گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توصیه به داوطلبین کنکور ارشد مهندسی برق 1393

از آنجا که همه داوطلبین در شروع کار و برنامه ریزی برای کنکور ارشد سراسری 1393 هستند ، توصیه می شود که به نکات زیر توجه نمایند:

هر داوطلبی یک برنامه در ذهن خود دارد و روند ارائه شده در ادامه بحث فقط برای تاکید این مطلب است که داوطلبین مواظب باشند که از الان با برنامه ریزی کار را آغاز کرده و همواره مستمر و آهسته جلو بروند. پس لزومی ندارد که دو داوطلب برنامه یکسانی را دنبال کنند . هر کسی بر اساس شرایط خود باید برنامه ریزی کند و با سخت کوشی تا آخر راه
به انجام برنامه خود وفادار بماند.

1 - در حالت کلی دروس مدار - ریاضی مهندسی - کنترل خطی در اولویت اولند. پس در تابستان برای این دروس سرمایه گذاری زیادی نمایید. ضمنا روند مفهومی شدن طراحی درس کنترل خطی در آزمون سراسریمانع موفقیت اکثر دانشجویان در این درس شده است. پس درس کنترل خطی را خیلی مفهومی مطالعه نمایید و صرفا به حل تستهای سالهای قبل بسنده نکنید.
2 - دروس الکترونیک - مغناطیس - ماشین الکتریکی در اولویت دوم هستند. این دروس را بر حسب گرایش خود در اولویت دوم قرار دهید.
3- دروس تجزیه و تحلیل - بررسی قدرت - معادلات در اولویت سوم قرار دارند. البته درس تجزیه و تحلیل با توجه به استرس و سطحی خوانی داوطلبین جزو دروس پرخطا در آزمون سراسری محسوب می شود، توصیه می شود که درس سیگنال سیستم را مفهومی و با دقت بخوانید تا بتوانید درصد بالایی در این درس کسب نمایید.
4 - درس آمار و احتمال و زبان تخصصی هم در اولویت چهارم قرار دارد.
دقت نمایید اولویت بندی دروس برای این است که درسی که از اولویت بیشتری برخوردار است وقت بیشتری برای آن در طول هفته قایل شوید. البته درس سیگنال سیستم می تواند بجز رشته قدرت جزو دروس با اولویت 2 باشد.
5 - سعی کنید مطالعه همه این دروس را تا اوایل آبان به اتمام رسانده و از اوایل آبان با خلاصه نویسی و زدن تستهای کنکور سراسری از 84 تا 92 مطالب را مرور کنید.
6 - برای محک خود از آزمونهای آزمایشی استفاده نمایید.
7- سعی کنید تا اواسط دی کل جزوات را دوبار خوانده و حداقل یکبار کلیه تستهای کنکور سراسری از 84 تا 92 را دقیق بصورت تشریحی حل نمایید. در این مرحله سعی کنید حداقل 150 سوال کلی از هر درس از منابع دیگری که در اختیار دارید حل کنید تا ذهن شما با سوالات جدید آشنا شود.
8 - از اواسط دی در آزمونهای جامع آزمایشی شرکت نمایید و حداقل یکبار این دفعه زمانبندی شده تستهای کنکور سراسری از سال 84 تا 92 را بزنید . درصد گیری کنید.در حین تست زنی خلاصه نویسی های خود را مرور کنید.
9 - داوطلبینی که تابستان کلاس کنکور دارند و یا نمی رسند که کلیه دروس را تا اوایل آبان تمام کنند استرس به خود راه ندهند. این داوطلبین باید تا اوایل دی دوبار جزوات را خوانده و حداقل یکبار تستهای 84 تا 92 را کامل حل کرده باشند. در این بین خلاصه نویسی اصلا فراموش نشود.
10 - اگر داوطلبی در درسی خاص مشکل پایه ای و اصولی دارد بهتر است در تابستان در کلاس کنکور شرکت کند یا کتاب مرجع آن درس را بخواند و با دوستانش رفع اشکال کند.
منبع : استاد کهن
s
با احترام برای مهندس کهن، اما متاسفانه اولویت بندی ایشون منطقی نیست.
*طبق اولویت بندی ایشون، برای دانشجوهای قدرت، درس مغناطیس در اولویت دوم و بررسی در اولویت سوم قرار میگیره. در حالی که همه میدونیم اهمیت درس بررسی برای رشته قدرت خیلی بیشتر از مغناطیس و نزدیک به ماشین هست.
*معادلات رو در اولویت سوم قرار دادن، در حالی که ارزش درس معادلات دقیقاً برابر با درس ریاضی مهندسی هست و طبعاً اهمیتش هم به همون میزان باید باشه. من متوجه نشدم با چه استدلالی گفتن که ریاضی مهندسی در اولویت اول و معادلات در اولویت سوم باشه.
* کنترل رو در اولویت اول قرار دادن و الکترونیک و مغناطیس رو در اولویت دوم، در حالی که توی رشته های مخابرات و الکترونیک قطعاً این دو درس پراهمیت ترین دروس تخصصی هستن. در مورد سیگنال هم به همین ترتیب، این درس برای کنترل در اولویت اول هست.
به نظر من اگر کسی قصد داره طبق این برنامه جلو بره، بهتره کمی با دقت بیشتر عمل کنه.

* F A R Z A D *

عضو جدید
s
با احترام برای مهندس کهن، اما متاسفانه اولویت بندی ایشون منطقی نیست.
*طبق اولویت بندی ایشون، برای دانشجوهای قدرت، درس مغناطیس در اولویت دوم و بررسی در اولویت سوم قرار میگیره. در حالی که همه میدونیم اهمیت درس بررسی برای رشته قدرت خیلی بیشتر از مغناطیس و نزدیک به ماشین هست.
*معادلات رو در اولویت سوم قرار دادن، در حالی که ارزش درس معادلات دقیقاً برابر با درس ریاضی مهندسی هست و طبعاً اهمیتش هم به همون میزان باید باشه. من متوجه نشدم با چه استدلالی گفتن که ریاضی مهندسی در اولویت اول و معادلات در اولویت سوم باشه.
* کنترل رو در اولویت اول قرار دادن و الکترونیک و مغناطیس رو در اولویت دوم، در حالی که توی رشته های مخابرات و الکترونیک قطعاً این دو درس پراهمیت ترین دروس تخصصی هستن. در مورد سیگنال هم به همین ترتیب، این درس برای کنترل در اولویت اول هست.
به نظر من اگر کسی قصد داره طبق این برنامه جلو بره، بهتره کمی با دقت بیشتر عمل کنه.

منم با قرار گرفتن معادلات در الویت سوم مخالفم و باید در الویت اول قرار بگیره ولی با بقیش موافقم ، در قسمت اولویتهای دوم گفته که طبق گرایش خودتون انتخاب کنید مثلا درسته که مغناطیس از دروس مشترک محسوب میشه ولی چون اکثر بچه های قدرت حذفش میکنن فک کنم منظورشون از قرار گرفتن مغناطیس در الویت دوم برای رشته مخابرات بوده و منم شدیدا با این جمله داش مهران موافقم که با دقت بیشتری این برنامه رو بریزن و میتونن تغییرات کوچکی هم توش داشته باشن مثلا یکی درسی از اولویت اول رو خوب بلده و میتونه اونو به اولویت دوم یا سوم ببره و . . . این برنامه مهندس کهن یه برنامه کلیه که ببینیم تا زمان کنکور چه باید بکنیم

* F A R Z A D *

عضو جدید
نگاه ویژه به دروس ریاضیات و مدار در آزمون ارشد مهندسی برق

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق یکی از مهمترین عوامل این است که در ابتدای راه ببینیم در چه دروسی تبحر نسبی و یا علاقه بیشتری داریم. اگر فکر می کنید که به درس خاصی علاقه دارید یا در آن تبحر بیشتری دارید روی آن سرمایه گذاری زمانی کنید . چون به احتمال زیاد آن درس می تواند کلید موفقیت و پیروزی شما در آزمون اصلی باشد. البته گاهی غرور کاذب می تواند باعث نتیجه عکس شود. پس در مورد دروسی که در آن احساس خوبی دارید خیلی هوشمندانه قدم بردارید.

در ابتدا باید گفت که در دروس مدار و ریاضیات ( ریاضی مهندسی-معادلات- احتمالات) ناگزیریم حتما قوی شویم . چون در آزمون اصلی دفترچه اول شامل دروس زبان - ریاضیات و مدار است که عموما همه داوطلبین در سر جلسه در ابتدای آزمون با اشتیاق به آن ها پاسخ می دهند . اگر داوطلبی در یکی از این دروس به درصد متوسط مناسبی نرسد (40% - 40 %) در نهایت نمره تراز علمی خوبی کسب نخواهد کرد ، حتی اگر در درس های دیگر بخواهد جبران نماید.
پس از اواخر بهار و یا ابتدای تابستان امسال ، در شروع باید با استفاده از مراجع و جزوات موجود این دروس را مطالعه کنید و اگر هم احساس ضعف در یکی از آنها می کنید، از کلاسهای موجود استفاده نمایید.
سعی کنید حداقل 30 درصد کل وقت هر هفته خود را
به مطالعه این دو درس اختصاص دهید. در دروس ریاضی و مدار برای رسیدن به سطح آمادگی مطلوب ابتدا باید درس را در بار اول از کتاب کمک درسی خوانده و سپس در بار دوم خلاصه نویسی کرده و به حل مسایل تشریحی بپردازید تا ترس شما از این دروس مخصوصا مدار از بین برود. در بار سوم کنار خواندن خلاصه ها، کم کم تستهای کنکور سال های قبل و تست های تالیفی استاندارد موجود را حل نمایید.
مرحله بعد شرکت در آزمونهای تخصصی است برای این امر در آزمون های مرحله ای ( 25 درصد اول - 25 درصد دوم -50 درصد اول - 25 درصد سوم - 25 درصد چهارم - 50 درصد دوم )شرکت نمایید و سعی کنید که مستقل از دروس دیگر با نگاه ویژه به دروس مدار و ریاضی، قدرت تست زنی خود را به تدریج با گذشت مراحل آزمون ها در این دو درس بالاتر ببرید، چون اگر احساس پیشرفت در آزمونهای مرحله ای در شما بوجود آید باعث اعتماد به نفس شده و انگیزه دو چندان می دهد که در آزمون اصلی به سراغ دفترچه سوالات کنکور رفته و پیروز بشوید. پس هر چه زودتر برخیزید!.

منبع : مهندس کهن

elaa

عضو جدید
سلام دوستان میشه یکی من رو راهنمایی کنه که کلاس مدار استاد تقوی بهتره ؟ یا مهندس کهن ؟
آخه شنیدم که استاد کهن خیلی خوبن اما زیاد توضیح نمیدن
در مورد استاد تقوی هم شنیدم استاد با وجدانین
من از نظر مسیر برام کلاسهای استاد تقوی بهتره
:)میشه راهنماییم کنید؟
پایه ام معمولیه

آخرین ویرایش:

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه یکی من رو راهنمایی کنه که کلاس مدار استاد تقوی بهتره ؟ یا مهندس کهن ؟
پایه ام معمولیه[/QUOT]

سلام من خودم تو درس مدار پایم ضعیفه , خیلی خیلی در مورد اساتید تحقیق کردم تقوی , زرگر , کهن و ملک محمد
یه چیزی که فهمیدم ,اینکه همه این اساتید جز خوبا هستن و همگی کلاسهای خیلی خوبی برگزار میکنن و هر دانشجو بالاخره باید فقط یکی از این اساتیدو انتخاب کنه , من پس از تحقیق فراوان با اینکه هیچ کدوم از این اساتیدو ندیدم و کلاس نداشتم , کلاس اقایه تقوی ثبت نام کردم و ندیده عاشق رفتار ایشون شدم, به شما هم توصیه میکنم که در باره ایشون بیشتر تحقیق کنید و شاید همون تصمیم منو گرفتید .

livewaves

کاربر فعال
پایه ام معمولیه

با کهن آشنایی ندارم اما دوستانی که کلاس مهندس تقوی رو رفتن رضایت داشتن هم از لحاظ کیفی هم از لحاظ زمانی.آره ته وجدانه یکیه

• Like
واکنش ها: elaa

elaa

عضو جدید
با کهن آشنایی ندارم اما دوستانی که کلاس مهندس تقوی رو رفتن رضایت داشتن هم از لحاظ کیفی هم از لحاظ زمانی.آره ته وجدانه یکیه
یه سری کلاسا هست که فقط تند تند باید بنویسی :| نمیدونید مهندس تقوی سبک کلاساشون چه جوریه ؟

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه سری کلاسا هست که فقط تند تند باید بنویسی :| نمیدونید مهندس تقوی سبک کلاساشون چه جوریه ؟

شما میتونید به این ادرس برید و سوالات خودتون مستقیما از آقای تقوی بپرسید . نمونه جزوشونم گذاشتن . به هر سوالی از قبیل شیوه تدریس ، کتبشون و .... خیلی عالی جواب میدن .

http://www.mtaghavi.ir/?p=871

• Like

rezaele

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم

توجه : به مرور زمان در این مکان مطالب قابل دانلود خوبی جهت استفاده داوطلبان ارشد قرار خواهد گرفت
دوستان عزیز توجه داشته باشند ، چنانچه در دانلود کردن مشکل داشتند و یا لینکهای دانلود خراب بود و یا پیشنهاداتی مبنی بر آپلود فایلها بر روی سرور دیگری داشتند تنها از طریق پیغام خصوصی اطلاع دهند تا این تاپیک بی جهت شلوغ نشود

سوالات ارشد دانشگاه آزاد از سال 80 تا 91 ( فقط سال 83 نیست ) لینک دانلود

برنامه بعدی : آپلوذ سوالات ارشد ابزار دقیق دولتی از سال 86 تا 92
با سلام
خیلی ممنون از پستتون اگه میشه لطف کنید پاسخ های مربوط به آزمون ها را بذارید
با تشکر

Dashpot

عضو جدید
با سلام؛
دوستان عزیز کسی جزوه مدار استاد تقوی را داره؟
کسی میتونه کلاس ایشون را با استاد زرگر و استاد ملک محمد واستاد کهن مقایسه کنه؟
ممنون.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام؛
ممنون.

سلام.کهن سطح بالا تدریس میکنه و باید مدار کمی بلد باشی.ملک محمد در اولویت آخر قرار داره.

alidodar1

عضو جدید
با سلام؛
ممنون.

زرگر برای اونایی که پایه ضعیف دارن خوبه چون از صفر درس میده .. کهن سطحش بالاتره و ملک محمد هم همونطور که آقا احسان گفت اصلا جالب نیست! چون سنش خیلی بالاست و جزوه به هم ریخته ای داره! ولی با این حال چند دوره طراح تستهابوده..
تقوی با توجه به اینکه 3 کتاب خوب در زمینه مدار نوشته و با توجه به اون نمومه جزوه ای که تو سایتش گذاشته میتونه خوب باشه .. 5 سال هم سابقه تدریس مدار تو پارسه داره.
ضمن اینکه 2 تا از بچه های کلاسهای پارسالش مدار رو 91 زدن!
در کل بین کهن و تقوی یکیشونو انتخاب کن

livewaves

کاربر فعال

میتونید با ایشون تماس بگیرید سوال کنید از ایشون.کاملا سوالتون رو پاسخ میدن
اما به طور کلی بستگی به تعداد ساعات کافی برای درس مربوطه داره.به عنوان مثال دکتر شیرین ابادی کنترل رو هم توی بینش هم توی نصیر ارایه دادن اما تعداد ساعات توی بینش 10 الی 15 ساعت بیشتره.خب اینجوری دست استاد برای مانور دادن بازه دیگه
ایشون خودشون اعلام کردن که به اسرار مسئولای نصیر حاضر به تدریس در اونجا شدن و ساعات تدریس کمه!

• Like

livewaves

کاربر فعال
با سلام؛
ممنون.
اگر با خود دکتر کهن یا مهندس تقوی توی مدار پیش برید نتیجه تاپی میگیرید
ملک محمد خوب نیست.

elaa

عضو جدید
استاد تقوی چه قدر پیگیر و دلسوز هستند ! تا پیام گذاشتم جواب دادن ، واقعا که خیلی خوبه این موضوع

داوود خطر

عضو جدید
برنده شدن، همه چيز نيست
برنده شدن، همه چيز نيست، اما همين يک چيز برايمان کافي است!" اگر واقعاً اين گونه باشد، پس يکي از پيامدهاي ناخواسته برنده نشدن غمگيني ميليون‏ها بازنده خواهد بود اما واقعاً اين گونه نيست؛ يعني برنده شدن به تنهايي کافي نيست. بلکه بهتر است با ديدگاه مثبت به شکست‏ها بنگريم و از آن‏ها بياموزيم.

داوري درباره برد و باخت مسئله اي فرهنگي است، فرد برنده مورد توجه همگان است، اما بازنده، طرد مي‏شود.

معمولاً هنگامي که به موفقيتي دست مي‏يابيم، آن قدر شادمان مي‏شويم که به آموختن از موفقيتمان کمتر مي‏انديشيم اما مواجهه با شکست، فرصت بيشتري براي آموختن فراهم مي‏آورد.

براي موفق شدن، بايد درک صحيحي از زندگي داشت بنابراين بايد جهان بيني خود را به درستي تعيين کنيم، فصلي از کتاب زندگي را بايد به بررسي شکست‏ها اختصاص دهيم.

ممکن است، شکست مشکل ساز باشد، پس نبايد دوباره به دام آن افتاد؛ شکست ممکن است معلم بزرگي باشد، پس بايد از آن درس گرفت.

گاهي اوقات آن قدر از شکست خوردن ناراحت مي‏شويم که جنبه‏هاي عبرت آموزي آن را در نظر نمي‏گيريم، تلقي شکست به عنوان يک «آزمون» يا «آزمايش» نتايج حيرت انگيزي در پي خواهد داشت.

نمونه معروف آن، "توماس اديسون" است که پيش از موفقيت هزاران بار شکست خورد، آنچه را که ديگران تلاش‏هاي شکست خورده "اديسون" مي‏پنداشتند، خود او آزمون موفقيت آميز مي‏دانست، زيرا از همين شکست‏ها به مشکلات و نقاط ضعف خود پي برده بود بدين ترتيب، شکست‏ها راه را براي بررسي گزينه‏هاي ديگر پيش روي او گشود.

کساني که به مدارج بالا و اهداف بزرگ دست پيدا مي‏کنند، نگرش بسيار مثبتي به شکست دارند.

فکر کردن به موفقيت مي‏تواند موفقيت به بار آورد. حتي بررسي شکست از زاويه درست نيز مي‏تواند درها را به روي موفقيت بگشايد برعکس، بدبيني نسبت به شکست به يأس و افسردگي منجر مي‏شود و در نتيجه فرد را به جايي مي‏رساند که دست از هر تلاشي مي‏کشد. در واقع، انسان هنگامي واقعاً شکست مي‏خورد که دست از کوشش بردارد.

افکار صحيح درباره شکست، شخص را براي تلاش بيشتر در جهت جبران اشتباهات گذشته، پرانگيزه تر و جدي تر مي‏سازد.

در زندگي امروزه، دست يافتن به موفقيت دشوار است و خوش شانسي در آن کمتر نقش دارد.

تحمل شکست، عاملي مهم در کسب موفقيت است؛ در مسير موفقيت، گاهي فراز و نشيب‏هايي وجود دارد که بايد طي شود.

هيچ کس نمي‏تواند به موفقيت برسد، مگر آنکه از شکست‏هايش استفاده سازنده کند، اين گفته که قهرمانان هرگز شکست نمي‏خورند، اشتباه است؛ اما آنان بعد از شکست بلافاصله برمي‏خيزند و تلاش را از سر مي‏گيرند بدون اينکه کسي متوجه شکست شان شود، اين افراد، وقت خويش را با افسوس و ناراحتي تلف نمي‏کنند.

شما نيز نبايد ذهنتان را مشغول شکست سازيد بلکه بايد اوضاع را در کنترل داشته باشيد و به اقدامات آتي بينديشيد. در صورت شکست، به راهتان ادامه داده و از موفق نشدن مأيوس نشويد.

يأس، ناشي از انتظارات خشک و سخت گيري خود شماست. هنر شما اين است که بهترين عملکرد ممکن را از خود نشان دهيد و در عين حال، آماده شکست هم باشيد.

پشتکار، عنصري بسيار ارزشمند است. از شکست‏هايتان بياموزيد و با خود بگوييد «اگر من خودم را براي اشتباهاتم نبخشم، ديگران هم مرا نخواهند بخشيد» و همواره به خاطر بسپاريد که به جاي گفتن چرا؟ چرا؟ به واژه چگونه و در نهايت حل مسئله بينديشيد.
نويسنده: خانم احمدي(کارشناس روانشناسي بهداري کل ناجا)

داوود خطر

عضو جدید
استاد تقوی چه قدر پیگیر و دلسوز هستند ! تا پیام گذاشتم جواب دادن ، واقعا که خیلی خوبه این موضوع

از نظر من استاد زرگر گزینه بهتری هستند، بعد کهن . تقوی کتاب مدارش زیاد خوب نیست . از ضعیف ترین کتاب های مدار هست .

livewaves

کاربر فعال
منم موافقم...فقط من هنوزم تو انتخاب منبع مشکل دارم؟!!!!

زیاد گیر این بحث نباشید،شما یک منبع برای یک درس انتخاب کنید با همون پیش برید بعدش که حدقل به یک کتاب مسلط شدید(حداقل3دور خوندید) بعد به یک مکمل که میتونه مرجع یا تستی باشه فکر کنید.این کار رو باید اواخر شهریور انجام بدید
به اندازه کافی این بحث در تاپیک گفتگوی خودمونی ارشدی برق 92 شده.میتونه به شما کمک کنه

• Like
واکنش ها: Ti8

مهتاب 8797

عضو جدید
زیاد گیر این بحث نباشید،شما یک منبع برای یک درس انتخاب کنید با همون پیش برید بعدش که حدقل به یک کتاب مسلط شدید(حداقل3دور خوندید) بعد به یک مکمل که میتونه مرجع یا تستی باشه فکر کنید.این کار رو باید اواخر شهریور انجام بدید
به اندازه کافی این بحث در تاپیک گفتگوی خودمونی ارشدی برق 92 شده.میتونه به شما کمک کنه
:w40::w40:
اوهوم حق با شماست.الانم یه برنامه ریزی کلی برای درس خوندن کردم.از فردا هم ایشااااااااااااااالله شروع می کنم:smile:یووووووووووووووووهو پیش به سوی موفقیت....

atena2

عضو جدید
لام
ببخشید یه سوال دارم به نظرتون برای نتیجه خوب توی مدار حتما باید کلاسهای تقوی رو شرکت کنیم یا کتابهاشون کفایت می کنند من فرصت کلاس رفتن رو ندارم..
اما از کتابهاشون معلومه که استاد خوبی هستند

livewaves

کاربر فعال
لام
ببخشید یه سوال دارم به نظرتون برای نتیجه خوب توی مدار حتما باید کلاسهای تقوی رو شرکت کنیم یا کتابهاشون کفایت می کنند من فرصت کلاس رفتن رو ندارم..
اما از کتابهاشون معلومه که استاد خوبی هستند
اگر پایه ضعیف رو به متوسط در این درس دارید نیازی به کلاس رفتن نیست اما اگر درصد خاصی مدنظر دارید کلاس رفتن الزامی ست اما زمانی کلاس مفید است که شما اول خودتون مدار را جویده باشید و تست ها رو حداقل دوبار حل کرده باشید.کتاب دوجلدی مدار دکتر زرگر میتونه به کلاس نرفتن شما کمک شایانی کنه

elaa

عضو جدید
:w40::w40:
اوهوم حق با شماست.الانم یه برنامه ریزی کلی برای درس خوندن کردم.از فردا هم ایشااااااااااااااالله شروع می کنم:smile:یووووووووووووووووهو پیش به سوی موفقیت....
خوش به حالتون ! من که 23 واحد دارم این ترم :( و فقط دارم الکترونیک رو سعی میکنم با کلاسی که میرم جلو ببرم

atena2

عضو جدید
من یه سوال دیگه دارم من یه سری کتاب قبلا خریدم نمی خواستم کتاب جدید بخرم چون پارسال همین ها رو هم نرسیدم بخونم.

من برای الکترونیک اشرفیان
برای سیگنال مومن زاده رو دارم
حالا اینجا همه میگن تقدسی و اسلام پناه بهترند؟؟
به نظرتون من روی همین منابع پارسالم که کمی هم خوندم متمرکز بشم یا کتاب جدید تهیه کنم. کتاب اشرفیان رو بدون تست خوندم.

منابع دیگرم
مدار .. زرگر و تقوی
ریاضی مهندسی معتقدی
معادلات کریمی
سیگنال مومن زاده
مغناطیس جزوه اشرفیان رو از یه نفر خریدم.. (کتابش رو هم بخرم؟؟)
الکترونیک اشرفیان
کنترل تقوی
زبان می خوام دامنه لغتهام رو زیاد کنم اما هنوز مرجع خوب پیدا نکردم و متن های زبان سال های گذشته
البته اینا منابعی که می خوام بخونم و برای سال گذشته هست. چاپ جدید ندارم یه سری کتاب هم دارم که نمی خوام بخونم مثلا معادلات معتقدی . جزوات پارسه .
اما اگه برسم می خوام به کتابهای رهیافت نگاه کنم

به نظرتون منابعم خوبه. من دانشجو نیستم اما در روز ماکزیمم 6 ساعت وقت آزاد دارم بقیه اش رو به شدت گرفتارم!! پارسال هم تا مهر خوب خوندم اما از آبان به بعد یکباره رها کردم.. حتی سر کنکور هم نرفتم .

آخرین ویرایش:

atena2

عضو جدید
ممنون از پاسختون
پایه ام متوسطه اما شدیدا در تست زدن مشکل دارم.

نظرم هم درصد خوب هست

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
من یه سوال دیگه دارم من یه سری کتاب قبلا خریدم نمی خواستم کتاب جدید بخرم چون پارسال همین ها رو هم نرسیدم بخونم.

به نظرتون من روی همین منابع پارسالم که کمی هم خوندم متمرکز بشم یا کتاب جدید تهیه کنم. کتاب اشرفیان رو بدون تست خوندم.

منابع دیگرم
مدار .. زرگر و تقوی
ریاضی مهندسی معتقدی +کریمی در تکمیل
معادلات کریمی
سیگنال مومن زاده

مغناطیس جزوه اشرفیان رو از یه نفر خریدم.. (کتابش رو هم بخرم؟؟) اطلاعی ندارم
الکترونیک اشرفیان (کتاب اشرفیان بدون تست اصلا فایده نداره نقطه ی قوتش تستهاشه حتما وحتما اسلام پناه رو بخرید وبعد از خواندن کتاب اسلام پناه تستهای اشرفیان را حل کنید)
کنترل تقوی (با توجه به اینکه کتاب امین رضایی پوران تکمیل تر است اول ونو بونید سپس تقوی رو)
زبان می خوام دامنه لغتهام رو زیاد کنم اما هنوز مرجع خوب پیدا نکردم و متن های زبان سال های گذشته
البته اینا منابعی که می خوام بخونم و برای سال گذشتههست. چاپ جید ندارم یه سری کتاب هم دارم که نمی خوام بخونم مثلا معادلات معتقدی . جزوات پارسه . (بنظرم کریمی کافیه..من خودم معادلات رو بیشتر واسه پایه میخونم تا زدن تستهای معادلات)
اما اگه برسم می خوام به کتابهای رهیافت نگاه کنم (اگه پایتون ضعیفه برید رهیافت بخونید چون اکثرسوالها پیش پا افتاده س)

به نظرتون منابعم خوبه. من دانشجو نیستم اما در روز ماکزیمم 6 ساعت وقت آزاد دارم بقیه اش رو به شدت گرفتارم!! پارسال هم تا مهر خوب خوندم اما از آبان به بعد یکباره رها کردم.. حتی سر کنکور هم نرفتم ََ

livewaves

کاربر فعال
ممنون از پاسختون
پایه ام متوسطه اما شدیدا در تست زدن مشکل دارم.

نظرم هم درصد خوب هست
دلیل مشکل در تست زدن اینه که منظم نمیخونید.اگر منطم جلو برید هیچ ضعفی احساس نمی کنید بلکه هرروز تسلط بیشتری رو مباحث مطلوبتان پیدا می کنید

livewaves

کاربر فعال

منابع دیگرم
مدار .. زرگر و تقوی
ریاضی مهندسی معتقدی +کریمی در تکمیل
معادلات کریمی
سیگنال مومن زاده

مغناطیس جزوه اشرفیان رو از یه نفر خریدم.. (کتابش رو هم بخرم؟؟) اطلاعی ندارم
الکترونیک اشرفیان (کتاب اشرفیان بدون تست اصلا فایده نداره نقطه ی قوتش تستهاشه حتما وحتما اسلام پناه رو بخرید وبعد از خواندن کتاب اسلام پناه تستهای اشرفیان را حل کنید)
کنترل تقوی (با توجه به اینکه کتاب امین رضایی پوران تکمیل تر است اول ونو بونید سپس تقوی رو)
البته اینا منابعی که می خوام بخونم و برای سال گذشتههست. چاپ جید ندارم یه سری کتاب هم دارم که نمی خوام بخونم مثلا معادلات معتقدی . جزوات پارسه . (بنظرم کریمی کافیه..من خودم معادلات رو بیشتر واسه پایه میخونم تا زدن تستهای معادلات)
اما اگه برسم می خوام به کتابهای رهیافت نگاه کنم (اگه پایتون ضعیفه برید رهیافت بخونید چون اکثرسوالها پیش پا افتاده س)

به نظرتون منابعم خوبه. من دانشجو نیستم اما در روز ماکزیمم 6 ساعت وقت آزاد دارم بقیه اش رو به شدت گرفتارم!! پارسال هم تا مهر خوب خوندم اما از آبان به بعد یکباره رها کردم.. حتی سر کنکور هم نرفتم ََ

توی سیگنال کتاب مذکور رو اول کاملا مسلط بشید بعد سراغ مهندس تقدسی برید.البته در این مدت به آزمونای وبلاگ مهندس تقدسی یه نگاهکی بندازید بدک نی،اما به شدت تاکید می کنم که حتما کتاب الکترونیک مهندس اسلام پناه از راهیان رو جایگزین مهندس اشرفیان کنید.برنامه ریزی تان را مدون و هدف دار کنید.شما باید تا اواسط مهر دروسی که می خواهید در کنکور تست بزنید به طور مبسوط تمام کنید.بعدش تا کنکور زمان مثل باد می گذره و فقط زمان تسلط هست.واقعا شما تا مهر تمام دروس را به حد مطلوبتان می رسید؟؟؟
حتما فکر کنید!:cool:

مهتاب 8797

عضو جدید
خوش به حالتون ! من که 23 واحد دارم این ترم :( و فقط دارم الکترونیک رو سعی میکنم با کلاسی که میرم جلو ببرم

غصه نخور.مهم کیفیت درس خوندنه.ایشالله موفق باشی.نگران نباش و فقط امیدواااااااااااااااااار باش.و البته تلااااااااااااااااشتم خیلی خیلی زیاد باشه.:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا