گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبید و خوش؟؟عید همتون هم مبارک

نمیدونم چرا تو این هفته کم درس خوندم.حس میکنم سرعتم کند شده بشدت

این هفته مدار رو تا آخر فصل 2 خوندم.ریاضی هم تا آخر فصل دو یاهمون تبدیل فوریه

سیگنال رو هم تا آخر فصل دوم خوندم.کنترل هم تا آخر حساسیت:(

اصلا نرسیدم الکترونیک و معادلات بخونم:(

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
عید همگی مبارک این فتو رو گذاشتم تنوعی ایجاد بشه ... (چاپ جدید مدار پارسه)

sanup2006

عضو جدید
سلام به همگی

خداقوت :)

آقایون و خانم ها من سوالی دارم و اون اینه که حداقل درصد هر درس برای روزانه قبول شدن 30 درصده؟
مدار _ الکترونیک_سیگنال_ریاضیات_مغناطیس_زبان رو قصد دارم جواب بگم
گرایشم هم الکترونیکه

بابا ایول.
اگر همه اینایی که گفتی مخصوصا مغناطیس رو 30 بزنی تهرانم قبولی :D

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ببخشید.یه سوال؟؟

شما تو هفته ای که گذشت چه درس هایی رو خوندید؟؟

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

تا کجا حوندی؟؟تا کجاش مهمه :biggrin:
ب نظرم سیگنال و الک رو کامل بخونیم.. حذف کردن از این دو درس ب نظرم چیزی جز ضرر نیست. اما میشه از کنترل فصلهایی رو انتخاب کرد و همونا رو خوند.. من ک هنوز کنترل رو شروع نکردم و نهایتا چند تا فصل اسون و مهم رو انتخاب میکنم و همونا رو میخونم.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

sanup2006

عضو جدید
اینم مهم نی تا کجا.چون ممکنه یکی مث من روزنامه واری بخونه و 3 سوته کتاب رو تموم کنه یکی هم دقیق بخونه و عمیق ولی کند.
ولی در کل الک تا آخر فیدبک بغیر از دیودها
سیگنال تبدیل فوریه تموم شد.البته سیگنال چون تو دوران دانشگاه نداشتیم عجیب کند پیش میره.
معادلات هم فصل یک رو تموم کردم.بقیه درس ها هم صفر!!!!!!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب نظرم سیگنال و الک رو کامل بخونیم.. حذف کردن از این دو درس ب نظرم چیزی جز ضرر نیست. اما میشه از کنترل فصلهایی رو انتخاب کرد و همونا رو خوند.. من ک هنوز کنترل رو شروع نکردم و نهایتا چند تا فصل اسون و مهم رو انتخاب میکنم و همونا رو میخونم.

داش وحید تو تا کجا خوندی و چیکار کردی؟؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم مهم نی تا کجا.چون ممکنه یکی مث من روزنامه واری بخونه و 3 سوته کتاب رو تموم کنه یکی هم دقیق بخونه و عمیق ولی کند.
ولی در کل الک تا آخر فیدبک بغیر از دیودها
سیگنال تبدیل فوریه تموم شد.البته سیگنال چون تو دوران دانشگاه نداشتیم عجیب کند پیش میره.
معادلات هم فصل یک رو تموم کردم.بقیه درس ها هم صفر!!!!!!

شما که همش مینالیدی:D بزنم به تخته سرعتت خوبه

sanup2006

عضو جدید

اره واسه گرایش الک این 2 تا خیلی مهمن.ضریب 4 دارن و بشدت مهمه.
ولی سیگنال خیلی نکات ریز داره.هر چی میخوام زور بزنم برسم به فصل 8 نمیشه لامصب :D

sanup2006

عضو جدید
شما که همش مینالیدی:D بزنم به تخته سرعتت خوبه

من فقط تحلیل میکنم و میرم جلو.سوالی رو خودم حل نمیکنم. فرمولها رو هم حفظ نیستم تقریبا.
دور اول فقط میخوام 6تا کتاب رو تموم کنم.تا استرسم کم بشه.بعد میشینم سوال حل میکنم.

مثلا واسه حل سوالات فیدبک سوال رو نگاه میکنم و تو ذهنم جواب و تحلیلش رو میارم و بعد میرم تو جووابا نگاه میکنم و اگر درست بود رد میشم.

اگر بخوام خودم سوال حل کنم زمان گرفتم هر سوال رو یه ربع طول میدم !!!!!!!!!!!!!!!
کلا دست به حل ضعیفی دارم .کلا تو دوران دانشگاه یادم نمیاد یه سوال رو خودم حل کرده باشم و به جواب رسیده باشم جز سر امتحاات!!!!!

اینکه دیگه نمینالم چون اشتباه یا درست افتادیم تو مسیر ارشد و باید این مسیر رو تموم کنیم دیگه راه برگشتی نی پس غر زدن فایده نداره.
انشالله که نتیجه داشته باشه واسه هممون.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

داش وحید تو تا کجا خوندی و چیکار کردی؟؟
من تقریبا از الک و سیگنال سه فصل دیگه مونده ک تموم بشه مدارهم حالت دایمی سینوسی هستم ریاضی هم از فردا مشتقات جزیی رو شروع میکنم .. کنترل و معادلات هم فعلا صفر

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
زیاد استرس نداشته باشید دوستان قرار نیست سر جلسه تمام سوالات رو حلل کنیم یا رو تمام مطالب صددرصد تسلط داشته باشیم.. چون واقعا کسی نیست بتونه ادعا کنه تو تمام مباحث دروس مختلف تسلط داره ..سر جلسه کافیه از هر درس سریع ی براورد چشمی بکنیم و چند تا سوال رو انتخاب کنیمو شروع ب حل کنیم..فقط کافیه استرس سر جلسه رو کنترل کنیم و با ارامش ذهنی جلسه رو مدیریت کنیم.. حالا جناب پایدار قرار بود باز یه تاپیک ایجاد کنن برا مدیریت جلسه و... امیدوارم زودتر این تاپیک هم زده بشه و بتونیم استفاده کنیم.

enstien

عضو جدید
سلام دوستان ، خسته نباشید بنده یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید ،
اینکه بین کتاب حل تست مدار آقای تقوی که 1 جلده با رهیافت سریع حل سوالات مدار که 2 جلده چه فرقی هست و اینکه واسه منبع سوال کدومش رو پیشنهاد میکنید ؟ ( منبع اولم آقای زرگره تموم شده )
مرسی :gol::gol:

keyhan386

عضو جدید
سلام دوستان ، خسته نباشید بنده یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید ،
اینکه بین کتاب حل تست مدار آقای تقوی که 1 جلده با رهیافت سریع حل سوالات مدار که 2 جلده چه فرقی هست و اینکه واسه منبع سوال کدومش رو پیشنهاد میکنید ؟ ( منبع اولم آقای زرگره تموم شده )
مرسی :gol::gol:
سلام دوست عزیر
دو جلدیه فقط سوالات مدار کنکور برق را بررسی کرده تک جلدی شامل سوالات دیگر گروه های آموزشی اتوماسیون و ابزار دقیق ، کامپیوتر و تالیفی است . تست هایی که در هر دو کتاب دو جلدی و تک جلدی حل شده دارای روش های تستی مناسب و در بعضی موارد با چند روش حل شده است اگه می خواهید با روش های حل تستی آشنا شوید میتونید از دو جلدی استفاده کنید ولی اگه فکر میکنید با روش های حل شده در کتاب دکتر زرگر مانوس شده اید بهتر است همان تک جلدی را تهیه کنید در ضمن خود دکتر زرگر نیز یک کتاب شامل تست های تالیفی و کنکور های سایر گرایش های ( اتوماسیون و ابزاردقیق و کامپیوتر) به همراه آزمون های تالیفی در انتشارات پوران دارند ولی حل این کتاب هم مشابه کتاب دو جلدی ایشان است .

keyhan386

عضو جدید
زیاد استرس نداشته باشید دوستان قرار نیست سر جلسه تمام سوالات رو حلل کنیم یا رو تمام مطالب صددرصد تسلط داشته باشیم.. چون واقعا کسی نیست بتونه ادعا کنه تو تمام مباحث دروس مختلف تسلط داره ..سر جلسه کافیه از هر درس سریع ی براورد چشمی بکنیم و چند تا سوال رو انتخاب کنیمو شروع ب حل کنیم..فقط کافیه استرس سر جلسه رو کنترل کنیم و با ارامش ذهنی جلسه رو مدیریت کنیم.. حالا جناب پایدار قرار بود باز یه تاپیک ایجاد کنن برا مدیریت جلسه و... امیدوارم زودتر این تاپیک هم زده بشه و بتونیم استفاده کنیم.

بله قررار نیست به همه سوالات پاسخ بدیم اگر از هر درس 4 تا بزنید ( زبان هم متوسط بزنی) به راحتی رتبه زیر 500 میارید شاید هم بهتر :)

malih9068

عضو جدید

دوستان عیدتان مبارک
تازه چند هفته است شروع کردم و حدودا خودم به ازمون اول رسوندم نه اینکه همه درسها رو خونده باشم نه ولی خوب حدودا همه رو شروع کردم
اینکه الان دارم مطلب رو کامل با تست کار میکنم خوبه یا نه؟
چون خوندم خیلی ها یک دورشون تموم شده تازه تست میزنن و....
ولی من مثال وار همه تستها رو کار کردم برای مرور میخوام حالت تست بزنم
اینکار خوبه یا نه؟

Send from my sony using Taptalk

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام دوستان.امیدوارم سخت در حال تلاش باشید به امید و لطف خدا.عیدتون هم مبارک باشه.

چند تا چیزو میگم ان شالله به کارتون بیاد.ببنید پارسال که خودم تازه شروع کردم بخونم یکی از دوستان رتبش خوب شده بود میگفت واسه هر درس یه منبع...من گوش نکردم گفتم نه من میخوام از اونم بهتر کار کنم و اوایل بعضی دروس رو با دو مبنع میخوندم.که بعد دو ماه به این نتیجه رسیدم واسه یکی دو تا درس با این حال حیف از وقتی که هدر رفت.

پارسال یادمه نزدیکای کنکور یه دوستی این جا بود (هر جا هست سلامت باشه بعدش یه مشکلی با یکی از دوستان پیدا کرد واسه همیشه رفت!) حرفی زد عجیب نکته داشت ولی حیف دیر بود..ایشون توی بعضی درسا کلی منبع دور خودش جمع کرده بود و خونده بود و بعدش میگفت کاش فقط یه منبع خونده بودم واسه درس.... بعدش فقط سوال هر میکردم حالا از روی هر چی و سوال حل می کردم...

و ایشون درست میگفت..منم به شما و یاداوری برای خودم میگم..شما قطعا بهترین منابع رو دارید چون از اول با هم بودیم.. حالا همون منبع رو خوب خوب مسلط بشید از نظر درسنامه...بعدش به تستا مسلط بشید.بعدش بازم به تستا مسلط بشید.بعدش هم تستا.بعدش اگه وقت اضافی اوردید(که معمولا نمیشه) مثلا میگن یا میشنوید جزوه یا فلان کتاب خوبه... حالا فوقش خواستید به اونا نگاه بندازید فقط سوالاشو نگاه کنید که دو حالت بیش تر نداره..یا تست کنکور که شما قبل ها خوندید و مسلط هستید یا یه سوال و ایده ی جدیده که شما با روش های خودتون نشد با روش های بیان شده بهش مسلط میشید.

با این حال دچار وسواس نشید...دوست عزیزمون هم که رتبه ی 30 قدرت شده بودند اذعان داشتند جز تستای کنکور و منابعی که داشتند چیزی نخوندند.
شما هم وقتی وسواس این که نکنه بقیه منابع توش چیز خاصی باشه و نکنه ازمونای فلان جا خوب باشه و.. با این چیزا روبه رو شدید بگید باشه منم همشو ..همشو میزنم به شرطی که اول به تستای کنکور مسلط بشم..بعدش اگه واقعا مسلط شدید که عالیه میرید سراغ همشون !!! اگه هم نشد هیچ اشکالی نداره چون خیلی وقت ها برای سال اولی ها واقعا وقت نمیشه و اصلا لزومی هم نداره..

من کارنامه رتبه برتر ها رو درصد گرفتم..میانگین حدود 45 بود... بعدش با درصد کم تر از این هم میشه رتبه ی خیلی خوبی اورد و هر ساله توی تمام درس ها واقعا اگه به تست های کنکور های قبل مسلط باشیم واقعا میشه به نصف سوالات هر درس یا حدود 35 جواب داد و رتبه ای در حد قبولی در تهران کسب کرد.حالا حتما نه رتبه برتر.پس نگران نباشید.

وحید جان راجب ادامه ی تاپیک تجربه ها دوستان فعلا تازه ارشد رو شروع کردند و احتمالا کمتر این جا سر می زنند از طرفی ما هنوز ازمون ندادیم که ببنیم بیش تر کجا چالش داریم تا اون سوالاتمون هم اضافه کنیم و از این عزیزان هم بپرسیم تا به اضافه ی تجربه های طلاییشون به ما بگند.پیشنهاد میکنم دوستان که ازمون ازمایشی شرکت می کنند تا ازمون 50 درصد اول به چالش هایی که بر می خورند و براشون سواله یادداشت کنند یا ان شالله در زمان مخصوص در تاپیک ایده ها مطرح بشه و بعدش دوستان لطف کنند مجددا وقتشون رو در اختیار ما بذارند(چون اون بزرگواران فقط بار اول دعوت ما رو پذیرفته بودند) و تجربه هاشنو بگند و بعدش ما در ازمون های بعدی اینا رو تمرین و مرور کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیرم.. نمیدونم دقت کرده بودید یا نه بعضی از دوستان در دام سوالات کنترل افتاده بودند که خودش برای من درس عظیمی بود.

دوست عزیز جناب sanup 2006 راجب خوندن روزنامه وار گفتم بگم که خوندنی که مبناش فکر کردن نباشه هیچ ارزشی نداره.الان در روش های یادگیری زبان روش هایی که مبتنی بر این بود که طرف یه چیزی رو میگفت و بعدش از مخاطب خواسته میشد بدون هیچ فکر کردنی تکرار کنه منسوخ شده چون هیچ بازده ای نداره.من خودمم با این روش نتیجه ی مثبتی نگرفتم.بهترین روش درس خوندن این هست با کاغذ و قلم بری به جنگ سوالات و به جواب اخر خودت برسی.حتی هیچی هم نداشته باشه سبب میشه که سرعت حل مساله شما خیلی خوب بره بالا.پس یا درس نخونید یا اگه خوندید با کاغد و قلم و قبل رجوع به پاسخ حتما فکر کنید.شما سعی کنید چند مساله رو خودتون حل کنید همونایی که فکر می کردید سادست و بلدید و می بینید که نه این طوری ها هم نیست.

دوستان راجب ریاضی من چند نکته بگم..من از کتاب اقای کریمی به عنوان بانک تست استفاده میکنم خداییش دوستانی که از کتاب ایشون درسنامه می خونید توصیه میکنم اگه تونستید جزوشونو گیر بیارید و بخونید و از روی کتابشون تست بزنید.ببنید من خودم جزوه ی ایشون رو ندیدم ولی میگن فرق میکنه با کتابش.من معادلات مثلا همین بخش سری فروبنیوس رو اخیرا از روش میخوندم چقدر گیج کنندست توی کتاب کلا به نظر من خیلی توی کتابشون سخت گفتند.. کلا توی ریاضی به قول دوستان درسنامه زیاد نخونید تست حل کنید وتست حل کنید و ببنید که چطوری باید یه مساله رو حل کرد و مدل دیگه ریاضی خوندن واقعا وقت تلف کردن هستش.مثلا همین سری فروبنیوس رو اقای کریمی اومده کنار هر مشتق وای یه تابع گذاشته در صورتی که توی تستا باید سریع ضریب کنار مشتق دوم وای رو یک کنیم بعدش بقیه تعریفا هم خیلی ساده تر میشه و... .

خانم malih9068 بله دیگه باید تست حل کنید ... چون شما تازه شروع کردید حالا حتما با برنامه ازمون نبودید تا یکی دوماه اخیر زیاد مهم نیست باید یه برنامه داشته باشید تا دو ماه اینده توی درسا به کجا برسید و.. خواستید می تونید با برنامه ازمون پیش برید و لی عمیق بخونید. به هر حال هر بخش و درسی رو می خونید باید تست حل کنید.

التماس دعا.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقای پایدار یکی که پایش صفره تو ریاضی نمیتونه تست بزنه. چ جوری آخه. به نظر من این اصلا شدنی نیست. از طرفیم حجم کتاب آقای کریمی خیلی زیاده. نمیدونم.

Paydar91

کاربر ممتاز
آقای پایدار یکی که پایش صفره تو ریاضی نمیتونه تست بزنه. چ جوری آخه. به نظر من این اصلا شدنی نیست. از طرفیم حجم کتاب آقای کریمی خیلی زیاده. نمیدونم.

سلام زهرا خانم.راستش شما درست میگید من با استادای خیلی گلی ریاضی رو داشتم همیشه هم یادشون می افتم خدا خیرشون بده.ولی ببنید واسه ریاضی به نظرم کسانی که از روی کتاب اقای کریمی میخونند واسشون واجبه هر طور شده جزوه ی کلاسی ایشون رو گیر بیارند بخونند بعدش سریع برند تست حل کنند این طوری اون پایه هم جبران میشه.باور کنید توی مسایل ریاضی یه سری نمونه تست هست که همش داره تکرار میشه وقتی شما سریع برید سراغ حل ها و تست ها بهتر ایده می گیرید بر خلاف درسای دیگه که باید کمی بیش تر فکر کرد ولی ریاضی به نظر من این طوری نیست.از بس مسایل تکراری هست که خسته کننده میشه برای من.و زیاد روش وقت نمی زارم.

ببنید واسه معادلات مثلا اقای کریمی فصل اول بعد برنولی توی کلاسشون یه فرمول میدند که همه ی مسایل اخر کتاب باهاش حل میشه ! و دیگه نیازی نیست بخونید اون مباحثو... هر چند از اونا زیاد برای برق هم تست نمیاد...خیلی چیزای اون کتاب لزوما برای سایر رشته ها بوده و لازم نیست بخونید..مثلا سری فوریه می خونید واسه ریاضی توی چند سال اخیر اصلا تستی نیومده که بخواد کلا بررسی کنیم شرایط دریکله داره یا نه و کلا همیشه تستی دادند که شرایط برقرار بوده واسه مواد چند سال قبل ها فکر کنم اومده بود..خب وقتی شما سریع میرید سراغ تست ها دیگه اینا رو نمی خونید ...البته من این روشو فقط برای ریاضی پیشنهاد میکنم و نه بقیه درسا.واسه خودم عالی بوده.گفتم بگم شاید به درد بقیه هم بخوره.به قول دوستمون اقا ارمین ممکنه روشی که برای یکی خوب بوده برای یه نفر دیگه اصلا خوب نباشه .ولی به نظرم روش خوبیه.

شما به روشی که من گفتم امتحان کنید ضرر نداره.البته گفتم جزوه ای که گفتم رو گیر بیارید.جزوه ی اقای معتقدی هم ازش تعریف میشه.ولی کسی که از کتاب اقای کریمی استفاده میکنه فکر میکنم حالا که میخواد زحمت بکشه با جزوه ی ایشون بخونه خیلی بهتره.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام زهرا خانم.راستش شما درست میگید من با استادای خیلی گلی ریاضی رو داشتم همیشه هم یادشون می افتم خدا خیرشون بده.ولی ببنید واسه ریاضی به نظرم کسانی که از روی کتاب اقای کریمی میخونند واسشون واجبه هر طور شده جزوه ی کلاسی ایشون رو گیر بیارند بخونند بعدش سریع برند تست حل کنند این طوری اون پایه هم جبران میشه.باور کنید توی مسایل ریاضی یه سری نمونه تست هست که همش داره تکرار میشه وقتی شما سریع برید سراغ حل ها و تست ها بهتر ایده می گیرید بر خلاف درسای دیگه که باید کمی بیش تر فکر کرد ولی ریاضی به نظر من این طوری نیست.از بس مسایل تکراری هست که خسته کننده میشه برای من.و زیاد روش وقت نمی زارم.

ببنید واسه معادلات مثلا اقای کریمی فصل اول بعد برنولی توی کلاسشون یه فرمول میدند که همه ی مسایل اخر کتاب باهاش حل میشه ! و دیگه نیازی نیست بخونید اون مباحثو... هر چند از اونا زیاد برای برق هم تست نمیاد...خیلی چیزای اون کتاب لزوما برای سایر رشته ها بوده و لازم نیست بخونید..مثلا سری فوریه می خونید واسه ریاضی توی چند سال اخیر اصلا تستی نیومده که بخواد کلا بررسی کنیم شرایط دریکله داره یا نه و کلا همیشه تستی دادند که شرایط برقرار بوده واسه مواد چند سال قبل ها فکر کنم اومده بود..خب وقتی شما سریع میرید سراغ تست ها دیگه اینا رو نمی خونید ...البته من این روشو فقط برای ریاضی پیشنهاد میکنم و نه بقیه درسا.واسه خودم عالی بوده.گفتم بگم شاید به درد بقیه هم بخوره.به قول دوستمون اقا ارمین ممکنه روشی که برای یکی خوب بوده برای یه نفر دیگه اصلا خوب نباشه .ولی به نظرم روش خوبیه.

شما به روشی که من گفتم امتحان کنید ضرر نداره.البته گفتم جزوه ای که گفتم رو گیر بیارید.جزوه ی اقای معتقدی هم ازش تعریف میشه.ولی کسی که از کتاب اقای کریمی استفاده میکنه فکر میکنم حالا که میخواد زحمت بکشه با جزوه ی ایشون بخونه خیلی بهتره.
سلام. خیلی ممنون. خوش به حالتون. والا من اصلا هیچی هیچی از ریاضی مهندسی نمیدونم. یکی از همکلاسیام ولی پارسال با شرایط مشابه من 70زده ریاضیشو اما خوب ایشون توی هفت ماه خونده بود نه این مدت. من پاک قاطی کردم. به جزوه فکر نکرده بودم. جزوه ی آقای معتقدی رو دارم امتحان میکنم ببینم چی میشه. بازم ممنون

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام. خیلی ممنون. خوش به حالتون. والا من اصلا هیچی هیچی از ریاضی مهندسی نمیدونم. یکی از همکلاسیام ولی پارسال با شرایط مشابه من 70زده ریاضیشو اما خوب ایشون توی هفت ماه خونده بود نه این مدت. من پاک قاطی کردم. به جزوه فکر نکرده بودم. جزوه ی آقای معتقدی رو دارم امتحان میکنم ببینم چی میشه. بازم ممنون

زهرا خانم ریاضی اگه بخواید خودتون بخونید و نمیدونم فلان مبحث از فلان کتاب و نمی دونم فلان مبحث از فلان جا وقتتون نلف شده و اون قدری که تلاش می کنید نتیجه نمی گیرید.بله هفت ماه خب مشخصه چقدر ایشون هی مرور کرده و..

قطعا این جا هستند دوستانی که جزوه هایی که گفتم رو دارند ..اعلام کنید یه عزیزی پیدا بشه حتی براتون پست کنند یا نمیدونم اسکن... جزوه ای که واقعا کامل باشه و ... واقعا فکر میکنم ارزششو داره وگر نه باید راه سختی رو برید که واقعا اون قدر ها سخت نیست.

پس درسنامه رو از روی یه جزوه خوب بخونید... از روی کتاب اقای کریمی فقط تست بزنید حتی شده روش ها متفاوت بود... جایی مشکل داشتید تاپیک رفع اشکال.
خواهش میکنم.

bahram1992

عضو جدید
من جزوه پارسالش رو دوستم از انتشارات نصیر گرفت ولی واقعا خیلی برام جالب بود!
صورت سوال هارو ننوشته بود و فقط نوشته بود مثلا سوال 25 صفحه214 که یعنی برید کتاب رو هم بخرید!
شگفت انگیزه! بهونش هم میگن اینه سرعت کلاس میاد پایین واسه نوشتن صورت سوالا!
خب آدم بره تو کتاب دونه دونه سوالارو بعدا پیدا کنه که بیشتر وقت میبره!
من معادلات رو خوندم معتقدی بهتر گفته همه حالتهارو به جز حل معادلات کامل که کریمی راحت‌تر ازش انتگرال میگیره!
البته جزوه معتقدی منظورمه نه کتاب پارسه! جزوه 90 درصدشون سختتر و مطالب اضافی تر نسبت به جزوه کنکوریشون داره.
واسه تست بیشتر هم کتاب پارسه هم کتاب کریمی خوبه.
ریاضی مهندسی من هنوز شروع نکردم ولی کریمی یه جور خاصی شروع کرده که اصلا شبیه چیزی که خوندیم تو دانشگاه نیست یه سری مقدمات هم میگه که آدم میترسه یکمی.
به هرحال کتاب ایشون منبع تست بزرگیه اینو فراموش نکنید!
اگه درسنامه رو زیاد متوجه نمیشید سریع بخونید و فقط و فقط تست حل کنید تا مسلط بشید

Paydar91

کاربر ممتاز

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی عیدتون مبارک و ایامتون به کام!

پیرو توصیه آقا پایدار عزیز این جزوه ریاضی مهندسی آقای کریمی رو من چند روز پیش از تالار مکانیک باشگاه مهندسان دانلود کردم خیلی خوش خط و زیباست و مباحث آنالیز مختلط و معادلات با مشتقات جزئی رو شامل میشه کلا هم 127 صفحه است یه جزوه هم قبلا از ایشون بود ولی این با اون فرق می کنه جزوه قبلیشون هم مباحث فوریه رو داره میتونید از بخش جزوات دانلود کنید

این دو پارت ریاضی مهندسی هستش:هر دو پارت رو بگیرین و با بعد از حالت فشرده خارج کنید.

http://s1.picofile.com/file/7208007204/EM_2_part1.rar.html

http://s2.picofile.com/file/7208019779/EM_2_part2.rar.html

سلام دوست عزیز

فایلی که گذاشتید قسمت اولشو دانلود کردم اما خراب بود یعنی فقط از جلسه هشتم به بعد رو دارم

آیا کسی این مشکلو داشت؟:redface:

bahar-control

عضو جدید
سلام به همگی عیدتون مبارک و ایامتون به کام!

پیرو توصیه آقا پایدار عزیز این جزوه ریاضی مهندسی آقای کریمی رو من چند روز پیش از تالار مکانیک باشگاه مهندسان دانلود کردم خیلی خوش خط و زیباست و مباحث آنالیز مختلط و معادلات با مشتقات جزئی رو شامل میشه کلا هم 127 صفحه است یه جزوه هم قبلا از ایشون بود ولی این با اون فرق می کنه جزوه قبلیشون هم مباحث فوریه رو داره میتونید از بخش جزوات دانلود کنید

این دو پارت ریاضی مهندسی هستش:هر دو پارت رو بگیرین و با بعد از حالت فشرده خارج کنید.

http://s1.picofile.com/file/7208007204/EM_2_part1.rar.html

http://s2.picofile.com/file/7208019779/EM_2_part2.rar.html
سلام. هردو پارت يكي هستن كه...
بعد سرش كجاست تهش كجاست؟؟؟؟:confused:

keyhan386

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه جزوه کنترل دکتر ایوبی رو چه جوری میشه تهیه کرد ؟ اگه به خود انتشارات دانشکده نصیر زنگ بزنم برام میفرستند یا باید حضوری برم اونجا ؟ کسی اینجا جزوه رو نداره من هزینه کپی و ارسال جزوه رو تقدیم کنم تا برام بفرسته ؟ باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا