گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahram1992

عضو جدید
بحث تغییرگرایش اونم تو برق خیلی مهم هستش اکثرا که بدون علاقه تغییر گرایش میدن یا همینطوری صرف اینکه رتبشون تو اون گرایش بهتره میزنن میرن خیلی ضرر میکنن و بعضا هیچ لذتی از ارشدشون نمیبرن. شما هیچی از کنترل نمیدونین بعد موندین برین کنترل یا الکترونیک؟؟؟!!!!! خوب برین سر فصل دروس کنترل توی کارشناسی رو ببینید و هم چنین گرایش مد نظرتون تو ارشد . ایننطوری میتونین تصمیم بگیرین. اینم در نظر بگیرین اگ تغییر گرایش بدین بعضا باید یه نیم ترم تو دانشگاه دروسشو پاس کنید.

خیلی خوب بود تقریبا قانع شدم

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یه چیزیم بگم، به نظر من میانگین درصدا خیلی فرق کرده. یعنی کسی نیاد کارنامه های 90 رو ببینه بعد با خودش بگه مثلا اگه فلان درس فلان درصدو بگیرم پس حله. کارنامه های جدیدو فقط بررسی کنید. امسال و سال گذشته. درصدای رتبه برترا(1 تا 10) امسالو از کجا بدونیم:question:

خب بله باید کارنامه هایی که نگاه میشه مال سال پیش باشه.فکر میکنم با نگاه کردن به درصد های رتبه های دو رقمی تا حدودی میشه رتبه های نفرات برتر رو تخمین زد.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب بله باید کارنامه هایی که نگاه میشه مال سال پیش باشه.فکر میکنم با نگاه کردن به درصد های رتبه های دو رقمی تا حدودی میشه رتبه های نفرات برتر رو تخمین زد.
رتبه های دورقمی رو هم آخه مال امسالو من جایی ندیدم. فک کنم یه کم عجله دارم. به نظرم ی کم بگذره اعلام بشه. یعنی امیدوارم که بشه.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
رتبه های دورقمی رو هم آخه مال امسالو من جایی ندیدم. فک کنم یه کم عجله دارم. به نظرم ی کم بگذره اعلام بشه. یعنی امیدوارم که بشه.

چطور ندیدید؟توی تاپیک اعلام نتایج بگردید هستش. رتبه 88 رتبه 64 رتبه 78 مخابرات هم توی تاپیک مربوط به کارنامه نهایی هستش

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چطور ندیدید؟توی تاپیک اعلام نتایج بگردید هستش. رتبه 88 رتبه 64 رتبه 78 مخابرات هم توی تاپیک مربوط به کارنامه نهایی هستش
اتفاقا کارنامه های بچه هارو صبح یه آرشیو کردم دارمشون . ولی خوب مخابراتی خیلی خیلی کم بود دیگه ..یعنی یه دونه بود همون !!!78. اون یکیا همه اکثرا مهندس برق بودن :دی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اتفاقا کارنامه های بچه هارو صبح یه آرشیو کردم دارمشون . ولی خوب مخابراتی خیلی خیلی کم بود دیگه ..یعنی یه دونه بود همون !!!78. اون یکیا همه اکثرا مهندس برق بودن :دی

بله اونا برق بودن ولی خب اون افرادی که مثلا توی قدرت دو رقمی شدن رتبه مخابراتشونم بین 200 تا 300 بوده خب

برقم شد رشته آخه :D

flick

عضو جدید
منم تا 29م امتحان دارم و از 30م به امید خدا شروع میکنم....

حساب کتابی که کردم 13 هفته تابستون و 13 هفته پاییز و 6 هفته هم تو زمستون وقت داریم.منتظر یه فرصتم بشینم برنامه ای واسه این هفته ها بریزم.فعلا که امتحانای پایان ترم نزدیکه:(

کنکور امسال گمونم همون 16 بهمن باشه،اگه مثل پارسال یک هفته عقب نیفته....

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که امروز فصل اول سیگنال با تمام تست هاش رو زدم.فردا هم فصل 2 رو شروع میکنم

controlqueen

عضو جدید
بجه ها لطفا درتاپیکای جدیدی که برای تمام دروس در رابطه با برنامه ریزی توسط مدیرتاپیک llvll.asoud زده شده فعالیت کنید تااز انجام کارای همدیگه توهردرسی باخبر ودلگرم بشیم

sanup2006

عضو جدید
آدم جرات نمیکنه اینجا پست منابع بذاره ولی خدا شاهده من بازاریاب نیستم.با توجه به هزینه بالای کتاب میخوام انتخابام تایید شده باشه.
گرایش الکترونیک یا کنترل شرکت میکنم انشالله.
پایه درسی هم ضعیف / سال اول

زبان ------> قاسمی
مدار ------> جزوه رضوی
ریاضی مهندسی ----> مومن زاده
معدلات ----> کریمی
سیگنال -----> تقدسی
کنترل -----تقوی کنی
الکترونیک -----> جزوه باغستانی
ماشین ----> حلم زاده

mahdi_ml

عضو جدید
سلام به همه....
باور کنید نمی خام تو این تاپیک پست بزارم ولی دیگه انگار چاره ای نیس....
من سال پیش کنکور دادم ولی نشد!!!!!!!! چیزهایی که میخام بگم صرفا تجربه های بدمن تو کنکور گذشته است و خاهشا به اونا گوش کنین که به سرنوشت من دچار نشین
1) اگه مث من ترم 7 میخاین کنکور بدین....اگه واحدهای سبکی ندارین بزارین برا سال دیگه!!!(حاضرم در این باره مفصل بحث کنم....)عامل اصلی شکست من:wallbash:
2)منابعتون رو به هیچ وجه عوض نکنین که من ازین کار خیلی ضربه خوردم.....
3)زمان درس خوندنتون رو زیاد انتخاب نکنین که آخر کم بیارین....
4)در درسهایی مثل زبان که بعضی ها یه آمادگی نسبی دارن به خود مغرور نشوید....
5)اکه عادت های بدی دارین الان وقت اصلاح اوناست دوران کنکور نمیشه!!
6)تمرکز تون رو فقط روی درس بزارین وکارهای غیر مرتبط با درس را حتی المقدور کنسل کنین...
7)....
کلا دیگه دارم میرم رو اعصاب خودم......مورد1 که گفتم خیلی مهمه منم برای حل این مشکل همه کار کردم اما نشد!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Sajjad_k

عضو جدید
سلام به همه....
باور کنید نمی خام تو این تاپیک پست بزارم ولی دیگه انگار چاره ای نیس....
من سال پیش کنکور دادم ولی نشد!!!!!!!! چیزهایی که میخام بگم صرفا تجربه های بدمن تو کنکور گذشته است و خاهشا به اونا گوش کنین که به سرنوشت من دچار نشین
1) اگه مث من ترم 7 میخاین کنکور بدین....اگه واحدهای سبکی ندارین بزارین برا سال دیگه!!!(حاضرم در این باره مفصل بحث کنم....)عامل اصلی شکست من:wallbash:
2)منابعتون رو به هیچ وجه عوض نکنین که من ازین کار خیلی ضربه خوردم.....
3)زمان درس خوندنتون رو زیاد انتخاب نکنین که آخر کم بیارین....
4)در درسهایی مثل زبان که بعضی ها یه آمادگی نسبی دارن به خود مغرور نشوید....
5)اکه عادت های بدی دارین الان وقت اصلاح اوناست دوران کنکور نمیشه!!
6)تمرکز تون رو فقط روی درس بزارین وکارهای غیر مرتبط با درس را حتی المقدور کنسل کنین...
7)....
کلا دیگه دارم میرم رو اعصاب خودم......مورد1 که گفتم خیلی مهمه منم برای حل این مشکل همه کار کردم اما نشد!!!!!!!!
سلام ...داداش فدا سرت خودتو اذیت نکن ایشالله امسال نتیجه میگیری. شماره 5 یعنی چی؟
اکه عادت های بدی دارین الان وقت اصلاح اوناست دوران کنکور نمیشه!! الان؟ مگه الان دوران کنکور نیست؟

dr.iman

عضو جدید
سلام دوستان
بنده سال قبل که برای کنکور میخوندم جزوه درس کنترل خطی یکی از همین اساتید مطرح رو از سایتی خریداری کردم.
اگر خواستید پیام خصوصی بدید تا لینک دانلود رایگان را براتون بفرستم (به دلیل مسایل تبلیغاتی از قرار دادن لینک دانلود به صورت عمومی معذورم شرمنده)
با آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین عزیز سال 94:smile:

sanup2006

عضو جدید
دوستان صاحب نظر کمک کنند راجع به امضام.بعضی از دوستان نظراتشون رو گقتند که همینجا ازشون تشکر میکنم و انشالله خیر ببینند.

samin_m

کاربر ممتاز
اول از همه عرض سلام و ادب دارم خدمت همگی

امیدوارم ک شاد و سرحال و پرانرژی باشید

والا من تصمیم داشتم کمتر پست بزنم ولی دوستان بمن لطف داشتن و شرمنده کردن...

از لطفشون سپاسگذارم

مهندسی مخابرات به عنوان یک مهندسی مجزا شناخته شد...ازین به بعد نگویید مهندسی برق گرایش مخابرات... بگویید مهندس مخابرات

مشاهده پیوست 209781

مسعود جان الان خواستی واسه ما کلاس بذاری؟؟!!!

گل پسر،ما یه عمر مهندس قدرتیم..حالا شما هم دو روزه تفکیک شدین شاخ شدین؟؟!هه هه

:D گفتن نداره،ولی اصن از همون اولشم ما فقط بخاطر اینکه دل شما و گرایش های دیگه نشکنه استقلالمون رو اعلام نکردیم...!!هه هه

به نام خدا
من علی رغم تمام تلاشی که سال گذشته انجام دادم متاسفانه نتونستم رتبه درخور توجهی رو کسب کنم و تا به امروز هم فقط پستهایی رو که بچه ها ارسال میکردن رو میخوندم، بهرحال از تمام دوستایه قدیمی که هستن تو تالارو مثل خودم توی کنکور گذشته عملرد خوبی نداشتن خواهش میکنم اگر قصد دارن مجددا بخونن وارد گود بشن تا ما و بچه های جدید انشالله مجددا شروع کنیمو به کمک هم امسال جبران کنیم
از دوستایی مثل : دانشمند كوچك
samin_m،melodi88،neda_elec_urmia،f shademan،fatimakhanom،controlqueen و بقیه دوستان، اگر انشالله نتیجه خوبی گرفتن که خدا رو شکر درغیر اینصورت از همه دعوت میکنم تشریف بیارن تا باهم دیگه مجددا شروع کنیم.

درود بر احسان عزیز

دوست من،نمیدونم در جریان جزییات کنکور من هستی یا نه (ریز ب ریزشو توی تاپیک ارشد 93 برای دوستان تعریف کردم)،از چند روز بعد اینکه کارنامه اولیه قرار داده شد من تصمیمم رو گرفتم و میخوام برم خدمت...

اینجا جای این نیست ک بخوام درباره باور ها و اعتقاداتم صحبت کنم و بگم چرا باور دارم ک نباید دیگه شرکت کنم،فقط در همین حد بگم ک مدار و ریاضی نقطه قوت من بودن و مدار باعث شد ک من ریاضی رو هم کمتر از حدی ک میتونستم برنم و شاید اگر درصد مدارم حتی 20 درصد میشد،رتبه من ب 500 میرسید...

پس باور دارم اگه قرار بود ارشد تهران قبول بشم،همین امسال این اتفاق میقتاد.

هدف من هم از کنکور دادن مدرک ارشد یا علاقه به ادامه تحصیل نبود،برعکس من علاقه چندانی هم به درس خوندن ندارم...!فقط یه ترم مرخصی گرفتم تا چندماهی وقت بذارم ک هم برای معاف شدن تلاش کنم و هم کمی درس بخونم... ک جای اما و اگه در آینده برای خودم باقی نذارم...

از همینجا هم برای همه عزیزانی ک برای هدفشون تلاش میکنن از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم

دوستدار همتونم...

درپناه خدا

llvll.asoud

کاربر ممتاز

از لطفشون سپاسگذارم

:D گفتن نداره،ولی اصن از همون اولشم ما فقط بخاطر اینکه دل شما و گرایش های دیگه نشکنه استقلالمون رو اعلام نکردیم...!!هه هه

درپناه خدا

از کی قدرت جز مهندسی شده ما خبر نداریم ؟! :D

به حرف نیستش که مدرک رو کن که نوشته باشه مهندس قدرت! مثل من مدرک رو کن :biggrin:

فتوشاپیست حرفه ای سراغ دارما واسه ایجاد مدرک خواستی بگو شمارشو بدم :biggrin:

ehsan0641

کاربر بیش فعال

از لطفشون سپاسگذارم

درود بر احسان عزیز

دوست من،نمیدونم در جریان جزییات کنکور من هستی یا نه (ریز ب ریزشو توی تاپیک ارشد 93 برای دوستان تعریف کردم)،از چند روز بعد اینکه کارنامه اولیه قرار داده شد من تصمیمم رو گرفتم و میخوام برم خدمت...

اینجا جای این نیست ک بخوام درباره باور ها و اعتقاداتم صحبت کنم و بگم چرا باور دارم ک نباید دیگه شرکت کنم،فقط در همین حد بگم ک مدار و ریاضی نقطه قوت من بودن و مدار باعث شد ک من ریاضی رو هم کمتر از حدی ک میتونستم برنم و شاید اگر درصد مدارم حتی 20 درصد میشد،رتبه من ب 500 میرسید...

پس باور دارم اگه قرار بود ارشد تهران قبول بشم،همین امسال این اتفاق میقتاد.

هدف من هم از کنکور دادن مدرک ارشد یا علاقه به ادامه تحصیل نبود،برعکس من علاقه چندانی هم به درس خوندن ندارم...!فقط یه ترم مرخصی گرفتم تا چندماهی وقت بذارم ک هم برای معاف شدن تلاش کنم و هم کمی درس بخونم... ک جای اما و اگه در آینده برای خودم باقی نذارم...

از همینجا هم برای همه عزیزانی ک برای هدفشون تلاش میکنن از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم

دوستدار همتونم...

درپناه خدا

مخلصم داداش
والله اون بلایی که سر تو اومد برعکسش سر من اومد! مدار رو حدود 62 درصد زدم! ریاضی رو هم حدودای 48! منتها بقیه دروس مثل ماشین که احساس میکردم نقطه قوتم هستن تبدیل شدن به بدترین نقطه ضعفم! البته من یکم خوش شانس بودم چون سربازی رو معاف شدم
بهرحال امیدوارم هر راهی رو انتخاب کنی برات به خوبی ختم بشه داداش.

samin_m

کاربر ممتاز
از کی قدرت جز مهندسی شده ما خبر نداریم ؟! :D

به حرف نیستش که مدرک رو کن که نوشته باشه مهندس قدرت! مثل من مدرک رو کن :biggrin:

فتوشاپیست حرفه ای سراغ دارما واسه ایجاد مدرک خواستی بگو شمارشو بدم :biggrin:

والا من ایرانو نمیدونم،میدونی ک...

ولی در سراسر کره خاکی،مهندسی قدرت زبانزد خاص و عام ه!!هه هه

power engineering

llvll.asoud

کاربر ممتاز
والا من ایرانو نمیدونم،میدونی ک...

ولی در سراسر کره خاکی،مهندسی قدرت زبانزد خاص و عام ه!!هه هه

power engineering

ای بابا سوتی دادیا :biggrin:

برو همون خط اولشو بخون نوشته از زیر شاخه های مهندسی برق!
ولی مخابرات توی اون عکسی که گذاشتم صراحتا نوشته که یه رشته مجزا محسوب میشه.

بابا ایرانو ولش کن که قدرت رونق داره.توی جهان الان فقط مخابراتو کنترل حرف اولو آخرو میزنن.البته توی گرایش قدرت هم بعضی زیر شاخه ها مثل انرژی های نو و الکترونیک قدرت هم بد نیستن ولی خب اولی که توی ایران نیستش اصلا :D

ENG.sani

عضو جدید
آغاااااااااااااااااا...
یکی به من انگیزه ی درس خوندن واسه کنکور ارشد بده!!! هر کاری میکنم حس درس خوندن نمیاد!:cry:

MisaghSepehr

عضو جدید
دوستان بی خیال بابا!!! بحث بین قدرت و مخابرات و ... که نون نمیشه واستون!!! هر کسی از گرایشی که خودش میخونه خوشش میاد.دلیل نمیشه که پر کاربرد باشه یا نه!!! لطفا تاپیک رو منحرف نکنید.
دوستانی که میخوان برای کنکور زبان رو مطالعه کنن لطفا به این تاپیک یه سر بزنید (سال 90 این پست رو گذاشتم، شاید بعضی لینک ها بریک شده باشند):
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181636&page=3&p=2595884&viewfull=1#post2595884
اگر نیاز به رجیستر شدن هم بود به نظر من ارزشش رو داره.

در مورد ماشین دیدم دوستان پرسیده بودند که آیا لازمه بیم بهارا بخونند یا نه؟ من کاردانی قدرت بودم و کارشناسی رو کنترل (هنرستانی بودم) و ماشین 3 رو پاس نکرده بودم. کتاب حلم زاده بنظر من کاملا کفایت میکنه و نیازی به رفرنس نیست. (فقط یه کم برا فصل تبدیل انرژی الکترومکانیکی اذیت شدم - خوب خوندم و یادش گرفتم اما سر جلسه وقت نکردم 2 تا سوال این فصل رو بزنم)
ضمنا اونهایی که از الان دارن شروع میکنند اصلا کنترل رو برا بعد نذارن. سوالای کنترل فوق العاده مفهومی طرح میشن(تازه اگر غلط طرح نشن - مثل سوال 63 امسال که غوغایی کرد و بالاخره با نامردی تمام گزینه 2 رو غلط و گزینه 3 رو درست اعلام کردن-حداقل بهتر بود هر دو گزینه صحیح اعلام بشه- آخ که چقدر ناجوونمرد و مغرور بود طراح اون سوال) . پس خوندن کنترل رو حتما حتما از همین الان شروع کنید. اصلا هم روی درصد بالای 80 حساب نکنید. کسی که کنترل رو بالای 60 یا 65 بزنه جزء شاهکارای خلقته. این توصیه منو جدی بگیرید. ضمنا کتاب نرمن نایس برا رفرنس کنترل کتاب خوبیه. اگه زبانتون خوبه خب بسم الله( ترجمه نداره)
بنظر من تنها درسی که نیازه از روی رفرنس مطالعه بشه فقط کنترله و لا غیر. بقیه درسا رو میشه مستقیما با درسنامه کتابهای کنکور ارشد خوند اما کنترل هیچ چیزی براش کافی نیست.

mahdi_ml

عضو جدید
سلام ...داداش فدا سرت خودتو اذیت نکن ایشالله امسال نتیجه میگیری. شماره 5 یعنی چی؟
اکه عادت های بدی دارین الان وقت اصلاح اوناست دوران کنکور نمیشه!! الان؟ مگه الان دوران کنکور نیست؟

مرسی .....انشاالله شما هم قبول بشی.....
منظورم این بود که این عادت ها هر چه سریع تر باید اصلاح بشه.....کلا از بچگی املاو انشام خوب نبود....
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین....

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به نام خدا
من علی رغم تمام تلاشی که سال گذشته انجام دادم متاسفانه نتونستم رتبه درخور توجهی رو کسب کنم و تا به امروز هم فقط پستهایی رو که بچه ها ارسال میکردن رو میخوندم، بهرحال از تمام دوستایه قدیمی که هستن تو تالارو مثل خودم توی کنکور گذشته عملرد خوبی نداشتن خواهش میکنم اگر قصد دارن مجددا بخونن وارد گود بشن تا ما و بچه های جدید انشالله مجددا شروع کنیمو به کمک هم امسال جبران کنیم
از دوستایی مثل : دانشمند كوچك
samin_m،melodi88،neda_elec_urmia،f shademan،fatimakhanom،controlqueen و بقیه دوستان، اگر انشالله نتیجه خوبی گرفتن که خدا رو شکر درغیر اینصورت از همه دعوت میکنم تشریف بیارن تا باهم دیگه مجددا شروع کنیم.

اِه چه جالب اسم منم هست !
سلام ....خوبین همه ؟
شروع مجدد؟؟؟...هنو براش تصمیم نگرفتم....اگه خواستم شروع کنم بعد از ماه رمضون! و اینبار اگه خواستم برم سر جلسه مسلح می رم

زیاد هم با مطالعه گروهی موافق نیستم ، البته برای شروع و انگیزه دهی و اینا خوبه ها ....ولی خب تایم زیادی رو هم هدر می ده!

امیدوارم هممون موفق باشیم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا