گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jeneral_dj

عضو جدید
سلام به همه دوستان!!!
بچه ها من وارد دانشگاه شدم اسم رشتم بود مهندسی برق بعدش انتخاب گرایش کردم ترم 4 شدم الکترونیک!!! حالا تو ثبت نام رشته تحصیلی کارشناسی رو زدم مهندسی برق-الکترونیک!! درسته ؟؟؟ یا باید همون مهندسی برق بزنی؟؟؟؟ کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا!!!!!
نمیدونم این مسخره بازیا چیه دیگه درآوردن همون مهندسی برق مگه چش بود!!!
:razz:

alk1370

کاربر بیش فعال
[/SIZE]

سلام دوستان ممنون از اینکه پاسخ دادین ، راستش شاید عجیب باشه اما از اینکه پارسال بعد این همه خوندن قبول نشدم الان ناراحت که نیستم ،خوشحالم هستم ، چون یه شرایطی پیش اومد که برام بهتر شد ، من خدتم تو قرارگاه خاتم انبیا و پروژه خط انتقال گازه ، اینجا خدمتم فروردین 94 تموم میشه و شرایطی هست که بعدش کار کنم ، اما چون ارشد خوندن یکی از ارزوهام بوده خیلی دوس دارم بخونم ، اما یخورده شرایط برا خوندن سخته ، فقط هدفم این بود دوستان بگن به چه سبکی میشه خوند که بهترین نتیجه رو گرفت ؟ و یه چیز دیگه اینکه بدونم بچها تا حالا چقدر خوندن و پیشت رفتن ، چون میخوام بدونم از بچها چقدر عقبم ؟

سلام دوست عزیز ببخشید فضولی نباشه ولی جسارتا شما به پیشرفت بقیه چکار داری؟ممکنه شما تو این دو ماه و اندی که مونده اندازه دو قرن بتونی استفاده کنی در حالی که کسی که از یک سال پیش شروع کرده یا احتمالا کم آورده تو پاییز (خسته شده!) یا هم سرعت مطالعه اش بالا بوده ممکنه چند دور خونده هر کتاب رو یا هم ممکنه خیلی مسلط باشه به همه مباحث پس فرض اینکه من بگم تا الان هر کتابی رو 10 بار خوندم دلیل بر یادگیری مطلق من نیست و ممکنه شما یک بار اون کتاب رو بخونی تو این چند وقته خیلی شرف داشته باشه به 10 دور خوندن من .اینو قبلا هم اینجا گفته بودم که استاد مدار و کنترل من ( که خدا نگهدارش باشه هر جا که هست) می گفت که من خودم ایام امتحانات که میشد از همکلاسی ها و دوستانم می پرسیدم چقدر خوندن همه میگفتن 5 بار جزوه 3 بار مرجع 10 بار نمونه سوالات ترم های قبل و ......... ولی استادم میگفت من همیشه فقط یک بار اون درس رو می خوندم ولی همون دفعه اول دل و روده سوالا رو می کشیدم بیرون و جالب اینجا بود که میگفت همیشه هم نمره هام از بقیه که چند بار می خوندن بیشتر بود!سبک خوندن هم که برا همه یکسان نیست مثلا خود من اگه همه دنیا بگن برا هر درسی یک منبع بخون نمیتونم حتما باید چند تا منبع داشته باشم! یا خیلی ها میرن کتابخونه من نمیتونم یا ......

البته این حرفها رو شما خودت استادی ولی گفتم حداقل یه تجربه کوچیکی کسی که خاک ارشد رو خورده داشته باشی!(بنا به دلایلی منم شرایطم مثل شماست و این دو سه ماهه برام حکم چند سال رو داره انشالله که برای هممون به خیر باشه)
موفق باشید

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام به همه دوستان!!!
بچه ها من وارد دانشگاه شدم اسم رشتم بود مهندسی برق بعدش انتخاب گرایش کردم ترم 4 شدم الکترونیک!!! حالا تو ثبت نام رشته تحصیلی کارشناسی رو زدم مهندسی برق-الکترونیک!! درسته ؟؟؟ یا باید همون مهندسی برق بزنی؟؟؟؟ کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا!!!!!
نمیدونم این مسخره بازیا چیه دیگه درآوردن همون مهندسی برق مگه چش بود!!!
:razz:

سلام
شمايي كه ترم چهار گرايش مشخص كرديد بايد مهندسي برق خالي رو بزنيد
مهندسي برق الكترونيك براي كسايي هستش كه از همون ترم اول گرايششون الكترونيك بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

jeneral_dj

عضو جدید
سلام بچه ها !!!
نمیدونم چرا همش نسبت به وضعیتی که الان دارم نگرانم !! همش با خودم در کشمکش هستم ، میگم نکنه نرسم درسارو تموم کنم !!!! این جمعه 50 درصد اول رو آزمون دارم !!! تقریبا درسا رو تموم کردم ولی هنوز خیلی تست کار نکردم!!! سیگنال و الکترونیک رو کلاس میرم و خودم قبل کلاس میخونم که از آزمون عقب نمونم !!! نمیدونم کارم درسته یا اتلاف وقته و باید بزارم تا با استاد پیش برم!!! نمیدونم تو شرایط من کار درست چیه؟؟؟ راجع به مغناطیس هم دو دل هستم !!! نمیدونم تو این تایم مونده تا کنکور مغناطیس بخونم یا بزارمش کنار!!!!! خیلی عصبی هستم و پرخاشگر!!!!:mad:
احساس میکنم خیلی کند هستم و اصلا پیش نمیرم!!!! :cry:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها !!!
نمیدونم چرا همش نسبت به وضعیتی که الان دارم نگرانم !! همش با خودم در کشمکش هستم ، میگم نکنه نرسم درسارو تموم کنم !!!! این جمعه 50 درصد اول رو آزمون دارم !!! تقریبا درسا رو تموم کردم ولی هنوز خیلی تست کار نکردم!!! سیگنال و الکترونیک رو کلاس میرم و خودم قبل کلاس میخونم که از آزمون عقب نمونم !!! نمیدونم کارم درسته یا اتلاف وقته و باید بزارم تا با استاد پیش برم!!! نمیدونم تو شرایط من کار درست چیه؟؟؟ راجع به مغناطیس هم دو دل هستم !!! نمیدونم تو این تایم مونده تا کنکور مغناطیس بخونم یا بزارمش کنار!!!!! خیلی عصبی هستم و پرخاشگر!!!!:mad:
احساس میکنم خیلی کند هستم و اصلا پیش نمیرم!!!! :cry:

داداشم اگه نظر منو میخوای مغناطیس رو نخون چون درصد اینکه منفی بزنی زیاده.این فکرا رو هم نکن تو با قدرت کار

خودتو انجام بده.منم چند روزی هست که درس نخوندم و کلافه شدم چون باید جای یه بنده خدا وایسام تازه این هفته هم

آزمون دارم.بنظرم 50 درصد اول فرصت خوبیه که خودمون رو بسنجیم و اگه به نتیجه دلخواه نرسیم باید یه بازنگری اساسی تو درس

خودنمون بکنیم.بنظرم 50 درصد اول شدیدا مهمه

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان گلم.همه ی اونایی که سعادت ارادت بهشون رو داشتم و چه نداشتم.گفتم بیام این حس خوب رو هم با شما به اشتراک بزارم.

از اخرین پستی که این جا گذاشتم.بعدش واقعا حس کردم شرایط یکم برام بهتر شد و اروم تر شدم و خدا رو شکر میکنم ... مخصوصا دوستانی که من اصلا سعادت اشنایی باهاشونو فکر می کردم نداشتم و بهم لطف کردند و با پیامایی که بهم دادید واقعا حس کردم این حس خوبو و از همتون تشکر میکنم.ممنون بابت دعاهایی که کردید...
.
.
.
جمعه ی دلگیر !!! راستش جمعه منم خیلی توی شوک رفتم وقتی ظهر متوجه شدم مرحوم مرتضی پاشایی به دیدار حق رفت... البته این راهو یه روز باید هممون بریم... چیری که منو بیش تر ناراحت کرد این بود ایشون پارسال حدودا همین ابان ماه متوجه میشند سرطان دارند و درست بعد یه سال جنگ و مبارزه با سرطان و امید به خوب شدن ولی اخرش ... واقعا معلوم نیست ما هم سال دیگه و یا سال های دیگه باشیم یا نه... ولی از خدا میخوام تا ما رو به مقام محمود و مقام قرب و رضای خودش و نفس مطمئنه و همنشینی با اولیای الله نرسونده ما رو از دنیا نبره و اسباب و ملزوماتش رو فراهم کنه... هر چی که باعث میشه ان شالله توی این راه قرار بگیریم رو سر راهمون قرار بده... چون لینک گذاشتن خلاف قوانین هستش دوستانی که ایشونو نمیشناختید اهنگ یکی هست رو دانلود کنید گوش کنید من با این اهنگ سه سال پیش با این مرحوم اشنا شدم ... و دوستانی که حتی ایشون رو می شناسید کنسرت مرتضی پاشایی و محسن یگانه یکی هست رو هم که چند ماه پیش با هم خوندند رو دانلود کنید اون موقع ایشون خیلی لاغر و نحیف شده بود و... خدا ان شالله بیامرزتشون.وهمه ی ما رو.
.
.
.
دوستان راستی من پارسال همچین پستی دادم... هر چی به کنکور نزدیم میشیم طبیعتا استرسش هم بیش تر میشه... ولی می دونید جیه ؟؟ الان از اون تاپیک تجربه ها و ناگفته ها حدود دقیقا سه ماه یه هفته میگزره... من خودم تقریبا از اون موقع ها شروع کردم و تا الان هم حساب نکردم ولی فکر نمی کنم مفید بیش از 4 ساعت خونده باشم... ودقیقا سه ماه دیگه تا کنکور مونده (حالا یه هفته هم کم) ... کافیه ساعت مطالعمون دو برابر بشه !! یعنی دو برابر اون زمان که گذشته زمان پیش رو داریم...تازه بماند اون اوایل هنوز کلی مشکل داشتیم از روش مطالعه گرفته تا یه جا نشستن درس خوندن و موارد حاشیه ای و... من خودمم این روزا بعضی وقتا دچار یه استرس های الکی میشم ولی خب کسی برندست در نهایت که به این چیزا بها نده و کارش که درس خوندن هست رو انجام بده... ان شالله هممون به اون چیزی که استحقاقشو داریم برسیم .... پس بیاید پر شور تر از قبل ادامه بدیم....
.
.
.
این روز ها هم نیز می گزرد... خدا خودش کمک کنه نهایت استفاده رو ازش ببریم.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 گفت: مهلت ثبت نام در آزمون ساعت 24 امشب یکشنبه 25 آبان ماه به پایان می رسد.دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون 281 هزار و 156 نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

pouya13691369

عضو جدید
از دوستان کسی اطلاعی داره یا کسیه که به کنترل مسلط باشه و در حد کنکور بخواد اونو واسم جمع کنه (من خوندم ولی نیاز به یه استاد دارم واقعا)

واسه اهواز میخوام...اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

Reza system 94

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام دوستان
دوستان قوی در معادلات میشه یه کمک بدن
تو فصل 2 گیر کردم
هر سوالش یه مدلی حل میشه:(

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام دوستان

اینو گذاشتم حال و هواتون عوض بشه و انرژی دوباره بگیرید !!! ...

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام

بدون اينكه به عنوانم نگاه كنيد يكم هم منو مشاوره بدين:confused:

اين روزها فكرم شديدا درگير از يك طرف كار از يك طرف بحث كنكور

كارم تقريبا اكثر زمان ميگيره چون ساعت كاري حدودا تا غروب

حالا با كمي استراحت حساب كنيم ولي واقعا وقت 4 ساعت هم ندارم درس بخونم .............اگر تا ساعت 9 شب كه مي رسم خونه يك ساعت اونجا اگر بشه كه واقعا خستم!

يا صبح ساعت 4 صبح بيدار بشم چون 8 بايد برم طبق ساعت اداري........ظهر هم فوقش يك ساعت

كه اينها با فشار ولي واقعا نميشه نميدونم شايد كم كاري ميكنم

خوانده ها كه فقط مطالعه اوليه
رياضي تا اخراي انتگرال مختلط
مدار دو كتاب خوندم اما كامل نه صد در صد نياز به دوره داره
كنترل تا اخراي فصل 7 نصف نيمه
سيگنال هم بلد بودم تقريبا حالا يك دوره كنم
زبان گه گاهي
ديف 2صل اول بدون مرور
كلا چه كنم با اين وضعيت هرچي هم خوندم حتما بايد دوباره بخونم والا هيچ!
فقط هدفم روزانه هست فوقش صنعتي اصفهان..........

سلام به همگی............خیلی استرس دارم ...پارسال نتونستم رتبه خوبی بیارم.....خیلی زحمت میکشم ولی نتیجه خوبی نمیگیرم...تو تست زدن مشکل دارم..........:(

در تاپیک معرفی منابع ارشد برق 94 فقط و فقط جای معرفی منابع هست و گفتگو در تاپیک ذکر شده ممنوع است تا حد امکان از عکس منابع تون استفاده کنید و بصورت استاندارد نمونه به معرفی منابع پست بگذارید

یک سری از پست های تاپیک های فوق به اینجا انتقال داده می شود

هر گونه پستی که باعث تحریک احساسات کاربران می شود لطفا خوداری کنید و از کلمات مناسب استفاده کنید و نشان بدهید که مهندس برق هستید

لطفا با توجه به تاپیک مربوطه پست خود را بگذارید

ان شاء الله در کنکور پیش رو موفق و موید باشید:gol:[/QUOTE]

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام به همگی............خیلی استرس دارم ...پارسال نتونستم رتبه خوبی بیارم.....خیلی زحمت میکشم ولی نتیجه خوبی نمیگیرم...تو تست زدن مشکل دارم..........:(

در تاپیک معرفی منابع ارشد برق 94 فقط و فقط جای معرفی منابع هست و گفتگو در تاپیک ذکر شده ممنوع است تا حد امکان از عکس منابع تون استفاده کنید و بصورت استاندارد نمونه به معرفی منابع پست بگذارید

یک سری از پست های تاپیک های فوق به اینجا انتقال داده می شود

هر گونه پستی که باعث تحریک احساسات کاربران می شود لطفا خوداری کنید و از کلمات مناسب استفاده کنید و نشان بدهید که مهندس برق هستید

لطفا با توجه به تاپیک مربوطه پست خود را بگذارید

ان شاء الله در کنکور پیش رو موفق و موید باشید:gol:
[/QUOTE]

سلام اینکه استرس دارید خوبه نشون میده تلاش میکنید واسه درس خوندن

باید ببینید چرا پارسال نتیجه نگرفتید چیکارا باید میگردید که نگردید
امسال چرا تو تست زدن مشکل دارید
ممکنه ازین باشه که درسو خوب نمیخونید با تمرکز نمیخونید
ممکنه ازین باشه که سوال و تست زیاد برای فهم کامل مطلب حل نمیکنید
ممکنه بخاطر این باشه که شرایط محیطی ازمون باعث میشه هول کنید نتونید تست بزنید
در مورد زحمت کشیدن هم بگم که خیلیا درس میخونن ولی درواقع درس نمیخونن
باید ببینید چقدر از ساعت مطالعتون مفیده اگه اون تایمی که واسه درس خوندن مبذارید نتونید ازون مطالب توی حل تست استفاده کنید یعنی مطالعتون درست نبوده
اگه اشتباه محاسباتی دارید بهتره وقتی تو خونه سوال حل میکنید چکنویساتونو نگه دارید و اوتجاهایی که اشتباه نوشتیدو با خودکار قرمز مشخص کنید که دیگه اون اشتباهو مرتکب نشید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام

بدون اينكه به عنوانم نگاه كنيد يكم هم منو مشاوره بدين:confused:

اين روزها فكرم شديدا درگير از يك طرف كار از يك طرف بحث كنكور

كارم تقريبا اكثر زمان ميگيره چون ساعت كاري حدودا تا غروب

حالا با كمي استراحت حساب كنيم ولي واقعا وقت 4 ساعت هم ندارم درس بخونم .............اگر تا ساعت 9 شب كه مي رسم خونه يك ساعت اونجا اگر بشه كه واقعا خستم!

يا صبح ساعت 4 صبح بيدار بشم چون 8 بايد برم طبق ساعت اداري........ظهر هم فوقش يك ساعت

كه اينها با فشار ولي واقعا نميشه نميدونم شايد كم كاري ميكنم

خوانده ها كه فقط مطالعه اوليه
رياضي تا اخراي انتگرال مختلط
مدار دو كتاب خوندم اما كامل نه صد در صد نياز به دوره داره
كنترل تا اخراي فصل 7 نصف نيمه
سيگنال هم بلد بودم تقريبا حالا يك دوره كنم
زبان گه گاهي
ديف 2صل اول بدون مرور
كلا چه كنم با اين وضعيت هرچي هم خوندم حتما بايد دوباره بخونم والا هيچ!
فقط هدفم روزانه هست فوقش صنعتي اصفهان..........

سلام نمیدونم پایه درسی شما چطوره و اینکه سال پیش چند اوردید و با چه رتبه ای پشت کنکور موندید ولی خب به پایه خیلی ربط داره
کارتون سخته خداییش
من بودم نمیخوندم:دی
حالا که میخواین بخونید اگه خلاصه نوشتید از قبل اونارو مرور میکرم بعد میبرفتم ففط سوال خل میکردم تست میزدم همین

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام نمیدونم پایه درسی شما چطوره و اینکه سال پیش چند اوردید و با چه رتبه ای پشت کنکور موندید ولی خب به پایه خیلی ربط داره
کارتون سخته خداییش
من بودم نمیخوندم:دی
حالا که میخواین بخونید اگه خلاصه نوشتید از قبل اونارو مرور میکرم بعد میبرفتم ففط سوال خل میکردم تست میزدم همین

من يكي دو كتاب نخوندم اصلا يعني جز چارت درسي نبود
پارسال سه ماه خوندم چون ميرفتم سركار يكدفعه تصميم گرفتم شدم حدودا سه هزار و خورده اي......البته نميدونم مي اوردم يا نه اما دوستم شبانه قبول شد ...من انتخاب نكردم فقط روزانه و شبانه تهران زدم:دي
امسال كه بدتر شد...........نخونده تست بزنم ؟؟؟...........ولي سعي ميكنم دقيق بخونم.....فقط همين:دي

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
كسي نبود لطف كند پاسخي دهد!
کنکور ارشد قابل پیش بینی نیست خیلی
شما وضعتون بد نیس
وقت تونم برای روزانه قبول شدن بد نیس
کلا به رتبه در این حد فکر کردن خیلی براتون مفید نیس. اگه باعث استرس میشه فکر نکنید بهش. اما اگه مثه من انرژی میگیرید حتی اگه دور از دسترس هست رتبه ای که دوست دارید بهش بفکرید
بعدم یه چیزی اینکه رسوندن رتبه ی سه هزار به زیر هزار تا پونصد البته. خیلی کار سختی نیست. ولی مثلا ششصدو بخوای بکنی ده این کار سختیه. شما رو چندتا درس که نقطه ی قوتتونه حسابی زمان بذارید. بقییه ام مرور و تستای ده سال اخیر.
بیش از اینم اصلا وقت شما اجازه نمیده که اخه.
البته اون درساییم که گفتید خوندین مرورش چون مال پارساله باز وقت میگیره و زیاد نگید که خوندمو این حرفا. رو درسایی که قبلا خوندید بیشتر حساب باز کنید شما. همینا به ذهنم رسید. فک کنم در هم حرف زدم.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان گلم.همه ی اونایی که سعادت ارادت بهشون رو داشتم و چه نداشتم.گفتم بیام این حس خوب رو هم با شما به اشتراک بزارم.

از اخرین پستی که این جا گذاشتم.بعدش واقعا حس کردم شرایط یکم برام بهتر شد و اروم تر شدم و خدا رو شکر میکنم ... مخصوصا دوستانی که من اصلا سعادت اشنایی باهاشونو فکر می کردم نداشتم و بهم لطف کردند و با پیامایی که بهم دادید واقعا حس کردم این حس خوبو و از همتون تشکر میکنم.ممنون بابت دعاهایی که کردید...
.
.
.
جمعه ی دلگیر !!! راستش جمعه منم خیلی توی شوک رفتم وقتی ظهر متوجه شدم مرحوم مرتضی پاشایی به دیدار حق رفت... البته این راهو یه روز باید هممون بریم... چیری که منو بیش تر ناراحت کرد این بود ایشون پارسال حدودا همین ابان ماه متوجه میشند سرطان دارند و درست بعد یه سال جنگ و مبارزه با سرطان و امید به خوب شدن ولی اخرش ... واقعا معلوم نیست ما هم سال دیگه و یا سال های دیگه باشیم یا نه... ولی از خدا میخوام تا ما رو به مقام محمود و مقام قرب و رضای خودش و نفس مطمئنه و همنشینی با اولیای الله نرسونده ما رو از دنیا نبره و اسباب و ملزوماتش رو فراهم کنه... هر چی که باعث میشه ان شالله توی این راه قرار بگیریم رو سر راهمون قرار بده... چون لینک گذاشتن خلاف قوانین هستش دوستانی که ایشونو نمیشناختید اهنگ یکی هست رو دانلود کنید گوش کنید من با این اهنگ سه سال پیش با این مرحوم اشنا شدم ... و دوستانی که حتی ایشون رو می شناسید کنسرت مرتضی پاشایی و محسن یگانه یکی هست رو هم که چند ماه پیش با هم خوندند رو دانلود کنید اون موقع ایشون خیلی لاغر و نحیف شده بود و... خدا ان شالله بیامرزتشون.وهمه ی ما رو.
.
.
.
دوستان راستی من پارسال همچین پستی دادم... هر چی به کنکور نزدیم میشیم طبیعتا استرسش هم بیش تر میشه... ولی می دونید جیه ؟؟ الان از اون تاپیک تجربه ها و ناگفته ها حدود دقیقا سه ماه یه هفته میگزره... من خودم تقریبا از اون موقع ها شروع کردم و تا الان هم حساب نکردم ولی فکر نمی کنم مفید بیش از 4 ساعت خونده باشم... ودقیقا سه ماه دیگه تا کنکور مونده (حالا یه هفته هم کم) ... کافیه ساعت مطالعمون دو برابر بشه !! یعنی دو برابر اون زمان که گذشته زمان پیش رو داریم...تازه بماند اون اوایل هنوز کلی مشکل داشتیم از روش مطالعه گرفته تا یه جا نشستن درس خوندن و موارد حاشیه ای و... من خودمم این روزا بعضی وقتا دچار یه استرس های الکی میشم ولی خب کسی برندست در نهایت که به این چیزا بها نده و کارش که درس خوندن هست رو انجام بده... ان شالله هممون به اون چیزی که استحقاقشو داریم برسیم .... پس بیاید پر شور تر از قبل ادامه بدیم....
.
.
.
این روز ها هم نیز می گزرد... خدا خودش کمک کنه نهایت استفاده رو ازش ببریم.
فکر کنم روزانه چار ساعت دیگه.
من افتاده بودم خودم رو برنامه که از دانشگاه بهم زنگ زدن گفتن کسری واحد داری بیا پی گیری. انصافا شوک شدم. همش درگیر امضا از اینو اونو معرفیو واقعا این یکی نمیدونم از کجا اومد. هفته بعدم باید برم امتحان:w22:
این جمله ها خ خوب بود
بیاین پرشورتر از قبل ادامه بدیم:w42:
این روزام میگذره:w06:
نهایت استفاده رو ببریم:w11:
مرتضی پاشایی عزیز هم که واقعا یه ملتو داغدار کرد با رفتنش و به قول فروغ که یه زمان فکر میکردم اشتباه میگه و هنوزم فکر میکنم اما "صدا صدا صدا این صداست که می ماند" ... اما اون سیل جمعیت چیزی بیش از صدا رو درک کرده بودند. روحش شاد ایشالا.
تا هست به ذلت بکشندش به جفا/ تا مرد به عزت ببرندش سر دست
الان که اینو نوشتم یاد استاد مرحوم مشکاتیان افتادم و نامه اش و دفاعش از هنرمندا.
به امید روزی که آحاد مردم دنیا قدرت تفکر داشته باشند. قدرت چیدن پایه های ایمانی با تفکر خودشان نه اکتسابی. که چنین دیواری سست تر از خانه ی عنکبوت است. و بی راه نیست که خدا مدام از تعقل و تفکر نکردن بندگانش گله دارد.
الان که ریز میشم میبینم بند به بندم با هم دیگه فرق داره. ببخشید دیگه پراکنده شد.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نصیحت من به شما اول کار بعد ارشد به خدا راس میگم
امروز که دانشگاه بودم یکی از دوستان سال پایینیم همینو میگفت. ولی سعی کردم کلا نشنوم چی میگه. الان وقت این حرفا نیستو. فکر میکنم همه تصمیماشونو گرفتن.
ایشالا هرچی خیره

محمد مراغه ای

عضو جدید
امروز که دانشگاه بودم یکی از دوستان سال پایینیم همینو میگفت. ولی سعی کردم کلا نشنوم چی میگه. الان وقت این حرفا نیستو. فکر میکنم همه تصمیماشونو گرفتن.
ایشالا هرچی خیره

دختر خوب من حداقل 10تا بیرن از تو بیشتر باره کردم گوش کن بارور کن ارشد برق تو بستنی فروشی کار میکنن یا نصاب دوربین مدار بسته شدن

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دختر خوب من حداقل 10تا بیرن از تو بیشتر باره کردم گوش کن بارور کن ارشد برق تو بستنی فروشی کار میکنن یا نصاب دوربین مدار بسته شدن
من میخام معلم بشم. یعنی همون استاد. تو شهر مام یونی زیاده. ایشالا که میشم. تهرانم اگه کاربود تونستم با رفت و امدش کنار بیام بازم بد نیست. کلا خیلی راه مونده تا به کار فکر کنم. اگه بخوای کار خوب و درحد رشته ی برق واقعا داشته باشی واقعا زحمت میخاد. صرف یه لیسانس گرفتن نیست. حالا کنکور رو دادیم ایشالا شما بیاین تجربه هارو بگین. الان هیچی نمیشنوم. جاست کنکور. ولی مرسی

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من همیشه دوست داشتم این سوال رو از همتون بپرسم.شماها الان اکثرتون یا فارغ التحصیل شدید یا ترم آخر هستید

شما به عنوان یه مهندس برق توانایی ورود به بازار کار رو دارید؟؟برنامه نویسی بلدید؟؟طراحی مدار بلدید؟؟به میکرو مسلط هستید؟؟؟

لطفا اگر میشه جواب بدید...

alk1370

کاربر بیش فعال
نصیحت من به شما اول کار بعد ارشد به خدا راس میگم

سلام.حرف شما درسته اما تجربه نشون داده معمولا دهه هفتادی ها (مثل خودم:D) یه خورده (حداقل!) بد شانسن اگه فرداهای نه چندان دور لیسانس شد گلاب به روتون ... :)بعد سن میره بالا میشیم حدود 28 تا 30 که یا تشکیل خانواده دادیم و درگیر زندگی و بچه و ...و اون موقع هم کمتر کسی حال و حوصله درس داره تو همین تاپیک چند روز پیش یکی از دوستان لینک استخدام وزارت نیرو رو گذاشته بود که گفته بود اکثرا غیر از سهمیه دارا رو ارشدی می خوان خوب این یعنی اینکه کف تحصیلات تا دو سه سال آینده تو ایران میشه ارشد و بالاخره شرایط که اینجوری نمیمونه یه وقت دیدی التماس کردن که استخدامشون بشیم!!!! ولی

به نظر من حرف شما برا کسی که میخواد الان ارشدش رو آزاد یا غیر انتفاعی بخونه مفیده که البته معمولا تو این دانشگاه ها کلاس ها اواخر هفته است و دانشجو حین تحصیل کار هم میکنه ولی من خودم اینجوریم که اگه الان بهترین کار بهم پیشنهاد بشه و با ادامه تحصیلم منافات داشته باشه قید کار رو میزنم و میرم دنبال علاقه ام

ببخشید در هم پر هم نوشتم راستش خواب بودم همینجوری چشمم به پستتون خورد گفتم یه پاسخی داده باشم انشالله که روزی بیاد که جوانان ایرانی پرچمدار دانش جهان باشند که صد البته پتانسیلش رو دارند. چرا که دانشگاه های خارجی سرو دست میشکونن برا نخبه های ایرانی:gol:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان من همیشه دوست داشتم این سوال رو از همتون بپرسم.شماها الان اکثرتون یا فارغ التحصیل شدید یا ترم آخر هستید

شما به عنوان یه مهندس برق توانایی ورود به بازار کار رو دارید؟؟برنامه نویسی بلدید؟؟طراحی مدار بلدید؟؟به میکرو مسلط هستید؟؟؟

لطفا اگر میشه جواب بدید...

همه چی نصفه نیمه
نه واقعا خودم روم نمیشه برم بگم به من کار بدید اینو جدی میگم
باید بهم یاد بدن که نمیدن
پس باید یاد بگیرم خودم و کامل کنم یه چیزاییرو
بعد کنکور حسابی رو این چیزا دسته جمعی وقت میذاریم
الان ک...
اهان راستی من ترم اخر نیستم فارغ اتحصیلم نیستم
اینجانب دقیقا تکلیفم چیه
یعنی داشتم میشدم ولی انگار طلسمه
حتما حکمتیه
اصلا مهم نیست
من امشب خیلی پراکنده گویی میکنم حس میکنم پرش دارم
خسته ام
ببخشید مجدد
:دی. به شما حسودیم میشه که خوب خوندید
ایشالا مام میرسیم ایشالا ایشالا

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/B]همه چی نصفه نیمه
نه واقعا خودم روم نمیشه برم بگم به من کار بدید اینو جدی میگم
باید بهم یاد بدن که نمیدن
پس باید یاد بگیرم خودم و کامل کنم یه چیزاییرو
بعد کنکور حسابی رو این چیزا دسته جمعی وقت میذاریم
الان ک...
اهان راستی من ترم اخر نیستم فارغ اتحصیلم نیستم
اینجانب دقیقا تکلیفم چیه
یعنی داشتم میشدم ولی انگار طلسمه
حتما حکمتیه
اصلا مهم نیست
من امشب خیلی پراکنده گویی میکنم حس میکنم پرش دارم
خسته ام
ببخشید مجدد
:دی. به شما حسودیم میشه که خوب خوندید
ایشالا مام میرسیم ایشالا ایشالا

من حودم راستش چیزی بلد نیستم.در حد همون دانشگاه کار کردم.میکرو در حد دانشگاه.طراحی مدار چاپی در حد دانشگاه

خلاصه همه چی در حد دانشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا