقعا عالين. مثلا ما امسال با اسلام پناه يه كلاس توي تعاوني اميركبير داشتيم كه كلا 5 نفر بوديم توي كلاس. يعني بهشت بودا. عين كلاس خصوصي با استاد حرف ميزديم همه با هم دوست شده بوديم جو عالي بود خوبم درسو ياد ميگرفتيم

مومن زاده: ttp://www.amirali-momenzadeh.com
تقوی : http://www.mtaghavi.ir
تقدسی : http://mtsignal.blogsky.com
با غستاني: www.bargh-arshad.com
شیرین ابادی: http://hshirinabadi.blogfa.com

سلام جناب پاور
برای درصد مدارتون به شما تبریک می گم.میشه توضیح بدید برای مدار چه برنامه ای داشتید؟
سال اول چقدر زدید و چقدر تسلط داشتید و چه تغییراتی باعث موفقیتتان در سال بعد شد که موفق به آوردن این درصد شدید؟
و سوال آخر اینکه برنامتون برای مدار چه درصدی بود که این درصدو کسب کردید و با زدن این درصد برای ریاضی وقت کم نیاوردید؟؟؟

saj2607

عضو جدید

سلام
اولا تبریک بابت درصداتون
بنظرتون برا کسی که چند سال دور بوده از درس و سظحش ضعیفه کنترل از رو چی بخونه اخه تقوی عالی اما سطح بالاست
میشه هم مدار هم کنترل هم ریاضی بگین
و برا سیپنال کتاب کهن بهتره یا تقدسی

saj2607

عضو جدید
سلام دوست عزیز و تبریک بابت درصدای بالای مدار و کنترل
بنظر شما برا کسی که چندسال از درس دور بوده برا کنترل قبل کتاب تقوی از چی بخونه برا مدار چی
و برا سیگنال کهن بهتره کتابش یا تقدسی
ممنون

mrfootball

عضو جدید
سلام مهندس.

بله من پیش آقای شیرین آبادی کلاس کنترل میرفتم،و بسیار هم راضی بودم اما راجع به آقای اشرفیان بگم که کلاس ایشون شرکت نداشتم ولی بین اساتید مغناطیس خیلی تعریف آقای اشرفیان رو شنیدم.

erwin88

عضو جدید
آقا با اين اوصاف كه اين ترم يه ماهش پريد يعني پروندن واسه انتخابات من مجبرم بشينم درس هاي همين ترم رو بخونم ونمي تونم تاتابستون واسه ارشد چيزي بخونم
عزيزان چجور برنامه ريزي مي كنن ويا توصيه مي كنن كه وقت كم نياريم
بابا من گفتم رياضيات و كنترل رو حداقل تو بهار بخونم عجب بد بياري:cool:
:cool:(احسان يعني اين تيكه سياسي بود حذف كردي):cool:
خيلي خوب اين جوري بپرسم آقا با تغيير وزير علوم و به تبع اون رئيس سازمان سنجش امكان تغييري در آزمون وجود داره
بارالها رحمي به ما بفرما

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
آقا با اين اوصاف كه اين ترم يه ماهش پريد يعني پروندن واسه انتخابات من مجبرم بشينم درس هاي همين ترم رو بخونم ونمي تونم تاتابستون واسه ارشد چيزي بخونم
عزيزان چجور برنامه ريزي مي كنن ويا توصيه مي كنن كه وقت كم نياريم
بابا من گفتم رياضيات و كنترل رو حداقل تو بهار بخونم عجب بد بياري:cool:
:cool:(احسان يعني اين تيكه سياسي بود حذف كردي):cool:
خيلي خوب اين جوري بپرسم آقا با تغيير وزير علوم و به تبع اون رئيس سازمان سنجش امكان تغييري در آزمون وجود داره
بارالها رحمي به ما بفرما
بخاطر انتخابات برنامه ی امتحانات شما جلو افتاده یا عقب؟:w20:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

همه میگن جلو خرداد تموم میشن ولی ماله مارو فقط اون امتحانایی که تاریخشون بین بازه 20 تا 26 خرداد بوده یه هفته کشیدن جلو که اونم شامل من نمیشه همه امتحانام از 27 ام به بعد شروع میشه :D

erwin88

عضو جدید
سلام عليكم ولا سياسيو
والله ندا خانوم جلو اوردن همه رو، بعدفرجه رو حذف كردن خوب اساتيد هم گفتن فشرده مي خوان بگن. خوب من مجبورم از همين الان بخونم آخه من هميشه تو فرجه ها مي خوندم
بد جوري كاسه كوزم رو بهم ريخته
گريه كنيد مسلمونون ثواب:cool:واخه بدجوري دلوم كبابه
تازه اين ترم پروژه برداشتم.من نمي دونم با بررسي ٢ چه بلايي سرم مياد
به قولي شانس كه برمي گرده اسب تو طويله خر مي گرده.
واسه ارشد چه جوري برنامه بريزم كه كم نيارم آخه نمي خوام درسي رو حذف كنم:cool:
راستي شما چي؟؟تغييري دادن

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم ولا سياسيو
والله ندا خانوم جلو اوردن همه رو، بعدفرجه رو حذف كردن خوب اساتيد هم گفتن فشرده مي خوان بگن. خوب من مجبورم از همين الان بخونم آخه من هميشه تو فرجه ها مي خوندم
بد جوري كاسه كوزم رو بهم ريخته
گريه كنيد مسلمونون ثواب:cool:واخه بدجوري دلوم كبابه
تازه اين ترم پروژه برداشتم.من نمي دونم با بررسي ٢ چه بلايي سرم مياد
به قولي شانس كه برمي گرده اسب تو طويله خر مي گرده.
واسه ارشد چه جوري برنامه بريزم كه كم نيارم آخه نمي خوام درسي رو حذف كنم:cool:
راستي شما چي؟؟تغييري دادن
درود
بابا بیخیال چرا همه دچار بحران شدن اینجا؟:biggrin:
پروژه رو اشتباه کردین برداشتین ولی اگر میتونین تا اول تابستون تمومش کنین یا بذارین برا بعد کنکور!! که بعید میدونم بیشتر از یه سال برا پروژه بهتون وقت بدن!
اگر این ترم برداشته باشین تا اخر بهمن امسال وقت دارین دیگه. تا هر جا تونستین کار کنین با استادتون حتما صحبت کنین(اخه من خودم بدجور گیر کردم سر همین پروژه) بقیه رو بعد کنکور تحویل بدین از اون طرف تا اخر بهمن 10 یا 25 روزی دارین اخه برا ما تا 15 اسفند بود!(بپرسین از دانشگاه تون)
کسایی رو میشناسم که از مهر شروع کردن و دانشگاه تهران قبول شدن! خب هرچند خودشون هم خوب بودن ولی غیر ممکن نیست!

engpower_1

عضو جدید
سلام جناب پاور
برای درصد مدارتون به شما تبریک می گم.میشه توضیح بدید برای مدار چه برنامه ای داشتید؟
سال اول چقدر زدید و چقدر تسلط داشتید و چه تغییراتی باعث موفقیتتان در سال بعد شد که موفق به آوردن این درصد شدید؟
و سوال آخر اینکه برنامتون برای مدار چه درصدی بود که این درصدو کسب کردید و با زدن این درصد برای ریاضی وقت کم نیاوردید؟؟؟

سلام.

سال اول رو نميخوام اصلا در موردش صحبت كنم چون خوب نبودم اونم بخاطر موسسات دزدي مثه پارسه بود كه يه خروار ازمون پول گرفت بعدم هیچ کاری نکرد.... باورم نميشه برا كلاساي مزخرف عبدالعالي و جاهد مطلق و ... اون همه پول دادم. كاش يه تاپيك زده ميشد در مورد اين كلاهبردارها بچه ها روشن بشن. اون موقع كسي نبود بما بگه وگرنه نميرفتيم پول يا مفت بدم بابت جزوه و آزمون و كلاسهاي بيخود اين شيادا. باز خدا رو شكر الان اينجا شايد بچه ها بيان يه كم روشن بشن. بگذريم...

براي مطالعه مدار و كنترل بگم كه برنامه خاصي نداشتم. فقط تمام تستهاي مدار و كنترل 67 تا 91 رو يكبار با وسواس و دقيق حل كردم. البته جزوه و كلاسهاي مدار و كنترل مهندس تقوي رو هم كه سال دوم رفته بودم لااقل 3 يا 4 مرتبه خونده بودم تا حدي كه از خود مهندس بهتر تستها و نكته هاش رو حفظ بودم :) ولي اصل ماجرا برا موفقيتم توي كنكور اين بود كه تست ميزدم. نميگم كلاسهايي كه رفتم بي تاثير بود ولي اصل كار خودم بودم. فقط و فقط خودم. انقدر تست زده بودم كه حفظ شده بودم. حتي فكر كن يه دوره تستهاي كارداني به كارشناسي مدار رو هم زدم كه چيزي از چشمم نيفته.

رياضي هم بد نزدم حدود 30 البته خوب يه كم بدزدم ولي مجبور بودم چون ميدونستم ميتونم مدار رو خيلي بالا بزنم.

سلام
اولا تبریک بابت درصداتون
بنظرتون برا کسی که چند سال دور بوده از درس و سظحش ضعیفه کنترل از رو چی بخونه اخه تقوی عالی اما سطح بالاست
میشه هم مدار هم کنترل هم ریاضی بگین
و برا سیپنال کتاب کهن بهتره یا تقدسی

سيگنال كتاب هيچكدومشونو نديدم. مال صايب رو داشتم خوندم خيلي هم خوب بود.

برنامه كنترلم هم اين بود كه اول جزوه استاد شيرين ابادي رو برا يادگيري كليات سريع ميخوندم بعد ميرفتم جزوه استاد تقوي رو برا ريزه كارها ميخوندم بعد هم مستقيم ميرفتم سراغ حل تست. از كتاب خودشم تست ميزدم چون زبونشو ميفهميدم.

دعا کنید رتبم اگه عالی بشه یعنی همونی که خودم میخوام ، قول میدم بیام اینجا به بچه ها کمک بدم...
امیدوارم مفید بوده باشه. شادزی

engpower_1

عضو جدید
درود
پروژه رو اشتباه کردین برداشتین ولی اگر میتونین تا اول تابستون تمومش کنین یا بذارین برا بعد کنکور!! که بعید میدونم بیشتر از یه سال برا پروژه بهتون وقت بدن!
اگر این ترم برداشته باشین تا اخر بهمن امسال وقت دارین دیگه. تا هر جا تونستین کار کنین با استادتون حتما صحبت کنین(اخه من خودم بدجور گیر کردم سر همین پروژه) بقیه رو بعد کنکور تحویل بدین از اون طرف تا اخر بهمن 10 یا 25 روزی دارین اخه برا ما تا 15 اسفند بود!(بپرسین از دانشگاه تون)
کسایی رو میشناسم که از مهر شروع کردن و دانشگاه تهران قبول شدن! خب هرچند خودشون هم خوب بودن ولی غیر ممکن نیست!

منم با نظر ایراندخت بشدت موافقم. راستی یه نکته . اگه لازم شد پروژه رو اصن بده یکی دیگه برات ببنده . کنکور مهمتره

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.

سال اول رو نميخوام اصلا در موردش صحبت كنم چون خوب نبودم اونم بخاطر موسسات دزدي مثه پارسه بود كه يه خروار ازمون پول گرفت بعدم هیچ کاری نکرد.... باورم نميشه برا كلاساي مزخرف عبدالعالي و جاهد مطلق و ... اون همه پول دادم. كاش يه تاپيك زده ميشد در مورد اين كلاهبردارها بچه ها روشن بشن. اون موقع كسي نبود بما بگه وگرنه نميرفتيم پول يا مفت بدم بابت جزوه و آزمون و كلاسهاي بيخود اين شيادا. باز خدا رو شكر الان اينجا شايد بچه ها بيان يه كم روشن بشن. بگذريم...

سيگنال كتاب هيچكدومشونو نديدم. مال صايب رو داشتم خوندم خيلي هم خوب بود.

سلام.مثه اینکه بلایی که سر من اومد سر شما هم اومده! من اسفند 90 یه پستی توی وبلاگم در مورد همین موضوع زدم و خیلی ها هم هشیار شدن.خیلی ها هم فک کردن دارم دروغ میگم!از اینجا بخوانید
وقتی کارنامه های بینش میومد و شما اول بودید درصدهات رو که میدیدم حس کردم که منبع سیگنالت خوب نبوده.پس از صائب میخوندی. اون کتاب اصلا در حد ارشد نیستش! ای کاش کتاب مومن زاده رو میخوندی

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان لطفا از محوریت قوانین تاپیک خارج نشید.

erwin88

عضو جدید
درود
ولا بحرانيو:cool: مرسي از بحران زدايت .اگه واقعا بشه خيلي خوبه مرسي از راهنماييت بسيار
مي دونم شما با تجربه تري و انشالله امسال ارشد در مياي
ولي صادقانه صادقانه اگه كسي از مهر شروع كنه وقت كم مياره البته نظر شخصي شرمنده ايراندخت خانم

منم با نظر ایراندخت بشدت موافقم. راستی یه نکته . اگه لازم شد پروژه رو اصن بده یکی دیگه برات ببنده . کنکور مهمتره
ميگم برادر اگه كسي خداي نكرده گوش شيطون كر پايان نامه اي رو كپي بزن مشكل پيش نمياد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا