گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reza system 94

عضو جدید
والا منتظر جواب آقای آیس من هستم ایشون مدیر این بخش هستن. من خودمم عجولم.با من بود از جمعه شروع میکردیم ولی خب هنوز چیزی نگفتن
من به روشی که اقای juvefans پیشنهاد کردن(بابت پیشنهادشون هم خیلی ممنون فهمیدم باید چیکار کنم)یه برنامه ریختم که درس خوندن از حالا به این روش ادامه بدم اما منتظرم اگه اینجا برنامه ای داره برنامم رو با اینجا پیش ببرم
جناب iceman اگه زود تصمیم بگیرن خیلی ممنون میشم:smile:
یا حق

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من به روشی که اقای juvefans پیشنهاد کردن(بابت پیشنهادشون هم خیلی ممنون فهمیدم باید چیکار کنم)یه برنامه ریختم که درس خوندن از حالا به این روش ادامه بدم اما منتظرم اگه اینجا برنامه ای داره برنامم رو با اینجا پیش ببرم
جناب iceman اگه زود تصمیم بگیرن خیلی ممنون میشم:smile:
یا حق

همونطوری که قبلا هم گفتم برنامه ای که اگه ایشالا توی سایت اجرا بشه درواقع برنامه بلند مدتی هستش که علی آقا پیشنهاد دادن و مثل همونه و برنامه کوتاه مدت و روزانه رو خودتون باید براساس وقت آزادی که دارید بریزید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به پایه هم بستگی داره.من خودم الکترونیک و مدار پایه ام خوبه

اما سیگنال پایه ام بده

نه بابا به پایه ربطی نداره.کنکور همش به تلاش و زحمت فرد بستگی داره. اوناییم که میگن خیلی خوندیم نتیجه نگرفتیم اونا درست حسابی نخوندن.خوندن داریم تا خوندن. یه مطالعه داریم که فرد کتاب جلوشه عمیق میخونه واو به واو میفهمه یکیم داریم کتاب جلوش بازه ولی فکرش جای دیگس.هر دو هم میگن ما داریم درس میخونیم!

pijoo

عضو جدید
بهتر نیست برنامه رو جوری بریزید که کسایی که امتحان دارن هم برسن ؟مثلا از 1 تیر شروع کنید؟

power4ever

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من تازه به جمعتون اضافه شدم امیدوارم اوقات خوبی رو درکنار همدیگه تجربه کنیم

یه سوال داشتم از دوستان صاحب نظر

لطفا یه مرجع خوب واسه مبحث ترانس ها و موتور القایی بهم معرفی کنید

juvefans

کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز من تازه به جمعتون اضافه شدم امیدوارم اوقات خوبی رو درکنار همدیگه تجربه کنیم

یه سوال داشتم از دوستان صاحب نظر

لطفا یه مرجع خوب واسه مبحث ترانس ها و موتور القایی بهم معرفی کنید

اگر برای کنکور میخواید : 1-حلم زاده انتشارات پوران پژوهش 2- مدرسان

برای مطالعه : بیمبهارا - پی سی سن

sanup2006

عضو جدید
منم میخوام کم کم شروع کنم.
هرچند که کنکور چیز عجیبیه و فقط با تجربه و فهمیدن چجور درس خوندن میشه موفق شد والا اگر بدون برنامه و بدون تجربه ای از درس خوندن حرفه ای داشته باشی حتما شکست میخوری.
پس برنامه و نحوه درست درس خوندن خیلی مهمه.

pause1991

عضو جدید
دوستانی که برای آزمون ارشد 94 تازه شروع کردن یا میخوان شروع به خوندن کنن اعلام آمادگی کنن و اینکه میخوان چه درسایی رو شروع کنن بگن ممنون میشم.
میخوایم یه آمار بگیریم و کم کم استارت بزنیم واسه ارشد تا باهم در کنار هم با توجه به وقتی که در این سایت میذاریم استفاده بهینه رو بکنیم و این سایت قدمی باشه برای کسب رتبه بهتر در آزمون ارشد پیشرو

ممنون پست خیلی خوبی بود ،من یکم دیرتر ولی با قدرت از اوایل تیر ماه بهتون ملحق میشم ، ایده ی جالبیه اگه مثلا پایان هر ماه میزان مطلبی که از هر درس خوندیم رو اعلام کنیم یه جورایی باعث ایجاد انگیزه هم میشه واسه خودش ، من تیرماه با ریاضی مهندسی و معادلات و مدار و البته در کنار اینها زبان شروع میکنم و بعد یه مدت نسبتا کوتاه کنترل رو بهشون اضافه میکنم ، در ضمن الکترونیکی هستم و ارشد قدرت میخوام

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب باید اعتراف کنم که من انتخاب رشته نکردم و عملاً کنکوری هستم ولی انشالله از تیر شروع جدیمو دارم:cool:و اینکه در طول دوران مطالعه ام هر وقت که بتونم اینجا به دوستان سر میزنم و مخصوصا علاقه ی زیادی به بخش رفع اشکال دارم و اگه در توانم بود و بلد بودم کمک میکنم. البته به خاطر قولی که به مادرم دادم متعهدم که رفت و آمدم به نت رو که البته مفیدم بوده 99 درصد موارد ولی کمش میکنم، اما قطعا صفر نمیشه و اینجا تنها جایی هست که تو این دوران قصد دارم بیام. امیدوارم که بتونم هم روحیه بدم و هم کلی روحیه بگیرم. همگی موفق باشیم و اینــــــــــــــــکه:
قول بدیم یه پایان شیرین رو رقم بزنیم...:w14:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ممنون پست خیلی خوبی بود ،من یکم دیرتر ولی با قدرت از اوایل تیر ماه بهتون ملحق میشم ، ایده ی جالبیه اگه مثلا پایان هر ماه میزان مطلبی که از هر درس خوندیم رو اعلام کنیم یه جورایی باعث ایجاد انگیزه هم میشه واسه خودش ، من تیرماه با ریاضی مهندسی و معادلات و مدار و البته در کنار اینها زبان شروع میکنم و بعد یه مدت نسبتا کوتاه کنترل رو بهشون اضافه میکنم ، در ضمن الکترونیکی هستم و ارشد قدرت میخوام

من تو دانشگاه خیلی ها هستند که کارشناسی الکترونیک دارند و دارن ارشد قدرت می خونند ... یه نکته ای هست من این عزیزان رو خیلی دپرس میمیبنم چون قبلا زمینه قدرت ندارند در مورد درسا و تحقیقات و مقالات اذیت میشن .... به نظر من با تغییر رشته یه کم بیشتر فکر کنید ... البته نگران نباشید بعد کنکور وقت زیادی برای آشنای رشته دیگری هست تقریبا 7 ماه ... خلاصه متلب باید خیلی خوب بلد باشی این درسای اجباری خود خوان اول خودت قبل رفتن به دانشگاه بخونی بد نیست ... البته اینا فقط نظر شخصی من هستش !

دروس جبرانی
(6 واحد)
- الکترونیک صنعتی
- ماشین های الکتریکی III
دروس اجباری
(9 واحد، 3 درس از دروس مقابل)
- تئوری جامع ماشین های الکتریکی
- الکترونیک قدرت I
- طراحی ماشین های الکتریکی
- کیفیت توان الکتریکی
- کنترل مدرن
- تکنولوژی فشار قوی
سمینار کارشناسی ارشد 2 واحد
پایان نامه کارشناسی ارشد قدرت 9 واحد یا 6 واحد
دروس اختیاری
(12 واحد یا 15 واحد)
- سیستم های انتقال DC یا AC انعطاف پذیر HVDC/FACTS
- کنترل توان راکتیو
- کنترل ماشین های الکتریکی AC
- ابررسانایی
- کاربرد ابررساناها در مهندسی برق
- انرژی های نو
- حالت های گذرا در سیستم های قدرت
- قابلیت اعتماد در سیستم های قدرت
- الکترونیک قدرت II
- حفاظت پیشرفته تجهیزات و سیستم های قدرت
- روش های اجزای محدود برای تحلیل و طراحی ماشین های الکتریکی
- روش های بهینه سازی و کنترل هوشمند
- ریاضیات مهندسی پیشرفته

سایر دروس گرایش سیستم های قدرت به توصیه استاد راهنما

و تا دو درس از سایر گرایش ها به توصیه استاد راهنما
جمع : 32 واحد

controlqueen

عضو جدید
بهتر نیست برنامه رو جوری بریزید که کسایی که امتحان دارن هم برسن ؟مثلا از 1 تیر شروع کنید؟

دوست عزیز اگه مدام منتظربمونیم دیرمیشه ها..من خودم متاسفانه تا11تیرامتحان دارم :cry:وحتی بعضی دیگه تانیمه تیرطول میکشه امتحاناشون ولی نمیشه که منتظربمونیم تاهمه بیکاربشیم بعدشروع کنیم!

Sajjad_k

عضو جدید
دوستان کسی میدونه کلا هلی کوپتر و جنگنده بیشتر به کدوم گرایش مربوطه؟

pijoo

عضو جدید

سوالت خیلی کلیه دوست عزیز!بستگی داره به کدوم قسمت نگاه کنی.اگه به اویونیک و رادار نگاه کنی میشه میشه الکترونیک و مخابرات(سیستم) اگه به سیستم های هدایت پروازی و ناوبری نگاه کنی میشه کنترل!(قدرت فکر نمیکنم نقش خاصی داشته باشه)

0192

عضو جدید

الکترونیکم و درسایی که گفتم برای ما زیاد تکرار میشن بخاطر همین چشم و ذهنم برای پذیرشش به دردسر نمی افته(نمیخوام خسته شم و زمان
مطالعه نگران باشم میتونم یادشون بگیرم یا نه... :)
ارشد : الکترونیک/ مدار منطقی فکر میکنم از پسش بربیام و درصدش صفر نباشه بهتره برای رتبه
کتاب مناسبی در حال حاضر از سیگنال و سیستم ندارم/یه سوال سرفصلی هست تو سیستم و سیگنال هر سال ازشون سوال بیاد؟!
ممنون از راهنمایی زهرا خانوم و شما : من هم همه تلاشمو میکنم / اما وقتی چیزی رو حفظ میکنم مغزم احساس سنگینی و درد داره
رو ریدینگ امیدوارم البته میدونم ساده نیست / اما روشم از دبیرستان ارادی این بود که اول سوالاشو بخونم بعد تو متن دنبالش بگردمو متن رو روزنامه
وار بخونم(اونموقع حسب دانش آموزی لغتارو یادمیگرفتیم) تو پارسه و کتاب اَکتیو هم دیدم این یه روش(البته تو سال سوم دانشگاهم بود)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد : امروز جمعه ست و از llvll.asoud که بی منت مارو همراهی میکنن خواهش میکنم اگر مدیر این بخش هنوز جوابی بهشون ندادن
برنامه رو برای کسانی که به ایشون اعلام موافقت کردن بصورت پیام خصوصی ارسال کنن...
برای اینکه خسته کننده نباشه: لیست افراد رو در پیغام برای فردی که میفرستن قرار بدن و نفربعدی اون رو ادامه بده و ارسال به ارسال اسم کسی که
براش میفرستن پاک کنن
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------سرفصل دروس رو هم سنجش مشخص میکنه؟البته تو سایتش نگاه کردم و ندیدم :)

آخرین ویرایش:

salar13

عضو جدید
نشنیده بودم! تو ایران این رشته تو دانشگاه ها هست؟

تو دانشگاه صنعتی اصفهان بود و احتمالا تو دانشگاه امام حسین هم باشه ولی اینکه چطور میشه این رشته ادامه داد من تا حالا تو دفترچه ندیدم
احتمالا خیلی خاصه :smile:شرایط مثل معدل اینا هم داره!

llvll.asoud

کاربر ممتاز

اگه منظورتون کارهای نظامی باشه که مهندسی مخابرات میدان بیشتر کاراش نظامیه مثل جنگنده های رادار گریزو این حرفا.توی مستند میراث آلبرتا که با آقای دکتر حدادی مصاحبه ای کرده بودن ایشون توی آمریکا دکتراشونو در زمینه مخابرات میدان گرفتن ایشون میگف تمام سلاح ها و یا این هواپیماهای بدون سرنشینون این حرفا همشون توسط مهندسین مخابرات میدان طراحی و ساخت میشن

llvll.asoud

کاربر ممتاز
الکترونیکم و درسایی که گفتم برای ما زیاد تکرار میشن بخاطر همین چشم و ذهنم برای پذیرشش به دردسر نمی افته(نمیخوام خسته شم و زمان
مطالعه نگران باشم میتونم یادشون بگیرم یا نه... :)
ارشد : الکترونیک/ مدار منطقی فکر میکنم از پسش بربیام و درصدش صفر نباشه بهتره برای رتبه
کتاب مناسبی در حال حاضر از سیگنال و سیستم ندارم/یه سوال سرفصلی هست تو سیستم و سیگنال هر سال ازشون سوال بیاد؟!
ممنون از راهنمایی زهرا خانوم و شما : من هم همه تلاشمو میکنم / اما وقتی چیزی رو حفظ میکنم مغزم احساس سنگینی و درد داره
رو ریدینگ امیدوارم البته میدونم ساده نیست / اما روشم از دبیرستان ارادی این بود که اول سوالاشو بخونم بعد تو متن دنبالش بگردمو متن رو روزنامه
وار بخونم(اونموقع حسب دانش آموزی لغتارو یادمیگرفتیم) تو پارسه و کتاب اَکتیو هم دیدم این یه روش(البته تو سال سوم دانشگاهم بود)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد : امروز جمعه ست و از llvll.asoud که بی منت مارو همراهی میکنن خواهش میکنم اگر مدیر این بخش هنوز جوابی بهشون ندادن
برنامه رو برای کسانی که به ایشون اعلام موافقت کردن بصورت پیام خصوصی ارسال کنن...
برای اینکه خسته کننده نباشه: لیست افراد رو در پیغام برای فردی که میفرستن قرار بدن و نفربعدی اون رو ادامه بده و ارسال به ارسال اسم کسی که
براش میفرستن پاک کنن
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------سرفصل دروس رو هم سنجش مشخص میکنه؟البته تو سایتش نگاه کردم و ندیدم :)

من باز نفهمیدم شما واسه کدوم گرایش میخواین بخونید که مدار منطقی ضریب داره؟!
چرا ریسک میکنید خب به جای مدار منطقی یه درس دیگه بخونید حداقل شانستونو برای گرایش های دیگه هم بالا ببرید!
بله تمام فصلها توی سیگنال ازش سوال میاد.سوالهای بیشتر از فصلهای آخر تبدیل زد و تبدیل لاپلاسو تبدیل فوریه میاد
دقیقا روش حل سوالات ریدینگ همینه
من هنوز برنامه ای ننوشتم قرار بود بعد اعلام موفقیت از دوستانی که میخوان با برنامه های سایت پیش برن تقاضا کنم برنامه امتحانی و یا ساعت مطالعه هفتگی و روزانه خودشون برای ارشد بهم پیام بزنن تا براساس شرایط و محدودیت های افراد متقاضی برنامه برنامه ای ریخته بشه که همه بتونن باهاش جلو بیان و لطمه ای به کارای غیر درسی و یا امتحانیشون وارد نشه و اینکه همزمان حداقل دو درس رو جلو ببرن

Armin-Z

کاربر ممتاز
مهندسی مخابرات به عنوان یک مهندسی مجزا شناخته شد...ازین به بعد نگویید مهندسی برق گرایش مخابرات... بگویید مهندس مخابرات

مشاهده پیوست 209781
ای بابا! پس کم کم دیگه باید تالار مهندسی برق رو ترک کنید مسعود جان! دیگه مستقل شدید! :biggrin:

ehsan0641

کاربر بیش فعال
به نام خدا
من علی رغم تمام تلاشی که سال گذشته انجام دادم متاسفانه نتونستم رتبه درخور توجهی رو کسب کنم و تا به امروز هم فقط پستهایی رو که بچه ها ارسال میکردن رو میخوندم، بهرحال از تمام دوستایه قدیمی که هستن تو تالارو مثل خودم توی کنکور گذشته عملرد خوبی نداشتن خواهش میکنم اگر قصد دارن مجددا بخونن وارد گود بشن تا ما و بچه های جدید انشالله مجددا شروع کنیمو به کمک هم امسال جبران کنیم
از دوستایی مثل : دانشمند كوچك
samin_m،melodi88،neda_elec_urmia،f shademan،fatimakhanom،controlqueen و بقیه دوستان، اگر انشالله نتیجه خوبی گرفتن که خدا رو شکر درغیر اینصورت از همه دعوت میکنم تشریف بیارن تا باهم دیگه مجددا شروع کنیم.

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستای گلم.چه قدیمی ها و چه جدیدها که انشالله با هم خواهیم بود.اول از همه از خدا میخوام کمک کنه راه درست رو درست بریم و سال بعدانشالله این موقع به خواستمون اون طور که خواستیم و صلاحمون هست رسیده باشیم.

راستش خیلی دوست داشتم و دارم از تجربه هام بگم.ولی خب واقعا گرفتاری هایی که دارم سبب میشه کم تر بتونم این جا سر بزنم ..خیلی سخته یه چیزایی رو خوب بدونی ولی چون بهشون عمل نکنی به هدفت نرسی.به امید خدا کم کم توی این تاپیک میگم.

اما چند تا توصیه یا پیشنهاد دارم

اول این که از تجربه ی عزیزانی که این جا رتبه ی خوبی اوردند به دو روش مستقیم و غیر مستقیم استفاده کنید من فقط سه تا از این عزیزان رو یادم هست armincoobilas و juvefans و freddy-elec و در روش غیر مستقیم حتما توصیه میکنم به تاپیک بچه های 93 رجوع کنید و پست های این عزیزان رو بخونید احساساتشون بعد هر ازمون سوالاشون و دغدغه هاشون و.... اما در روش مستقیم من پیشنهاد دارم که یه تاپیک یا چند تاپیک با همون عنوان صندلی داغ زده بشه و از این عزیزان اگه امکانش هست و وقت میزارند سوال بپرسیم و از تجربه هاشون استفاده کنیم و راهنمایی های این دوستان از هر جایی دیگه ای بهتره چون نه وابسته به موسسه ای هستند که بخوان جانبدارانه صحبت کنند و .. همون راهی رو رفتند که قراره ما بریم به امید خدا ....امیدوارم در صورت قبول این دوستان و مدیریت این پیشنهاد عملی بشه ....

دوم این که مسعود جان شما واقعا لطف میکنی داری کارای برنامه ریزی رو میکنی و.. و اصل هر کاری اول همون برنامه ریزی هستش ولی من اصلا قبول ندارم که بقیه بخوان برنامه بدند بعدش شما ببنی ایا شدنی هست یا نه و ... خیلی ها ممکنه اصلا اعلام امادگی کنند ولی یه ماه نشده ول کنند و شما اونا رو هم دخیل برنامه کردی و این طوری واقعا وقت خودتو الکی به نظر من گرفتی ...گذر زمان خودش مشخص میکنه کدوم دوستان هستن و دارند درس میخونند واینم فقط با تاپیک های رفع اشکال مشخص میشه از میزان شرکت دوستان در سوال و جواب ها من میگم دوستان منابعشون رو مشخص کنند و بگند قراره چه درس هایی رو بخونند و.. بعدش شروع کنند بخوندند و تموم کردن کتاب چون کتابی که منبع خوبی برای کنکور هست خودش همه ی سر فصل ها رو پوشش داده از طرفی ازمون ها هم که فکر کنم از پاییز شروع بشه این طوری خیلی از درس ها رو میشه خوند یا بهتره بگم ازمون

سوم گفتم ازمون من میگم برنامه ی ازمون اون جایی که میخوایم شرکت کنیم رو برداریم و مطابق اون پیش بریم (من میخوام برم پارسه) من اشتباه پارسالم این بود سه تا درسو تا تهش رفته بودم دو تا رو اصلا شروع نکرده بودم و این باعث شد نخوام ازمون شرکت کنم چون میدونستم رتبم واقعی نمیشه ولی برای امسال میخوام حتما مطابق برنامه ازمون شرکت کنم نه این که بگم اونا برام بهتر برنامه ریزی میکنند نه به این دلیل که میخوام وقتی کنکور ازمایشی میدم با نهایت امادگی برم (که باید تمام درسا رو مطابق سر فصل بندی اونا بخونم )تا ببینم نسبت به بقیه در چه سطحی هستم و یه فیدبکی از عملکردم بگیرم ...حالا من که میخوام برم پارسه برنامشو گیر میارم از الان طوری برنامه ریزی میکنم که وقتی به ازمون های اونا میرسم عقب که نباشم هیچ جلوتر هم باشم و با خیال راحت کنکور بدم و به سایر دوستان هم پیشنهاد میکنم این طوری برنامه ریزی کنند بعدش حالا یه نفر طوری برنامه ریزی میکنه 4 تا درسو باهم تا اخر تابستون تموم کنه ولی یکی تا وسطش دو تا و بعد اون دو تا که اینم خودش کلی جای بحث داره ولی این طوری هر کسی برای خودش برنامه ریزی کرده و بعدش

چهارم میگم بعد این برنامه ریزی تاپیک های رفع اشکال رو جدی بگیریم که کلی میشه چیزی یاد داد و یاد گرفت ... یه وقت یه سوالی برای یه نفر پیش میاد که یه نفر دیگه هم همون سوالو داره یا اصلا متوجه نشده بوده و بعدش اگه منابع مختلف باشه ممکنه در مورد راه حل های مختلف بحث کنیم و...

پنجم درگیر حاشیه نشید بهتون قول میدم این قدر هی کارگذار های موسسه های مختلف این جا در جهت تخریب هم پست بزارند و... به هم بد بیراه بگند و همو همه چی خطاب کنند و.. ولی من میگم شما اصلا جوابشون رو ندید شما بعد مدتی متوجه میشید کی خودی هستش کی غیر خودی و کلا با غیر خودی ها هم کلام نشید یادتون باشه شما وقتتون خیلی با ارزش تر از اینی هست که بخواید با هر کسی هم کلام بشید .... ضمنا من وقتی که روی شناخت اساتید مختلف گذاشتم و درگیر این چیزا شدم اگه درس بیش تر خونده بودم !!! به هر حال اگه کسی از دوستان تصمیمی به انتخاب کلاس یا کتابی داشت پیام خصوصی بده حتما هر ان چه رو میدونم بهشون میگم تا درست انتخاب کنند ...

ششم
دوستان این جا خیلی خوبه کلی تجربه و دوستای خوب و.. ولی یادتون باشه همین جا نشه پاشنه اشیل شما !!! یادتون باشه شما قراره درس بخونید و فقط برای رفع اشکال و به اشتراک گذاری منابع و ازمون ها و این چیزا بیاید این جا و نه چیز دیگه ...باید توجه کرد این دو تا رو اشتباه نکنید قراره ما بین درس خوندن هر از گاهی بیاید این جا نه این که مابین این جا بودن هر از گاهی برید درس بخونید !!!

هفتم کنکوز واقعا چیزی نداره اما راه درست رو درست برید ...من راه درست رو میدونستم ولی درست نرفتم ..... مطمئن باشید با توکل به خدا و دعای پدر و مادر و تلاش و توکل قطعا به ان چه صلاحتون هست می رسید و یادتون باشه الزاما نتیجه نگرفتن در کنکور دلیلی بر این نیست که شکست خوردید..من نتیجه ی کنکورم خوب نشد بر خلاف این که خیلی ها فکر میکنند من نتیجه نگرفتم و.. ولی همین باعث شد یه مسیر جدیدی توی زندگیم باز شه که خدا رو هر چی شکر کنم کم هستش و اگه یه رتبه ی خوب اورده بودم مطمئن هستم این اتفاق نمی افتاد..پس تلاش بکنید و بقیشو بسپرید به خدا...مطمئن باشید کسی که خوابش توی ماه رمضان ثوابه با دهان روزه درس میخونه و.. (که درس خوندن خودش در حالت عادی کلی ثواب داره و.. )این طور نیست خدا بی اجرتون بزاره...

هشتم روحیه ی مثبت داشته باشید و این شرط لازم برای موفقیت شما هستش ...نگید من فلان بقیه بهمان..همیشه یادتون باشه کنکور نامرد !! یه قانون نانوشته داره صرفا کسی که معلومات بالاتری داره توی کنکور موفق تر نیست پس شمایی که پایه ی ضعیفی داری از این قانون به نفع خودت استفاده کن و اگه خوسات شیطان درت ناامید راه بندازه و شما رو از تلاش متوقف کنه (شما درست از وقتی که شروع به درس خوندن میکنی شیطان کارشو شروع میکنه نخون و توی نمیتونی و.. ) به خودت یاداوری کن با یه حداقل معلوماتی به شرطی که راه درست رو درست بری به نتیجه می رسی

نهم
اما شاید براتون سوال پیش بیاد خب راه درست چیه و درست رفتن یعنی چی ؟؟ راه درست رو خودتون شروع کنید به درس خوندن و از تجربه ی دوستان استفاده کنید و انشالله خدا کمک کنه کم کم توی دستتون میاد

دهم امیدوارم یه پایان شیرین رو رقم بزنیم.:smile:....ولی به نظر من اولا پایان شیرین الزاما رتبه ی خیلی خوبی اوردن توی کنکور نیست و دوما هر پایانی خودش یه شروع تازه داره....من خودم به شخصه خیلی دوست دارم برای زکات علم هم که شده خیلی چیزایی رو که میدونم نشرش بدم ولی گفتم واقعا وقتم محدوده و فقط میخوام برنامو بریزم و در تاپیک های رفع اشکال بیش تر شرکت کنم چی جواب بدم چی سوال بپرسم ...امیدوارم شما هم زودتر شروع کنید و از علم خودتون من و بقیه رو بهره مند کنید...

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستانی که میخوان با برنامه مطالعاتی سایت همگام بشن احتمالا تا فردا یا پس فردا ما کار خودمونو توی تاپیک های جدیدی که به این منظور باز خواهند شد شروع خواهیم کرد.از دوستان میخوام اونایی که میخوان با برنامه سایت همگام بشن برنامه درسی محدودیتها و احتمالا امتحانات پیش رو خودشونو بگن تا بتونیم برنامه ای که مینویسیم زیاد سنگین نباشه و همه بتونن استفاده کنن و اینکه کدوم درسهارو میخوان شروع کنن و منبعی که از اون میخوان مطالعه کنن رو هم بگن هرکسی درمورد نحوه برنامه ریزی نظری پیشنهادی داشت هم میتونه در میان بذاره.فقط لطفا این موارد بالایی که گفتم رو به صورت پیام خصوصی ارسال کنید.

مواردی که توی برنامه ریزی به ذهن خودم میرسه توی تاپیک های جدید مینویسم بعد دوستان هر نظری داشتن بهم پیام بزنن اونهارو هم اعمال میکنیم توی تاپیک

ایشالا از هفته بعد بتونیم شروع کنیم به خوندن

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی میدونه در صد های رتبه 1 تا 10 امسال رو از کجا میشه فهمید؟؟؟:w20:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شروع کردم به خوندن کنترل و سیگنال.سرعت مطالعه ام کنده.اما دقیق مفهومی میخونم

کاری که پارسال نکردم.بنظرم تو هر درس حداقل 4 تا سوال میشه پیدا کرد که جواب داد

اما خوب.سرجلسه مدیریت زمان و هول نشدن و تسلط به روی اعصاب خیلی مهمه.مثلا من خودم پارسال کنترل 8 درصد زدم

درحالی که خونده بودم.اما وقتی اومدم بیرون جلسه فهمیدم میتونستم به 8 تا سوال جوااب بدم.دلیلش این بود که

مدیریت زمان نداشتم و میترسیدم که وقت تموم بشه.مدیریت زمان هرکی بلد باشه.شک نکنه قبوله

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا