+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
شرمنده فضولی میکنم ها !!! یه وقت شاکی نشید...من وقتی میبینم شما و بقیه دوستان انقدر در به در دنبال سوالات بینش و پارسه و مدرسان و فلان و بهمان هستید اعصابم خورد میشه...میشه برادرانه یکم بهت بتوپم؟؟؟:redface:شما الان سوالات کنکور حداقل 15 سال اخیر رو 3 بار زدی که دنبال سوال جدیدی؟؟؟واقعا من تعجب میکنم چطور شما و امثال شما که هنوز 3دور کامل سوالات سراسری رو نزدید دنبال سوالات تالیفی هستید...اگر قدرتی هستید در درسی مثل بررسی که تست کنکور کم داره حق رو به شما میدم اما تو سایر دروس واقعا مبهوت موندم...من با هر رتبه زیر 100ی که صحبت کردم شدیدا روی تکرار تستهای کنکور تاکید داشت...حتی اساتیدی مثل کارو زرگر،ملک محمد،حلم زاده،باغستانی و ...
ببخشید که اینجوری گفتم...دلم میسوزه بخدا...البته شما شاید واقعا چندبار تستها رو زده باشی اما صحبت من با همه بچه هایی هستش که اصرار دارند هر چی تست هست رو درو کنن در حالیکه اسیر جو شدن و از اصل مطلب غافلن...

درود بر شما حرف دل منو زدی;)

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من چندتا کتاب به درد نخور تابستون خریدم که الآن میخوام بفروشمشون! از دوستان کسی هست که منو در این زمینه راهنمایی کنه؟
میگن انقلاب تهران چندتا کتابفروشی هستش که کتابای تست مستعمل رو میخرن، درسته؟ نحوه خریدشون چطوریه؟ مثلا یه درصدی از قیمت روی جلد میخرن؟ یا کیلویی میخرن؟!
کسی آدرس یه همچین مغازه هایی رو داره؟
شنیدم که چندتا سایت هم هستش که کتابای مستعمل رو خرید و فروش میکنه، درسته؟ آدرسش رو دارید؟
من دیگه ناامید شدم! شاید همه کتابام رو بفروشم برم خدمت سربازی!
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره، لطفا راهنمایی کنه.
موفق باشید
آخه جرا ؟؟
هنوز تا کنکور وقت زیادی مونده حداقل روزانه شهرستان میاری من سربازی رفتم فوق بگیر بعد برو که راحتر بشه
سربازی پدر آدمو درمیاره

Joe_Bel

کاربر ممتاز

سلام
شرمنده فضولی میکنم ها !!! یه وقت شاکی نشید...من وقتی میبینم شما و بقیه دوستان انقدر در به در دنبال سوالات بینش و پارسه و مدرسان و فلان و بهمان هستید اعصابم خورد میشه...میشه برادرانه یکم بهت بتوپم؟؟؟:redface:شما الان سوالات کنکور حداقل 15 سال اخیر رو 3 بار زدی که دنبال سوال جدیدی؟؟؟واقعا من تعجب میکنم چطور شما و امثال شما که هنوز 3دور کامل سوالات سراسری رو نزدید دنبال سوالات تالیفی هستید...اگر قدرتی هستید در درسی مثل بررسی که تست کنکور کم داره حق رو به شما میدم اما تو سایر دروس واقعا مبهوت موندم...من با هر رتبه زیر 100ی که صحبت کردم شدیدا روی تکرار تستهای کنکور تاکید داشت...حتی اساتیدی مثل کارو زرگر،ملک محمد،حلم زاده،باغستانی و ...
ببخشید که اینجوری گفتم...دلم میسوزه بخدا...البته شما شاید واقعا چندبار تستها رو زده باشی اما صحبت من با همه بچه هایی هستش که اصرار دارند هر چی تست هست رو درو کنن در حالیکه اسیر جو شدن و از اصل مطلب غافلن...
اما صحبت من با همه بچه هایی هستش که اصرار دارند هر چی تست هست رو درو کنن در حالیکه اسیر جو شدن و از اصل مطلب غافلن
خدا رو شکر با ما نبود وگرنه بچه های محلو جمع میکردم میومدم واسه .........
خوب یه بهونه جور میشد واسه درس نخوندن!!!!!!!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
بي خيال انگار همه حرف دلشون همين بود خوب شد يه ثوابي ام كرديم بهر حال
خدانگهدار همتون آرزوي موفقيت براتون دارم

آخرین ویرایش:

BalroG

عضو جدید
بي خيال انگار همه حرف دلشون همين بود خوب شد يه ثوابي ام كرديم بهر حال
خدانگهدار همتون آرزوي موفقيت براتون دارم

بی خیال دوست عزیز، به دل نگیر بابا! حالا من میخواستم برم سربازی، شما کجا؟!
بمون، با من بخون، با من بساز، آینده ایران رو باز...
نیام ببینم رفتیااااااااااااا...
:D

mo_ha

عضو جدید

من دیگه ناامید شدم! شاید همه کتابام رو بفروشم برم خدمت سربازی!

ای بابا چرا دوست عزیز ما که تازه شروع کردیم و داریم برا امیرکبیر میخونیم:biggrin: شما دیگه چرا؟
البته آرزوی دیگه وما هم جوون و آرزو بر جوانان عیب نیس....:biggrin:

BalroG

عضو جدید
بنا به درخواست دوست عزیزم آقا yoooooosef ، پاسخ آزمون اول نصیر و آزمون و پاسخ آزمون دوم نصیر رو دوباره آپلود کردم تا دوستان دیگری که از قافله عقب مانده اند، دانلود کنند و برای من حقیر هم دعا کنند...
دوست خوبم آقای arshad1367 ، اگه این آزمون ها رو ندارین، فعلا دانلود کنید، اگه اون یکی آزمون ها هم رسید دستم، حتما در اختیار دوستان قرار خواهم داد.
بچه ها خونسردی خودتون رو حفظ کنید! اینا همش به خاطر استرس کنکوره که به یاری خدا بعد کنکور همه خوشحال خواهیم بود! (حالا یکی میخواد خود منو نصیحت کنه!)
:D

پاسخ آزمون اول نصیر:
http://uplod.ir/lz7guyq7ojud/Nasir_-_25___1st___Answer_.rar.htm

آزمون دوم نصیر:
http://uplod.ir/0npi3zus0j9f/Nasir_-_25___2nd__-__Exam_.rar.htm

پاسخ آزمون دوم نصیر:
http://uplod.ir/3ilc2yqcg0a1/Nasir_-_25___2nd__-__Answer_.rar.htm

آخرین ویرایش:

omid-power

عضو جدید
سلام
کسی از دوستان گرامر استاد تقی زاده را داره ؟
من تو سایت مربوطه ثبت نام کردم ولی تاییدیه نیامد تا بتونم از خود سایت دانلود کنم
با تشکر از پاسخگویی شما عزیزان

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه هفته ای هست که نمیتونم درس بخونم اصلا حس خوندن ندارم نمیدونم چرا:cry:
کسی میدونه دلیلش چیه یا واسه کسی پیش اومده تا حالا؟ چیکار کنم؟:(

• Like
واکنش ها: iQl

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای حرف دل منو زدی. من که دیگه امسال به مجازی هم امید ندارم چه برسه به روزانه.:(

fight till u win

عضو جدید
بی خیال بچه ها.هر کس تو مسیر درس خوندن برا کنکور حداقل یه بار از بیخ ناامید میشه.
این فکرای مخربو بذارین کنار و فقط درستونو بخونین.
------------------------------------------------------------------------------------------
من یه سوال داشتم دوستان!
برا کنترل من مدرسان میخوندم که کلا درسنامش داغونه.بقیه فصلا رو خیلی مشکل نداشتم جز نایکوییست.رفتم از رو راهیان تقوی خوندم ولی زیاد متوجه نشدم.درسشو هم خیلی وقته پاس کردم یادم نمیاد.
به نظر شما چی بخونم؟!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال بچه ها.هر کس تو مسیر درس خوندن برا کنکور حداقل یه بار از بیخ ناامید میشه.
این فکرای مخربو بذارین کنار و فقط درستونو بخونین.
------------------------------------------------------------------------------------------
من یه سوال داشتم دوستان!
برا کنترل من مدرسان میخوندم که کلا درسنامش داغونه.بقیه فصلا رو خیلی مشکل نداشتم جز نایکوییست.رفتم از رو راهیان تقوی خوندم ولی زیاد متوجه نشدم.درسشو هم خیلی وقته پاس کردم یادم نمیاد.
به نظر شما چی بخونم؟!
ممنون دوست عزیز
تو تحلیل فرکانسی کتاب رضایی پوران پژوهش حرف نداره;)

Dashpot

عضو جدید
سلام دوستان؛
خیلی از آدم ها تا چند قدمی موفقیت رفتند و بخاطر اندیشه غلط و ترس و دلهره و . . . نتونستن بهش برسن.نمی خوام بگم موفقیت فقط تو کنکوره ولی هر کس هدفی داره و اگه بش برسه براش موفقیت محسوب میشه.پس به این فکرا که هر از چند گاهی سراغ آدم میان اجازه ندین تا از هدفتون منصرفتون کنند.

انجام کارهای بزرگ در زمان اندک نوعی لذت است!:smile:
باید بخواهیـــــــــــــــــــم تا بـــــــــــــــتوانیـــــــــــــــــــــــــــم! (رنه دکارت)
پیروز باشین.:gol:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

وای حرف دل منو زدی. من که دیگه امسال به مجازی هم امید ندارم چه برسه به روزانه.:(

خدا را شکر ....یه چند تا مثل من پیدا شدن ، فکر کردم فقط خودم اینجوری شدم !!
به نظر من ، یه چند روز که حس خوندن ندارین ، هیچ درسی نخونین !و کارهای مورد علاقه اتونو انجام بدین !!بعدش وجدان درد میاد سراغتون ، تند تر درس می خونین !!
این تجربه ی منه !اینبار شوخی نکردم ، کاملن جدی گفتم !!
(بعدشم اقای سیگما ، اگه دنبال بهونه ای که بستنی بهمون ندین ، کور خوندین، من از همین الان شکممو صابون زدم !!گفته باشه !!:w12: )

موفق باشیم همه امون !:gol:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که:D
واقعا که:D
آخه از افعال معکوس استفاده کردی منم چون تیزم زود گرفتم قضیه رو:D;)
بازم واقعا که :D
اصنشم افعال معکوس نبود خیلی هم درست بود از این به بعد افعال اگر معکوس باشه زیرنویس میکنم :cool:

شما هم واقعا که:D
.........
دوستان چیزی تا کنکور نمونده الان وقت نا امید شدن نیست:gol:

FAEZEH_EE

عضو جدید
سلام به بچه های کنکوری

همگی خسته نباشید
.بساط غر زدن هم که به راهه.....!!!یه دوماه و خورده ای تحمل کنین تمومه!

من از سابقه دارا هستم این مراحل برام تازگی نداره ....فقط ادامه بدین همین!:smile::gol:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های کنکوری

همگی خسته نباشید
.بساط غر زدن هم که به راهه.....!!!یه دوماه و خورده ای تحمل کنین تمومه!

من از سابقه دارا هستم این مراحل برام تازگی نداره ....فقط ادامه بدین همین!:smile::gol:

حتما. من که به شخصه دارم در جا میزنم .اما بازم ادامه میدم.;)

hoomif

عضو جدید

سلام.
آره بابا من تقریبا از اول آبان اینجوریم...:Dکلا 2 ماه خوب خوندم:(ولی نگران نباش واسه همه پیش میاد ولی بعضیا بی خیالشن و همش خر میزنن ولی من نمیتونم باید مفید باشه اگه حسش نیاد ممکنه 2 هفته اصلا نخونم تا حسش بیاد...این اتقاق زمانی میفته که دور اول تموم میشه...بعد یه مدت درست میشه...معمولا بعد 2 ماه خوندم پیش میاد و بعد 2 هفته هم از بین میره...اصلا نگران نباش;)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تمام دوستان که با جملات قشنگ و تلنگرهاشون بهم روحیه دادن ممنونم:gol::gol:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من یه هفته ی پیش اینجوری بودم احتمالا ماله خستگی زیاده (اگه از تابستون شروع کردی طبیعیه)، الان دوباره خوب شدم ، چند شب، هر شب یک ساعت خوابتو بیشتر کن ایشالا دوباره دوست عزیز رو فرم ببینمت
ما دوست داریم مهم اینه

آخرین ویرایش:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه هفته ی پیش اینجوری بودم احتکالا ماله خستگی الان دوباره شدم چند روز یک ساعت خوابتو بیشتر کن ایشالا دوباره دوست عزیز رو فرم ببینیمت
ما دوست داریم مهم اینه

قربون تو یوسف جان ماهم دوستت داریم، آره فک کنم واسه خستگیه یه دوماه بیشتر نمونده این دوماهم سر میکنم ایشاا... همه موفق باشیم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
اینم یه زنگ تفریح

نامه ابراهام لينكلن به معلم فرزندش

مي‌دانم كه بايد بياموزد: همه انسانها، با انصاف و درستكار نيستند، اما اين را هم به او بياموز كه به ازاي هر انسان رذلي، قهرماني هم هست و در مقابل هر سياستمدار خودخواهي، رهبري ازخود گذشته و فداكار. به او بگو به ازاي هر خصمي، دوستي هم هست.
مي‌دانم كه بايد مدتي وقت صرف كرد، اما اگر مي‌تواني به‌ او بياموز كه زحمت كسب يك دلار، ارزشي بسيار بيش از شادي پيدا كردن پنج دلار دارد. شكست را به او بياموز وهمچنين لذت پيروزي را . او را از حسادت برحذر دار و اگر مي‌تواني، راز خنده خاموش را به او بياموز و از شگفتي هاي كتابها برايش بگو. زماني هم به او بده تا به راز پرواز پرندگان در آسمـان، زنبـورها در نور خورشيد و گلها در دامنه هاي سرسبز بينديشد.
به او بياموز مردود شدن بسيار شرافتمندانه‌تر از تقلب كردن است. به او بياموز به نظرات خودش، ايمان داشته باشد، حتي اگر همه به او بگويند اشتباه فكر مي‌كند.
بياموز كه با مردم مهربان و متواضع، به مهرباني و تواضع رفتار كند و با مردم متكبر و خشن، به تكبر و خشونت. بياموز به آدمهاي عيب جو و منفي‌باف اعتنا نكند. بياموز كه قدرت بازو و مغزش را به بالاترين مزايده‌ها بفروشد،امـا هرگز اجازه ندهد برچسب قيمتـي بر قلب و روحش آويخته شود. بياموز گوشهايش را بر عربده‌هاي اراذل و زورگويان ببندد، بايستد و مبارزه كند.
ارزشهای زندگی را به فرزندم آموزش دهید . به او یاد دهید ،که در اوج اندوه تبسم کند . به او بیاموزید که در اشک ریختن خجالتی وجود ندارد .به او بیاموزید که می‌تواند برای فکر و شعورش مبلغی تعیین کند . اما قیمت گذاری برای دل بی معنا است .
با او به ملايمت و مهرباني رفتار كن، اما او را در آغوش نگير چون تنها، آزمون آتش است كه استيل گرانبهايي را مي‌آفريند. به بودن و زندگي كردن، تشويقش كن و بگذار صبر را تجربه كند تا شجاع و بي‌باك شود، به او بياموز هميشه عميق ترين ايمان را به خود داشته باشد، چرا كه دراين صورت هميشه عميق‌ترين ايمان را به نوع بشر خواهد داشت.
خواهش بزرگي است، مي‌دانم. اما ببين چه كار مي‌تواني برايش بكني. آخر، او پسرك خوبي است.

آبراهام لینکلن به عنوان نخستین رئیس جمهور از حزب جمهوری خواه آمریکا انجام وظیفه نمود.(شانزدهمین رئیس جمهور آمریکا)
تصویری از لینکلن، آنگونه که بر روی اسکناس ۵ دلاری مشاهده می‌کنید
.
مشاهده پیوست untitled.bmp

BalroG

عضو جدید
شب بخیر.:gol:
اینم آزمون دوم سنجش + پاسخنامه تشریحی : 33.3_________.rar - 8.0 Mb
آقایون آزمون گذاران یکم یاد بگیرن...:cool:لطفا تمیز و با کیفیت بزارید آزمون ها رو که آدم دلش بیاد نگاشون کنه:razz:
با تشکرات فراوان:smile:

ممنون hoomif جان، زحمت کشیدی :gol:
با شما موافقم!
;)
این بار بچه های سنجش و پارسه خوب عمل کردند، ولی...
:razz:
بچه های نصیر و بینش، پس کجایید شماها؟
:(
قبلا هم آزمون های نصیر رو دانلود کردیم، هم کار در منزل هاشونو! ولی این بار، فقط آقای fxfx کار در منزل بینش رو گذاشتن، دست گلتون درد نکنه، ولی آخه چرا بدون پاسخ نامه؟!!
پس چرا اون شور و حال قبل دیگه نیست؟!
:w06:
اگه اینطوری پیش بریم، دیگه آزمون های جامع رو هیچ کی نمیخواد رو کنه! یعنی دیگه از آزمون های جامع باید کرکره انجمن رو بکشیم پایین تا کنکور!!!
:w20:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها انقدر ذوق و شوق آزمونای این آموزشگاها رو نداشته باشید.
انقدر این آزمونای نصیر سئوالای اشتباه داشت که پشیمون از این اینکه وقتمو سر جلسه آزمون گذاشتم، چه برسه به اینکه بخوام دوباره سئولاشو (یا سئوالای آموزشگاهای دیگه رو) حل کنم. سئوالا اکثراً غیراستاندارد، تک و توک بعضی سئوالا خوب هستن.
درس ماشین چقدر غلط داشت، دو تا سئوال رو سه بار حل کردم و جواب تو گزینه ها نبود، آخر دیدم صورت سئوال رو اشتباه نوشتن! واسه زیان یه متن کوتاه دادن با 8 تا سئوال، یه متن یه پاراگرافی با دو تاسئوال. ریاضی توی هر دو آزمون که سئوالاش واقعاً غیراستاندارد. بررسی سئوالا ذهنی حل میشد.

من با دکتر حلم زاده صحبت کردم گفت که طراح سئوالا نبوده و فقط قراره بررسی و ماشین دو تا آزمون آخر جامع نصیر رو طرح کنه. گفت که سئوالا توسط رتبه های برتر طرح شدن و نه استادا. احتمالاً واسه بقیه درسا هم همینطور بوده.

اینو قبلاً علیرضا هم گفت، دوستانه توصیه میکنم وقت گرانبهاتون رو بذارید روی تستای سالای گذشته، کسی که مدار رو 70 زده بود، سه دور سئوالای کنکور مدار زرگر رو خونده بود، کسی که 90 زده بود 6 دور خونده. کسی که سئوالای کنکور کنترل آریاز رو 3 بار خونده بود 91 زده بود. هزار تا مثال دیگه هم سراغ دارم، اینا هیچ منبع اضافه دیگه ای نخوندن، هیچ رتبه خوبی ندیدم که بهم بگه سئوالای آموزشگاها رو حل کن. در عوض میگفتن انقدر روی سئوالای کنکور تمرین کن تا تسلطت به حدی برسه که بتونی اونا رو ذهنی حل کنی.

گول تبلیغات موسسات رو نخورید دوستان، از وقتتون درست استفاده کنید که دیگه زمان به عقب برنمیگرده و بعداً جای پشیمونی نیست.

BalroG

عضو جدید
بچه ها انقدر ذوق و شوق آزمونای این آموزشگاها رو نداشته باشید.
انقدر این آزمونای نصیر سئوالای اشتباه داشت که پشیمون از این اینکه وقتمو سر جلسه آزمون گذاشتم، چه برسه به اینکه بخوام دوباره سئولاشو (یا سئوالای آموزشگاهای دیگه رو) حل کنم. سئوالا اکثراً غیراستاندارد، تک و توک بعضی سئوالا خوب هستن.
درس ماشین چقدر غلط داشت، دو تا سئوال رو سه بار حل کردم و جواب تو گزینه ها نبود، آخر دیدم صورت سئوال رو اشتباه نوشتن! واسه زیان یه متن کوتاه دادن با 8 تا سئوال، یه متن یه پاراگرافی با دو تاسئوال. ریاضی توی هر دو آزمون که سئوالاش واقعاً غیراستاندارد. بررسی سئوالا ذهنی حل میشد.

من با دکتر حلم زاده صحبت کردم گفت که طراح سئوالا نبوده و فقط قراره بررسی و ماشین دو تا آزمون آخر جامع نصیر رو طرح کنه. گفت که سئوالا توسط رتبه های برتر طرح شدن و نه استادا. احتمالاً واسه بقیه درسا هم همینطور بوده.

اینو قبلاً علیرضا هم گفت، دوستانه توصیه میکنم وقت گرانبهاتون رو بذارید روی تستای سالای گذشته، کسی که مدار رو 70 زده بود، سه دور سئوالای کنکور مدار زرگر رو خونده بود، کسی که 90 زده بود 6 دور خونده. کسی که سئوالای کنکور کنترل آریاز رو 3 بار خونده بود 91 زده بود. هزار تا مثال دیگه هم سراغ دارم، اینا هیچ منبع اضافه دیگه ای نخوندن، هیچ رتبه خوبی ندیدم که بهم بگه سئوالای آموزشگاها رو حل کن. در عوض میگفتن انقدر روی سئوالای کنکور تمرین کن تا تسلطت به حدی برسه که بتونی اونا رو ذهنی حل کنی.

گول تبلیغات موسسات رو نخورید دوستان، از وقتتون درست استفاده کنید که دیگه زمان به عقب برنمیگرده و بعداً جای پشیمونی نیست.

مهران جان: دیگه داره ارادتم به شما خاص میشه! گاه گداری از این تاپیک ها بزن که برای اونایی که از تجربه رتبه های برتر کنکور سال های قبل بی خبرن، بسیار بسیار مفیده! جدی میگم!
دمت گرم دادا...
;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.