گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

livewaves

کاربر فعال
همه ی روزای انتظار نتیجه ها که تا حالا کشیدیم یک طرف این چند روز هم یک طرف
با اینکه دارم میخونم برا سال بعد ولی یه حس بدی دارم واقعا انتظار خیلی عذاب اوره:w47:

آی گفتی!
دارم از استرس این روزای باقی مونده داغون میشم.حالا بدشانسی همون یکشنبه امتحان آز هم دارم.ان شاالله تمام بچه هایی که تلاش کردن به نتیجه برسن یک روزانه خوب قبول بشن
:smile:

sanup2006

عضو جدید
انشالله که هرکی تلاشی کرده به نتیجه تلاشش برسه و موفق بشه.:victory:
آمـــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــن

فقط بعد اعلام نتایج دوستان تجربه و نظر و... هر چی دارن اینجا بذارن تا واسه 93 ای ها مفید باشه و کمکی باشه.;)

iman.63

عضو جدید
جون هر کی دوست دارین درصد ها و رتبه تون در همه گرایش ها رو بنویسید برامون.خیلی میتونه کمک کنه به ما.اصلا نیاز نیست اسمی هم از خودتون ببرید اصلا اگه خواستید بگین یکی از دوستام این درصدا رو آورد اما بنویسید.ممنون میشم ازتون.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جون هر کی دوست دارین درصد ها و رتبه تون در همه گرایش ها رو بنویسید برامون.خیلی میتونه کمک کنه به ما.اصلا نیاز نیست اسمی هم از خودتون ببرید اصلا اگه خواستید بگین یکی از دوستام این درصدا رو آورد اما بنویسید.ممنون میشم ازتون.

بحث رتبه و انتخاب رشته را در تاپیک تعیین شده برای آن پیگیری کنید نه اینجا

iman.63

عضو جدید
بحث رتبه و انتخاب رشته را در تاپیک تعیین شده برای آن پیگیری کنید نه اینجا

من نگفتم اینجا بنویسن.یه سری که رتبشون بد میشه نمینویسن یه سری هم از شدت خوشحالی میرن دیگه پیداشون نمیشه.من گفتم فقط اعلام کنن.نگفتم اینجا.خوب تو تاپیک مربوطه اعلام کنن که همه ببینن.

mohamad_ir

عضو جدید
بروبچ گل کسی خلاصه الکترونیک داره یا 300 بود یا 200 لغت زبان تخصصی الکترونیک ارشد.مثل خلاصه هایی که تو سایت واسه ‍‍پارسه هست؟

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشيد خدا قوت
من دانشجوي ترم اخر کارشناسي ناپيوسته برق قدرت تو يه دانشگاه غير انتفاعي هستم-هنرستاني بودم- که ميخوام برا ارشد امسال بخونم قصدم هم ادامه ي گرايش قدرت هست.
پايه ي درسيم بين هنرستاني ها خوبه ولي چون تو دانشگاههاي ما خيلي از مباحث رو نگفتن-مخصوصا دو درس مغناطيس و کنترل-عقب تر از بچه هايي هستم که سراسري خوندن.
تا حالا کتاب مدار يک کاروزرگر و کتاب مدرسان تا مبحث تزويج رو خوندم و شکر خدا از وضعيت خودمم راضي هستم.بد ياد نگرفتم.
ماشين فصل مدارهاي مغناطيسي و فصل موتور و مولد جريان مستقيم (کتاب اقاي حلم زاده)
رياضي مهندسي اناليز فوريه(سري انتگرال و تبديل فوريه) هر دو کتاب مهندس کريمي و مهندس معتقدي
معادلات ديفرانسيل مرتبه اول و دوم دو کتاب مهندس کريمي و مهندس معتقدي رو خوندم.بد هم ياد نگرفتم
يعني تستهاي اخر فصلهاش رو اکثرا ميتونم حل کنم.
تقريبا از عيد شروع کردم.بنظر شما تا حالا چطور پيش رفتم؟
و برا دو درس کنترل و مغناطيس چيکار کنم چون اصلا شرايط کلاس رفتن رو ندارم.(هم به لحاظ هزينه و هم به لحاظ شهرستاني بودنم)
بعد بنظر شما کسي با شرايط من ميتونه رتبه اي زير 200 بياره؟
و باید ماشین مدار و معادلات و مهندسی رو تا کی تموم کنم و برم سراغ کنترل و مغناطیس و بررسی(زبان هم نمیخونم)؟
ممنونم که راهنمایی میکنید.مرسی

mohsen067

عضو جدید
سلام
خسته نباشيد خدا قوت
من دانشجوي ترم اخر کارشناسي ناپيوسته برق قدرت تو يه دانشگاه غير انتفاعي هستم-هنرستاني بودم- که ميخوام برا ارشد امسال بخونم قصدم هم ادامه ي گرايش قدرت هست.
پايه ي درسيم بين هنرستاني ها خوبه ولي چون تو دانشگاههاي ما خيلي از مباحث رو نگفتن-مخصوصا دو درس مغناطيس و کنترل-عقب تر از بچه هايي هستم که سراسري خوندن.
تا حالا کتاب مدار يک کاروزرگر و کتاب مدرسان تا مبحث تزويج رو خوندم و شکر خدا از وضعيت خودمم راضي هستم.بد ياد نگرفتم.
ماشين فصل مدارهاي مغناطيسي و فصل موتور و مولد جريان مستقيم (کتاب اقاي حلم زاده)
رياضي مهندسي اناليز فوريه(سري انتگرال و تبديل فوريه) هر دو کتاب مهندس کريمي و مهندس معتقدي
معادلات ديفرانسيل مرتبه اول و دوم دو کتاب مهندس کريمي و مهندس معتقدي رو خوندم.بد هم ياد نگرفتم
يعني تستهاي اخر فصلهاش رو اکثرا ميتونم حل کنم.
تقريبا از عيد شروع کردم.بنظر شما تا حالا چطور پيش رفتم؟
و برا دو درس کنترل و مغناطيس چيکار کنم چون اصلا شرايط کلاس رفتن رو ندارم.(هم به لحاظ هزينه و هم به لحاظ شهرستاني بودنم)
بعد بنظر شما کسي با شرايط من ميتونه رتبه اي زير 200 بياره؟
و باید ماشین مدار و معادلات و مهندسی رو تا کی تموم کنم و برم سراغ کنترل و مغناطیس و بررسی(زبان هم نمیخونم)؟
ممنونم که راهنمایی میکنید.مرسی

شما پیشرفت خوبی داشته اید ، همین طور ادامه بدهید ، شما دو درسی را نخوانده اید که معمولا ضریب این درسها در کنکور ارشد بالا نیست
درس الکترومغناطیس که درس دشوار و شیرینی است ولی زیاد تو کنکور نمیشه روش حساب باز کرد ، چون برای این درس هر چقدر تست هم بزنید باز کمه
البته من این درس برای کنکور نخوانده ام ولی این بیان را از صحبت دوستانی که تو همین تاپیک روی این درس سرمایه گذاری کرده اند نقل میکنم .
الکترومغناطیس درسی است که حتی دوستانی که پایه قوی توی این درس دارند وقت زیادی ازشان میگیرد (شاید بیشترین زمان در مقایسه با سایر درس ها) و درسی هم نیست که
مثل مدار و ریاضیات بتوان روی ان حساب باز کرد .
در مورد کنترل ، همانطور که میدانی در چند سال اخیر بشدت مفهومی سوال طرح میشود ، ولی خواندن ان بسیار راحتر و شیرین تر از الکترومغناطیس است ، این درس حتما بخوانید مطمئنا از پس این درس
برمیاید ، کلا مباحث درسی این درس زیاد سخت نیست ولی سوالهایی که در کنکور طرح میشه بسیار مفهومی هستند و باید عمقی به مسائل نگاه کنید تا بتوانید در کنکور به نتیجه مطلوب برسید
تنها مشکل شما دو درس کنترل و مغناطیس است ، به نظر من شما از کنترل نتیجه مطلوب تری نسبت به الکترومغناطیس میتوانید بگیرید . من نمیگوییم الکترومغناطیس حذف کنید
ولی مطمئنم که اگر سایر دروس را بخوبی بخوانید و در کنکور هم پاسخ دهید شاید حتی نیازی به الکترومغناطیس هم نداشته باشید
باز هم در مورد الکترومغناطیس از دوستان قدرتی سوال کنید و با دیدن رتبه های سالهای گذشته در مورد این درس بهتر میتوانید تصمیم گیری کنید.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شما پیشرفت خوبی داشته اید ، همین طور ادامه بدهید ، شما دو درسی را نخوانده اید که معمولا ضریب این درسها در کنکور ارشد بالا نیست
درس الکترومغناطیس که درس دشوار و شیرینی است ولی زیاد تو کنکور نمیشه روش حساب باز کرد ، چون برای این درس هر چقدر تست هم بزنید باز کمه
البته من این درس برای کنکور نخوانده ام ولی این بیان را از صحبت دوستانی که تو همین تاپیک روی این درس سرمایه گذاری کرده اند نقل میکنم .
الکترومغناطیس درسی است که حتی دوستانی که پایه قوی توی این درس دارند وقت زیادی ازشان میگیرد (شاید بیشترین زمان در مقایسه با سایر درس ها) و درسی هم نیست که
مثل مدار و ریاضیات بتوان روی ان حساب باز کرد .
در مورد کنترل ، همانطور که میدانی در چند سال اخیر بشدت مفهومی سوال طرح میشود ، ولی خواندن ان بسیار راحتر و شیرین تر از الکترومغناطیس است ، این درس حتما بخوانید مطمئنا از پس این درس
برمیاید ، کلا مباحث درسی این درس زیاد سخت نیست ولی سوالهایی که در کنکور طرح میشه بسیار مفهومی هستند و باید عمقی به مسائل نگاه کنید تا بتوانید در کنکور به نتیجه مطلوب برسید
تنها مشکل شما دو درس کنترل و مغناطیس است ، به نظر من شما از کنترل نتیجه مطلوب تری نسبت به الکترومغناطیس میتوانید بگیرید . من نمیگوییم الکترومغناطیس حذف کنید
ولی مطمئنم که اگر سایر دروس را بخوبی بخوانید و در کنکور هم پاسخ دهید شاید حتی نیازی به الکترومغناطیس هم نداشته باشید
باز هم در مورد الکترومغناطیس از دوستان قدرتی سوال کنید و با دیدن رتبه های سالهای گذشته در مورد این درس بهتر میتوانید تصمیم گیری کنید.
ممنون
واقعیت من زبان نمیزنم و وقتش رو میزارم برا مدار و ریاضی
ولی اگه مغناطیس هم نزنم فکر نکنم نتیجه ی خوبی بگیرم چون دو تا درس رو سفید گذاشتن خیلی ریسکی میشه-بزنه یه درس هم خیلی سخت بیاد مثله بررسی امسال-دیگه نتیجه ای که میگیرم واقعا افتضاح میشه.
بعد نگفتین من این درسهارو تا کی تموم کنم و برم سراغ سه درس باقی مونده(بررسی مغناطیس و کنترل رو منظورم هست)
ممنون هستم از شما و بقیه ی دوستانی که راهنمایی میکنن.

livewaves

کاربر فعال
ممنون
واقعیت من زبان نمیزنم و وقتش رو میزارم برا مدار و ریاضی
ولی اگه مغناطیس هم نزنم فکر نکنم نتیجه ی خوبی بگیرم چون دو تا درس رو سفید گذاشتن خیلی ریسکی میشه-بزنه یه درس هم خیلی سخت بیاد مثله بررسی امسال-دیگه نتیجه ای که میگیرم واقعا افتضاح میشه.
بعد نگفتین من این درسهارو تا کی تموم کنم و برم سراغ سه درس باقی مونده(بررسی مغناطیس و کنترل رو منظورم هست)
ممنون هستم از شما و بقیه ی دوستانی که راهنمایی میکنن.

این جوری حساب نکنید که اگر مغناطیس نزنید فلان میشه.زبان هم همینطور
این دو تا خاص هستن و هر کسی نمی زنه.زبان توی رتبه های زیر 1000 تاثیر چشمگیری میذاره،مغناطیسم کلن جهش میاره چه توی مخابرات چه قدرت.ولی خیلی از بچه ها بودن که برای کنکور 92 از توی همین باشگاه رفتن نشستن سر جلسه مغناطیسو سفید گذاشتن و رتبه زیر 500 میارن.این طور حساب نکنید.اصلا دلیل جهشی بودن درصد مغناطیس برای همینه که کسی نمیره طرفش

hadaf1368

عضو جدید
کسی میدونه پارسال سنجش مثلا گفت ساعت فلان نتیجه روی سایت میره، دقیق رو همون ساعت اعلام کرده؟
یا مثلا ممکنه امشب نتایج رو بزنن؟

livewaves

کاربر فعال
کسی میدونه پارسال سنجش مثلا گفت ساعت فلان نتیجه روی سایت میره، دقیق رو همون ساعت اعلام کرده؟
یا مثلا ممکنه امشب نتایج رو بزنن؟

این یه ترفنده.همیشه برای اینکه حجم ترافیک سایتشون بالا نره ساعت اعلام رو دیرتر میگن و زودتر توی سایت میاد.همیشه این طوری میکنن

f.babaei

عضو جدید
سلام دوستان.امسال میخوام ارشد شرکت کنم وتازه ریاضی مهندسی رو شروع کردم بدجوری هم گیر افتادم چون توی کارشناسی نداشتم.میخوام کلاس زبان برم 3روز در هفته بعدازظهرها بنظرتون برای درسای ارشد وقت کم میارم وعقب میفتم باتوجه به اینکه تابستون کاملابیکارم اما از مهرماه باید 3روز در هفته ازصبح تاعصربرم سرکار!!!!درسایی که میخوام بخونم:زبان-ریاضی-مدار-کنترل خطی-ماشین- سیگنال

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستان.امسال میخوام ارشد شرکت کنم وتازه ریاضی مهندسی رو شروع کردم بدجوری هم گیر افتادم چون توی کارشناسی نداشتم.میخوام کلاس زبان برم 3روز در هفته بعدازظهرها بنظرتون برای درسای ارشد وقت کم میارم وعقب میفتم باتوجه به اینکه تابستون کاملابیکارم اما از مهرماه باید 3روز در هفته ازصبح تاعصربرم سرکار!!!!درسایی که میخوام بخونم:زبان-ریاضی-مدار-کنترل خطی-ماشین- سیگنال

بستگی به هدفتون داره که چقدر بزرگ باشه؟
دانشگاه های برتر(شریف،پلی تکنیک،تهران)-دانشگاه های تهران-دانشگاه روزانه-شبانه-غیرانتفاعی و پیام نور؟
هر کدوم یه تلاشی میخاد
:smile:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ چقدر دلم تنگ شده برای درس خوندن برای کنکور :D امتحانات تموم بشه راحت بشینیم پا درس :D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم حال همگی خوب باشه.فردا روز خاصیه.اون دسته از دوستانی که رتبشون طوری هست که به روزانه و شبانه و غیر انتفاعی میخوره باید تصمیم مهمی رو در زندگیشون بگیرن.باور کنید این تصمیم خیلی مهم هستش.این که چندین ماه تو خونه بشینین و کاری جز درس خوندن نکنید.این کار مطمئنا برای خیلی از افراد دقیقا مشابه یک عذابه و برای تعدادی قابل تحمل و برای اندکی لذت بخش.اگر واقعا این قدرت و توانایی رو در خودتون میبینید که میتونید از پس چند ماه درس خوندن مداوم بربیاید برای 93 بمونید.متاسفانه برخی افراد در ابتدا جوگیر شده و میگن ما میمونیم و بعد گیر میکنن.دوستان نمیخوام شما رو ناامید کنم یا هرچیز دیگه ولی بهتره اولش به فکر آخرش باشید تا اینکه آخرش به فکر اولش بیفتید.همه چیز رو در نظر بگیرید و بعد انتخاب کنید.اگر کسی هستید که از مطالعه مداوم لذت میبرید مطمئنا موندن برای شما مناسبتر هست.اونچیزی که شما رو در روزهای آینده به جلو میرونه هدف،علاقه و انگیزه خیلی زیاد هست.مراقب باشید با یک تصمیم نسنجیده عمرتون رو هدر ندید.افرادی رو دیدم که در ابتدا گفتن میمونیم و موندن و از مهر و آبان جا زدن و ...
امیدوارم خوب فکر کنید و فکر کنید و فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید

omid-power

عضو جدید
سلام بر بچه های گل کنکوری وپشت کنکوری

1.***احسان جان اگه دیدی این حرفا خارج از مقررات پاک کنی***. با تشکر

2.چندوقتی که نبودم به شدت دنبال کار بودم ولی همانطور که میدانید شرکتهای خصوصی آدم با تجربه میخوان یا باید پارتی داشته باشی(اونم فقط شهرهای بزرگ نه شهرستانهایی مثل اون که ما توش هستیم).دولتی هم که اگه بخوای قراردادی کار کنی باید پارتی داشته باشی یا تو آزمونی با شرکت کنندگان اونقدر زیاد شرکت کنی که احتمال قبولی خیلی کمه
القصه :بنده در آزمون وزارت نیرو که اسفندماه پارسال بود شرکت کرده وبه یاری خدا جزو سه برابر ظرفیت شدم وامروز رفته بودم برای مصاحبه
متاسفانه مثل اینکه بنده بین قبولی ها تنها کسی بودم که دانشگاه آزادی بودومثل گاو پیشانی سفید. ولذا بعد از سوال وجوابهای مقدماتی تبدیل به کیسه بوکس آقایان شدم.طرف(مسوول فلان بخش که مصاحبه میگرفت) چون خودش دانشگاه شریف یا امیر کبیر یا......... خونده فکر میکنه اینکه یه دانشگاه آزادی بخواد بره بینشون اونم نه از یک دانشگاه نامی براشون افت داره وکلاسشون میاد پایین(ان شاءالله که من اشتباه کنم)................ لذا لطف کردن وتنها کاری که نکردن ومیتونستن بکنن این بود که بگن این فلانی رفته مدرک خریده واصلا دانشگاه نرفته و درس نخونده.
قبول دارم یه اشتباهاتی هم تو مصاحبه داشتم ولی رفتارشون خیلی بد بود.فکر کن رفتی نشستی چند نفر دارن ازت مصاحبه میگیرن یکی داره چایی میخوره یکی دیگه میوه پوست می کنه.اون یکی داره خیار میخوره(انگار اومدن پیک نیک) و... حالا این رفتار اجتماعیشون بود
.
سوال وجوابای فنی که قصه ای جدا دارد.من امروز فهمیدم که بعضیا بیشتر از کتابا حالیشونه واین کتابای معروف که برخی مرجع اند بیشتر چیزا را غلط نوشتند ولی چرا همین آقایون همه چیز دان تاحالا هیچ کتابی ننوشتن جای سوال است
.
به هرحال منظورم از این نوشته ها اول :دردودل بود(هم شرمنده خودم! شدم هم خانواده). دوم:از شما *عاجزانه* تقاضا دارم اگه زمانی شما هم تو یک دانشگاه نامی درس خوندید وبه یه جایی رسیدید مبادا دیگرانی که در دانشگاههای پایین تر از شما درس خوندن را تحقیر کنید وبقول معروف از بالا به پایین به طرف نگاه کنید.

درسته که روزی رسان خداست وفکر نکنم حداقل تو کشور ما کسی از گرسنگی بمیره. ولی من هنوز هم نتونستم دلیل این رفتارهای اونها رابرای خودم هضم کنم
.

فکرکن سه ونیم صبح بیدار شی 200 کیلومتر بکوبی بری(خواب آلود با هوشیاری زیر 50 !)
طوریکه ازهمه کسانیکه شهرشون همونجا هم بود زودتر برسی بعد بفهمی همینجوری! بهت گفتن ساعت 8 باید اینجا باشی در حالیکه بعداز ساعت9 هم میومدی مصاحبه اتفاق خاصی نمی افتاد.

با آرزوی موفقیت برای بچه هایی که فردا منتظر نتایجشون هستند
:gol: . خواستم یه زنگ تفریحی! باشه

عالم شدن چه آسان !
آدم شدن چه مشکل
(توضیح اینکه
عالم شدن رادر قیاس با آدم شدن گفته آسونه وگرنه همه میدونیم که عالم شدن هم آسون نیست)

والعاقبه للمتقین

پ.ن:دیشب از استرس مصاحبه خوابم نبرد امشب هم از ناراحتی نمیتونم بخوابم.ارشدم اونقدر بد دادم که اصلا منتظر نتایجش نیستم

آخرین ویرایش:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اون پیرمردهایی که همدوره من بودن و با هم کنکور دادیم کجان؟؟؟فردا نتایج میادا پیرمرد...بیا بیرون از زیر لاحاف :D
با من بودی ؟؟!!!....من همچینم پیرنیستما

سلام بر همه ی دوستان

ایشالا که فردا همتون به نتیجه ی دلخواهتون برسید ...و همه بدرخشید ....

فردا من نیستم ....جای منو هم خالی کنید ....جون من، جون خودتون بستنی منو نگه دارید ....من سال ها منتظر این لحظه ی ملکوتی بودم ...که سیگمارو بستنی به دست ببینم ...

موفقیت همه آرزوی منه :gol:

آخرین ویرایش:

Dashpot

عضو جدید
اول از همه معادلات بخونین و سعی کنید تا اواسط شهریور 80 درصد دروس را خونده باشین.و بهتره تا آخر تابستون تموم شده باشن.
موفق باشید

livewaves

کاربر فعال

1.***احسان جان اگه دیدی این حرفا خارج از مقررات پاک کنی***. با تشکر

2.چندوقتی که نبودم به شدت دنبال کار بودم ولی همانطور که میدانید شرکتهای خصوصی آدم با تجربه میخوان یا باید پارتی داشته باشی(اونم فقط شهرهای بزرگ نه شهرستانهایی مثل اون که ما توش هستیم).دولتی هم که اگه بخوای قراردادی کار کنی باید پارتی داشته باشی یا تو آزمونی با شرکت کنندگان اونقدر زیاد شرکت کنی که احتمال قبولی خیلی کمه
القصه :بنده در آزمون وزارت نیرو که اسفندماه پارسال بود شرکت کرده وبه یاری خدا جزو سه برابر ظرفیت شدم وامروز رفته بودم برای مصاحبه
متاسفانه مثل اینکه بنده بین قبولی ها تنها کسی بودم که دانشگاه آزادی بودومثل گاو پیشانی سفید. ولذا بعد از سوال وجوابهای مقدماتی تبدیل به کیسه بوکس آقایان شدم.طرف(مسوول فلان بخش که مصاحبه میگرفت) چون خودش دانشگاه شریف یا امیر کبیر یا......... خونده فکر میکنه اینکه یه دانشگاه آزادی بخواد بره بینشون اونم نه از یک دانشگاه نامی براشون افت داره وکلاسشون میاد پایین(ان شاءالله که من اشتباه کنم)................ لذا لطف کردن وتنها کاری که نکردن ومیتونستن بکنن این بود که بگن این فلانی رفته مدرک خریده واصلا دانشگاه نرفته و درس نخونده.
قبول دارم یه اشتباهاتی هم تو مصاحبه داشتم ولی رفتارشون خیلی بد بود.فکر کن رفتی نشستی چند نفر دارن ازت مصاحبه میگیرن یکی داره چایی میخوره یکی دیگه میوه پوست می کنه.اون یکی داره خیار میخوره(انگار اومدن پیک نیک) و... حالا این رفتار اجتماعیشون بود
.
سوال وجوابای فنی که قصه ای جدا دارد.من امروز فهمیدم که بعضیا بیشتر از کتابا حالیشونه واین کتابای معروف که برخی مرجع اند بیشتر چیزا را غلط نوشتند ولی چرا همین آقایون همه چیز دان تاحالا هیچ کتابی ننوشتن جای سوال است
.
به هرحال منظورم از این نوشته ها اول :دردودل بود(هم شرمنده خودم! شدم هم خانواده). دوم:از شما *عاجزانه* تقاضا دارم اگه زمانی شما هم تو یک دانشگاه نامی درس خوندید وبه یه جایی رسیدید مبادا دیگرانی که در دانشگاههای پایین تر از شما درس خوندن را تحقیر کنید وبقول معروف از بالا به پایین به طرف نگاه کنید.

درسته که روزی رسان خداست وفکر نکنم حداقل تو کشور ما کسی از گرسنگی بمیره. ولی من هنوز هم نتونستم دلیل این رفتارهای اونها رابرای خودم هضم کنم
.

فکرکن سه ونیم صبح بیدار شی 200 کیلومتر بکوبی بری(خواب آلود با هوشیاری زیر 50 !)
طوریکه ازهمه کسانیکه شهرشون همونجا هم بود زودتر برسی بعد بفهمی همینجوری! بهت گفتن ساعت 8 باید اینجا باشی در حالیکه بعداز ساعت9 هم میومدی مصاحبه اتفاق خاصی نمی افتاد.

با آرزوی موفقیت برای بچه هایی که فردا منتظر نتایجشون هستند
:gol: . خواستم یه زنگ تفریحی! باشه

عالم شدن چه آسان !
آدم شدن چه مشکل
(توضیح اینکه
عالم شدن رادر قیاس با آدم شدن گفته آسونه وگرنه همه میدونیم که عالم شدن هم آسون نیست)

والعاقبه للمتقین

پ.ن:دیشب از استرس مصاحبه خوابم نبرد امشب هم از ناراحتی نمیتونم بخوابم.ارشدم اونقدر بد دادم که اصلا منتظر نتایجش نیستم

منم دیشب از استرس و تصمیم برای موندن و نتیجه ها خوابم نبرد.اینم شد وضع؟
بهترین روزای عمرمون باید استرس داشته باشیم.کسی صدای منو میشنوه؟
اما هرجور شده ما موفق میشیم
;)

sanup2006

عضو جدید

1.***احسان جان اگه دیدی این.... از ناراحتی نمیتونم بخوابم.ارشدم اونقدر بد دادم که اصلا منتظر نتایجش نیستم

منم دیشب از استرس و تصمیم برای موندن و نتیجه ها خوابم نبرد.اینم شد وضع؟
بهترین روزای عمرمون باید استرس داشته باشیم.کسی صدای منو میشنوه؟
اما هرجور شده ما موفق میشیم
;)

ابتدا امیدوارم همه هر چه زودتر به چیزی که میخوان برسن.
ولی حرف دوستان متاسفانه واقعیت جامعه هستش.
از صفر شروع کردن واسه کار پیدا کردن واقعا سخته و جایی بخوای وارد بشی خیلی سخت هست(اگر نگیم نا ممکن)

روزای جوونیمون همش شده استرس و اضراب.

من خودم اینقدر استرس کار پیدا کردن و قبولی ارشد و... اینا رو دارم که دیروز رفتم دکتر بهم گفت با خودت چکار کردی این آزمایش مال آدم های بالای 50 ساله !!!!!:(

امیدوارم که خدا خودش بخیر بگذرونه.

livewaves

کاربر فعال
ابتدا امیدوارم همه هر چه زودتر به چیزی که میخوان برسن.
ولی حرف دوستان متاسفانه واقعیت جامعه هستش.
از صفر شروع کردن واسه کار پیدا کردن واقعا سخته و جایی بخوای وارد بشی خیلی سخت هست(اگر نگیم نا ممکن)

روزای جوونیمون همش شده استرس و اضراب.

من خودم اینقدر استرس کار پیدا کردن و قبولی ارشد و... اینا رو دارم که دیروز رفتم دکتر بهم گفت با خودت چکار کردی این آزمایش مال آدم های بالای 50 ساله !!!!!:(

امیدوارم که خدا خودش بخیر بگذرونه.

بچه ها کارنامه اومد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا