گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

دوستانی که ثبته نام کردن میتونن لطف کنن بگن اگه من الان ثبت نام کنم قسمته ویرایشش فعال هست یا باید بمونم تا بهمن ویرایش کنم؟؟؟؟؟یعنی ثبت نام کنم گزینه ویرایش وجود دارد که همون لحظه ویرایش اطلاعات بزنم؟؟؟؟؟؟؟:redface:

p0Ria_1

عضو جدید
یه سوال الان منکه فارق التحصیل نشدم باید نامه ای چیزی از دانشگام بگیرم ؟

keyhan386

عضو جدید
سلام دوستان

دوستانی که ثبته نام کردن میتونن لطف کنن بگن اگه من الان ثبت نام کنم قسمته ویرایشش فعال هست یا باید بمونم تا بهمن ویرایش کنم؟؟؟؟؟یعنی ثبت نام کنم گزینه ویرایش وجود دارد که همون لحظه ویرایش اطلاعات بزنم؟؟؟؟؟؟؟:redface:
نه نیازی نیست بعدا زمان میدن ویرایش کنی.

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی الان ثبته نام کنیم مثلا فردا دیگه فرم برای ویرایش باز نمیشه تا روزی که اعلام کنن؟؟؟؟؟؟؟/

سال قبل فرصت پنج بار ویرایش داشتیم تا پایان روز ثبت نام
و یک هفته مانده به تاریخ توزیع کارت ها هم اجازه ویرایش داده بودند

nimamiayad

عضو جدید
دوستانی که پارسه ثبت نام کردن لطفا راهنمایی کنید.
از کجا میتونم رتبمو ببینم؟تو کارنامه درس به درس رتبه رو داده ولی رتبه ی کلیم و نمیدونم.

Kaka_s

عضو جدید
دوستانی که پارسه ثبت نام کردن لطفا راهنمایی کنید.
از کجا میتونم رتبمو ببینم؟تو کارنامه درس به درس رتبه رو داده ولی رتبه ی کلیم و نمیدونم.

همون بالا بصورت پیش فرض رتبه رو نشون نمیده. باید انتخاب کنی گزینه ای رو که گفته رتبه رو نشون بده. بعد رتبه تو هر گرایشو نشون میده.

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام بچه ها.آقا سعید من کاش بتونم عادت کنم خرخونی کنم.
یه نکته ای امروز فهمیدم.شاید خیلی ها به رسیده باشن....
اینکه تا میتونیم سوال حل کنیم.تعداد زیادی حل کنیم اما سوالاتی رو هم که حل کردیم کامل یاد گرفته باشیم.مخصوصاً دروس مدار و الکترونیک چقدر باید مثال حل کرد.لامصب هیچ دو مسئله ای شبیه هم نیست.
واقعاً تمرین زیاد خیلیییییی کمک کننده است.در هر زمینه ای
انشالله از فردا میخوام خرخونی کنم.دیگه ساعت مطالعه باید بره بالاااااااااا برسونم به ۸ساعت....

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.آقا سعید من کاش بتونم عادت کنم خرخونی کنم.
یه نکته ای امروز فهمیدم.شاید خیلی ها به رسیده باشن....
اینکه تا میتونیم سوال حل کنیم.تعداد زیادی حل کنیم اما سوالاتی رو هم که حل کردیم کامل یاد گرفته باشیم.مخصوصاً دروس مدار و الکترونیک چقدر باید مثال حل کرد.لامصب هیچ دو مسئله ای شبیه هم نیست.
واقعاً تمرین زیاد خیلیییییی کمک کننده است.در هر زمینه ای
انشالله از فردا میخوام خرخونی کنم.دیگه ساعت مطالعه باید بره بالاااااااااا برسونم به ۸ساعت....

ما که امروز میخواستیم درس بخونیم.مادر عزیزمون مارو برداشته برده میدون تره بار خرید:biggrin:

skiboy

عضو جدید
سلام به دوستان کنکوری
می خوام برای سیگنال یه کتاب خوب بهم معرفی کنید که از پایه کار کرده باشه کتاب پوران پژوهش را دارم چندتا فصلشو خوندم به دلم ننشست خوب نتونستم یاد بگیرم می گویند کتاب های انتشارات نصیر خوبه تقدسی رو بگیرم یا کهن؟
برای الکترونیک هم می گویند کتاب آقای اسلام پناه خوبه مثل اینکه هم راهیان ارشد داره هم نصیر کدومش بهتره
با آروزی موفقیت برای همه بچه های کنکوری

Kaka_s

عضو جدید
سلام به دوستان کنکوری
می خوام برای سیگنال یه کتاب خوب بهم معرفی کنید که از پایه کار کرده باشه کتاب پوران پژوهش را دارم چندتا فصلشو خوندم به دلم ننشست خوب نتونستم یاد بگیرم می گویند کتاب های انتشارات نصیر خوبه تقدسی رو بگیرم یا کهن؟
برای الکترونیک هم می گویند کتاب آقای اسلام پناه خوبه مثل اینکه هم راهیان ارشد داره هم نصیر کدومش بهتره

سیگنال کتاب تقدسی پایه ای تر و ساده تر توضیح داده و تستارو تشریحی حل کرده و کاملا خودآموز هستش و بسیار عالی. کتاب کهن یه مقدار سطحش بالاتره.
الکترونیک هم تا جایی که میدونک کتاب آقای اسلام پناه فقط انتشارات راهیان داره.

skiboy

عضو جدید
راستی می خواستم یک تاپیک برای بچه هایی که کنکورهای ازمایشی شرکت می کنند بزنم و دور هم جمع شیم مثل اینکه مدیر سایت با من موافق نبود تاپیکی که زدم ثبت نشد شاید اینجا بشه بحث کرد دوستان نظر بدهند لطفا;)

0192

عضو جدید
No study = fail

study = No fail

No study +study = fail + No fail

study (1+ No)=fail (1 + No

study =fail

آجی کوچیکم پیش تجربیه با حس کنکوریش بهم گفت گفتم بگم شاید شمام بخندین،شایدم بی مزه باشه!
اگه خندیدین دعا کنید دوقلوهامون تهران پزشکی قبول شن خیلی زحمت کشیدن
آمین

sinners_silent

عضو جدید
سلام دوستان یک سوال:cool:
منی که 9 ترمه شدم:w05:الان واسه ارشد دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ایا ثبت نام ورودی بهمن داریم تو ارشد؟
یا اینکه یه انتخاب غیر معقول بزنم که اسمم نیاد بعد تو تکمیل ظرفیت بخوام شرکت کنم نتیجه اش چجوریاست؟یعنی قبل مهر میاد یا میره واسه همون دی ماه اینا.کلن من میخوام ورودی بهمن باشم راه کاری دارین جز اینکه یک ترم مرخصی بگیرم;)

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام دوستان یک سوال:cool:
منی که 9 ترمه شدم:w05:الان واسه ارشد دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ایا ثبت نام ورودی بهمن داریم تو ارشد؟
یا اینکه یه انتخاب غیر معقول بزنم که اسمم نیاد بعد تو تکمیل ظرفیت بخوام شرکت کنم نتیجه اش چجوریاست؟یعنی قبل مهر میاد یا میره واسه همون دی ماه اینا.کلن من میخوام ورودی بهمن باشم راه کاری دارین جز اینکه یک ترم مرخصی بگیرم;)

من که در تکمیل ظرفیت قبول شدم گفتن ترم بهمن بیا.البته تو دفترچه نوشته همون ترم اول میشه رفت ولی هر دانشگاهی با دانشگاه دیگه فرق داره.
البته نمیدونم این حرف تا چه اندازه صحت داره اما انگاری میشه یه ترم برای ارشد مرخصی گرفت.اینو یکی از بچه های دانشگاهمون میگفت.اما اینکه چقدر درسته یا نه نمیدونم.
من کلا واسه شما یه پیشنهاد دارم.بشین از همین الان واسه کنکور بخون.حالا یا تبصره ماده ای هست میتونید برین دانشگاه یا میره واسه سال دیگه.چون من خودم سال دومیم. بعد عید پشتم باد خورد نخوندم تا شهریور الان خیلی وقت کم آوردم.شما نذار مثل من بشی
موفق باشین

sanup2006

عضو جدید
سلام به دوستان کنکوری

کتاب سیگنال تفدسی رو شک نکن حتی یه لحظه. فوق العادست. هر چقدر این کتاب رو بخونی کمه.
الکترونیک هم اسلام پناه خوبه ولی اگر پایه خوبی ندارید اول جزوه کلاسی ایشون رو بخونید بعد کتاب .

sinners_silent

عضو جدید
من که در تکمیل ظرفیت قبول شدم گفتن ترم بهمن بیا.البته تو دفترچه نوشته همون ترم اول میشه رفت ولی هر دانشگاهی با دانشگاه دیگه فرق داره.
البته نمیدونم این حرف تا چه اندازه صحت داره اما انگاری میشه یه ترم برای ارشد مرخصی گرفت.اینو یکی از بچه های دانشگاهمون میگفت.اما اینکه چقدر درسته یا نه نمیدونم.
من کلا واسه شما یه پیشنهاد دارم.بشین از همین الان واسه کنکور بخون.حالا یا تبصره ماده ای هست میتونید برین دانشگاه یا میره واسه سال دیگه.چون من خودم سال دومیم. بعد عید پشتم باد خورد نخوندم تا شهریور الان خیلی وقت کم آوردم.شما نذار مثل من بشی
موفق باشین

ممنون اما یه چیزی.من چون رشتم فیزیکه و الان میخوام برق امتحان بدم کلن حس درس و ندارم که بخونم واسه همین فکر دولتی نیستم و میخوام همین سال دیگه برم ارشد:Dاگه هم مرخصی بگیری که باید شهریه ثابت رو بدی:) بعد میگن تو تکمیل ظرفیت راحت اسمت در میاد راسته؟

mahdi_ml

عضو جدید
سلام به همه....
دوستان من یه چند وقتی بود اصلن اعصاب نداشتم و مشکلاتم زیاد شده بود ودیگه اصلا به کنکور فک نمیکردم چه برسه بخونم!!!
اما دیشب رفتیم مسجد محل ،آقای مسجد یه داستانی تعریف کرد انگار برا من داره این داستان رو تعریف میکنه ، گفتم اینجا بگم شاید کسی شرایط منو داشته باشه...
یه روز حضرت موسی در حال پیاده روی بودند ،پیر مردی رو میبینند حدودا70،80 ساله که سخت مشغول کار (وسط بیابان)هستش حضرت موسی به خدا می فرماین که چطور این مرد
اینقدر در حال تلاش هست، ندا میاد که علت تلاش اون امید هستش....حضرت موسی میگه خدایا میشه این علت رو ازش بگیری...یه دفعه میبینه مرد از کار دست گشید و خابید...بار دیگه حضرت موسی از خدا خواست
که امید را به او برگرداند و اینطور شد و مرد دوباره به تلاش پرداخت...حضرت موسی جلو رفتند و از مرد علت دست از کار کشیدنش را پرسیدند....مرد جواب داد لحظه ای که دیگه کار نکردم
به خودم گفتم دیگه من که احتیاجی به پول ندارم و خوابیدم تا خدا منو به تدریچ از دنیا ببره!!بعد با خودم فکر کردم من که قراره بمیرم پس بهتره تا آخرین لحظه برای روزی خود تلاش کنم...
حضرت موسی خطاب به خدا فرمودند....که خدایا آیا به من هم نعمت امید را داده ای؟ و از طرف خدا ندا آمد که یا موسی من به تمامی بندگانم نعمت امید را داده ام که اگر این نعمت را به آنها نمیدادم
لحظه ای انسانها دست به کار و تلاش نخواهند زد.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بنظرتون سخت ترین فصل درس الکترونیک کدوم فصله؟

Reza system 94

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

تفاضلی و فیدبک
امروز تفاضلی رو تموم کردم اما هیچ تستی مثه تستای دیود دیوونم نکرد
هنوزم وقتی تست دیود میبینم با اطمینان نمیتونم بگم یعنی اعتماد قابل قبول به جوابم تو دیود پیدا نکردم:cool:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز تفاضلی رو تموم کردم اما هیچ تستی مثه تستای دیود دیوونم نکرد
هنوزم وقتی تست دیود میبینم با اطمینان نمیتونم بگم یعنی اعتماد قابل قبول به جوابم تو دیود پیدا نکردم:cool:

من که فیدبک خیلی اذیتم میکنه

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان گلم.امیدوارم حال همتون خوب باشه.

دوستان سال اولی مخصوصا شمایی که میگی از برنامه عقب هستید و ازمون شرکت نمی کنید و.. خواستم بگم این اشتباهو نکنید اگه بخوام از دلایلش بگم باید چند تا پست طولانی بنویسم فقط بگم چه مزایایی داره...(شما پزشک هم میرید نمیگید فلان دارو چرا خوبه و برام دلیل بیار و ... ایشون میگه این نسخه و دوای درد شما و ما فقط استفاده می کنیم ) واسه ازمون هم استفاده کنید... من که فهمیدم کلی عیب و ایراد داشتم و دارم !!!... درسته شاید بگید ما که از برنامه عقب هستیم ازمون فایده نداره و بدتر ناامید میشیم...درسته این اتفاق برای خود من افتاد... نتیجه های دور از انتظاری در ازمون هام گرفتم که خودمم هم از خودم نا امید شدم دیگه بقیه بماند!!! بعضی وقتا حس میکنم باید کنکور برقو بزارم کنار !! ولی بعد تحلیل هر ازمون میبینم ای دل غافل چه بی دقتی هایی کردم چه اشتباه های الکی.. همون اشتباهایی که خیلی ها بعد کنکور میان پاسخ نامه رو می بییند میگن اه این سوالو که بلد بودم و چقدر اسون بوده ولی اون جا فقط افسوس هستش و افسوس... و از مزایای دیگه ازمون مثلا این که استراتژی کنکور و تعیین و قت این که کجا درس خوندمون ایراد داشته یا نه و.. بماند و خودتون بهتر می دونید حتما..

به هر حال این تعصبات الکی رو دور بریزید...مثلا کسی که میگه من فلان درسو کلا تموم کردم ولی فلان درسو تازه شروع کردم...من برنامه خودمو دارم و.. ببنید این ازمون ها کلی روش وقت و هزینه میشه و طبیعتا یه راهی رو یه عده رفتند دارند اماده میزارند برای ما چرا استفاده نکنیم ؟!؟ اکثر دوستان دیگه 4 درسو تا الان باید خونده باشند پس شما لااقل همون سه یا چهار درس رو در ازمون بسنحید.. مثلا کسی که کلا مغناطیسو حذف کرده خب مثلا 30 دقیقه وقت اضافه داره حالا هر طور میخواد تقسیم کنه خودش میدونه..ولی وقتی ازمون میدید مثلا شما کنترلو تازه شروع کردید ولی هیچی نخوندید و طبیعتا ازمون چیزی بلد نیستید دیگه وقت اونو روی بقیه درسا نذارید چون شما در کنکور اصلی میخواید این درس رو هم بزنید و سر جلسه وقتشو لازم دارید..پس از وقت کنترل واسه امتحان های ازمایشی استفاده نکنید و زودتر ازمونو تموم کنید تا تنظیم وقت هم توی دستتون بیاد...

این هفته هفته ی بعد ازمون بود و میبینم اکثر دوستان کم نظر دادند..اینو به فال نیک میگیرم.. تاپیک پارسال هم برید بخونید میبنید اکثر دوستانی که الان نتیجه گرفتند اون موقع به تاپیکا برای موارد خاص سر می زدند.. و خلاصه دنبال جک و ... این چیزا نبودند...

توی تاپیک های اخیر دیدم بعضی دوستان سوالای ازمون های ازمایشی رو بررسی می کنند... امیدوارم دوستانی که دارند این کار رو انجام میدند به تمام تست های کنکور اون قدر مسلط شدند که حالا افتادند دنبال تست های جدید.. چون به شخصه خود من هنوز نتونستم تستای کنکور رو جمع کنم... زیاد دیدم کسایی که کلی سوال های مختلفو زدند... اخرش رتبه ی خوبی کسب نکردند..در عوض دوستانی که فقط به تستای کنکور مسلط شدند و بهترین نتیجه ها رو گرفتند..

یه چیز دیگه دوستان ببنید سوال های سال های اخیر رو باید خوب بررسی کرد می دونید چرا؟ چون خیلی مشابهش سال های بعد تست میاد ولی با یه تفاوتی ؟! اونم این که یکم سخت و تر و سطح بالاتر ... و ازمون ازمایشی خوب هست که به نظرم چون بعد اخرین کنکور هست بیش تر روی اون سوال ها هم مانور بده..

راحب ازمون های نصیر بگم... چون ازموناشو میدم نتیجه رو میگم..طبیعتا هر جا دیگه بودم مال اونو میگفتم...

راجب زبانش واقعا درک مطلب هاش سخته و به کل ادمو نا امید میکنه...
راجب مدارش واقعا سوال های قشنگ و مشابه کنکور زیاد دیدم که کسی که به سوال های کنکور مسلط شده باشه برای این که ببینه ایا خوب بلده یا نه بسیار عالی هستش... و از همه مهم تر شبیه سوال های مشابه ازمون برق 93 زیاد داره میاد که این خیلی خوبه... مثلا تست 45 25 درصد اول...یا سوال 50 ازمون 25 درصد دوم و...
راجب ریاضیش ازمون اولش معادلاتش مشابه کنکور و خوب بود ولی ریاضی مهندسیش واقعا سخت و الکی بود و بی ربط به کنکور ..ولی ازمون دوم میشه گفت خوب و مشابه کنکور بود
راجب کنترلش باید بگم اولی بهتر بود و ولی دومی واقعا افتضاح بود
راجب الکترونیکش بگم واقعا سوالاتش قشنگ بود به نظر من و چون در حد کنکور بود وبسیار اموزشی ..البته دو ازمون قبلی رو اقای اشرفیان طراحش بودند نه اقای اسلام پناه .. اقای اسلام پناه امسال یه 50 درصد و دو جامعشو طرح میکنند ..
راجب الکترمغناطیسش هم واقعا نصف سوالاش بی خود سخت هست ... و در دو ازمون قبلی فقط نیم و کمتر از نیمی از سوالاتش شبیه سوالات کنکور بود...

و راجب سیگنال هم که هیچ حرفی ندارم !!! و همه در خوب بودن ازمون های اقای تقدسی هیچ شکی ندارند.... سوالای ایشون واقعا مثل خودشون دوست داشتنی و به دور از هر حاشیه ای هستش و ادم کیف میکنه... ان شالله همیشه سالم و سلامت باشند این عزیز.

اینا همه رو گفتم بگم دوستانی که بنا به دلیل مالی یا موقعیت مکانی یا هر چی که قابل احترامه و نه دلایل دیگه که بالاتر گفتم(تعصبات بی جا و یا برنامه خودمو دارم دو درسو کامل خوندم یکی رو نخوندم و... ) حتما تاکیید میکنم یه موسسه ... که دوستان سوالاشو لطف می کنند بعد ازمون میزارند و تا قبل ظهر میزارند شما همون روز عصر ساعت 4 شروع کنید به ازمون گرفتن از خودتون... حتی لباس روز ازمون بپوشید... بعدش فکر کنید کنکور هست اگه سوالی سخت شد یا اشتباه شد بزارید اعصابتون خورد بشه !!! ازمون اول مدار نصیر 4 اشتباه تایپی داشت !! اونم اسون ترین سوالاش !!! وای چقدر رفت روی اعصابم ولی بهم درس بزرگی داد که نشون داد به خودم شک دارم !!!! چون از اینا توی کنکور اتفاق ممکنه بیفته.. در حرف میگیم ازش بگزریم..ولی در عمل ادم میگه ای بابا این که اسون بود چرا حل نمیشه و.. بعدش که میای خونه میبینی توی صورت های سوال جای پلاریته های توی دفترچه عوضی خورده!!!...ولی مهم این هستش شما سوال هایی رو مد نظر داشته باشید که مشابه کنکور هستش و تمام... مثلا کسی که ریاضی 25 درصد اول نصیر رو پایین میزنه اصلا نباید ناراحت باشه چون اون قدر فضایی بود برای همه سخت بود... ولی عزیزی که توی همون درس ریاضی 25 درصد اول حداقل سه سوال شبیه کنکور داشت رو نمیتونه جواب بده نشون میده یه جای کارش ایراد داره..پس بعد هر ازمون ملاک درصد خودتون و بقیه و بالاترین درصد حتی نباشه...بلکه این باشه از تعداد تست های مشابه کنکور های گذشته خواه یکی خواه همش چرا نتونستید تست های رو جواب بدید؟ایا بی دقتی بوده... ایا به بحث مسلط نبودید و فکر می کردید مسلط بودید یا چی و...

و در پایان بگم دوستان من اخیرا کم میام باشگاه نه این که دارم خیلی درس میخونم... متاسفانه این روزا یه سری درگیری هایی پیدا کردم واقعا داره میره روی اعصابم نمیخوام این جوری بگم و جو و فاز منفی بدم.. چون اصولا فقط ادم های مثبت اندیش رو دوست دارم.. ولی خواستم بهتون بگم اگه جایی دلتون شکست اگه جایی موقعیت دعا بود بنده حقیر رو هم یادتون بیاد و برام دعا کنید تا مشکلم رفع بشه... مشکلی که اگه رفع نشه .... بگزریم.

راستش دیگه فرصت نمیکنم تاپیکای رفع اشکال رو بخونم.. بماند چند وقت پیش یه ساعت وقت گذاشتم کلی سوال تایپ کردم توی تاپیک الکتورنیک یه عزیزی قول داده بود جوابامو بده ولی نداد !! که دقیقا همون زمان سه برابرشو صرف کردم و جواب سوالامو گرفتم... قررا بود تاپیک تجربه ها و ناگفته ها ادامه پیدا کنه... راستش بنده فرصت اینو ندارم که دوباره سوال طرح کنم و... ولی مشکل اصلی این هستش دوستان ارشدی هم البته حق دارند و سرشون شلوغ هست و با بعضی هاشون که خصوصی در ارتباط بودم حس میکنم فرصت و حوصله ی چندانی ندارند برای نوشتن ندارند... با این حال همون تاپیک اول هم کلی لطف کردند و وقت گذاشتند....

همه ی شما دوستان خوبمو به خدا می سپارم و التماس دعای فراوان دارم.
:gol:

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان اگه کسی اثبات های کتاب سیگنال مهندس تقدسی رو نخونه و فقط همون روابط داخل کادر رو یاد داشته باشه به مشکل می خوره؟

Paydar91

کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی اثبات های کتاب سیگنال مهندس تقدسی رو نخونه و فقط همون روابط داخل کادر رو یاد داشته باشه به مشکل می خوره؟

سلام دوست عزیز...منم پارسال اوایل یکم دو دل بودم و می افتادم از روی منابع دیگه بعضی اثبات ها رو ببینم چی میشه ... البته بعدش فهمیدم دارم اشتباه میکنم بعد فصل دو کلا بی خیال شدم.. البته بعضی دوستان این جا معتقد هستند که باید اثبات ها رو بلد باشیم که نیاز به حفظ نباشه و سر جلسه سریع یادمون بیاد... ولی من مخالفم... اتفاقا کنکور جای خفظ کردن یا یاداشتن چیزای اضافی نیست.. بلکه خیلی وقت ها باید خیلی چیزا رو بلد بود مثلا همون سیگنال و مثلا تبدیل فوریه تابع پنجره یا سینک بعدش کاربردش رو در حل مساله یاد گرفت... و سریع مساله روحل کرد..

خلاصه کلام بگم اقا خیالت راحت باشه به دلت شک راه نده... وقت کردی ازمون های های ایشون رو هم بزن که عالیه که همش با همون نکات کتاب باید حل بشه !! البته اگه با دقت خونده بشه...خیلی وقت ها این ازمون ها نشون داده بهم شده حتی در حد یه خط فکر کردم مهم نبوده رد شدم و دیدم بله میشه ازش یه تست طرح بشه ...

pause1991

عضو جدید
من ارشد ثبت نام کردم ولی قصدم شرکت به صورت آزمایشی هست (در ضمن فارغ التحصیل نشدم)

اون برگه ای که باید از دفنرچه پرینت میگرفتم رو به دانشگاه ندادم .

میخواستم بدونم با توجه به اینکه جدا از نتیجه نهایی ارشد من انتخاب رشته نخواهم کرد این موضوع ممکنه مشکلی پیش بیاره ؟

skiboy

عضو جدید
دوستانی که آزمون های آزمایشی پارسه شرکت می کنند نظراتشان را در مورد آزمون ها بگویند;)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید ...

من ارشد روزانه درس می خونم ... به نظرتون من می توانم برای المپیاد شرکت کنم ؟

اون توصیه های مهم منظورش برای المپیاد هست یا آزمون ارشد ؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا