گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

djbehrouz

عضو جدید
سلام

این سایتی که توی امضاتون زدین سوالات ارشد برق ازاد رو با پاسخش میفروشه!؟

راهی نیست که رایگان دانلودش کنیم!؟
سلام.محصولات این سایت برای بنده نیست و بنده فقط کار طراحی و پشتیبانی سایت را بر عهده دارم و سرمایه گذار اصلی فرد دیگر است.البته محصولات رایگان را هم بنده قرار دادم.در کل فکر نمیکنم 2هزار تومان مبلغی باشد به هر حال اگر از سایت های دیگر و کتاب فروشی ها بخواین خریداری کنید قطعا باید قیمت بیشتر پرداخت کنید.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام.محصولات این سایت برای بنده نیست و بنده فقط کار طراحی و پشتیبانی سایت را بر عهده دارم و سرمایه گذار اصلی فرد دیگر است.البته محصولات رایگان را هم بنده قرار دادم.در کل فکر نمیکنم 2هزار تومان مبلغی باشد به هر حال اگر از سایت های دیگر و کتاب فروشی ها بخواین خریداری کنید قطعا باید قیمت بیشتر پرداخت کنید.

سلام

بعد از خریدن و دانلود کردنش میتونم رایگان توی سایت بزارم تا همه استفاده کنن؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و احترام
مهندس برای برگزاری آزمون آنلاین از سایت ما میتوانید استفاده کنید!میتونیم یک دامنه اختصاصی رایگان به آزمون آنلاین اختصاص بدیم و هر کمکی هم از دست بنده و گروه مون بر بیاد دریغ نمیکنیم!

سلام مهندس.از پیشنهاد شما بسیار متشکرم.در این مورد با شما صحبت خواهم کرد
محمد جان برای کسب اطلاعات دقیقتر از پیام خصوصی استفاده نمایید

sounadeh.naruto

عضو جدید
salam dostan.man ozve taze vared hastam.va tasmim daram konkore 93 sherkat konam
be omide khoda az eid darsaro shoro mikonam.va haftei 3 roz rozi 8 sat ta tir mikhunam.
in barnamame . albate man ketabkhone dars mikhunam

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
salam dostan.man ozve taze vared hastam.va tasmim daram konkore 93 sherkat konam
be omide khoda az eid darsaro shoro mikonam.va haftei 3 roz rozi 8 sat ta tir mikhunam.
in barnamame . albate man ketabkhone dars mikhunam
سلام دوست عزیز خوش اومدی
اول عرض کنم که از قوانین تاپیک هست که فارسی تایپ کنید...
حالاچرا هفته ای 3 روز؟ هر روز 4 ساعت بخونی خیلی بهتر از 8 ساعت تو سه روزه..هم بازدهی بیشتر میشه هم پیوسته میشه

iman.63

عضو جدید
سلام EHI جان.خیلی شرمنده که اینجا این پست رو میذارم.درسته که شما دارین تلاش میکنین برای ما و زحمتی میکشید که شاید هیچ دلیلی غیر از هم نوع دوستی توش نباشه اما بر طبق گفته خود شما میگم که : آیا به نظرتون تا اینجا که 4 صفحه از این تاپیک گذشته بغیر از پستی که در صفحه اول یکی از بچه های قدیمی گذاشته بود و نکات گذشته رو یاد آور شده بودن پست مفید دیگه ای دیده شده؟ بازم شرمنده که این حرف رو میزنم.اما هدفم از این حرف اینه که بگم به نظر من بغیر از این تاپیک برای کنکور 93 باید یک تاپیک جداگانه هم زده بشه برای بحث های متفرقه و جانبی کنکور تا بچه هایی که میخوان وارد بحث ها بشن اما با توجه به قوانین سفت و سختی که گذاشتین جرات نمیکنن وارد بحث ها بشن بتونن آزادانه اونجا حرف هاشون رو بزنن که اینجوری هم بچه ها بیشتر با هم آشنا میشن هم نظم این تاپیک بهم نمیخوره.بازم عذر خواهی میکنم بابت این حرفام.من بعد از ظهر یک پیغام خصوصی برای شما فرستاده بودم که البته فکر کنم ارسال نشد چون الان که دیدم صفحه اون کامل لود نشده.ای کاش ارسال میشد چون نیم ساعت روش وقت گذاشته بودم اما بی نتیجه موند.امیدوارم یه تاپیک جداگانه در کنار این تاپیک ایجاد بشه که مشکلاتی که من برای این تاپیک میبینم پیش نیاد.به هر حال ما هنوز تازه اول راهیم و بحث های زیادی وجود داره که جز قوانین این تاپیک نیست مثل بحث کلاس های کنکوری بحث کتاب ها و جزوه ها بحث درامد بیشتر هر گرایش بحث آینده شغلی که برای عده ای پیش میاد.و بحث های دیگه که اگه از الان تاپیک جداگانه ای برای بحث های متفرقه زده بشه این تاپیک در امان خواهد موند.
با تشکر.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
دوست خوبم. چون کتابخونه میرم این برنامه رو انتخاب کردم.
اتفاقا من هم کتابخونه میخونم...اونطوری که حدس میزنم کتابخانه ی شما یا فقط روزهای زوج یا فرده...بهتره کتابخانه ی انتخاب کنید که تمام هفته باشه یا هم در خانه حداقل روزهایی که نمیرین کتابخونه 2 3 ساعت بخونید..8ساعت از الان پشت هم بخونید هم مغزتون جوابگو نخواهد بود هم بعد مدتی خسته میشید ...من خودم تا اردیبهشت بیشتر از 4 5 ساعت تصمیم ندارم بخونم فقط بعد ازظهرا میرم کتابخونه

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هر حال ما هنوز تازه اول راهیم و بحث های زیادی وجود داره که جز قوانین این تاپیک نیست مثل بحث کلاس های کنکوری بحث کتاب ها و جزوه ها بحث درامد بیشتر هر گرایش بحث آینده شغلی که برای عده ای پیش میاد.و بحث های دیگه که اگه از الان تاپیک جداگانه ای برای بحث های متفرقه زده بشه این تاپیک در امان خواهد موند.
با تشکر.

قانون 6 مواردی که فرمودید رو شامل میشه.همچنین سعی کنید این موارد را با پیام خصوصی حل کنید نه با پست در این تاپیک.اگر اون پیام نیم ساعته لود نشد یکی دیگه میفرستادید.موید باشید.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
چند نکته کلیدی در مورد درس خوندن
1- وقتی درس میخونید درجا نزنید ! اگر مطلبی را نفهمیدید اصراری برای فهمیدنش نداشته باشید ، ازش رد بشید و به مطالب بعدی بپردازید ، مطمئن باشید در دورهای بعدی مطلب مبهم برایتان قابل درک تر خواهد بود
2-زیاد بر روی توضیحات تشریحی مباحث توقف نکنید ! سعی کنید با حل مسئله فصل رو یادبگیرید . برای مثال بعضی از دوستان ، در یادگیری فصل میسون در درس کنترل سیستم های خطی ، تاکید زیادی روی تعاریف مسیر و گره و فرمول اصلی میسون و .... دارند
لزومی به این کار نیست ، سعی کنید با چند مساله استفاده سریع از فرمول میسون رو یادبگیرید. به مرور زمان حرفه ای خواهید شد
3-در مدت زمان دار درس بخوانید . مثلا نیت کنید که قراره در دو ساعت فلان مبحث رو تمام کنید ( البته متناسب با حجم و قدرت یادگیری خودتان ساعات رو تعیین کنید) ، نکته اصلی در این هست که محدودیت موجب استفاده بهینه از وقتتان می شود

موفق باشید:gol:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چند نکته کلیدی در مورد درس خوندن
1- وقتی درس میخونید درجا نزنید ! اگر مطلبی را نفهمیدید اصراری برای فهمیدنش نداشته باشید ، ازش رد بشید و به مطالب بعدی بپردازید ، مطمئن باشید در دورهای بعدی مطلب مبهم برایتان قابل درک تر خواهد بود
2-زیاد بر روی توضیحات تشریحی مباحث توقف نکنید ! سعی کنید با حل مسئله فصل رو یادبگیرید . برای مثال بعضی از دوستان ، در یادگیری فصل میسون در درس کنترل سیستم های خطی ، تاکید زیادی روی تعاریف مسیر و گره و فرمول اصلی میسون و .... دارند
لزومی به این کار نیست ، سعی کنید با چند مساله استفاده سریع از فرمول میسون رو یادبگیرید. به مرور زمان حرفه ای خواهید شد
3-در مدت زمان دار درس بخوانید . مثلا نیت کنید که قراره در دو ساعت فلان مبحث رو تمام کنید ( البته متناسب با حجم و قدرت یادگیری خودتان ساعات رو تعیین کنید) ، نکته اصلی در این هست که محدودیت موجب استفاده بهینه از وقتتان می شود

موفق باشید:gol:

سلام
چرا الان که دارم می خونم یه فکری مثل خوره میاد تو ذهنمو نمیذاره:(نمی دونم بخونم یا صبر کنم نتیجه ها بیاد
گاهی میگم بخون ارزش داره بری یونی مادر ولی باز میگم فاطیما بری یونی شهرستان ولی یه سال زودتر بهتر نیست:confused:
اصلا نمیدونم تمام روحیه ام مثل یه موج ومیرایی که تناوب داره یا انرزیم بی نهایته یا میاد رو صفر و هی ادامه داره
کمکم کنید لطفا:cry:
ببخشید اگه حرفام اسپم هست:cry:

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا هر چه پست می زنم کدام انسان....... می یاد پاک می کنه .
بهنره خودش رو به تالار پزشکی معرفی کنه . تا بصورت رایگان و مجازی درمان شه . دی .:biggrin:

بخدا این من نیستم فونتشو به شکل من درآورده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
چرا الان که دارم می خونم یه فکری مثل خوره میاد تو ذهنمو نمیذاره:(نمی دونم بخونم یا صبر کنم نتیجه ها بیاد
گاهی میگم بخون ارزش داره بری یونی مادر ولی باز میگم فاطیما بری یونی شهرستان ولی یه سال زودتر بهتر نیست:confused:
اصلا نمیدونم تمام روحیه ام مثل یه موج ومیرایی که تناوب داره یا انرزیم بی نهایته یا میاد رو صفر و هی ادامه داره

سلام فاطیما خانم عزیز...

اول اون اخماتو وا کن !:smile:
ببین دوست خوبم ،تکیلفتو با خودت مشخص
این بلا تکیلفی شما یه دلیل بیشتر نداره و اون اینه که هدفتو گم کردی !پس بگرد پیداش کن ،قبل اینکه راهو اشتباه بری!;)

(نه حرفای شما طبق قانون 6 ،مجاز می باشد .....:D)

آخرین ویرایش:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توی فایل زیر رشته‌ها و گرایش‌های مورد نیاز دانشگاه‌های کشور برای جذب هیئت علمی قرار داره و شرایطی هر کدوم هم نوشته شده.
http://msrt.ir/sites/jazbsite/list_03_general/Elam_Niazha_Bh91.zip

من به قسمت برق اون نگاه کردم و چند تا نکته جالب رو متوجه شدم، که به نظرم این اطلاعات برای اشخاصی که هنوز نمیدونن چه گرایشی انتخاب کنن مفید باشه.
البته انتخاب گرایش کاملاً باید براساس علاقه شما باشه، اما اگه اون رو هم نمیدونید و قصد دارید تا دکترا ادامه بدید و گرایشی هم انتخاب کنید که موفق باشه (که طبعاً دکترا بیشتر به تدریس دانشگاه میخوره) میتونید از اطلاعات این چنینی کمک بگیرید.

اول اینکه توی دانشگاهای خوب (مثل دانشگاهای تهران، اصفهان، شیراز و مشهد) میبینید که 90درصد اونها به صورت پیمانی هست (یا باید مدرک دکتری داشته باشید) و تعداد کمی هم به صورت طرح سربازی (یا امریه) و بورس (یعنی دانشجوی دکترا باشید)!
اما اینطور که متوجه شدم، تقریباً توی اکثر دانشگاها الکترونیک و مخابرات بیشترین نیاز رو به هیئت علمی داره و کنترل هم کمترین. یعنی اگه دکترای گرایش الکترونیک یا مخابرات داشته باشید خیلی راحت میتونید عضو هیئت علمی بشید و اگه هم کنترل باشید طبعاً گزینه‌ها کمتر میشه!
شرایطی هم که وجود داره خیلی جالبه، مثلاً بعضی از اونها به فیلدای تخصصی احتیاج دارن، بعضیا شرط معدل بالای 17 دارن، بعضیا مقاله داشتن رو شرط کردن و ...

Muhammad1986

عضو جدید
توی فایل زیر رشته‌ها و گرایش‌های مورد نیاز دانشگاه‌های کشور برای جذب هیئت علمی قرار داره و شرایطی هر کدوم هم نوشته شده.
http://msrt.ir/sites/jazbsite/list_03_general/Elam_Niazha_Bh91.zip

من به قسمت برق اون نگاه کردم و چند تا نکته جالب رو متوجه شدم، که به نظرم این اطلاعات برای اشخاصی که هنوز نمیدونن چه گرایشی انتخاب کنن مفید باشه.
البته انتخاب گرایش کاملاً باید براساس علاقه شما باشه، اما اگه اون رو هم نمیدونید و قصد دارید تا دکترا ادامه بدید و گرایشی هم انتخاب کنید که موفق باشه (که طبعاً دکترا بیشتر به تدریس دانشگاه میخوره) میتونید از اطلاعات این چنینی کمک بگیرید.

اول اینکه توی دانشگاهای خوب (مثل دانشگاهای تهران، اصفهان، شیراز و مشهد) میبینید که 90درصد اونها به صورت پیمانی هست (یا باید مدرک دکتری داشته باشید) و تعداد کمی هم به صورت طرح سربازی (یا امریه) و بورس (یعنی دانشجوی دکترا باشید)!
اما اینطور که متوجه شدم، تقریباً توی اکثر دانشگاها الکترونیک و مخابرات بیشترین نیاز رو به هیئت علمی داره و کنترل هم کمترین. یعنی اگه دکترای گرایش الکترونیک یا مخابرات داشته باشید خیلی راحت میتونید عضو هیئت علمی بشید و اگه هم کنترل باشید طبعاً گزینه‌ها کمتر میشه!
شرایطی هم که وجود داره خیلی جالبه، مثلاً بعضی از اونها به فیلدای تخصصی احتیاج دارن، بعضیا شرط معدل بالای 17 دارن، بعضیا مقاله داشتن رو شرط کردن و ...

سلام

با نظرتون موافقم با یه استاد دکترای برق قدرت صحبت میکردم در مورد گرایش های برق و بازار کارشون

بهم گفت:

بازار کار تا لیسانسه- ارشد و دکترا یا واسه کلاسه! یا واسه تدریس

تازه توی دانشگاهها الکترونیک رو بهتر از قدرت میگیرن واسه هیئت علمی و تدریس

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
سلام
f shademanبخوبی راهنمایی کردن
به نظر من تا اردیبهشت ریاضیات رو بخونید ، از زبان هم غافل نباشید
وقتی رتبه ها اومد هم تصمیم نهایی رو بگیرید

sagtule

عضو جدید
یه چند تا چیز برای تازه واردا بزارم این دو تا خلاصه درسه پارسه هست
http://www.4shared.com/zip/Jq1XEffO/kholase_darse_bargh_arshad_par.html زبان معادلات ریاضی سیگ ماشین مدار
http://www.4shared.com/zip/fMWlfv6H/kholase_darse_bargh_arshad_par.html امار مغناطیس کنترل
این پایینیم حرفای بدی نمیزنه درسته قدیمیه ولی من موقعی که اینو خوندم رفتم زبان خوندم
همیشه توی کله صفحا ت حتما بخونید نگید قدیمیو بدرد نخورن بعضی جاهاش خیلی خوبه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...=1#post3980487

جزوه هایی که میشه تو اینترنت گیر اورد
جزوه دستنویس اسلام پناه درسش، جزوه پارسه عبدالعالی مغناطیس، جزوه دستنویس و پارسه معادلات معتقدی،پارسه ریاضی مهندسی معتقدی، کنکورهای سالهای قبل، جزوه پارسه الکترونیک لطیفی،جزوه مدار پارسه عبدالعالی، جزوه دستنویس هدتنی، جزوه پارسه سیگنال صائب،
با توجه به جو خفن اینج لطفا اگه پست من رو پاک کردید دلیلشو بگید
های هیتلر
تو این هفته 100 درصد دوم پارسه رو هم اگه خدا یاری کنه میزارم البته همین پستم اپدیت میشه یعنی پست 46
نمیدونم چرا بچه ها کم لطفی میکنند و در تاپیک کنکورهای ازمایشی کل پستها لیکشون رو پاک کردن لطفا هدف رو معلوم کنید اگه اشتباهه من هم انجام ندم

آخرین ویرایش:

controlqueen

عضو جدید
http://www.4shared.com/zip/Jq1XEffO/kholase_darse_bargh_arshad_par.html
http://www.4shared.com/zip/fMWlfv6H/kholase_darse_bargh_arshad_par.html
این پایینیم حرفای بدی نمیزنه درسته قدیمیه ولی من موقعی که اینو خوندم رفتم زبان خوندم

جزوه دستنویس اسلام پناه درسش، جزوه پارسه عبدالعالی مغناطیس، جزوه دستنویس و پارسه معادلات معتقدی،پارسه ریاضی مهندسی معتقدی، کنکورهای سالهای قبل، جزوه پارسه الکترونیک لطیفی،جزوه مدار پارسه عبدالعالی، جزوه دستنویس هدتنی، جزوه پارسه سیگنال صائب،
های هیتلر

سلام ببخشید اون لینکا خلاصه چه درسی از پارسه هست؟

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی
لطفا هر کسی بگه برنامش برای ایام عید چیه؟؟
کلا بهترین کار برای استفاده از این ایام چیه؟
سلام.احتمالا از روز 4 فروردین درس خوندنو شروع کنم.مدار 1 از پوران پژوهش فصلای یک و دو و اگه بتونم سه رو میخونم. ریاضی مهندسیم تا آخر نگاشت خوندم ازون به بعد رو شروع میکنم میخونم.وبه درسای دانشگاهمم میرسم

livewaves

کاربر فعال
http://www.4shared.com/zip/Jq1XEffO/kholase_darse_bargh_arshad_par.html زبان معادلات ریاضی سیگ ماشین مدار
http://www.4shared.com/zip/fMWlfv6H/kholase_darse_bargh_arshad_par.html امار مغناطیس کنترل

های هیتلر
تو این هفته 100 درصد دوم پارسه رو هم اگه خدا یاری کنه میزارم البته همین پستم اپدیت میشه یعنی پست 46
نمیدونم چرا بچه ها کم لطفی میکنند و در تاپیک کنکورهای ازمایشی کل پستها لیکشون رو پاک کردن لطفا هدف رو معلوم کنید اگه اشتباهه من هم انجام ندم

دوست عزیز شما خودت دوست داری که وقتی که کتابتون کپی شد چنین جای پر بازدیدی بگن کتاب مهندس فلانی جزوه فلانش کپی شده؟؟؟؟
لطفا از این کار خودداری کنید تا حقوق مولفان عزیز رعایت بشه تا کتب خوب در بازار باشه وگرنه همه مثل خیلی از اساتید مطرح دست از کتاب نوشتن بر میدارن.فقط اونایی رو مجازید اعلام کنید که مولف با رضایت خودش توی وبسایتش گذاشته باشه مثل مهندس اسلام پناه و لی تا اونجا که می دونم دکتر معتقدی چنین کاری نکرده

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
لطفا هر کسی بگه برنامش برای ایام عید چیه؟؟
کلا بهترین کار برای استفاده از این ایام چیه؟

سلام.فقط میتونم بگم که این ایام خیلی خیلی مهم و تاثیر گذار هست.سعی کنین تا میتونین تعطیلات این ایام رو بر خودتون حرام کنین! توی این روزها و تا 13 فروردین راحت میتونید ریاضیات رو کاملا بخونین.این شما رو خیلی جلو میندازه

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

خسته نباشید

بچه ها واسه خوندن بررسی سیستم های قدرت میشه مشاوره درست درمونی بهم بدین!؟

من دارم از روی کتاب جهش میخونم با مثال های داخل کتابش مشکلی ندارم اما نمیتونم از پس تست های اخر فصولش بر بیام!! چیکار کنم؟

اصلا جزوه ای هست که مثال ها زیادی داشته باشه؟

ممنونم

• Like
واکنش ها: y.92

bolka

عضو جدید
یه سوال داشتم راجع کنکور
من اگه نیم سال اول فارق التحصیل بشم (یعنی تو بهمن ماه) تا بهمن سال بعدش میتونم کنکور امتحان بدم؟ (به خاطر فرجهیک ساله سربازی میپرسم)
آخه شنیدم که میگن خودتونو نیمسال دوم فارق التحصیل کنین که تیرماه باشه که بتونین 6 ماه هم برای کنکور بخونین.
یک کنکور میخوام سال آخرم بدم یکی هم بعد فارق شدن میشه همچین چیزی؟
ممنون میشم کمکم کنین

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال داشتم راجع کنکور
من اگه نیم سال اول فارق التحصیل بشم (یعنی تو بهمن ماه) تا بهمن سال بعدش میتونم کنکور امتحان بدم؟ (به خاطر فرجهیک ساله سربازی میپرسم)
آخه شنیدم که میگن خودتونو نیمسال دوم فارق التحصیل کنین که تیرماه باشه که بتونین 6 ماه هم برای کنکور بخونین.
یک کنکور میخوام سال آخرم بدم یکی هم بعد فارق شدن میشه همچین چیزی؟
ممنون میشم کمکم کنین

سلام.دوست عزیز اگر در 30 بهمن سال 92 فارغ التحصیل بشوید میتوانید در کنکور بهمن سال 93(که برای 94 است) شرکت کنید.به شرطی که دفترچه خود را تا یک ماه قبل 30 بهمن 93 (یعنی اول بهمن 93) بفرستید چون پروسه بررسی آن خیلی مشخص نیست.

y.92

عضو جدید
سلام
دوستان عیدی من به شما
جزوه 700 صفحه ای سیگنال و سیستم استاد تقدسی رو براتون اپلود کردم
این لینکشه
فقط هر کس این جزوه رو دانلود می منه باید 100 تا صلوات برای من بفرسته 100 تا هم برای استاد تقدسی . این شرطشه .
این جزوه حلاله . نظر استاد تقدسی هم گرفته ام .

برای اطلاع بیشتر از سایر جزوات به این وب مراجعه کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samsoon

عضو جدید
سلام .
من کنکوری نیستم و یه کتاب میخوام که مباحث رو خوب توضیح داده باشه و مثال های خوبی داشته باشه ... واسه دانلود هم باشه ...واسه مدار 2 و الکترونیک 1
ممنون

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .
من کنکوری نیستم و یه کتاب میخوام که مباحث رو خوب توضیح داده باشه و مثال های خوبی داشته باشه ... واسه دانلود هم باشه ...واسه مدار 2 و الکترونیک 1
ممنون

مدار 2 کتاب دکتر زرگر را از بازار بخرید
الکترونیک 1 هم برای مثال غیر کنکوری کتاب مهندس تقی شفیعی را از بازار بخرید
کتاب فارسی در اینجا پیدا نخواهید کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا