+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
البته قبول شدنش هم همچین ارزشی نداره یکی از همشهری های سابقم که الان دانشجوی دکترای قدرت تهرانه ساعتی داره 5 تومن توی دانشگاه سنندج درس میده!
با یکی از دانشجوهای ارشد کنترل امیرکبیر صحبت میکردم گفت پسر به خدا نخون برو دنبال یه کاری باش میخوای چیکار!!!؟

داداش کاش این حرفا رو نمیزدی...من یه جوردیگه روت حساب میکردم....

mohsen067

عضو جدید
سلام.اگه جای بد بیفتی حق با شماست.اما اینکه حس و حالش نباشه برای من قابل قبول به هیچ وجه نیست.چند شب پیش توی برنامه پشت صحنه احسان علیخانی یک آقایی به نام محمد خال وندی که طلای پارالمپیک رو در پرتاب نیزه گرفته بود اومده بود.اگه این برنامه رو دیده باشید حتما حس و حالتون میاد و مشکلات خوتون رو ناچیز میشمرید اگر هم ندیدید حتما دانلود کنید ببینید.مشکلات رو باید با زاویه دیدی مناسب و از بالا دید.کنکور هم سخت بود یکسال پشت کنکوری هم سخت بود ولی آیا تموم نشد؟
همه چیز توی این زندگی سخته دوست عزیز.

من برنامه را ندیدم ، با حرفهای شما تا حدودی موافقم .
مطمئن باشید اگه شما روزی 10 ساعت سر 4 راه با ادمهای جور وا جور در تماس باشید علاوه بر خستگی جسمی ، ذهن شما هم خسته خواهد شد
بعد برای درس خواندن همانطور که خودتان گفتید نیاز به کلی برنامه ریزی ، تست زنی ، و ... از همه مهمتر یک محیط ارام که بتوانید در ان تمرکز کنید و درس بخوانید هست
اما در کمتر خوابگاه خدمتی حتی یکی از این گزینه ها را شما میتونی ببینی ، من دوست ندارم قضایا رو سخت کنم و حرف از نشدن بیارم ، اما این کار ، کار اسونی نیست
من خودم فنی حرفه ای بودم و در دوره کارشناسی هم مثل بچه های ریاضی نه ریاضی مهندسی خواندم و نه سیگنال حتی تغیر گرایشی هم از قدرت به الکترونیک در دوره کارشناسی بودم
ولی تو خدمت ، حداقل ریاضی مهندسی رو بدون هیچ کمکی خوندم و مدار رو هم یه نگاه سرسری انداختم ولی اصلا تمرکز درست و حسابی نداشتم . شاید اگه جای با کلاستری خدمت میکردم
خیلی بهتر هم میشد .
بهر حال قصد نا امید کردن دوستانی که خدمت میخوان برن را نداشتم امیدوارم موفق باشند و از لحظه لحظه اش هم استفاده کنن.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره یکی کتاب نوشت ، یکی از دوستان هم بردن بهش آب خنک دادن ، البته یکی هم موادی شد بعد از اینکه خدمتش تموم شد و خیلیا هم بعد از خدمت دیگه نای درس خوندن نداشتن ،
در مورد بیکاری بعد از 2 هم راست میگید ! صبح که میبرنمون رستوران گردون برامون گیتار میزنن بعدش ساعت 2پرانرژی میایم تست میشینیم میزنیم، اینجوری میشه 8 ماه درس خوند بعدش شب قبل از کنکور ببرنت رزم شب ! یه حال اساسی بت بدن

آقا جان شما با سیکل که نمیخوای بری خدمت که.اصلا خدمت رفتی؟
بابا دو تا از برادرای من رفتن از این خبرا نبود.برادر سومم اتفاقا سر چهار راه هم بود توی گنبد!!!!!! اینقدر که شما مینالین نمینالید به والله. آقا نخوردیم نان گندم ولی دیدیم دست مردم والا!!
دوست من 02 تهران افتاده میگه روزی یه کافی میکس تو محوطه نخورم روزم شب نمیشه!!! شما چسبیدید به بدی ها.طرز فکرتون و اگر عوض نکنید 1000 سال هم بگذره زیر پاتون بنز هم بذارن باز همینه.شرمنده ام دیگه کمی رفتید روی اعصاب!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بچه به نظرتون این درصدا زیر 800 میشه؟
زبان 0
ریاضی 38
مدار 66
کنترل -8 !!!
سیگنال 44
الک 38 :(
مغناطیس 42
نمیشه الان گفت معلوم نیست، ولی مدار و مغناطیس خیلی عالی بودین الکترونیک و مخابرات حتما پاییترم میارید
منابعتون مغنا و مدارتون چی بود
کنترل از کجا بدست آوردی دفترچه من سی بود من از آقا حامد نمی فهمم چی میگه گزینه ها نمیخونه بیشتر تبلیغ کرده امسال احتمالا نظر باغستانی عزیز بوده
مغناطیس از کجا درآوردی

Romax

عضو جدید
نمیشه الان گفت معلوم نیست، ولی مدار و مغناطیس خیلی عالی بودین الکترونیک و مخابرات حتما پاییترم میارید
منابعتون مغنا و مدارتون چی بود
کنترل از کجا بدست آوردی دفترچه من سی بود من از آقا حامد نمی فهمم چی میگه گزینه ها نمیخونه بیشتر تبلیغ کرده امسال احتمالا نظر باغستانی عزیز بوده
مغناطیس از کجا درآوردی
,والا من از این بچه مایه دارا نیستم پول چندتا کتاب بدم من فقط رفتم پارسه ثبت نام کردم کتابای همون رو هم خوندم هیچ کتاب دیگه ای هم نداشتم از روز 1 مهر هم شروع کردم به خوندن با همون برنامه پارسه.....
کنترل هم سه تا زدم سه تاشم خودم بعدش فهمیدم غلطه اونم سر اشتباهای محاسبتی بچه گانه (مثلا S^2 - S^2 رو صفر نزاشتم گفتم درجه دو میشه البته بیشتر به خاطر استرس بود...)
مغناطیس هم 5 تا سوال خیلی روتین زدم که مطمئن بودم (باغستانی هم حلشو گذاشته) البته دوتا سوال که درست زدم ولی سوالش ایراد داره که امیدوارم حذف نکنن(سر امتحان خودم فهمیده بودم طراح بیسواد چیو اشتباه کرده!)

Muhammad1986

عضو جدید
محمد تو به حرف دیگران اهمیت میدی یا حرف خودت؟اصلا واسه چی میخوای ارشد بخونی؟ از روی مدگرایی و اینگه همه میخونن یا از روی علاقه به ادامه تحصیل؟ رک بگم اولین کاری که باید بکنی اینه که هردف اصلیت یعنی اون گرایش مورد علاقت رو پیدا کنی .اینجوری که نمیشه هر کی هرچی گفت بپری روی یه گرایش دیگه! اول با خودت فکر کن بعد برادر من

داداش کاش این حرفا رو نمیزدی...من یه جوردیگه روت حساب میکردم....

از روی این میخوام ارشد بخونم شاید علاقه و شاید اینکه با گرفتن کارشناسی به جایی نرسیدم و شاید وقتی میرم فیس بوک بعضی از همشهری های سابقم رو میبینم که توی امریکا دارن نفت و مکانیک و ... میخونن وقتی باهاشون چت میکنم بهم میگن

امریکا تاپ دنیاست اینجا همه چی عالیه! من دیگه هیچ وقت به ایران برنمیگردم!
بهش گفتم اگه الان ایران بودی بازم میرفتی
گفت

100درصد!!

ما هم یه کم متوهم میشیم و بعد توی افق محو میشیم!! و یه سری افکار ایده آل به فکرمون میزنه و بعد خودمون رو توی یه فضایی مثل عالیس در سرزمین عجایب فرض میکنیم بعد میتازیم که به هدفهای ایده المون برسیم یعنی تاختن به سمت بی نهایت و باختن در یک بر بینهایت! و چماق کنکور باز ما رو سر جامون مینشونه و میفهمیم توی این دنیا ما یا باید نقش کوزت رو بازی کنیم یا دختر کبریت فروش حالا به خاطر جنسیتمون فوقش میشیم الیور تویست!!

اقا شما چطوری روی ما حساب باز میکردین!!؟ بگید تا از پنجره ی دید شما خودمون رو ببینیم

mohsen.ieee

عضو جدید
داداشم شما اول ببینین مهندس تقوی کجا خدمت کرده ، سپاه بوده یا ارتش یا نیروی انتظامی
اره اگه سپاه خدمت کنی و تو شهر خودت باشی معلومه هر کاری هم میتونی بکنی اصلا خدمت نمیکنی ، عشق دنیا رو میکنی و کلی هم میتونی از فرصتات استفاده کنی
ولی اگه نیروی انتظامی باشی با همین مدرک مهندسیت باید بری سر 4 راه از ساعت 7 صبح تا 1 بعد از ظهر و عصر هم از ساعت 4 الی 7.30 شب (داش یوسف خوب میفهمه چی میگم) خوب بعدش ببینم دیگه حسی واسه خوندن برات میمونه؟
من خودم نیروی دریایی خدمت کردم خدمت بعضی جاها تا 2 بعد از ظهر ولی معمولش تا 5 عصر طول میکشه . بعد هم که میای خوابگاه ، مثل دوره دانشگاه نیست که ، یه خوابگاه کوچیک با 20 تا 22 نفر ادم
باید بسازی ، فرضا اگه شما بخوای درس بخوانی اصلا تو اون شرایط خیلی مشکله ، نمیگم نمیشه ولی اصلا کار اسونی نیست . بعدشم جو خوابگاه تو نظام با جو خوابگاه دانشگاه خیلی فرق داره ، اونجا قوانین خودشو داره ، با اصطلاحاتی اشنا میشی و با دغدغه هایی تو طول خدمت اشنا میشی که وقتی خدمتت تموم شد کلی به اونا میخندی
اما این فکرا تو زمان خودش اصلا خنده دارهم نیستن بلکه جزئی از زندگی خدمتی تو میشن.
قصد نا امید کردن دوستان نداشتم ولی بعضی از دوستان بیش از حد ایده ال به همه چیز نگاه میکنن و یکم گفته ها به شعار نزدیکه نه به واقعیت
ولی باور کنید اگه شانستون بزنه و محل خدمتیتون خوب باشه بله حتی از این فرصتا میتونی به خوبی استفاده کنی و نتیجه بگیری.
محسن مثل خودم رنج کشیده ای. من نیروی انتظامی بودم. افتادم ناامن ترین جای کشور یعنی سیستان و بلوچستان نزدیک مرز پاکستان. حتی آب تصفیه شده هم نداشتیم. مسئول قسمت من یک استوار دوم با تحصیلات سیکل بود. حتی نمی گذاشت من درس بخوانم. از توهین و تحقیر بگذاریم. دوستان بعضی جاها خدمت خیلی سخت است. ما یک حمام داشتیم برای 70 سرباز!!!! که اونم چند روز در هفته آب گرم نداشت باید چند ساعت می ایستادید در صف تا نوبتتان شود. سرباز صفرهای خوابگاه ما یک، چهارمشان معتاد به ناس بودنند. ما شبها می رفتیم کمین قاچاقچیان مواد که کاملا مسلح بودنند یعنی جونم کف دستم بود. بعد از چند ماه منتقل شدم شهر خودم و افتادم راهنمایی و رانندگی. همانطور که محسن گفته دو شیف پست داشتیم یعنی از 6.5 تا 13 و بعد از 1630 تا 2130. و باید به اجبار قبض جریمه پر می کردم و تحویل می دادم. زندگیم در دو چیز خلاصه شده بود خواب و سر چهاراه.هر روز دعوا و فحش و ... . هر چی درس خونده بودم ریست شده بود. الان هم که اوضاع کار افتضاح شده، نشستم برای ارشد خوندم.
اینجا یا باید پولدار باشی یا باید پارتی داشته باشی، که من هیچ کدام ندارم.

omid-power

عضو جدید
آره یکی کتاب نوشت ، یکی از دوستان هم بردن بهش آب خنک دادن ، البته یکی هم موادی شد بعد از اینکه خدمتش تموم شد و خیلیا هم بعد از خدمت دیگه نای درس خوندن نداشتن ،
در مورد بیکاری بعد از 2 هم راست میگید ! صبح که میبرنمون رستوران گردون برامون گیتار میزنن بعدش ساعت 2پرانرژی میایم تست میشینیم میزنیم، اینجوری میشه 8 ماه درس خوند بعدش شب قبل از کنکور ببرنت رزم شب ! یه حال اساسی بت بدن

اینطوری به سربازی نگاه کنی فقط خودخوری میکنی وبعد هم اعصابت خرد میشه
(یعنی بهترین کار اینه که باهاش کنار بیای )
از ما گفتن

شایدم شانس آوردی وجای خوبی افتادی(البته شایدم برعکس شد.مخلص کلام:بدون هرگونه پیش زمینه ذهنی برو)

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
,والا من از این بچه مایه دارا نیستم پول چندتا کتاب بدم من فقط رفتم پارسه ثبت نام کردم کتابای همون رو هم خوندم هیچ کتاب دیگه ای هم نداشتم از روز 1 مهر هم شروع کردم به خوندن با همون برنامه پارسه.....
کنترل هم سه تا زدم سه تاشم خودم بعدش فهمیدم غلطه اونم سر اشتباهای محاسبتی بچه گانه (مثلا S^2 - S^2 رو صفر نزاشتم گفتم درجه دو میشه البته بیشتر به خاطر استرس بود...)
مغناطیس هم 5 تا سوال خیلی روتین زدم که مطمئن بودم (باغستانی هم حلشو گذاشته) البته دوتا سوال که درست زدم ولی سوالش ایراد داره که امیدوارم حذف نکنن(سر امتحان خودم فهمیده بودم طراح بیسواد چیو اشتباه کرده!)

ایشلا موفق باشین با توجه به زمانی که درس خوندیدن عالی نتیجه گرفیتن
الانم که مغناطیس نیگا کردم واقعا خسته نباشم 3- زدم

Paydar91

کاربر ممتاز
ا
اقا شما چطوری روی ما حساب باز میکردین!!؟ بگید تا از پنجره ی دید شما خودمون رو ببینیم

راستش وقتی میگی اونایی که رفتن مثلا دانشگاه تزاز اول چیکار کردند و مثلا سنندج ساعتی 5 هزار درس میده...
یه جوری به ادم حس ...حس کاسب و مشتری دست میده....حس تحقیر اون ادم...
من روی شما مثل بقیه که دارند واسه هدفاشون تلاش میکنند...نگا میکردم...
این که بری یه دانشگاه خوب و 4 تا واقعا استاد ببینی نه یکی که صرفا مجبوری چون دانشگاه ازاد نمیدونم چی چیک گروه برق یکی رو از کجا اورده بهش بگی استاد که خودشم خودشو قبول نداره
یا به قول یکی از بچه ها واسه یه ریال حسابتو ببندند و حتی نتونی انتخاب واحد کنی....
بحث شعار نیست ولی مگه همه چیز پوله...والله اگه اکثر اونایی که میرند اون جا ها هدفشون پول بود مگه دیوونه بودند این همه سختی بکشند دکترای برق بگیرند تا به پول برسند؟؟!!
نمونش نظام مهندسی کافیه به اون جا راه پیدا کنی...برو دم درش ببین کمترین ماشیناشون چیه که همه میدونیم خیلی هاشون چه جوری به این پولا رسیدند....
.
.
ما هدفامون اینا نیست...هدف ما پیشرفت و رشده و تمام...طراح سوال سخت دراورد یا هرچی.....تمم درسا که این طوری نیست..این یعنی اقا هیچ درسی رو نیاید حذف کرد..این طراح ها هم میدونند چون هم قدرتی ها و هم مخابراتی ها کنترلو میخونند هر سال این طوری کردند تادیگه همیشه ما این کارو نکنیم...
کسی که امسال سیگنالو گذاشته بود کنار و کنترل خونده بود از همه بیش تر ضرر کرد...
اینا همش یعنی درس....
.
.
البته ببخشیددر حضور اساتید و پیشکسوتان کنکور 92 حرف زدم...

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
MOHSEN.IEEE تو خدا رو داری.شاید این حرف من رو الان جدی نگیری.اما همون خدا باعث شد از کمین اون قاچاقچیا جون سالم در ببری.درسته خدمت توی این شرایط بسیار سخت و طاقت فرساست.من هم قبول دارم.اما آدم نمیدونه کجا قراره بیفته که.پس ما قبل اینکه بدونیم چی قراره بشه نباید زانوی غم بغل بگیریم.آقا شاید زد و بهترین پادگان ایران افتادی.به همون میزان که احتمال داره جای بد بیفتی به همون میزان هم احتمال داره جای خوب بیفتی.الان تهران واسه انتخابات پیش رو نیرو بیشتر میگیره.اونایی که نیرو هوایی بیفتن که 99 درصد تهرانن! سپاهم که خونه خالست!میمونه یک نیروی مقدس انتظامی!!

mohsen067

عضو جدید
محسن مثل خودم رنج کشیده ای. من نیروی انتظامی بودم. افتادم ناامن ترین جای کشور یعنی سیستان و بلوچستان نزدیک مرز پاکستان. حتی آب تصفیه شده هم نداشتیم. مسئول قسمت من یک استوار دوم با تحصیلات سیکل بود. حتی نمی گذاشت من درس بخوانم. از توهین و تحقیر بگذاریم. دوستان بعضی جاها خدمت خیلی سخت است. ما یک حمام داشتیم برای 70 سرباز!!!! که اونم چند روز در هفته آب گرم نداشت باید چند ساعت می ایستادید در صف تا نوبتتان شود. سرباز صفرهای خوابگاه ما یک، چهارمشان معتاد به ناس بودنند. ما شبها می رفتیم کمین قاچاقچیان مواد که کاملا مسلح بودنند یعنی جونم کف دستم بود. بعد از چند ماه منتقل شدم شهر خودم و افتادم راهنمایی و رانندگی. همانطور که محسن گفته دو شیف پست داشتیم یعنی از 6.5 تا 13 و بعد از 1630 تا 2130. و باید به اجبار قبض جریمه پر می کردم و تحویل می دادم. زندگیم در دو چیز خلاصه شده بود خواب و سر چهاراه.هر روز دعوا و فحش و ... . هر چی درس خونده بودم ریست شده بود. الان هم که اوضاع کار افتضاح شده، نشستم برای ارشد خوندم.
اینجا یا باید پولدار باشی یا باید پارتی داشته باشی، که من هیچ کدام ندارم.

کاملا درکت میکنم داداش ، دقیقا اوضاع منم بهتر از تو نیست ، و دقیقا مشکلاتی مشابه داریم ، دیگه دوست ندارم در این مورد بحث کنم چون یه جورایی دوستان فکر ناصحیحی میکنند ،
تا الان یه جورایی سرمون با درس خواند گرم کردیم نمیدونم از فردا باید جه کار کنیم
امیدوارم این ننگ بیکاری ، هر جه زودتر پاک بشه ، برای همه دوستان درس خوانده بیکار امیدوارم این اتفاق بیفته و هر جه زودتر برن سر کار
محسن جان باور کن یه وقتایی این روزا رو میبینم دلم واسه خدمت و رفقای خدمتیم تنگ میشه و میگم کاش تموم نمیشد خدمت.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 10 روز دیگه میرم خدمت نیرو انتظامی حرفای دوستان همش درسته حرف ehi هم درسته، همتون حرفتون منطقیه
منم میگم خدمت برای ماها ففففققققققط دوسال تلف کردن عمره، منی که الکترونیک خوندم و توی کارای عملی و ساختو اجرای پروژه تبحر دارم(من پروژه خیلی از بچه های ارشدی هم انجام دادم برای ارشدی ها بازوی روباتیکو ... هم طراحی اجرا کردم ریسکم کردم اگر پروژه به موقعه نمیرسید باید 15000000 خسارت تاخیر میدادم بگذریم) حالا من نه خیلی کسای دیگه میتونن مفید باشن میتونن از علمشون استفاده کنن اما میفرستنمون سر 4راه!!!! آره احی جون حرف شماهم درسته که بعضیها تو خدمت درس میخونن و خوش میگذرونن اما همش به شانس و بیشتر به پارتیه من میشناسم دیپلمه هایی که رفتن سپاه خدمت که چه عرض کنم! رفتن هتل سپاه تفریح اومدن الانم دلشون واسه خدمت تنگ شده!!!!
اونقدر دل خوشی هم خوب نیست اینقدر بد بینی هم خوب نیست

Joe_Bel

کاربر ممتاز
[FONT=&quot]داشتم برنامه هاى مهم آینده م رو مرور میکردم[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
از شما چه پنهون به جز مسواکى که تا دقایقى دیگه میزنم، باقیش دور از دسترسه ![/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

Romax

عضو جدید
راستش وقتی میگی اونایی که رفتن مثلا دانشگاه تزاز اول چیکار کردند و مثلا سنندج ساعتی 5 هزار درس میده...
یه جوری به ادم حس ...حس کاسب و مشتری دست میده....حس تحقیر اون ادم...
من روی شما مثل بقیه که دارند واسه هدفاشون تلاش میکنند...نگا میکردم...
این که بری یه دانشگاه خوب و 4 تا واقعا استاد ببینی نه یکی که صرفا مجبوری چون دانشگاه ازاد نمیدونم چی چیک گروه برق یکی رو از کجا اورده بهش بگی استاد که خودشم خودشو قبول نداره
یا به قول یکی از بچه ها واسه یه ریال حسابتو ببندند و حتی نتونی انتخاب واحد کنی....
بحث شعار نیست ولی مگه همه چیز پوله...والله اگه اکثر اونایی که میرند اون جا ها هدفشون پول بود مگه دیوونه بودند این همه سختی بکشند دکترای برق بگیرند تا به پول برسند؟؟!!
نمونش نظام مهندسی کافیه به اون جا راه پیدا کنی...برو دم درش ببین کمترین ماشیناشون چیه که همه میدونیم خیلی هاشون چه جوری به این پولا رسیدند....
.
.
ما هدفامون اینا نیست...هدف ما پیشرفت و رشده و تمام...طراح سوال سخت دراورد یا هرچی.....تمم درسا که این طوری نیست..این یعنی اقا هیچ درسی رو نیاید حذف کرد..این طراح ها هم میدونند چون هم قدرتی ها و هم مخابراتی ها کنترلو میخونند هر سال این طوری کردند تادیگه همیشه ما این کارو نکنیم...
کسی که امسال سیگنالو گذاشته بود کنار و کنترل خونده بود از همه بیش تر ضرر کرد...
اینا همش یعنی درس....
.
.
البته ببخشیددر حضور اساتید و پیشکسوتان کنکور 92 حرف زدم...
حرف شما کاملا درسته. چیزی که امسال ثابت شد اینه که برای کنکور باید همه درسارو بخونی اما هیچ حساب کتابی نداره که کدوم درس ممکنه سخت باشه امسال کنترل بود ممکن سال دیگه مغناطیس بشه یا سیگنال یا ... یا حتی مثلا اگه دقت کنین تو ریاضی طرف امسال اصلا لاپلاس نیورده بود اما سالهای قبل...

reza88888

عضو جدید
دوستان کسی سوالای ابزارو نداره؟ واقعا احتیاج دارم. از کجا بیداش کنم؟ راهنمایی کنید لطفا.

omid-power

عضو جدید
MOHSEN.IEEE تو خدا رو داری.شاید این حرف من رو الان جدی نگیری.اما همون خدا باعث شد از کمین اون قاچاقچیا جون سالم در ببری.درسته خدمت توی این شرایط بسیار سخت و طاقت فرساست.من هم قبول دارم.اما آدم نمیدونه کجا قراره بیفته که.پس ما قبل اینکه بدونیم چی قراره بشه نباید زانوی غم بغل بگیریم.آقا شاید زد و بهترین پادگان ایران افتادی.به همون میزان که احتمال داره جای بد بیفتی به همون میزان هم احتمال داره جای خوب بیفتی.الان تهران واسه انتخابات پیش رو نیرو بیشتر میگیره.اونایی که نیرو هوایی بیفتن که 99 درصد تهرانن! سپاهم که خونه خالست!میمونه یک نیروی مقدس انتظامی!!

طرف ما سپاهیا را میفرستن مرز غرب (ما خودمون مرز نشینیم اما نه در غرب .وبا مرزای غربی یه700-800 کیلومتری فاصله داریم.طرفای ما مرز آرومه;).اگه کسی بخواد شلوغ کنه خودمون گوششو می کشیم)
طرفای شما ازاین خبرا نیست؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بذار یه چیز بگم کمی روحیتون عوض بشه بابا ول کنید دیگه خدمت و
امشب توی آکادمی گوگوش گوگوش از یکی از شرکت کننده ها میپرسه عزیزم دوس داری چه سبکی رو ادامه بدی؟! طرف گفت پاپ! گوگوش گفت پس بهت توصیه میکنم که آهنگهای پاپ رو زیاد گوش بدی!!!!!!!!!!! پ ن پ میرم هوی متال گوش میدم:biggrin::biggrin:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرف ما سپاهیا را میفرستن مرز غرب (ما خودمون مرز نشین ام اما نه در غرب وبا مرزای غربی یه700-800 کیلومتری فاصله داریم.طرفای ما مرز آرومه;).اگه کسی بخواد شلوغ کنه خودمون گوششو می کشیم)
طرفای شما ازاین خبرا نیست؟

نه دادا اینجا مگس هم از مرز رد نمیشه البته ما لب دریاییم.مرز خیلی فاصله داره با ما

milad mansoury

عضو جدید
کنترل اون سواله که ریشه های روی محورو خواسته باید بجای صفر یبار مثبت اپسیلون بزاری یبار ـ اپسیلون اختلافش میشه ریشه های روی محور مینیممشونم میشه سمت راست.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
امشب توی آکادمی گوگوش گوگوش از یکی از شرکت کننده ها میپرسه عزیزم دوس داری چه سبکی رو ادامه بدی؟! طرف گفت پاپ! گوگوش گفت پس بهت توصیه میکنم که آهنگهای پاپ رو زیاد گوش بدی!!!!!!!!!!! پ ن پ میرم هوی متال گوش میدم:biggrin::biggrin:

[FONT=&quot]نامه محرمانه شرکت [/FONT][FONT=&quot]apple[/FONT][FONT=&quot] به [/FONT][FONT=&quot]GLX[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
با سلام[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
شما تکنولوژی از جیب راحت درآمدن گوشی [/FONT]
[FONT=&quot]glx[/FONT][FONT=&quot] و به ما بدید[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
در عوضش ما کل سهام شرکت [/FONT]
[FONT=&quot]apple[/FONT][FONT=&quot] رو واگذار می کنیم به شما[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
ولی متاسفانه جی ال ایکس این درخواست رو رد کرد و اپل در شرف ورشکستگی میباشد ![/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

Paydar91

کاربر ممتاز
حرف شما کاملا درسته. چیزی که امسال ثابت شد اینه که برای کنکور باید همه درسارو بخونی اما هیچ حساب کتابی نداره که کدوم درس ممکنه سخت باشه امسال کنترل بود ممکن سال دیگه مغناطیس بشه یا سیگنال یا ... یا حتی مثلا اگه دقت کنین تو ریاضی طرف امسال اصلا لاپلاس نیورده بود اما سالهای قبل...

دقیقا...
یه زمانی واسه کنکور ارشد طرف سه ماه اخر میرفته کلاس و نکته یه نتیجه عالی میگرفته تازه با حذف یکی دوتا درس از 7 درس...
الان کنکور بیش از هر وقت دیگه ای حرفه ای شده (و همچنین غیر استاندارد) و این یعنی صرفا خوندن دلیل نتیجه گرفتن نیست...این یعنی دیگه با شانس نمیشه رفت جلو من این درسو حذف میکنم اون درسو صد میزنم و جبران میکنم و این حرفا...دانشگاه خوب قبول شدن دانشجوی حرفه ای میخواد...
بابا کم کم چندتا این جه از بچه ها بودند خیلی خوب میخوندند و... خب مگه تهران چند تا میگیره؟؟اگه قرار بود همه ی بچه های این جا قبول شند و همین طور جاهای دیگه ...مگه میشه؟؟.......
نمیشه دیگه.....باید واقع بین باشیم..قبل ازمون خوبه رویا پردازی و تلاش ولی بعدش دیگه باید واقعیتو قبول کرد...
.
.
بچه ها من یادمه پارسال هم همه ی بچه هایی که کنکور داده بودند این قدر می نالیدند و ناراحت بودند نگو..ولی وقتی نتایج اومد دیدند تا حد زیادی الکی این قدر ناراحت بودند..
پس زیاد ناراحت نباشید...

Romax

عضو جدید
آقا من کلا دو تا صحنه از این آکادمی رو دیدم جفتشم یه دختره بود گوگوش رو میدید اشکش سرازیر میشد امشبم باز زد زیر گریه. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

reza88888

عضو جدید
مهندس سوالای ابزارو داری ؟ کجا دیدی؟ سایتو بگو برم نگا کنیم.دمت گرم.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من کلا دو تا صحنه از این آکادمی رو دیدم جفتشم یه دختره بود گوگوش رو میدید اشکش سرازیر میشد امشبم باز زد زیر گریه. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آقا اون اصلا بلد نیست فارسی حرف بزنه:biggrin: چی میخواد از اون دربیاد معلوم نیست.فقط گریه میکنه:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.