[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

نسیم2013

عضو جدید
-------------------------------------
منظورشون این هست که شما توی این تاپیک 573 صفحه حرف زدید و کار دیگری نکردید
دوست خوبم اول لازم میدونم که از توجهتون به این امر تشکر کنم-ولی ببینید شما کافیه که دوری توی تالار عمران بزنید ببینید چند تا پست مهم و مفید و کاربردی توی تالار داریم و این حرف شما بی انصافیه-این تاپیک مربوط به سال 2008 یعنی 6 سال پیش هست-معلومه بعد از 6 سال این تعداد صفحات هم بوجود میاد که میتونم باهاتون شرط ببندم حداقل 200 صفحه ی اون مربوط به سوالاتی هست که دوستان میپرسند...

ما یه استادی داشتیم به اسم دکتر مرتضایی
میگفت یه مهندس باید روابط اجتماعیش بالا باشه تا بتونه موفق باشه
من توو این باشگاه دوستای زیادی پیدا کردم که با بعضیاشون بیرون ملاقات داشتم و گره از کار هم باز کردیم
اگه این گفتگو اینجا نبود من از نعمت این دوستان بی بهره میشدم
پس گپ و گفتگو و پاتوق بد نیست، مهم استفاده صحیح هستش

درود بر مهندس فرید .......عزیز..:gol:

بنده حرف استادتون رو قبول دارم ........

به خاطر همین به فکر چاره باید باشیم ... .......... این نقد شما هم قابل احترامه............ پس بهتره به عنوان یک دانشجو.... .... که پیگیر مطالب علمی رشته عمران هستش ....در این تالار....... اقدام به ایجاد تاپیکهای مفید بکنیم ..... و تجربیات مون در اختیار سایر دوستان بزاریم و نظرات سایرن و هم ببینم .............. با مشارکت همه ما در تاپیکهای علمی عمران ........این تاپیکها هم دارای تعداد پست مفید خواهد بود ................بدرود.

بابا يه چيزي گفت ديگه همه ريختيد رو سرش:D

احسان املی

عضو جدید

سلام آقای مهندس در مواردیکه کار از طریق مقاطعه انجام می یابد مقاطعه دهنده مکلف است قرارداد خود را با مقاطعه کار به نحوی منعقد نماید که در آن مقاطعه کار متعهد گردد که تمامی مقررات این قانون را در مورد کارکنان خود اعمال نماید.
موفق باشید

سلام خانم مهندس احساس میکنم اطلاعات عمومی شمادر این زمینه ها زیاد باشه حالا یه سوال دارم تو کارگاهی مثلا کار مبکنیم کارفرما مارو بیمه نکنه اون وقت باید چیکار کنیم ؟

سلام خانم مهندس احساس میکنم اطلاعات عمومی شمادر این زمینه ها زیاد باشه حالا یه سوال دارم تو کارگاهی مثلا کار مبکنیم کارفرما مارو بیمه نکنه اون وقت باید چیکار کنیم ؟

سلام آقای مهندس به استناد ماده 148 قانون کار کلیه کارفرمایان کارگاه های مشمول مکلفند براساس قانون تامین اجتماعی نسبت به بیمه نمودن کارگران واحد خود اقدام نمایند .درصورت تخلف با مراجعه به تامین اجتماعی و سایر مراجع قانونی موردقابل پی گیری می باشد.موفق باشید

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز

برای اقایان بدون داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت مراجع قانونی هم کارفرما و هم کارگر را جریمه میکنند.
در صورت داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت , و ذکر بیمه شدن در قرار داد , چنانچه کارگر بیمه نشود یعنی به یکی از بند های قرار داد عمل نشده.
کارگر میتواند شکایت کند و حق بیمه خود را از کارفرما بگیرد. چنانچه بیمه نباشد و در محیط کاری حادثه ای اتفاق بیفتد کارفرما موظف است دیه کارگر را(بنا به قانون) پرداخت کند.

saba.civil

عضو جدید
سلام دوستان!من تازه ب جمع عمرانیا اضافه شدم.دانشجوی ترم۳!!!عمران هستم ماشالا هزار ماشالا اینجا همه مهندس شدن تا الان کسی رو هم دوره خودم پیدا نکردم امیدوارم بتونم از تجربیات شما خوب استفاده کنم به امید موفقیت همه مون!!!!:-!

Shideh_00

عضو جدید
سلااام به جامع مهندسي عمران ، من دانشجو ترم ٧ مهندسي شيمي ار دانشگاه ازاد رشت هستم ، ب دليل علاقه زيادي ك در بچگي تا الان دارم ب مهندسي عمرا داشتم ن و علاوه بر ان بازار كار بهتري اين رشته برام داره و خعلي دوست دارم ارشد رو عمران بگيرم اما ي ذره ميترسم ك نتيجه نده و نميدونم بايد چيكار كنم و چي بخونم ، لطفا راهنماييم كنيد دوست دارم ارشد رو ي دانشگاه دولتي خوب روزانه بخونم مثل دانشگاه گيلان :| ( راستي من امسال نميخوام كنكور بدم سال ديگه ميخوام كنكور بدم )

MohoMo

عضو جدید
سلام دوستان ، می خواستم بدونم برای اجرای یک بنا ( ساخت یه برج به طور مثال ) طراحی ساختمان را معمار میده و دقیقا نقش مهندس عمران این جا چیه ؟ چرا باید اسم معمار ساختمان روی ساختمانی که یه مهندس عمران به صورت مهندسی میسازتش قرار بگیره ؟

ممنونم از نظرتون .

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، می خواستم بدونم برای اجرای یک بنا ( ساخت یه برج به طور مثال ) طراحی ساختمان را معمار میده و دقیقا نقش مهندس عمران این جا چیه ؟ چرا باید اسم معمار ساختمان روی ساختمانی که یه مهندس عمران به صورت مهندسی میسازتش قرار بگیره ؟

ممنونم از نظرتون .

سلام
طراحی معماری با مهندس معمار
طراحی تاسیسات برق با مهندس برق
طراحی تاسیسات مکانیکی با مهندس مکانیک
طراحی ساخت و اجرا با مهندس عمران
اصلی ترین کار با مهندس عمرانه که باید طرح معمار رو پیاده کنه
در ساختمان های مسکونی کوچیک مهندس معمار با تجربه هم طراحی برق هم لوله کشی و حتی عمرانی رو هم انجام میده .
مثلا ساخت یک باب منزل 200 متری

mili003

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیزم بنده تازه وارد دانشگاه شدم در رشته عمران
چه پیشنهاد ها و راهنمایی هایی شما ها که تجربه دارین برای من دارین که از الان که اول راهم درست و منظم تر پیش برم مثلا اموزش های فرای کتب دانشگاهی و دانشگاهی .... ممنون ...;)

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
چه پیشنهاد ها و راهنمایی هایی شما ها که تجربه دارین برای من دارین که از الان که اول راهم درست و منظم تر پیش برم مثلا اموزش های فرای کتب دانشگاهی و دانشگاهی .... ممنون ...;)

با سلام
درسهای تخصصی رو با دقت بخونید و یاد بگیرید ....
روی نرم افزارهای تخصصی و نکات اجرایی کار کنید

مهمترین مورد دروس تخصصی هستش دوست عزیز

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
salam man shahrsaziam u rast migin man alabate aslan nemidonam inja chetor mitonam ba admaye dige sohbat konam

درود بر شما ..........

لطفا فارسی تایپ بفرمایید خانوم مهندس ........

بحث و گفتگو در خصوص مسائل اینجا راحته ............که ........ مثل همین پست که ارسال فرمودید...........پاسخ به سوالات دوستان تالار ...........و یا بر عکس سوالاتتون رو می تونید در زیر تالار خودش ......... و در تاپیک خودش ..........و اگر وجود نداشت خودتون تاپیک ایجاد کنید............. و مطرح کنید.............هر کدوم از دوستان که به مسئله آگاه باشن ............. پاسخ خواهند داد............
ممنون از شما

lida 256

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم مهندسی نقشه برداری زیر گروه عمران هستش/البته تو باشگاه منظورم هست/
چطور گروه جداگانه براش پیدا نکردم؟
میشه راهنمایی بفرمایید

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام
می خواستم بدونم مهندسی نقشه برداری زیر گروه عمران هستش/البته تو باشگاه منظورم هست/
چطور گروه جداگانه براش پیدا نکردم؟
میشه راهنمایی بفرمایید

درود بر شما...........

بله در باشگاه ....... تالار نقشه برداری زیر گروه عمران هستش .............

[h=2]مهندسی نقشه برداری و ژئو دزی[/h]

mohsen2310

عضو جدید

سلام بهتون توصیه می کنم نرم افزار etabs را یاد بگیرید که خیلی بدرتتون می خوره، در ضمن سعی کنید از همون اوایل حتی به صورت رایگان وارد اجرا شوید و به صورت عملی نیز با کارهای مهندسین عمران آشنا شوید.
موفق باشید.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام
بچه ها خوبین ؟ مخصوصا قدیمی ها از کی بود سر نزده بودم

درود بر مهندس یاسر عزیز........ خیر مقدم عرض می کنم ..........خدمت شما دوست گرامی......... دیگه کمتر زیارتتون میکنیم در تالار .......... انشاءا.. هر کجا هستیم .......موفق و پیروز باشید.........

sahargolii

عضو جدید
سلام به همگی،خواستم بدونم شما بچه‌های عمران تو آزمون وزارت نیرو شرکت کردید؟منابعشو میدونید چیه؟من رشته ام عمران آب و فاضلابه

فراستیان

عضو جدید
غلتک آرش دادا :d
من چند وقت بود جویای کار بودم خوش بختانه یکی از دوستان مرا به یک کاریابی معرفی کرد خیلی خوشحالم که کارمو پیداه کردم دوستان توصیه میکنم کسانی که جویای کار هستن به این دفتر مراجعه کنند.
88801243-88892306-88939249

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام به همه بچه ها
من از همه ی دوستانم که در زمینه های مختلف اطلاعاتی دارند و دوست دارند که اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار بدن اما نمیدونن به چه صورت خواهش میکنم تشریف بیارن اینجا و یا بخش مدیریت و یا به صورت پیام شخصی تا من و مدیران و کاربران فعال کمکشون کنیم

karenfaridi

عضو جدید
سلام به جمیع مهندسین با تکنیک و جوان.اگه بتونیم از ورودمان وقتهایی که میذاریم نتیجه ایی هم بگیریم همه بیشتر راغب میشیم. نتیجه هم وقتی بوجود میاد که ایده هامون روراجع به کار وآینده بنویسیم'بحث کنیم وبهم یاد بدیم. امیدوارم همه کمر همت رو ببندیم خدای نکرده کسی رو هم مسخره نکنیم. مرسی