گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان ثبت نام آزمونهای آزمایشی شروع شده ؟ از قیمتاشون خبر دارید ؟؟

خیلی وقته عزیزم که شروع شده.من خودم نصیر ثبت نام کردم.اردیبهشت ثبت نام کردم 9 مرحله آزمونشو با 36 درصد تخفیف شد 225 تومن الان بخوای ثبت نام کنی فک کنم بشه 250 اینا کتاباشم بخوای بخری اگه 9 مرحله ثبت نام کرده باشی بسته کتاباشو با 75 درصد تخفیف میده

homeyra khaledi

عضو جدید
خیلی وقته عزیزم که شروع شده.من خودم نصیر ثبت نام کردم.اردیبهشت ثبت نام کردم 9 مرحله آزمونشو با 36 درصد تخفیف شد 225 تومن الان بخوای ثبت نام کنی فک کنم بشه 250 اینا کتاباشم بخوای بخری اگه 9 مرحله ثبت نام کرده باشی بسته کتاباشو با 75 درصد تخفیف میده

سلام ببخشین من سال قبل پارسه بودم و بنظرم خوب بود حالا واسه امسال نمیدونم پارسه برم یانه قیمتشم که 2 برابر نصیر میخواستم بدونم نصیر اوضاش چجوریه؟و شما میتونید یه مقایسه از نظر سطح سوال و ایناش واسم بگین؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا کی مهلت دارن ؟
کدوم موسسه ثبت نام کنیم بالاخره ؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
تا کی مهلت دارن ؟
کدوم موسسه ثبت نام کنیم بالاخره ؟

میتونید برید سایت نصیر اونجا نوشته. هر وقت بخوای میتونید ثبت نام کنید ولی اگه بخوای از تخفیف بیشتری استفاده کنید تا آخر خرداد اگه ثبت نام کنید فک کنم 250 تومنه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام ببخشین من سال قبل پارسه بودم و بنظرم خوب بود حالا واسه امسال نمیدونم پارسه برم یانه قیمتشم که 2 برابر نصیر میخواستم بدونم نصیر اوضاش چجوریه؟و شما میتونید یه مقایسه از نظر سطح سوال و ایناش واسم بگین؟

والا من خودمم اطلاعاتم در حد حرفای دوستای عزیز در همین تالار بوده . بستگی داره شما هدفتون از شرکت در آزمون چی باشه! یکی واسش جامعه آماری مهمتره یکیش واسش سطح سوالات مهمتره.
من خوبم به شخصه بین نصیر و پارسه نصیرو انتخاب کردم چون سطح سوالاتش نسبت به پارسه خیلی بهتره ولی جامعه آماریش خیلی کم تره. اونیکی موسسات مثل مدرسان یا ماهان و بینش اینارم نمیدونم.پارسه هزینه ای که باید بدی ارزششو نداره

* F A R Z A D *

عضو جدید
اینم لیست 14 نفر اول کنکور ارشد برق 92 که نشون میده بچه های شریف امسال ترکوندن :smile:

ليست منتخبين آزمون متمركز ( مرحله اول ) هجدهمین المپياد
مهندسی برق- کد رشته 1251

سال 1392
ردیف
نام​
رتبه علمی
دانشگاه فارغ التحصيلي​
نام پدر​
1​
علي مهرپويا
1​
صنعتي شريففرهنگ
2​
محسن حسيني
2​
صنعتي شريفمحمد
3​
عليرضا عبدالهي تنها
3​
صنعتي اميركبيراسد
4​
منا ذهني
4​
تهرانمهران
5
فرهاد زارع اهنگركلايي
5​
تهرانخدابخش
6​
جواد طايفي نصرابادي
6​
صنعتي شريفمحمدحسن
7​
ميلاد رضايي برزاني
7​
يزدمحمدحسن
8​
محمدرضا گلزاري اسكويي
8​
صنعتي شريفاحمد
9
محمدجواد احمدي
9​
صنعتي بابلرشيد
10​
فرهاد پورطهماسبي
10​
تهرانكامبيز
11​
اميرحسين هادوي
11​
صنعتي شريفاصغر
12​
اريا سميعي
11​
صنعتي شريفهمايون
13​
محمدرضا كريمي قريق
12​
صنعتي شريفعباس
14​
حسين محسني
13​
اموزشكده هاي فني وحرفه اييعقوب

البته این رو هم اضافه کنم اینا بدون احتساب تاثیر 20 درصدی معدل هستن یعنی رتبه شون فقط بر اساس کنکور ارشد هست .

منبع

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اینم لیست 14 نفر اول کنکور ارشد برق 92 که نشون میده بچه های شریف امسال ترکوندن :smile:

ليست منتخبين آزمون متمركز ( مرحله اول ) هجدهمین المپياد
مهندسی برق- کد رشته 1251

سال 1392
ردیف
نام​
رتبه علمی
دانشگاه فارغ التحصيلي​
نام پدر​
1​
علي مهرپويا
1​
صنعتي شريففرهنگ
2​
محسن حسيني
2​
صنعتي شريفمحمد
3​
عليرضا عبدالهي تنها
3​
صنعتي اميركبيراسد
4​
منا ذهني
4​
تهرانمهران
5
فرهاد زارع اهنگركلايي
5​
تهرانخدابخش
6​
جواد طايفي نصرابادي
6​
صنعتي شريفمحمدحسن
7​
ميلاد رضايي برزاني
7​
يزدمحمدحسن
8​
محمدرضا گلزاري اسكويي
8​
صنعتي شريفاحمد
9
محمدجواد احمدي
9​
صنعتي بابلرشيد
10​
فرهاد پورطهماسبي
10​
تهرانكامبيز
11​
اميرحسين هادوي
11​
صنعتي شريفاصغر
12​
اريا سميعي
11​
صنعتي شريفهمايون
13​
محمدرضا كريمي قريق
12​
صنعتي شريفعباس
14​
حسين محسني
13​
اموزشكده هاي فني وحرفه اييعقوب

البته این رو هم اضافه کنم اینا بدون احتساب تاثیر 20 درصدی معدل هستن یعنی رتبه شون فقط بر اساس کنکور ارشد هست .
این اطلاعاتو از کجا آوردی؟:D کارنامشونم میذاشتی خوب میشد. دمه رتبه 14 و 9 و 7 ای گرم.مخصوصا رتبه 14 ایه.انصافا رتبه اون از رتبه یکیه با ارزشتره عرضه داره

engpower_1

عضو جدید
سطح سوالاتشون خیلی متفاوت نیست. بهتره امسال یا نصیر برید یا سنجش چون پارسه فقط پول زیاد میگیره که دانشجوهافکر کنن آزمونهاشون چیز خاصیه. امسال هم که بجز استادایی که توی پارسه سرمایه دارن (مثل لسانی و لطیفی و عبدالعالی) بقیه اساتید تاپ مثل معتقدی و اشرفیان و ... از پارسه بیرون اومدن. حتی اگه الان بری توی سایت پارسه میبینی که یه سری دانشجو! برای کلاساشون آوردن. برای کم کردن هزینه هاشون دارن همه کارها رو به دانشجوها میسپرن. به پارسه اعتماد نکنید. بنظر من یا نصیر بدید یا تعاونی سنجش
این اطلاعاتو از کجا آوردی؟:d کارنامشونم میذاشتی خوب میشد. دمه رتبه 14 و 9 و 7 ای گرم.مخصوصا رتبه 14 ایه.انصافا رتبه اون از رتبه یکیه با ارزشتره عرضه داره
متن کامل مقاله مصاحبه با این بچه ها و ایمیل مهرپویا و طایفی رو مهندس تقوی توی سایتشون گذاشته. از اون طریق میتونید باهاشون تماس بگیرید.
میگن رضایی از پوران رو در ابتدا بخونید و سپس تقوی از راهیان ارشد تکمیل کننده است من خودم نخوندم،اما این حرف رو از چندین نفر شنیدم
اینکه چندتاکتاب رو بخونید از نظر من اشتباهه.چندتا از دوستان خود من همین کار شما روکردن یعنی اول رضایی و بعد تقوی. درصدهای کنترلشون از 10 هم بالاتر نیومد. شما که انقد وقت ندارید. بهتره یه جزوه خوب مثل جزوه کلاسی تقوی یا شیرین ابادی رو سریع بخونید بعد برید از کتاب تقوی فقط نکته و روشهای تستیش رو یاد بگیری.

به دوستانی که میخوان آزمون یا کلاس شرکت کنند توصیه میکنم پستهای موجود در امضاهای من رو بخونند. بنظرم خیلی کمکتون میکنه.

alexBoin

عضو جدید
دوستان اینجا کسی هست بتونه کمک کنه من جزوه پارسال کلاس تقوی(یا شیرین آبادی)رو پیدا کنم؟
خوتون یا کسی که میشناسید کلاس رفته باشه.
ممنون

alexBoin

عضو جدید
این اطلاعاتو از کجا آوردی؟:D کارنامشونم میذاشتی خوب میشد. دمه رتبه 14 و 9 و 7 ای گرم.مخصوصا رتبه 14 ایه.انصافا رتبه اون از رتبه یکیه با ارزشتره عرضه داره
من با ایشون(رتبه14)صحبت کردم اتفاقأ.فقط بدونید کنترل و سیگنال رو کلأ پاس نکرده بودن....

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا مطلب زیبا و فوق العاده به حقی دوستمون فرمودند.
پشتکار پشتکار پشتکار
فقط اینه که پیروزی رو تضمین میکنه.
حالا یکی که هوشش زیاده کمتر نیاز به درس خوندن داره و یکی که هوش کمتری داره باید بیشتر وقت بزاره و تلاش کنه.
دوستانی که مث من میخوان ارشد 93 شرکت کنن هیچوقت به حرفای عمومی اینجل صرفا تکیه نکنن. هرکس باید سطح و اندازه خودش رو بفهمه و طبق اون برنامه ریزی کنه.

من با یکی از آشناها که صحبت میکردم واسه منی که پایه ضعیف دارم میگفت کلاس بری که خیلی بهتره ولی اگر نرفتی واسه کنترل و سیگنال حتما اوگاتا و اوپنهایم رو بخون بعد کتاب تست رو کار کن.
روزی 10 ساعت درس خوندن لازمه:surprised:

کتاب سیگنال اوپنهام اصلا به صرف نیست واسه کنکور
قطر کتابش ادمو عصبی می کنه!!پر از مثالایی که بدرد کنکور نمیخوره
سیگنال کتاب مومن زاده رو می خونم و کنارش تمرینهای اوپنهام
تمرینهای اوپنهام ویژگی خوبش اینه که دونه دونه نکته هایی که اقای مومن زاده توکتابشون گفتن تو تمریناش هست اگه تحیل کنی و وقت داشته باشی
م به نظرم ایشون که سیگنال رو 100 زدن تسلط خیلی خوبی رو تمرینهای اوپنهام دارن از کتاب خوبشون هم معلومه
به نظرم کتاب مومن زاده یا تقدسی رو بخونید همون یادگیری که از اوپنهام دوستتون مد نظرش بوده رو بدست میارید با وقت کمتر
البته تمرینهای مهم اوپنهام رومهندس مومن زاده تو سایتشون گفتن که همشون نکات خوبی دارن

واسه کنترل هم خودمم موندم:(

روزه 10 ساعت به نظر سخت میاد
یه کوچولو بگم ببینی سخت نیست

مثلا 7 بیدار شی
از 8 بخونی تا10:30
30 مین استراحت
11 تا 13:30

میشه 5 ساعت مفید صبح

تا 4:30 هم استراحت کن و ناهار
از 4:30 تا 6:30
باز 30 مین استراحت
از 7 تا 9 شب

4 ساعت هم عصر خوندی میشه 9 ساعت
با این همه استراحت از صبح تا عصر هم خسته نمیشی

تازه این 30 مین رو می تونی خودت تبدیل به دو تا 15 مین یا 3 تا 10 مین کنی

اولش سخته ولی راه میفتی
با روزی 1 تا 2 ساعت شروع کن
ولی بگو تا هفته دیگه باید برسه به 4 تا 5
هفته سوم کمتر از 6 نشه
و هفته چهارم کمتر از 8

کرنومتر هم خوبه و تاثیر میذاره رو خوندنت

آخرین ویرایش:

masoudsalimi7

عضو جدید
دوستان اینجا کسی هست بتونه کمک کنه من جزوه پارسال کلاس تقوی(یا شیرین آبادی)رو پیدا کنم؟
ممنون
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش لینک جزوه کنترل و تجزیه شیرین آبادی رو گذاشته بود تو همین تاپیک بگردی پیدا میکنی...
من پاییز پارسال با ایشون کنترل داشتم که خوب بوود.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
من با ایشون(رتبه14)صحبت کردم اتفاقأ.فقط بدونید کنترل و سیگنال رو کلأ پاس نکرده بودن....

خیلی خوب میشه اگه از تجربیاته ایشون در اختیار ما قرار بدید. فک میکنم نوع درس خوندن و روش خوندنه این دوستان برای ماها مفید باشه تا کسیکه پایش قوی بوده و توی دانشگاه شریف درس خونده!

mhoseinjafari

عضو جدید
سلام بچه ها
درصدا خودمو دو تا از رفقا رو تو کنکور 92 میذازم
ایشالله که به کارتون بیاد
رتبه 37 قدرت
زبان 30
ریاضی 27
مدار 55
کنترل 55
ماشین 100
بررسی 5-
مغناطیس 9
رتبه 73 قدرت
زبان 0
ریاضی 47
مدار 72
کنترل 36
ماشین 61
بررسی 30
مغناطیس0
رتبه 102 قدرت
زبان 0
ریاضی 56
مدار 44
کنترل 24
ماشین 72
بررسی 18
مغناطیس 19

saj2607

عضو جدید
سلام بچه ها
رتبه 37 قدرت
زبان 30
ریاضی 27
مدار 55
کنترل 55
ماشین 100
بررسی 5-
مغناطیس 9
رتبه 73 قدرت
زبان 0
ریاضی 47
مدار 72
کنترل 36
ماشین 61
بررسی 30
مغناطیس0
رتبه 102 قدرت
زبان 0
ریاضی 56
مدار 44
کنترل 24
ماشین 72
بررسی 18
مغناطیس 19[/ QUOTEدوست عزیز کاش منابعاتونم میگفتین

پویان ط

عضو جدید
سلام بچه ها
رتبه 37 قدرت
زبان 30
ریاضی 27
مدار 55
کنترل 55
ماشین 100
بررسی 5-
مغناطیس 9
رتبه 73 قدرت
زبان 0
ریاضی 47
مدار 72
کنترل 36
ماشین 61
بررسی 30
مغناطیس0
رتبه 102 قدرت
زبان 0
ریاضی 56
مدار 44
کنترل 24
ماشین 72
بررسی 18
مغناطیس 19
سلام.اون نفر اولی اگه بررسی رو سفید میذاشت رتبش زیر 20 بود

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

تبریک میگم به خاطر این رتبه هاتون .اگه میشه درباره منابع و تجربه هاتون بیشتر توضیح بدین .

تا حالا بالایه 20 تا کارنامه (قدرت)نگاه و بررسی کردم یه چیزایی که فهمیدم اینکه در مجموع 7 تا درسی که داریم(3تا دفترچه اول و 4 تا دفترچه دوم ) :
با میانگین 20 درصد رتبه 600تا 700 میشه
با میانگین 25 درصد رتبه بین 400تا 500
با میانگین 30 درصد رتبه 200 تا 300
با میانگین درصد 35 رتبه بین 100 تا 200
از 35 درصد به بالا رتبه زیر 100 میشه و درنهایت رتبه 2 میانگینش 55 بود . البته اینا همه تقریبی هستن( خطا دارن ) و با یه معدل در حد 16 .

amir843

عضو جدید
من میخوام تابستان کلاس مدار ثبت نام کنم ولی موندم بین زرگر (نصیر) یا ملک محمد(بینش) کدومو انتخاب کنم؟ یه عده میگن ملک محمد بدرد کسایی میخوره که سطح علمی مدارشون بالاست ولی نکته های تستی خوبی میگه.اما این سطح نسبی رو نمیدونم چقدر باید باشه؟! در مورد زرگر هم یه عده میگن فقط کتابشو با ویدئو پروجکشن توضیح میده ولی از صفر توضیح میده میاد جلو و روش هاش تشریحی و کلاسیکه؟! کاملا سردر گم شدم.میخواستم بدونم کسی تجربه ای از کلاس این دو استاد داره و کدوم بهتره؟( در ضمن من چون اصفهانم و تابستان فقط این دو استاد اصفهان میان مجبورم یکی از این دو استاد انتخاب کنم)

آخرین ویرایش:

AMIN4EVER

عضو
سلام

سلام

سلام دوستان.
من ارشد سال قبل شرکت کردم و چیزی نخونده بودم .حتی نمیدونستم ماشین حساب مجاز نیست .
ققط تونستم زبان 22 درصد بزنم که غیرانتفاعی وپیام نور هم مجاز نشدم .

از هفته بعد میخام شروع کنم .

ماشین-مدار-ریاضی-کنترل
چه کتاب تست هایی بخونم ؟توش توضیح هم داشته باشه .
در مورد ماشین حساب هم میتونید بگید چرا مجاز نیست ؟ تجربیات حل بدون ماشین حساب رو هم بگید .چون هنوز شروع نکردم میگم.

کلاس هم بخام برم کجا برم خوبه ؟
مدرسان و پارسه و... کدوم بهتره برا برق ؟
هزینه ش چقدر میشه ؟ بدون کلاس و گرفتن جزوه هاش و با کلاس رفتن ؟
نمیخام زیاد هزینه کنم .

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من ارشد سال قبل شرکت کردم و چیزی نخونده بودم .حتی نمیدونستم ماشین حساب مجاز نیست .
ققط تونستم زبان 22 درصد بزنم که غیرانتفاعی وپیام نور هم مجاز نشدم .

از هفته بعد میخام شروع کنم .

ماشین-مدار-ریاضی-کنترل
چه کتاب تست هایی بخونم ؟توش توضیح هم داشته باشه .
در مورد ماشین حساب هم میتونید بگید چرا مجاز نیست ؟ تجربیات حل بدون ماشین حساب رو هم بگید .چون هنوز شروع نکردم میگم.

کلاس هم بخام برم کجا برم خوبه ؟
مدرسان و پارسه و... کدوم بهتره برا برق ؟
هزینه ش چقدر میشه ؟ بدون کلاس و گرفتن جزوه هاش و با کلاس رفتن ؟
نمیخام زیاد هزینه کنم .

سلام.کل تاپیک رو بخونید جوابتون رو میگیرید

mhoseinjafari

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان گلم
هر سه نمونه کارنامه ای که برایتان گذاشتم متعلق به بچه های دانشگاه تفرش است
دانشگاهی که نهایت جزء دانشگاه های رده سوم کشور به حساب بیاید که نمره گرفتن هم درش سخت نبود
اما چه من و چه دوستانم هر سه معدلامون پونزده و خرده ایه
و این یعنی اینکه بچه های درسخونی ام نبودیمو تو حاشیه سیر می کردیم
اما وقتی تصمیم به خوندن کنکور گرفتیم عزممون و جزم کردیمو هی نگفتیم بابا خیلی ها هستن که از ما قویترنو تو دانشگاه های خیلی خوب درس خوندنو یا اینکه خیلی ها هستن که کلاسای آن چنانی شرکت می کنندو ازاین حرفا
امیدوارانه و با عزم جدی درس خوندیمو خداروشکر نتیجه گرفتیم
آخه می دونید مهمتر از آمادگی علمی شما برا جلسه کنکور آمادگی ذهنی و اعتماد به نفس شماست که تعیین کننده است
بچه ها بنظرم اسیر تبلیغات اونایی که کنکور و بهانه کردن برا چاپیدن بچه های مردم نشید
حتما اساتید باشرف و با اخلاقی هم هستند اما باور کنید خیلی ها فقظ به فکر گرم کردن دکان خودشونند
اسم نمیارم اما ی استاد معروفی تقریبا بعد از کنکور پاسخنامه داده بود اونم نه حل تشریحی فقط گزینه ها بعد کنار جواباشم نوشته بود که اینا رو که همشو سر کلاس حل کردم جالب اینکه تقریبا سه تا سوالم غلط حل کرده بود که دوتاشو با تذکر بچه ها که اصلا به رو خودشم نیاورد سریع اصلاح کرد
سومین سوالم که بعد چند رو اصلاح کرد به دروغ برگشته میگه می خواستم تونایی رو رسوا کنک که از پاسخنامه من استفاده کردنو پاسخ دادن
حالا خودتون قضاوت کنید بعد تو قسمت نظرات سایتشم که می رفتی می دیدی اولین نظر مثلا یکی که احتمال قوی خودشه اومده چه تعاریفی در حقش کرده که شاید فقط در حق امثال دکتر کارولوکس (مرحوم) جا داشته باشه
بگذریم می خواستم اینو بگم که فقط اگر به نظرم خیلی پولدارید کلاس شرکت کنید که فقط کمی از نظر زمانی شما رو جلو میندازه
و گرنه تمام مطالب توی کتابا جزوه ها پیدا میشه مهم اینه که خودتون خوب اونا رو بخونید مفهومی مفهومی و برا خودتونو دوستاتون توضیح بدید
بچه ها چون از منابع کنکوری هم پرسیده بودن باید عرض کنم که از هر کس که بپرسید طبیعتا کتابایی رو که خودش دیده بهتون معرفی می کنه نه بهترین کتابا رو پس ار هر کی که پرسیدید حتما ازش امتیازا و مشکلا کتابم بپرسید
بنظرم فقط برا اینکه کنترل رو خوب یاد بگیرید حتما کتاب دکتر خاکی صدیق رو که برا انتشارات پیام نور هستشو دیگه چاپ نمیشه دانلود کنید و از این کتاب شروع کنید
حقیقت من به خودشونم ایمیل زدم و اجازه گرفتم اما جوابمو ندادن
اگر سوالی داشتید که می تونستم کمکتون کنم حتما بگید
در خدمتم

پویان ط

عضو جدید
دانشگاهی که نهایت جزء دانشگاه های رده سوم کشور به حساب بیاید که نمره گرفتن هم درش سخت نبود
اما وقتی تصمیم به خوندن کنکور گرفتیم عزممون و جزم کردیمو هی نگفتیم بابا خیلی ها هستن که از ما قویترنو تو دانشگاه های خیلی خوب درس خوندنو یا اینکه خیلی ها هستن که کلاسای آن چنانی شرکت می کنندو ازاین حرفا
آخه می دونید مهمتر از آمادگی علمی شما برا جلسه کنکور آمادگی ذهنی و اعتماد به نفس شماست که تعیین کننده است
بچه ها بنظرم اسیر تبلیغات اونایی که کنکور و بهانه کردن برا چاپیدن بچه های مردم نشید
حتما اساتید باشرف و با اخلاقی هم هستند اما باور کنید خیلی ها فقظ به فکر گرم کردن دکان خودشونند
اسم نمیارم اما ی استاد معروفی تقریبا بعد از کنکور پاسخنامه داده بود اونم نه حل تشریحی فقط گزینه ها بعد کنار جواباشم نوشته بود که اینا رو که همشو سر کلاس حل کردم جالب اینکه تقریبا سه تا سوالم غلط حل کرده بود که دوتاشو با تذکر بچه ها که اصلا به رو خودشم نیاورد سریع اصلاح کرد
سومین سوالم که بعد چند رو اصلاح کرد به دروغ برگشته میگه می خواستم تونایی رو رسوا کنک که از پاسخنامه من استفاده کردنو پاسخ دادن
حالا خودتون قضاوت کنید بعد تو قسمت نظرات سایتشم که می رفتی می دیدی اولین نظر مثلا یکی که احتمال قوی خودشه اومده چه تعاریفی در حقش کرده که شاید فقط در حق امثال دکتر کارولوکس (مرحوم) جا داشته باشه
بگذریم می خواستم اینو بگم که فقط اگر به نظرم خیلی پولدارید کلاس شرکت کنید که فقط کمی از نظر زمانی شما رو جلو میندازه
و گرنه تمام مطالب توی کتابا جزوه ها پیدا میشه مهم اینه که خودتون خوب اونا رو بخونید مفهومی مفهومی و برا خودتونو دوستاتون توضیح بدید
بچه ها چون از منابع کنکوری هم پرسیده بودن باید عرض کنم که از هر کس که بپرسید طبیعتا کتابایی رو که خودش دیده بهتون معرفی می کنه نه بهترین کتابا رو پس ار هر کی که پرسیدید حتما ازش امتیازا و مشکلا کتابم بپرسید
بنظرم فقط برا اینکه کنترل رو خوب یاد بگیرید حتما کتاب دکتر خاکی صدیق رو که برا انتشارات پیام نور هستشو دیگه چاپ نمیشه دانلود کنید و از این کتاب شروع کنید
در خدمتم
درود بر تو.تبریک بابت رتبه.میشه یه لطفی کنی منابعتو بنویسی و نقاط قوت و ضعف هر کدومشونو.متشکرم

Dashpot

عضو جدید
در خدمتم
خیلی ببخشید من با ماشین تست زدنش مشکل دارم چه کنم به نظرتون یعنی نمی فهمم باید از کجا شروع به کرد یک سوال رو؟!کتاب یا جزوه چی معرفی می کنید.
سپاس

mhoseinjafari

عضو جدید
با سلام دوباره به دوستان عزیز
با این تذکر که چون من فقط ی دانشجوام که برا کنکور خوندم و نظراتم قطعا جامع نیست چون تمام منابع رو ندیدم
توجه داشته باشید که بهترین منابع به خود افرادهم بستگی داره و واقعا امکان ارائه یک لیست واحد برای همگان نیست
به نظرم هیچ کس نباید زبان را به طور کامل کنار بگذارد چرا که قدرت مانور شما را در جلسه امتحان بالا می برد و به احتمال قوی زبان عموم شما از من که ضعیف تر نیست من قصد جدی برای زبان نداشتم فقط در حاشیه درس های اصلی زبان خوندم اونم فقط لغت ولی شما اگر فرصت دارید حتما توجه کافی به گرامر ومتن هم داشته باشید
برای لغت که خودم خوندم و اگر دایره لغاتتون رو گسترش بدید قطعا بهتر متن هم می زنید مثل همه کتاب های 504 و 450 لغت ضروری تافل رو توصیه می کنم 450 لغت ساختار به مراتب بهتری از 504 داره . فقط به نظرم برا تثبیت لغات در ذهنتون تلفظ صحیح کلمات رو هم یاد بگیرید و اگر بین دو گزینه شک کردید حتما بزنید و مطمئن باشیذ که قطعا نتیجه می ده حقیقت من که نتیجه گرفتم
البته ی کتاب دیگه ای ام بود که تو نمایشگاه از انتشارات دانشگاه خواجه نصیر گرفته بودم ولی برا خودشون نبود کتابی تو قطع کوچیک با جلد قهوه ای رنگ که مربوط به لغات تافل بود منتها فارسی تهش بانک لغاتی داشت که من از اونم استفاده کردم اگه تونستم پیداش کنم اطلاع می دم الان گشتم پیدا نکردم
شما که فرصت دارید به نظرم گرامرم بخونید البته نظرم اصلا کارشناسی نیستا باونایی که تو زبان حرفه ای اند مشورت کنید
برا متنا هم بیشتر کتاب دکتر مظفری پارسه رو معرفی می کنن من نظر خاصی ندارم بیشتر پرس و جو کنید
برای مدار هم باید عرض کنم که منم مثل عموم بچه ها از کاروزرگر استفاده کردم قطعا کتابی که تا این اندازه فراگیره بین بچه ها نباید کتاب بدی باشه منم به ضعف خاصی بر نخوردم ولی خب کتابا دیگروام ندیدم که بتونم مقایسه کنم ولی یکی از رفقا که ی جایی کهن رو دیده بوده می گفت که اونم گفته کارو زرگر رو بخونید
راجه به ریاضی ام عرض کنم که من خودم کتابای معتقدی رو داشتم ولی بنظر می رسه کتابای کریمی ساختار بهتری دارن چرا که در لابلای درس مثال زده شده ولی در کتاب پارسه مثال ها پس از درس آمده ولی تصمیم با شماست با هر کدوم که بیشتر حال می کنید البته این رفیقه ما که 102 شده بود برا معادلاتش گاج خونده بود تفاوت چندانی به نظرم بین این کتابا نیست بیشتر ذوقیه و مهم عمقی و درست خوندن خودتونه
آمار و احتمال اطلاع خاصی ندارم اما انگار بیشتر کتاب طورانی رو معرفی می کنن
برای بررسی ام باید عرض کنم که کتاب جهش تالیف قاسمی پر از غلطای مفهومی و محاسباتیه اما کتاب خوبیه چرا که از تمام رفرنس ها استفاده کرده و کامله اما باید خیلی با دقت خونده شه تا غلطاشو در بیارید که گمرا هتون نکنه
کتاب پارسال پوران پزوهش غلط نداشت اما خیلی خلاصه بود برا شروع اصلا خوب نیست ولی برا جمع بندی و مرور خوبه شنیدم امسال چاپ جدیدش میاد اطلاعی ازون طبیعتا ندارم شاید مفصل تر شده باشه
کتاب مدرسان هم بنظرم اصلا کتاب خوبی بر بررسی نیست
برا کنترل هم همون طور که گفتم برا یادگیری مفاهیم کتاب دکتر خاکی صدیق عالیه
کتاب تست خوب من سراغ ندارم من مدرسان خوندم که راضی نبودم برا شروع خوب نیست شاید بدرد مرور بخوره از بچه ها دیگه بپرسید قطعا بهتر می تونن نظر بدن
ماشین من مدرسان خوندم ولی بنظرم مثلا مثل کنترل چندان مهم نیست که از چه کتابی بخونید نه اینکه ساده هست شاید کتابا پوران بهتر باشه من اطلاعی ندارم حدس می زنم
مغناطیسم که اگه سوال ساده اومد از دستتون در نره بنظرم حداقل مباحث ساده تر کتاب عبدالعالی روبخونید
اگر ابهامی هست که کمکی از دستم ساختست در خدمتم

engpower_1

عضو جدید
ممنون
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش لینک جزوه کنترل و تجزیه شیرین آبادی رو گذاشته بود تو همین تاپیک بگردی پیدا میکنی...
من پاییز پارسال با ایشون کنترل داشتم که خوب بوود.
من هر چي گشتم لينكش رو پيدا نكردم برا همين دوباره آپلودش كردم. یادمه بچه ها نوشته بودن با رضایت خود استاد جزوه رو گذاشتن. اگه من اشتباه میکنم بگید لینکش رو حذف کنم:
http://s1.picofile.com/file/7780981498/control_shirin.rar.html
http://s1.picofile.com/file/7780990856/Signal_ShirinAbadi_.rar.html

تبریک میگم به خاطر این رتبه هاتون .اگه میشه درباره منابع و تجربه هاتون بیشتر توضیح بدین .
تا حالا بالایه 20 تا کارنامه (قدرت)نگاه و بررسی کردم یه چیزایی که فهمیدم اینکه در مجموع 7 تا درسی که داریم(3تا دفترچه اول و 4 تا دفترچه دوم ) :
با میانگین 20 درصد رتبه 600تا 700 میشه
با میانگین 25 درصد رتبه بین 400تا 500
با میانگین 30 درصد رتبه 200 تا 300
با میانگین درصد 35 رتبه بین 100 تا 200
از 35 درصد به بالا رتبه زیر 100 میشه و درنهایت رتبه 2 میانگینش 55 بود . البته اینا همه تقریبی هستن( خطا دارن ) و با یه معدل در حد 16 .
گرچه آماري كه شما ميگي درسته ولي امسال انقدر ميانگينا پايين اومده. سالهاي پيش ميانگينها بالاتر بودند. خيلي روي اين آمار بنظرم نميشه حساب باز كرد. احتمالا سال بعد كنكور راحتتر ميشه چون دولت كه عوض ميشه احتمال داره تيم طراحها هم دوباره تغييرات بكنه.

milad mansoury

عضو جدید
سطح سوالاتشون خیلی متفاوت نیست. بهتره امسال یا نصیر برید یا سنجش چون پارسه فقط پول زیاد میگیره که دانشجوهافکر کنن آزمونهاشون چیز خاصیه. امسال هم که بجز استادایی که توی پارسه سرمایه دارن (مثل لسانی و لطیفی و عبدالعالی) بقیه اساتید تاپ مثل معتقدی و اشرفیان و ... از پارسه بیرون اومدن. حتی اگه الان بری توی سایت پارسه میبینی که یه سری دانشجو! برای کلاساشون آوردن. برای کم کردن هزینه هاشون دارن همه کارها رو به دانشجوها میسپرن. به پارسه اعتماد نکنید. بنظر من یا نصیر بدید یا تعاونی سنجش

متن کامل مقاله مصاحبه با این بچه ها و ایمیل مهرپویا و طایفی رو مهندس تقوی توی سایتشون گذاشته. از اون طریق میتونید باهاشون تماس بگیرید.

اینکه چندتاکتاب رو بخونید از نظر من اشتباهه.چندتا از دوستان خود من همین کار شما روکردن یعنی اول رضایی و بعد تقوی. درصدهای کنترلشون از 10 هم بالاتر نیومد. شما که انقد وقت ندارید. بهتره یه جزوه خوب مثل جزوه کلاسی تقوی یا شیرین ابادی رو سریع بخونید بعد برید از کتاب تقوی فقط نکته و روشهای تستیش رو یاد بگیری.

به دوستانی که میخوان آزمون یا کلاس شرکت کنند توصیه میکنم پستهای موجود در امضاهای من رو بخونند. بنظرم خیلی کمکتون میکنه.

دقیقا منم میگم پورانو بیخیال فقط راهیان تقوی رو بچسب.اګه همون تقوی رو ۳-۴ دور بخونیدو تستاشو حل کنید قول میدم کنکورو بترکونید من خودم پورانو خوندم تقویم خوندم ولی الان پشیمونم که پورانو خوندم....

milad mansoury

عضو جدید
سلام بچه ها
رتبه 37 قدرت
زبان 30
ریاضی 27
مدار 55
کنترل 55
ماشین 100
بررسی 5-
مغناطیس 9
رتبه 73 قدرت
زبان 0
ریاضی 47
مدار 72
کنترل 36
ماشین 61
بررسی 30
مغناطیس0
رتبه 102 قدرت
زبان 0
ریاضی 56
مدار 44
کنترل 24
ماشین 72
بررسی 18
مغناطیس 19[/ QUOTEدوست عزیز کاش منابعاتونم میگفتین

تاثیر ماشین و مدار رو توی رتبه بسنجید پس واسه اینا ده برابرم وقت بزارید ارزش داره

saj2607

عضو جدید
دقیقا منم میگم پورانو بیخیال فقط راهیان تقوی رو بچسب.اګه همون تقوی رو ۳-۴ دور بخونیدو تستاشو حل کنید قول میدم کنکورو بترکونید من خودم پورانو خوندم تقویم خوندم ولی الان پشیمونم که پورانو خوندم....
سلام چرا میگین نخونیم پوران؟اخه ما که ضعیفیم تقوی تنها چیزی نمیفهمیم از روش؟

1trust

عضو جدید
سلام .تاپیک مربوط به نتایج ارشد 92 متاسفانه فقل شده من سوالم رو اینجا میپرسم:
تو اغلب کارنامه ها دوستان یکسری درسها را کلا سفید گذاشته بودند و درسهایی که زدند رو با درصد خوبی زدند.میخواستم بدونم چرا؟
یعنی کلا برای خوندن وقتشون را رو یکسری درس ها متمرکز کردند؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام .تاپیک مربوط به نتایج ارشد 92 متاسفانه فقل شده من سوالم رو اینجا میپرسم:
تو اغلب کارنامه ها دوستان یکسری درسها را کلا سفید گذاشته بودند و درسهایی که زدند رو با درصد خوبی زدند.میخواستم بدونم چرا؟
یعنی کلا برای خوندن وقتشون را رو یکسری درس ها متمرکز کردند؟
حجم مطالب زیاده وقت نمیشه رو همش تمرکز کرد ویه چیز دیگه هم که هست نسبت به گرایش بعضی درسها ضریبشون صفر هست لزومی نداره اصلا خونده بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا